τα παιρνω ολα στραβα? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 53 of 53
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    βασικα κοιταχτηκαν σαν ειπα κατι προσβλητικο και γουρλωσαν τα ματια τους και λεγανε o my god how can you say that! και τους ειπα the alarm has not gone off yet?:P

    η αννουλα ειναι θρυλος

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    βασικα κοιταχτηκαν σαν ειπα κατι προσβλητικο και γουρλωσαν τα ματια τους και λεγανε o my god how can you say that! και τους ειπα the alarm has not gone off yet?:P
    χαχαχαχαχαχααχαχ κοριτσι μου δε φταις εσυ για αυτη τη φαση, απλα δεν το επιασαν. Εχετε διαφορετικη αισθηση του χιουμορ. Αληθεια, εκεινο το τζοουκ που τον σκοτωσε, ηταν οντως αστειο ή πεταξε κανενα παγακι? λολ
    Παντως και με Ευρωπαιους εχω αντιμετωπισει παρομοιες φασεις, να μην πιανουν το αστειο γενικως... Και το σαρκασμο ειναι και πολλοι Ελληνες που δεν τον πιανουν, οπως και το μαυρο χιουμορ. Αλλα δατς οκ.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    εχουμε διαφορετικη αισθηση των παντων. και ισως επειδη με εχει κουρασει η δουλεια και η χωρα να μην εχω αλλες αντοχες. αλλα ας οψεται η ανεργια ελλαδα. στν μανατζερ μου, αρεσε ενας τυπος στη δουλεια, και οταν μας τοπε και τον ειδα δεν σκεφτηκα καθολου και ειπα he should be fired for wearing that suit. γυρισε και με ειπε ρουντ και παλι τα ο μα γκαντ.... πρεπει να σταματησω τα σχολια στη δουλεια αλλα αν δεν μιλησω θα σκασω

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ισως λογω αυτης της κουρασης της χωρας και της δουλειας να βγαζεις πολυ αρνητισμο, δηλαδη κατι που εγω το διαβαζω και γελαω, εκει μπορει να το εκφραζεις με φουλ αρνητιλα και "σας μισω ολους τιποτενιοι ποτε θα φυγω να γλιτωσω απο ολους σας?!"
    Δε θα σκασεις. Καντο ασκηση. Προσπαθησε στην αρχη 1 φορα την ημερα οταν σκεφτεις κατι χοντρο να μην το πεις και σημειωσε το οτι καταφερες να το κρατησεις μεσα σου 1 φορα. Την αλλη μερα 2 φορες κλπ. Και τελοσπαντων, αμα αυτοι ειναι κρυοκωλοι και δυσκοιλιοι δεν ειναι δικο σου το προβλημα, αν ομως εσυ γενικα ξεχειλιζεις αρνητισμο, αυτο ειναι θεμα που θα το κουβαλησεις παντου, ΚΑΙ στην Ελλαδα.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  5. #50
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    ναι θα επρεπε ομως να μπορω να ειμαι σοβαρη και να μην παρασυρομαι και να μπορω να συνυπαρξω ειρηνικα. θα επρεπε να μπορω να ξεχωριζω ποτε τραβαει να πω κατι τραβηγμενο και ποτε οχι. ποτε μπορω να μιλησω στη κουζινα για το χαμστερ της αδερφης μου, και ποτε ενα σχολιο μου πληγωνει

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    ναι θα επρεπε ομως να μπορω να ειμαι σοβαρη και να μην παρασυρομαι και να μπορω να συνυπαρξω ειρηνικα. θα επρεπε να μπορω να ξεχωριζω ποτε τραβαει να πω κατι τραβηγμενο και ποτε οχι. ποτε μπορω να μιλησω στη κουζινα για το χαμστερ της αδερφης μου, και ποτε ενα σχολιο μου πληγωνει
    Αφου το αναγνωριζεις εστω και ετεροχρονισμενα, μπορεις να αρχισεις να το αναγνωριζεις και πριν το εκσφενδονισεις. Το προβλημα θα ηταν αν γενικως δεν μπορουσες να αναγνωρισεις καμμια αντιδραση.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Εισε ενα γαματο ψυχακι με τετραπεραντιο χουμορ

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Εισε ενα γαματο ψυχακι με τετραπεραντιο χουμορ
    e, θα επρεπε να δουλευουμε μαζι εμεις :p

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. (BINTEO) Τι κάνεις όταν όλα σου πάνε στραβά
    By Terry in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 4
    Last Post: 10-09-2016, 16:45
  2. Τι μπορει να πηγε στραβα?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 29-06-2013, 13:14
  3. ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΣΤΡΑΒΑ :(
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 22-03-2013, 18:58
  4. ολα στραβα
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 20-02-2013, 21:14
  5. Όλα τα στραβά σε μενα.
    By Rame in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 27-05-2012, 07:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •