3αδες 2αδες εμπειριες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 46
  1. #31
    ClaireThan και σε εσένα εύχομαι να συνεχίσεις τον αγώνα σου. Απόλαυσε την διαδρομή κι όλα θα σου φανούν πιο εύκολα :)
    Mikremerides πολλά πολλά μπράβο. Συνεχισε έτσι και γράφε μας πως τα πας :))

  2. #32
    Να κανετε κατι με την καθοδηγηση μιας ειδικου!! Αν δεν σας κανει αλλαξτε μεχρι να βρειτε την καταλληλη!! Επισης καντε κατι που θα απολαμβανετε και θα μπορειτε να το κανετε για ολη σας τη ζωη!! Θα ενημερωνω για τις εμπειριες μου!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    σήμερα το πρωί είδα διψήφιο...και τι διψήφιο?99,9 χαχαχαχαχα

    μάλλον είμαι σε καλό δρόμο και μάλλον αυτό το θέμα ανασύρθηκε για καλό :)

    χθες το βράδυ ψιλοπείνασα αλλά έφαγα 100γρ γιαούρτι 2% και λίγα αιγίνης ανάλατα και ίσιωσα...ας προχωρήσουμε λοιπόν και εδω είμαστε να τα λέμε

    mikresmerides το'χουμε :D

    angel είναι δύσκολη η διαδρομή κάποιες φορές αλλά τι στο καλό,η σκέψη ότι υπάρχουν και πολύ χειρότερα μου δίνει ώθηση κάθε φορά!

  4. #34
    Bravo clairretam i am proud for you!!! Κοριτσια εγω αστε τα ειδα περιοδο και οι ορμονες μου κανουν παρτυ και πειναω συνεχεια...
    ..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    τα'χουμε όλα έχουμε και αυτό το σκηνικό να μας ταράζει το "είναι" μας 5-6 μέρες το μήνα...κάνα κριτσίνι ολικής,κάνα ξηροκάρπιο,γιαούρτι έτσι για το ξεγέλασμα,βέβαια και καμιά σοκολατίτσα να ήταν κανείς δεν θα έλεγε κάτι,όσο πιο μαύρη τόσο πιο καλά βέβαια!
    βάλε τα δυνατά σου και τι στο καλό?θα περάσει :)

  6. #36
    Ναιι πρεπει να βρω κατι φυσικο ειπα να μου ρυθμιζει λιγο τις ορμονες!! Εσυ πως τα πας;:D

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    σήμερα ήταν η μέρα ζυγίσματος και για κάποιο λόγο πάντα αυτή τη μέρα τρώω λίγο παραπάνω,έτσι για να το γιορτάσω :p

    υγιεινά μεν αλλά λίγο παραπάνω δε...οπότε αφήνουμε αυτή τη μέρα πλέον να περάσει και αύριο συνεχίζω κανονικά :)

    το Σ/Κ που έρχεται δεν το φοβάμαι γιατί δεν τρώω τίποτε απ'όλα αυτα που βρίσκονται στο πασχαλινό τραπέζι,το μόνο που έχω λίγο άγχος είναι τα γλυκά,αλλά πιστεύω πως θα αντέξω!

  8. #38
    H διαιτολογος μου ειπε να τρωω 3 κ.σ πάνω απ την τριαδα σε περιπτωση εξοδου!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    χρόνια πολλά κορίτσια..
    φαγητό δεν έφαγα, γλυκάκι έφαγα, τύψεις δεν έχω όμως :p
    τώρα το βράδυ θα φάω τη σαλατιτσα μου και από αύριο επιστροφή στον αγώνα!!
    Την Τρίτη έχω ζύγισμα κρίμα που δεν θα δω το διψήφιο καθότι η κατακράτηση κανει πάρτυ κι ας πίνω 5 λίτρα την ημέρα!!

    δεν πειράζει συνεχίζουμε.. σας φιλω

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    νομίζω πως με τις 3αδες/2αδες τα πάω πολύ καλύτερα τελικά,νοιώθω πιο ολοκληρωμένη,παίζει βέβαια καμιά λιγουρίτσα αλλά οκ,όχι ο χαμός που ήταν πριν...αισίως πάω για 3η εβδομάδα σε αυτή τη φάση και νομίζω ότι βρήκα το λιμάνι μου..
    12 κιλά έμειναν ακόμη,που θα πάει?θα τα διώξω και αυτά και μετά βλέπουμε :)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Μπραβο Claire!!!!!! Παρα πολυ θετικο!!!

  12. #42
    Μπραβο claire!!! Eγω δεν ξερω τι γινεται αλλα εβαλα κιλο ακολουθωντας τη διατροφη διαιτολογου..:borg:

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    128
    Καλημέρα μικρή..
    χλωμό το βλέπω,μάλλον έχεις κάνει κατακράτηση!

    7000 θερμίδες είναι ένα κιλό,το αποκλείω να έφαγες τόσες με τη διατροφή,άλλωστε και εγω είδα πάλι το τριψήφιο (1,3 πάνω για την ακρίβεια) αλλά είμαι στην εβδομάδα που περιμένω να αδιαθετήσω...τι το'θελα και εγω να ζυγιστώ,μου λες?πρέπει να κόψω τη συνήθεια του μέρα παρά μέρα,κακό μου κάνει καλό όχι :(

    Επίσης θα ξεκινήσω να καταγράφω τι τρώω κάθε μέρα στο άλλο νήμα,οπότε αν θες και εσυ να μου κάνεις παρέα,να μη μιλάω μόνη μου καλά θα ήταν :)

  14. #44
    Κοριτσακι μου νομιζω πρεπει να κανουμε αποχη από τη ζυγαρια!!! Αυξανει την εμμονη μας και τις διατροφικες διαταραχες!! Οκ γραφε μου τι τρως να τπ συζηταμε και εγω θα γραφω την αποχη μου απο αρρωστημενες συμπεριφορες καθε μερα. Καταρχάς ξεκινω με την αποχη μου απ τη ζυγαρια...

  15. #45
    Αγαπη μου τελικα δεν μου κανει καλο να βλεπω για τους αλλους προς το παρον αυξανει την εμμονη μου και μπερδευομαι. Θα γραφω για την αποχη για ασχημες συνηθειες εγω.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •