Γειαααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28

Thread: Γειαααα

  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Γειαααα

    Γεια στα μελη του φορουμ,

    Πως ειστε παιδια...? Θα χαρω να μαθω νεα σας....εχουμε τοσο καιρο να τα πουμε βλεπω πολλα καινουρια μελη εδω αλλα δυστυζως εχω δει οτι και πιο παλια μελη εχουν ψιλοχαθει..

    Θα χαρω να μαθω νεα σας...να σας πω τα δικα μου..
    .εχω τρεξιματα με τη σχολη μου κατα τ αλλα η ζωη μου τα ιδια σχεδον......απλα κουραστηκα προς το παρον να τα ψαχνω πολυ καποια πραγματα και να προβληματιζομαι.......

    Εσεις πως ειστε??...

  2. #2
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Γειά σου κορίτσι όμορφο και έξυπνο!
    Τρέχουμε για εξεταστική!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    εγω εδω τα ιδια... μια μικρη προσοπηκη προοδο απο το καλοκαιρι αλλα απο αποψη καθημερινοτητας τα ιδια κ τα ιδια...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    βλεπω πολλα παιδια απο δω μεσα που εχουν περασει 3ο βαθμια εκπαιδευση παρολο τα οποια ψυχολογικα προβληματα ειχαν κ γω δεν περασα πουθενα κ νιωθω σαν... σαν ηληθιος. αλλα ισως να φταιει οτι δεν το ηθελα κ πολυ... εσεις που μπηκατε το θελατε πολυ να μπειτε?

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    γεια σου μιλιβα.οντως χαθηκες τελευταια και σκεφτομουνα που να χαθηκες αν εισαι καλα..αλα αφου χαθηκες για ευχαριστους ολους χερομε....
    και εγω τρεχαματα εχω πηρα μηχανακι και ψαχνω για δουλεια για κανα πακετο..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Γεια σου Μιλιβα!
    Χάθηκες όντως. Αν αυτό συμβαίνει γιατί χαλάρωσες και δεν νιώθεις πια την ανάγκη της ανάλυσης τόσο πολύ, καλό είναι!
    Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω πάντως

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Γεια σου μιλιβα καυλερη κι από όλους ομορφότερη
    Ήθελα να ησουνα εδώ κι ασ είσαι η μικρότερη
    Να σου εδειχνα τα αμπελοχωραφα μου κ να λεγεσ παππού εσένα θέλω κοντά μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    γεια σου μιλιβα! χαιρομαι που χαθηκες απο την αποψη οτι εισαι καλυτερα και δεν το πολυχρειαζεσαι πλεον
    εγω εδω παλευω με τις μειωσεις των φαρμακαων.καλα τα παω
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Γεια σου μιλιβα! Καλα εκανες και αποφασισες να μην τα υπεραναλυεις πλεον, ελπιζω να τα πηγαινεις καλα στη σχολη σου. Διαβασα για το μπλοκαρισμα απο τη φιλη σου, κριμα που φτασατε εκει, χαλανε οι φιλιες απο βλακειες, συμβαινει σε ολους μας . Φιλια!
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    @ Ναταλία
    Ναταλάκι μου όμορφο κ πολυαγαπημένο κόρη θεών είναι διαπιστωμένο
    Λάτρεψα τα λόγια σου κ την ακρίβεια έκφρασης σου κ το μυαλό σου το υπέροχο αυτή είναι η δύναμη σου
    Θα θελα να σε παντρευοσουν να κάναμε παιδάκια μα τα καημένα θα γίνονταν τίποτε τσομπανακια κόρη θεών εσύ κι εγώ ένας φτωχός αγρότης σίγουρα θα γινόταν χαμός
    Δεν πάει αλλά αγρότης με καθηγήτρια δε γίνεται φιλάκια αγάπη μου όπου κι αν είσαι κ να περνασ να μας λεσ κανένα νέο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Γεια σου ελις, ειλικρινα εκτιμω πολυ το χιουμορ σου και την καλη σου διαθεση. Αλλα περα της πλακας επειδη δεν ειναι η πρωτη φορα που γραφεις κατι παρομοιο θα ηθελα να κανω ξεκαθαρη την θεση μου...μιλας ουτε λιγο ουτε πολυ σε μια ψηφιακη περσονα, δεν με γνωριζεις πραγματικα, ουτε ποια ειμαι, ουτε τι γινεται στη ζωη μου, ουτε καν το πραγματικο μου ονομα...αντιστοιχα κι εγω δεν ξερω τιποτα για εσενα και παροτι σε εκτιμω σαν μελος δεν μπορω να ανταποδωσω τα γραφομενα σου. Περαν αυτου υπαρχει ενας ανθρωπος στην ζωη μου για τον οποιον νοιαζομαι παρα πολυ. Και δεν θα απαντουσα ετσι σοβαρα ποτε σε αλλη περιπτωση, γιατι πιστευω πως περι χαβαλε προκειται, αλλα επειδη ειναι δημοσιο φορουμ και ο συντροφος μου γνωριζει οτι γραφω εδω, δεν ρισκαρω να πληγωθει ο ανθρωπος που αγαπω απο την σιωπη μου στα γραφομενα σου και να το ερμηνευσει ως αποδοχη της "προσεγγισης" σου.
    Παροτι δεν δινω ποτε δικαιωματα υπηρξαν περιστατικα που τον εκαναν να νιωσει οτι δεν ξερω να βαζω σωστα ορια και αυτο το ποστ ειναι ο τροπος μου να του δειξω οτι προσπαθω να μαθω να το κανω. Βαζω ορια αυτη τη στιγμη και θεωρω πως μπορεις να με καταλαβεις και να τα σεβαστεις...να εισαι καλα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Καταρχασ χαιρομαι που εισαι καλα δευτερον οι γυναικεσ των φιλων μου με λενε πεφτουλα οι υπολοιποι αναισθητο κ ψευτη βγαλε ακρη εσυ τωρα τι παιδι ειμαι στην πραγματικοτητα ειχα μια ερωτικη απογοητευση κ πονουσα ολη μερα για χρονια αλλα ενταξει τωρα ειμαι καλα πεστου οτι εχω σχιζοφρενεια κ ειμαι αγροτησ δηλαδη συνδυασμοσ τα δυο χειροτερα οποτε δε γινεται με τιποτα σε φλερταρω δε στην πεφτω χαλαρα ισα να ξεχνιεμαι αφου βλεπεισ δεν το συνεχιζω απλα λεω βλακειεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    βλεπω πολλα παιδια απο δω μεσα που εχουν περασει 3ο βαθμια εκπαιδευση παρολο τα οποια ψυχολογικα προβληματα ειχαν κ γω δεν περασα πουθενα κ νιωθω σαν... σαν ηληθιος. αλλα ισως να φταιει οτι δεν το ηθελα κ πολυ... εσεις που μπηκατε το θελατε πολυ να μπειτε?

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App
    Παντα υπαρχει και δευτερη ευκαιρια αν θες κατι πολυ...κοιταξε να δεις...εγω προσωπικα απλα ηθελα να περασω καπου να σπουδασω γ να εχω πτυχιο....
    Για να κανω κατι στη ζωη μου...

  14. #14
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γεια σου μιλιβα καυλερη κι από όλους ομορφότερη
    Ήθελα να ησουνα εδώ κι ασ είσαι η μικρότερη
    Να σου εδειχνα τα αμπελοχωραφα μου κ να λεγεσ παππού εσένα θέλω κοντά μου
    Χαχχαχαα ελις με τα ποιηματακια σου

  15. #15
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Γεια σου μιλιβα! Καλα εκανες και αποφασισες να μην τα υπεραναλυεις πλεον, ελπιζω να τα πηγαινεις καλα στη σχολη σου. Διαβασα για το μπλοκαρισμα απο τη φιλη σου, κριμα που φτασατε εκει, χαλανε οι φιλιες απο βλακειες, συμβαινει σε ολους μας . Φιλια!
    Γεια σου σαβατατζ ....ελπιζω να εισαι καλαα...ναι ασε αυτι το θεμα ηταν απαραδεκτο που συνεβη δεν το περιμενα....αλλα οποιος δν εκτιμησε την παρουσια σου ας εκτιμησει την απουσια σου...ετσι δεν ειναι ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Γειάααα!!
    By ΕΡΗ_1982 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 31-05-2012, 11:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •