Πως φτάσατε στο E-Psychology; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    google psaxnontas gia psyxosis
    Να ρωτήσω οι γιατροί σε διέγνωσαν με ψύχωση? εμένα με ψυχωτική διαταραχή υπάρχει διαφορά? πήγες στα κεπά πήρες ποσοστό αναπηρίας εγώ πήρα 50%

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Αναζητώντας τι?
    Δε θυμάμαι ακριβώς. Το μόνο που θυμάμαι ήταν πως ήμουν στον υπολογιστή, έκλαιγα και ήμουν ψυχολογικά ράκος γκουγκλάρωντας κάτι σχετικό με την απογοήτευση.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    εψαχνα να βρω πληροφοριες για τη σχιζοφρενεια και την καταθλιψη
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δε θυμάμαι καλά ρε δελφίνι θυμάμαι ότι ήταν όλα τα αλάνια εδώ και μαλωνανε ποιος είναι ο πιο μάγκας εγώ εκείνη την ώρα έχανα τη ζωή μου και δεν μπόρεσα να συννενοηθω με κανένα τα χρόνια περασανε κ τώρα νομίζω χωρίς να ξέρω ότι τώρα μπορεί να έρθει κάποιος και να συζητήσει ότι θέλει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Πριν περιπου 8+ χρονια ψαχνοντας στη γκουγκλ πληροφοριες για το ladose ειχα πεσει στο eatingdisorders. Ηταν τοτε στην ακμη του, ειχε πολυ μεγαλη συμμετοχη και συναντησεις, εγιναν πραγματικες φιλιες απο εκει. Αργοτερα εγινε φορουμ για διαιτες και χειρουργεια και πατωσε. Νομιζω σχεδον 1 χρονο μετα κατι ειχα πληκτρολογησει ή ειχα δει διαφημιση, δε θυμαμαι πώς ειχα βρεθει εδω, εμεινα ελαχιστα.
    Εχοντας αφησει τα φορουμ για αρκετα χρονια, περισυ γκουγκλαροντας το effexor ξαναεπεσα εδω και διαβαζοντας χωρις λογκ ιν για ενα διαστημα, οι απαντησεις ορισμενων μελων-θαμωνων με εκαναν να ξανασχοληθω.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Πριν ένα χρόνο και κάτι ψιλά μετά από αναζήτηση στο google για την παράνοια, ψύχωση κάτι τέτοιο.
    Μέχρι τότε δεν είχα ιδέα περι ύπαρξης ανάλογων φόρουμ, αναζητούσα απλά πληροφορίες.

  7. #22
    Πάει τώρα ένας μήνας.

    Μη έχοντας τί να κάνω, γιατί οι αγαπημένες μου σειρές δεν είχαν βγάλει καινούρια επεισόδια, χαζολόγαγα στο Γκούγκουλε κοιτώντας πληροφορίες για τους νευροδιαβιβαστές-κυρίως τη ντοπαμίνη και τη σχέση ντοπαμίνης με διάφορα αντιψυχωτικά, κυρίως την κουετιαπίνη.

    ...και νάσου το Φόρουμ πρώτη μούρη στο Καβούρι.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Απο το γκουγκλ , πατησα την λεξη ' κτθλψη ' , δεν ειχα ιδεα οτι υπηρχαν φορουμς γενικως το 13 που γραφτηκα ( αφου δεν ηξερα πως γραφεσαι ! ) , διαβασα πολλες ιστοριες κτθλψεων που ηταν σαν να ταγραφα εγω .........

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    χανεται στα βαθη των αιωνων. πιο παλια κι απ οτι γραφει η ημερομηνια μου.
    μπηκα οταν ηταν φορουμ γενικης θεματολογιας, πριν χωριστει σε μουλτι και ι-ψυ, μαλλον απο γκουγκλε, δεν θυμαμαι. δεν μου μιλησε καποιος, παντως.
    στον χωρισμο εμεινα σε αυτο γιατι δεν ημουν καθολου ενεργη στο ιντερνετ σε εκεινη τη φαση και δεν ηξερα οτι πηγε αλλου το αλλο, η δεν με ενδιεφερε. δεν θυμαμαι.
    ξεκινησα να ασχολουμαι ενεργα, οταν εψαχνα πληροφοριες για διαταραχες γιατι προβληματιζομουν με μια γνωριμια που ειχα κανει και δεν εβγαζα ακρη με τις συμπεριφορες κι υποψιαζομουν, ψυχωση.
    και μετα; εδωωωωω....

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εψαχνα ξενα forum ψυχολογιας γιατι δεν ευρισκα αντιστοιχα ελληνικα και πατησα psychology forum και με εβγαλε εδω..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    Είχα μπει στο google και είχα γράψει τον όρο "αυτοτραυματισμός και ποια τα είδη του". έψαχνα να βρω πληροφορίες γύρω από αυτό και βρήκα αυτό το forum.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Εγώ προσωπικά πατώντας στο γκυγκλ το ζυπρεξα με αγγλικούς χαρακτήρες.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    κατι ειχα πατησει στο γκουγκλ σχετικα με το αγχος και με εβγαλε εδω σε ενα θεμα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Πως φτάσατε στο E-Psychology? Ήταν κάποια αναζήτηση στη google? Αν ναι, ποια?
    Δε χρησιμοποιώ Google εδώ και πολλά χρόνια. Σας βρήκα μέσω duckduckgo αναζητώντας το «forum ψυχολογία» γραμμένο έτσι ακριβώς, καθαρά από γενικό ενδιαφέρον γι' αυτό το γνωστικό πεδίο.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    209
    πατησα στην αναζητηση google ψυχολογια greek και μου εβγαλε το φορουμ σε ενα σημειο.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. school psychology -educational psychology
    By zoi83 in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 3
    Last Post: 03-02-2021, 15:19
  2. psychology conversion course
    By RDreamer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 26-09-2011, 19:07
  3. like button στο e-psychology?
    By vince8 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 05:31
  4. Blogs στο e-psychology.gr
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 16
    Last Post: 21-10-2010, 22:13
  5. Η αρενα του e-psychology
    By krino in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 592
    Last Post: 15-10-2009, 16:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •