Λιπομετρηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    109

    Λιπομετρηση

    Καλησπέρα!απευθύνομαι κυρίως στις γυναίκες.οποτε έχετε επισκεφτεί διατροφολογία (μέσα σε πλάνο παρακολούθησης για χάσιμο κιλών) και σας έκανε λιπομετρηση,σας την έκανε ενώ φορούσατε τα ρούχα σας?η σας ζήτησε να μείνετε με τα εσώρουχα?δεν είναι πλάκα,ρωτάω σοβαρά.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Καλησπέρα, εγώ προσωπικά λιπομέτρηση κάνω στο γυμναστήριο, οπου έχουν ενα μηχανιματάκι σαν μικρό τιμόνι το οποίο το κρατάω με τεντομένα χέρια
    και απλά η γυμναστρια πατάει κατι κουμπια, ποτε δεν μου ειπαν να βγαλω τα ρούχα!
    τωρα υπάρχουν διαφοροι μέθοδοι.. εσένα τι ακριβως έκανε; τι χρησιμοποιησε για να κανει λιπομετρηση;
    δεν εχω ακουστα για να ειμαι ειλικρινής οτι χρειαζεται να βγαζεις τα ρουχα αλλά ας πουν και τα υπολοιπα παιδια αν εχουν εμπειρίες..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    109
    Αναφέρομαι σε επισκέψεις σε διατροφολογία προτού σου βγάλει το προσωπικό σου πρόγραμμα.σε ιατρείο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    258
    Εμενα δεν θυμαμαι να μου ειπε να βγαλω τα ρουχα. Γιατι ρωτας;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    109
    Θέλω να δω αν έχει συμβεί και σε κάποια άλλη.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    109
    Μιλάω για κάτι τέτοιο https://youtu.be/Uij5MxFtOVY

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    896
    Ακριβώς αυτό μου έχουν κάνει εμένα πολύ-πολύ παλιά, όχι σε γυμναστήριο αλλά σε κέντρο αδυνατίσματος. Δεν μου ζήτησαν να βγάλω εντελώς τα ρούχα, απλά να σηκώσω λίγο την μπλούζα και τη φούστα για να μετρήσουν το λίπος στα πλευρά, στο στομάχι, στα χέρια και στα πόδια.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    109
    Εγώ για ιατρείο διατροφολογία ρώτησα όχι γυμναστήριο ή οτιδήποτε άλλο.ευχαριστω πάντως.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •