Μοναξια - ενοχες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Ιωάννα να σου υπενθυμίσω να μην δίνεις τα στοιχεία σου (ούτε μειλ) σε άτομα που δεν ξέρεις! Όποιος θέλει να βοηθήσει μπορεί να το κάνει απο δω ή να περιμένει να συμπληρώσει τα μνμ που πρέπει για να σου στείλει πμ. Να γράψει και τίποτα να τον γνωρίσουμε και λίγο. Μη τσιμπάς :)
    Εφαγε το ριπορτ του χθες το βραδυ, αλλα ακομη δεν εχει μπει ο Αεον μαλλον
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Εφαγε το ριπορτ του χθες το βραδυ, αλλα ακομη δεν εχει μπει ο Αεον μαλλον
    Α τον είδες απο χθες? Μπήκε ορεξάτος να βοηθήσει σε όλα τα προβλήματα της Ιωάννας

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Α τον είδες απο χθες? Μπήκε ορεξάτος να βοηθήσει σε όλα τα προβλήματα της Ιωάννας
    Ναι ναι ηρθε ο σωτηρας να της κανει ιδιαιτερα
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Earth - Milky Way
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    18 σχεδον.κι οχι δεν εχω δοκιμασει αλλα μου αρεσουν απο μικρη

    Εστάλη από [device_name] στο E-Psychology.gr Mobile App
    Καταρχάς ας ξεκινήσουμε από το γεγονός ότι είτε είσαι στρέιτ είτε ομοφυλόφιλη δεν έχει καμία απολύτως σημασία. Ανακάλυψε τον εαυτό σου, και αγάπησε τον όπως είναι. Μην προσπαθήσεις να αλλάξεις ούτε μια στιγμή προκειμένου να αρέσεις στους άλλους.

    Αν ανακαλύψεις ότι όντως έχεις διαφορετική σεξουαλικότητα, κάνε το coming out σου στους κοντινούς σου ανθρώπους. Ξεκίνα με τους φίλους πρώτα, που είναι πιο εύκολο. Αν σε απορρίψουν, εκεί θα καταλάβεις αν είναι πραγματικοί φίλοι ή όχι.

    Και προσπάθησε να κάνεις το παν για να σπουδάσεις, να εξελιχθείς, να ζήσεις νέες εμπειρίες. Μην αφήνεις τίποτα να σε παίρνει από κάτω. Αν εσύ δε νοιάζεσαι για τον εαυτό σου, μην περιμένεις να νοιαστούν οι υπόλοιποι γύρω σου. Ξεκίνα να αγαπάς τον εαυτό σου, με τα θετικά του κι αρνητικά του. Γιατί στην τελική έχεις μια ολόκληρη ζωή να περάσεις με τον εαυτό σου, και καλό θα ήταν να τα έχεις βρει μαζί του. :)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ιωαννα στα ειπε ολα η νατ που να δεισ τι σφαλιαρεσ εχει μετα ξυπνα κ παλεψε για σενα οσο μπορεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    29
    Καλησπέρα Ιωάννα συμφωνώ τους προλαλησαντες savatage k elisabet ότι δεν πρέπει να δίνουμε στοιχεία εδώ γι αυτό κι εγώ δίστασε να σου δώσω το μαιλ μου αλλά μπορείς να δημιουργήσεις νέο Email και να μιλάμε από εκεί το ίδιο προσπαθιά να κάνω κι εγώ αλλα κολλάει.φοβάμαι να μιλάω εδώ μιας που τα σχόλια μένουν για πάντα και μου φαίνεται περίεργο.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Earth - Milky Way
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by Universe View Post
    Καλησπέρα Ιωάννα συμφωνώ τους προλαλησαντες savatage k elisabet ότι δεν πρέπει να δίνουμε στοιχεία εδώ γι αυτό κι εγώ δίστασε να σου δώσω το μαιλ μου αλλά μπορείς να δημιουργήσεις νέο Email και να μιλάμε από εκεί το ίδιο προσπαθιά να κάνω κι εγώ αλλα κολλάει.φοβάμαι να μιλάω εδώ μιας που τα σχόλια μένουν για πάντα και μου φαίνεται περίεργο.
    Και τι με αυτό που μένουν για πάντα τα σχόλια; Λες και ξέρουμε ποιος/-α είναι ο/η Universe... Και στην τελική, αν έχεις να πεις κάτι χρήσιμο, σκέψου ότι θα βοηθήσεις κι άλλους ανθρώπους που θα έχουν το ίδιο πρόβλημα και θα μπουν εδώ μέσα να διαβάσουν. Προσωπικά βρήκα πολλές απαντήσεις σε αυτό που με απασχολεί διαβάζοντας τα ήδη υπάρχοντα θέματα.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν εχει απολυτως καμια σημασια για οσους τους παιρνει να μη το διχνουν ενοεις γιατι δεν ειναι τοσο γκει ολο αλλοι

    οι υπολυποι που αναγκαστικα θα το δειξουν μαγκες τη πατησατε

    η αληθεια και η ηλικρινεια πανω απο ολα ψαχνοντας την αληθινη δομη των πραγματων... αυτο ειναι το συμπερασμα...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Πολύ χάρηκα που την πατήσατε γτ μας τα κάνατε τσουρέκια από τον τερκενλη με κάστανο περαστικά σε όλους κ όλες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω δε χαρηκα αφου το βρισκω απογοητευτικο αυτο

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ----------------------------------
    Last edited by αλεξανδρος_77; 06-01-2018 at 20:06.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Είμαστε χειρότεροι από τους παππούδες μας στο χαρακτήρα αυτή είναι η πρόοδος
    Last edited by elis; 06-01-2018 at 20:08.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν ενοω αυτο ακριβως ενοω οτι στα λογια θελουν να σαι ο εαυτος σου και οταν εισαι σου τη λενε γι αυτο.

    καπως ετσι παει και το υπολυπο οταν σκεφτεσαι τους αλλους εισαι ψευτης οταν δε τους σκεφτεσαι εισαι εγωκεντρικος και οταν δεν απαντας εισαι απαξιωτικος...

    αρα οπιος θελει κατι βρισκει λογους και οταν δε θελει βρισκει αιτιες

    αν θελει καπιος κατι να βρει να πει θα το βρει σιγουρα καπια στιγμη

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Για όλα βγαλαν κ μια ταμπέλα αυτό το είπα στο κορίτσι παλιά αλλά δεν το πιάσε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτος που συνηθως σε πουλαει χειροτερα απο ολους ειναι αυτος που πιστευεις σ αυτον γι αυτο οσο περισσοτερο δε πιστευες τους αλλους τοσο περισσοτερο οι αλλοι σε πιστευουν.

    για να δεχτει καπιος να πιστευει σε αυτον που τον πιστευει πρεπει να ναι ιδιοφυια η σε απογνωση...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. ενοχες ενοχες ενοχες!!!
    By mariadimitra in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 27-01-2011, 14:57
  2. ενοχες
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 87
    Last Post: 24-06-2010, 18:33
  3. ΕΝΟΧΕΣ
    By fragment in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 23-11-2009, 13:46
  4. Ενοχές.....
    By Dimitra23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 06-06-2009, 22:50
  5. ενοχες
    By PSYCHED in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 01-11-2006, 17:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •