βουλιμία και 'γω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 66
  1. #16
    Τι έφαγες;;πως νιώθεις τώρα;; Εγω θελω να το αποκτήσω παραλληλα... Τώρα δεν ξεκινησες ακομα;; Δεν ξέρω νιώθω χάλια ψυχολογικά... Κ γι αυτο δεν παω μαζι με το σωμα

  2. #17
    Δεν θεσ να μάθεις πίστεψε με :Ρ πως νιώθω ε? Δεν ξέρω..Το καλό είναι πως είμαι ήρεμη και συνειδητοποιημενη.
    Ναι το ξέρω. Είναι δύσκολο. Απλώς πρέπει να κάνεις την αρχή ανεξάρτητα απ το πως νιώθεις.
    Αύριο λέω εγώ να ξεκινήσω...

  3. #18
    Εγω δεν πηγα ούτε σημερα καθώς ανέβασα πυρετό 38,9 οποτε λογικά απο Δευτέρα αν ειμαι καλα ... Τλκ πηγές εσυ σημερα;;σε εχει βοηθησει που μιλάς εδω και μοιράζεσαι τις σκέψεις σου;;

  4. #19
    Περαστικά λοιπόν!!
    Δεν νομίζω να βοηθάει κανέναν..Απλά το ότι το περνάνε κ αλλοι αυτό που περνασ κι εσύ, σου δίνει έστω κ λίγο κουράγιο ότι δεν είσαι μόνο εσύ που το περνασ αυτό. Είναι κι άλλοι κ νιωθουν ακριβώς το ίδιο με εσένα...

  5. #20
    Σε ευχαριστω... Εγω εχω μπει σε μια κατασταση στην οποία θελω να μιλήσω και να ηρεμηςω.., να τολμήσω να ζητήσω μια Χάρη;; :)

  6. #21
    Ναι φυσικά...:)

  7. #22
    Καλημέρα, θελω να ξεκινήσω διατροφη και στην πραγματικότητα ξεκινάω σημερα. Θελω όσο τπτ αλλο να τα καταφέρω... Γυμναστήριο δεν μπορω ακομα να παω ουσία άρρωστη με ενα κεφάλι που σπαει . Θα μπορουσα λοιπόν να γράφω αν τα παω καλα κάθε μερα;;να εχω μια επιπλέον υποστήριξη για να τα καταφέρω;; Εσυ θα ξεκινησεις;;; 🤗😊🙃

  8. #23
    Πεσ μου πως τα πασ? :)
    Συγγνώμη που δεν απάντησα πιο νωρίς αλλά είχα τρεξίματα.

  9. #24
    Καλημέρα , οχι πολυ καλα γιατι παιρνω αντιβίωση η αλήθεια ειναι οτι δεν τρώω παρα πολυ αλλα ας πούμε τώρα το πρωί εχω πιει μια τεράστια κούπα γάλα και δυο κουλουράκια. Γυμναστήριο δεν εχω ξεκινήσει αφου δεν εχει φύγει η λοίμωξη.. :( θελω να ξεκινήσω και να αλλαξω παρα πολυ.. Εσυ πως τα πας;; Πως εισαι; Ελπίζω να τρέχεις για καλο...

  10. #25
    Πώς τα πάτε?

  11. #26
    Καλησπέρα ..:) πολλα υπερφαγία επεισόδια και άγχος τρελό με όλη την κατασταση , η οποία εχω απηυδήσει να μην μπορω να πατήσω στα πόδια να μην με πλακώνει η ψυχολογία θελω να γίνω το καλυτερο εγω μου... Αλλα σημερα το είπα δεν παει άλλο θελω εμένα καλα,.. Κι ας νιώθω χάλια οχι αλλο ολο αυτο.μου λείπει ο μπαμπας μου παρα πολυ , υπερβολικά δεν το αντέχω... Κι πηγαίνω στα γλυκά δε το θελω αλλο... .. Εσείς τι κάνετε ;;πως τα πάτε;;; :) :sniff::sniff:

  12. #27
    Κι εσύ λοιπόν τα ίδια απ' ότι βλέπω...Προσπάθησε απλώς να ξεχωρίσεις το φαγητό απ' το συναίσθημα...που δεν είναι κι εύκολο βέβαια..
    Για ποια κατάσταση νιώθεις άγχος; :)

  13. #28
    Καλημέρα,
    Αυτο προσπαθώ να κανω... Να φύγει η εμμονή που εχω με το φαγητο να ηρεμηςω και σιγα σιγα να ηρεμηςω. Ξέρω οτι πολλα πραγματα τα κρατάω μεσα μου κι αυτά με ωθούν προς αυτο . Κι οχι στο φαγητο τοσο αλλα στο γλυκο. Για τη δουλειά που πρεπει να βρω πιο σταθερη , παραλληλα μου λείπει ο μπαμπας μου, η περίπτωση που ενώ προσπαθώ να χάσω και να ηρεμηςω δεν γινεται απολύτως τπτ γιατι η ψυχολογία με τρώει μαζι με το άγχος... Δε θελω να πίνω άλλους καφέδες οχι να περνώ τζάμπα θερμίδες.. Δε με βοηθάει με πειραζει.. Αλλα το κανω... Θελω να πηγαίνω στο γυμναστήριο που το εχω πληρώσει να δω τα πρωτα αποτελεσματα και να χαρώ ... Εσυ πως τα πας;;; Πως εισαι;; :saint::saint::saint:

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Εγω οχι καλα...

  15. #30
    Flower πηγαίνεις σε ψυχολογο?όσον αφορά το γυμναστήριο προσπάθησε να πηγαίνεις γιατί η ψυχολογία σου θα ανέβει κατά πολύ.
    Εγώ δεν είμαι αλλά το προσπαθω.πρέπει να προσπαθήσω.
    Afatoullini εσένα τι σε απασχολεί? :)

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •