ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Καλημερα παιδια ,τι κανετε?Ειχα καιρο να γραψω γενικα στο forum,το παρακολουθουσα αλλα ας πουμε γενικα πολυ ησυχια στο forum.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    Quote Originally Posted by takecareofyourself View Post
    Καλημερα παιδια ,τι κανετε?Ειχα καιρο να γραψω γενικα στο forum,το παρακολουθουσα αλλα ας πουμε γενικα πολυ ησυχια στο forum.

    Καλώς τη!!! Κι εγώ έχω καιρό να γράψω, βλέπω ότι έχει αραιώσει πολύ το φόρουμ. Από τη μια είναι κάπως, από την άλλη εύχομαι όλα τα μέλη που πάλευαν με το βάρος και τις διατροφικές διαταραχές να είναι καλά και να μην χρειάζεται καν να γράφουν εδώ.
    [url=http://lilyslim.com][img]http://swlf.lilyslim.com/RJSnp3.png[/img][/url]
    _________________________

    All that is gold does not glitter... Not all those who wander are lost...

  3. #48
    Quote Originally Posted by afratoulini90 View Post
    Καλώς τη!!! Κι εγώ έχω καιρό να γράψω, βλέπω ότι έχει αραιώσει πολύ το φόρουμ. Από τη μια είναι κάπως, από την άλλη εύχομαι όλα τα μέλη που πάλευαν με το βάρος και τις διατροφικές διαταραχές να είναι καλά και να μην χρειάζεται καν να γράφουν εδώ.
    Καλησπερα αφρατουλινι!!Ετσι και εγω ενιωθα...εμπαινα και δεν εβλεπα καθολου κινηση,μακαρι να εχει βρει ο καθενας τι τον βοηθαει και να ειναι καλα.
    Εγω,δεν εγραφα λογω της 'ησυχιας' που επικρατει και ας πω ετυχε να εχω 2-3 μερες που δεν ηταν καλες ψυχολογικα εχοντας στιγμες αδυναμιας.Σκεφτομουν να παρω τηλεφωνο την ψυχολογο που πηγαινα και οπως ειχα πει σε αλλο ποστ οτι ολοκληρωσα ενα κυκλο συνεδριων( 6 μηνες περιπου) και μου ξαναεκλεισε ραντεβου για μετα απο δυο μηνες(τωρα ειναι σε κανα μηνα)...Μπορει γι'αυτες τις μερες να εφταιγε η περιοδο,ο θυροειδης δεν ξερω γενικα ειναι και κατι φυσιολογικο,ανθρωποι ειμαστε...Ομως ειμαι πολυ καλυτερα γενικα,προσπαθω καθημερινα,ακομη και να μην θελω πχ να βγω εξω, ' αναγκαζω' τον εαυτο μου να βγει...γιατι με βοηθαει πολυ αυτο...Ετσι ,σχεδον καθημερινα βγαινω ,περπαταω πολυ,τρωω πολυ υγιεινα γενικα και προσπαθω να εχω μονο θετικες σκεψεις!! Την ζυγαρια ,δεν την πολυελεγχω,καταλαβα οτι αυτο με ριχνει,προτιμώ να δω την διαφορα στο σωμα μου.Εσυ πώς εισαι??

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    takecareofyourself, δυστυχως τωρα ειδα το μηνυμα σου, μετα απο παρα πολλες μερες, δεν ξερω γτ!!! Συγνωμη που αργησα τοσο να απαντησω. Χαιρομαι παρα πολυ για τη προοδο σου, η αναπτυξη της ρουτινας ενος υγιεινου τροπου ζωης ειναι το ιδανικο , οποτε εισαι στο σωστο δρομο.

    Εγω παλευω τρεις μηνες τωρα με τα κιλα, δυστυχως η κατασταση ειναι λιγο γιο-γιο, αυτον τον μηνα εχασα 5 κιλα, αλλα τωρα στις γιορτες πηρα τα 3 πισω...ελπιζω να ξεφουσκωσω παλι...Παντως δεν το βαζω κατω. Παιζει ρολο και το οτι φετος δεν κινουμαι σχεδον καθολου .

    Ελπιζω να εισαι καλα, να συνεχιζεις τη προσπαθεια και να περνας τελεια!!!
    [url=http://lilyslim.com][img]http://swlf.lilyslim.com/RJSnp3.png[/img][/url]
    _________________________

    All that is gold does not glitter... Not all those who wander are lost...

  5. #50
    Quote Originally Posted by afratoulini90 View Post
    takecareofyourself, δυστυχως τωρα ειδα το μηνυμα σου, μετα απο παρα πολλες μερες, δεν ξερω γτ!!! Συγνωμη που αργησα τοσο να απαντησω. Χαιρομαι παρα πολυ για τη προοδο σου, η αναπτυξη της ρουτινας ενος υγιεινου τροπου ζωης ειναι το ιδανικο , οποτε εισαι στο σωστο δρομο.

    Εγω παλευω τρεις μηνες τωρα με τα κιλα, δυστυχως η κατασταση ειναι λιγο γιο-γιο, αυτον τον μηνα εχασα 5 κιλα, αλλα τωρα στις γιορτες πηρα τα 3 πισω...ελπιζω να ξεφουσκωσω παλι...Παντως δεν το βαζω κατω. Παιζει ρολο και το οτι φετος δεν κινουμαι σχεδον καθολου .

    Ελπιζω να εισαι καλα, να συνεχιζεις τη προσπαθεια και να περνας τελεια!!!
    Ετσι!! Συνεχισε και θα τα καταφερεις.. Και 'γω το ιδιο σου ευχομαι

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Μικροί Στόχοι
    By sweetOctober in forum Παχυσαρκία
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 09:27
  2. μελλοντικοί στόχοι
    By fragile in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-07-2012, 14:05
  3. Νέα χρονιά..νέοι στόχοι...νέα όνειρα..
    By lipimeni in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 1
    Last Post: 03-01-2012, 18:44
  4. οι φετινοι μας στοχοι...
    By elenitsa091193 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 01-02-2011, 13:21
  5. ΝΕΟΙ ΣΤΟΧΟΙ!!!
    By mtsek85 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 09-05-2009, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •