Γιορτές και διατροφή!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398

    Γιορτές και διατροφή!

    Πώς πάει παιδιά;; :starhit::spin:

    Τι κάανετε;

    Τώρα που πλησιάζουν οι γιορτές έχω έντονη ανησυχία για να μην χαλάσω την προσπάθειά μου, και να μην πάρω πισω τα κιλά.
    Εσείς πως τις διαχειρίζεστε τις γιορτές, και ειδικά αυτά τα "τραπέζια" σε σόγια που κάθεσαι ατελείωτες ώρες;

    Εγώ δεν το διαχειρίστηκα και τόσο καλά πέρσι, γιατί είχα χάσει περίπου 10 κιλά πριν και κατα την διάρκεια των γιορτών πήρα τα 5 πίσω. :sniffle:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    230
    Καλημερα, φετος εχω αποκλεισει τη ζαχαρη απο τη διατροφη μου οποτε πιστευω δεν θα εχω θεμα.
    Εκτος αν ξεσπαω μετα σπιτι και πλακωνομαι σε σοκολατες με στεβια (θα φροντισω να μην εχω πολλες απο αυτες χαχα)
    Ενταξει δεν ειμαι μανιακη να κοιταω πχ το ψωμι του τοστ αν εχει ζαχαρη κτλ αλλα γλυκα δεν τρωω καθολου εκτος αν ειναι με στεβια.
    Αυτο απο μονο του με εχει βοηθησει παρα πολυ. Τις γιορτες θα φαω φαγητο και σαλατα λοιπον, σκασμωδως :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    660
    Καλησπέρα! Πάει σχετικά καλά so far... θα δούμε πως θα συνεχίσει, πάντως είμαι αισιόδοξη ότι μπορεί και να χω χάσει κανα κιλό όταν πάω διαιτολόγο μετά τις γιορτές, ποιος ξέρει... σκοπός πάντως είναι να συντηρηθώ και νομίζω πάει καλά ως τώρα..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    398
    Γειά σας βρε κορίτσια! Καλές γιορτές σας ευχομαι!

    και εγώ στο χριστουγεννιάτικο τραπέζι δεν υπερέβαλα, προσπάθησα να φάω περισσότερη σαλάτα και δοκιμασα απο ολα με μέτρο!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •