Συχνη επικοινωνια μεσω viber 3αδες 2αδες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Συχνη επικοινωνια μεσω viber 3αδες 2αδες

    Χρειαζομαι καποια ενπειρη στις τριαδες διαδες να μιλουμε μεσω viber... χριαχομσι ενα ατομο να με βοηθα στη διατροφη αυτη ψυχολογικα και διατροφικα. Αν θελετε να δημιουργησουμε και γκρουπ. Σας ευχαριστώ!!

  2. #2
    Χαίρεται.ισχύει ακόμα αυτή η πρόταση? Έχω ανάγκη να μιλήσω με κάποιον που έχει περάσει τα ίδια. Ξαναπεσα και δυσκολεύομαι να ξανασηκωθω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    278
    Angel επειδή και εσύ υποφέρεις από υπερφαγία όπως και εγώ .. Μην τα παρατάς για αυτό είμαστε εδώ για να αλληλουπιστηριζομαστε..
    Θα ξανασηκωθείς μπορείς ...Πίστεψε το !!!

  4. #4
    το ξερω οτι θα το κανω...αλλα μεχρι να ξανασηκωθω θα εχω χασει κι αλλο κομματι απ' τον εαυτο μου..θα εχω γινει πιο σκληρη, πιο μοναχικη...ποναει πολυ
    Ποσο σας εχει κοστισει αυτο;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    278
    Originally posted by Angel_dreamer
    το ξερω οτι θα το κανω...αλλα μεχρι να ξανασηκωθω θα εχω χασει κι αλλο κομματι απ' τον εαυτο μου..θα εχω γινει πιο σκληρη, πιο μοναχικη...ποναει πολυ
    Ποσο σας εχει κοστισει αυτο;

    Αυτό που λες δεν είναι άγνωστο για μένα .. Θεωρώ πως είναι κομμάτι συνειδητοποίησης -θεραπειας..
    Είναι μόνοδρομος δυστυχώς , δεν γίνεται να μην το περάσεις και πονάει .. Πολύ ...Αυτόν όμως τον πόνο και την μοναξιά χρησιμοποίησε την επικοδομητικα ..
    Χάνεις τον εαυτό σου και τον ξαναβρισκεις ξανά και ξανά ... Μεχρι τη λύτρωση ...Δεν είναι καθου εύκολο και πολύ χρονοβόρο ...
    Και το κόστος φυσικά είναι μεγάλο γιατί έχεις χάσει πολλά από τη ζωή σου από τη χαρά της ηλικίας σου εξαιτίας της διαταραχής ..
    Βρες τη δύναμη μέσα σου ... Εσύ είσαι θα δώσεις τις απαντήσεις το κουράγιο και ο.τι σε πονάει να το διώξεις ...Αλλά είπαμε είναι μια χρονοβόρα διαδικασία..

  6. #6
    Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση..
    Ωστόσο σήμερα με ξαναπιασε και μου είναι αδύνατον να βγω απ το σπίτι να κάνω μια βόλτα...τι μετανιώνω όσο δεν πάει που επέτρεψε να γίνει αυτο στον εαυτό μου..
    Πολύ χρονοβόρα διαδικασία κι αυτό είναι αν θελεισ κι ο λόγος που δν μπορώ να τα καταφέρω....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •