Πως φτάσατε στο E-Psychology;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380

    Πως φτάσατε στο E-Psychology;

    Διαβάζοντας ένα παλιό σχετικό θέμα εχθές, αναρωτήθηκα το εξής:
    Πως φτάσατε στο E-Psychology? Ήταν κάποια αναζήτηση στη google? Αν ναι, ποια? Ήταν κάποια καταχώρηση σε άλλη σελίδα?

    Προσωπικά, έφτασα εδώ κατόπιν προσωπικής γνωριμίας με τον ΝίκοςΝτι.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    165
    google... αναζητώντας πληροφοριες για σχιζοφρενεια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Earth - Milky Way
    Posts
    105
    Εγώ σας βρήκα πριν 4 μέρες στο google. Η αναζήτηση αφορούσε τη σεξουαλική μου σχέση με τον σύντροφό μου. Βλέπω ότι πέφτει πολύ τρολάρισμα σε τέτοια θέματα, και προς το παρόν απλά διαβάζω χωρίς να έχω τολμήσει να ξεκινήσω εγώ ένα thread.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by mila View Post
    Εγώ σας βρήκα πριν 4 μέρες στο google. Η αναζήτηση αφορούσε τη σεξουαλική μου σχέση με τον σύντροφό μου. Βλέπω ότι πέφτει πολύ τρολάρισμα σε τέτοια θέματα, και προς το παρόν απλά διαβάζω χωρίς να έχω τολμήσει να ξεκινήσω εγώ ένα thread.
    σε ολα τα φορουμ συμβαινει αυτο, ομως θα λαβεις και σοβαρες απαντησεις

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Γκουγκλ κι εγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    +1 από Google.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Γκουγκλ κι εγω
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    +1 από Google.

    Αναζητώντας τι?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Μμμ... Προσπαθώ να θυμηθώ μιας κι έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε... Νομίζω (ελπίζω να μην κάνω λάθος και σας παραπλανήσω) πως είχα ψάξει τον όρο "ψυχολογική υποστήριξη online" ή κάπως έτσι τέλος πάντων και οδηγήθηκα εδώ κι ευτυχώς γιατί έχω βοηθηθεί αρκετά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    δυστηχως αναζητωντας στο google λυσεις για στυτικη δυσλειτουργια.επεσα πανω στο φορουμ διαβασα διαφορα για στυτικη δυσλειτουργια και ειπα να γινω και εγω μελος να παραθεσω το προβλημα μου...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by mila View Post
    Εγώ σας βρήκα πριν 4 μέρες στο google. Η αναζήτηση αφορούσε τη σεξουαλική μου σχέση με τον σύντροφό μου. Βλέπω ότι πέφτει πολύ τρολάρισμα σε τέτοια θέματα, και προς το παρόν απλά διαβάζω χωρίς να έχω τολμήσει να ξεκινήσω εγώ ένα thread.
    μην τρελενεσε.ανοιξε το θεμα πες το προβλημα σου και εμεις εδω ειμαστε παντα προσπαθουμε για το καλυτερο χωρις να σημενη οτι ειμαστε ειδικοι..αλλα πιστευω θα λαβεις σημαντικες απαντησεις

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Εγώ αν γνώριζα τον Νίκο Ντι δεν θα έμπαινα ποτέ σε αυτό το φόρουμ γιατί παλιά όταν ήτανε διαχειριστής αυτός έθαψε πολύ κόσμο με αποκλεισμούς και γενικώς επικρατούσε πολύ φασισμός δεν μπορούσες να μιλήσεις. Συγνώμη αλλά κάποιος να πρέπει να μιλήσει και για την διαχείριση του φόρουμ παλιότερα που μόνο φόρουμ ψυχολογίας δεν ήτανε. Έμπαινες χάλια και γινόσουνα χειρότερα. Αν συμφωνείτε και οι υπόλοιποι πείτε ανοιχτά την γνώμη σας.

    Έφτασα στο φόρουμ γιατί είχα κάποια προβλήματα... τα τελευταία χρόνια βοηθήθηκα πάρα πολύ στο φόρουμ χάρη στα παιδιά εδώ στην Μάρα, την Ρέμεντυ και όλους τους άλλους. Πέρασα κρίση με την ψύχωσή μου και για πολλά χρόνια ήμουνα κλεισμένη μέσα στο σπίτι και έψαχνα στο ίντερνετ.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    google psaxnontas gia psyxosis

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Εγώ αν γνώριζα τον Νίκο Ντι δεν θα έμπαινα ποτέ σε αυτό το φόρουμ γιατί παλιά όταν ήτανε διαχειριστής αυτός έθαψε πολύ κόσμο με αποκλεισμούς και γενικώς επικρατούσε πολύ φασισμός δεν μπορούσες να μιλήσεις. Συγνώμη αλλά κάποιος να πρέπει να μιλήσει και για την διαχείριση του φόρουμ παλιότερα που μόνο φόρουμ ψυχολογίας δεν ήτανε. Έμπαινες χάλια και γινόσουνα χειρότερα. Αν συμφωνείτε και οι υπόλοιποι πείτε ανοιχτά την γνώμη σας.

    Έφτασα στο φόρουμ γιατί είχα κάποια προβλήματα... τα τελευταία χρόνια βοηθήθηκα πάρα πολύ στο φόρουμ χάρη στα παιδιά εδώ στην Μάρα, την Ρέμεντυ και όλους τους άλλους. Πέρασα κρίση με την ψύχωσή μου και για πολλά χρόνια ήμουνα κλεισμένη μέσα στο σπίτι και έψαχνα στο ίντερνετ.
    Εγώ βασικά διαφωνώ, θεωρώ ότι και παλιά δεν υπήρχαν άδικοι αποκλεισμοί... Όμως δεν το λέω για να προκαλέσω διαμάχη αλλά θέλω να πω τη γνώμη μου...φιλικά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Εγώ δεν ήξερα τι είναι ψύχωση έψαχνα να βρω κάποιον να μου εξηγήσει κάποιον που το έχει σιγά σιγά τα έμαθα όλα τώρα τι έγραψα δε θυμάμαι πέρασαν δέκα χρόνια πάντως τότε καμία σχέση η ενημέρωση με τώρα καμία σχέση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγώ δεν ήξερα τι είναι ψύχωση έψαχνα να βρω κάποιον να μου εξηγήσει κάποιον που το έχει σιγά σιγά τα έμαθα όλα τώρα τι έγραψα δε θυμάμαι πέρασαν δέκα χρόνια πάντως τότε καμία σχέση η ενημέρωση με τώρα καμία σχέση
    τι εννοείς?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. school psychology -educational psychology
    By zoi83 in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 3
    Last Post: 03-02-2021, 15:19
  2. psychology conversion course
    By RDreamer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 26-09-2011, 19:07
  3. like button στο e-psychology?
    By vince8 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 05:31
  4. Blogs στο e-psychology.gr
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 16
    Last Post: 21-10-2010, 22:13
  5. Η αρενα του e-psychology
    By krino in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 592
    Last Post: 15-10-2009, 16:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •