Εξάνθημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277

    Εξάνθημα

    Χαίρεται , παρακολουθώ καιρό το forum και πήρα θάρρος να πω και το δηκο μου πρόβλημα.. εδώ και 3 μήνες παρατήρησα κάτι σαν εξάνθημα στο πρόσωπο μου που εμφανίζεται και σταδιακά εξαφανίζεται..δεν έχω πάει ποτέ σε ιατρό .. υπάρχει περίπτωση να είναι από το ανχος μου?
    Ξέρω ότι περνάτε χειρότερα από εμένα και δεν θα ασχοληθείτε κ τόσο..απλά ήθελα να πω αν κάποιος γνωρίζει ...
    Σας εύχομαι περαστικά ότι κιαν έχετε..
    Είναι πραγματικά όλα στο μυαλό μας πέρασα πολλές παρόμοιες καταστάσεις και ευτυχώς τα ξεπέρασα όλα μόνος μου...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Απο το αγχος ειναι ολα τα ανεξηγητα εξανθηματα ........ εκτος αν εχει ασπρα λεπια , οποτε ειναι πιτυριδα , ναι βγαινει και στο προσωπο ...... αμα ηταν ψωριαση , θαχες στους αγκωνες και τα γονατα .......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Απο την κινηταρα σου βαλε google asistant κ ρωτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Απο την κινηταρα σου βαλε google asistant κ ρωτα
    Εσύ κ καλά είσαι ο έξυπνος της παρέας?

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν εχεισ δει αλλον σαν κι εμενα παλιοσ λοκατζησ εβγαλα σχιζοφρενεια στο στρατο και μπορω κ δουλευω αγροτησ εχω μια υπεροχη κορη που σπουδαζει και γενικα μπαινω για πλακα πιο πολυ και μπασ και με αγαπησει η κορη μου κι οι φιλεσ τησ συμπεριφορα οπωσ βλεπεισ δεν εχω αλλα περασα στο στρατο σκηνικα απο ταινιεσ κι εχασα την ομιλια δε μιλαω καλα μονο γραφω κι η κορη μου ντρεπεται για μενα κ μου την εχει δωσει κ κανω μαλακιεσ ολη μερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δεν εχεισ δει αλλον σαν κι εμενα παλιοσ λοκατζησ εβγαλα σχιζοφρενεια στο στρατο και μπορω κ δουλευω αγροτησ εχω μια υπεροχη κορη που σπουδαζει και γενικα μπαινω για πλακα πιο πολυ και μπασ και με αγαπησει η κορη μου κι οι φιλεσ τησ συμπεριφορα οπωσ βλεπεισ δεν εχω αλλα περασα στο στρατο σκηνικα απο ταινιεσ κι εχασα την ομιλια δε μιλαω καλα μονο γραφω κι η κορη μου ντρεπεται για μενα κ μου την εχει δωσει κ κανω μαλακιεσ ολη μερα
    Έτσι δεν βοηθάς όμως την κατάσταση την δική σου αλλά ούτε βοηθάς το forum κοροϊδεύοντας με τα προβλήματα τον άλλον...η κόρη σου έχει απόλυτο δίκαιο για την συμπεριφορά της ...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ελα που δεν ειναι προβληματα σοβαρα αγχοσ καταθλιψη προκαλειται απο αυτα που εχεισ μεσα στο μυαλο σου και απο τον τροπο που σου συμπεριφερονται δηλαδη αν πιστευεισ οτι εισαι γαματοσ επειδη στο λεει η μανα σου κ βγαινεισ στην κοινωνια και δεν τυγχανεισ αποδοχησ αυτο ειναι κατι που προκαλει καταθλιψη οταν εισαι μικροσ ολα ετσι σασ βγαζουν οι μαναδεσ αγχοσ καταθλιψη κ κοινωνικη φοβια τοσα ξερουν τοσα κανουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Παραδειγμα εγω στο λυκειο ειχα δεκαπεντε συμμαθητριεσ οι δεκα μοντελα τουσ το ελεγα και δεν το πιστευαν την επεφτα σε ολεσ δουλευα απο μικροσ και ηξερα τωρα που φτασαμε σαραντα καταλαβαν οτι ειναι ομορφεσ τωρα με εχουν στα οπα οπα κ μενα και τα κοριτσια μου το ιδιο ειχε κι η κορη μου στην εφηβεια τωρα εβαλαν μυαλο κι αυτη κι οι φιλεσ τησ μη σου πω τουσ ειπαν οι αλλεσ γιατι οντωσ παραεβαλαν μυαλο γι αυτο λεμε αλλο τι λεει η κοινωνια αλλο τι λεει η μανα σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •