Πρόταση για ανοιχτό ή κλειστό προφίλ στο φόρουμ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 107
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ισως αν βαλουμε ενα μικρο βαθμο δυσκολιας, ωστε να μην κλεισουν αυτοματα τα προφιλ, να γλυτωσουμε τα πολλα κλειστα προφιλ και να κλεισουν μονο οσα εχουν λογους..
    πχ να μπορει το μελος που θελει να κλεισει το προφιλ του να το ζηταει απο την τεχνικη υποστηριξη και να του το κανουν.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Εγώ διαφωνώ ή σε όλους ή σε κανέναν. Γιατί σίγουρα όλοι όσοι τρολάρουν θα το θέλουν κλειστό.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by little View Post
    Εγώ διαφωνώ ή σε όλους ή σε κανέναν. Γιατί σίγουρα όλοι όσοι τρολάρουν θα το θέλουν κλειστό.
    Εγώ πάντως το θέλω κλειστό γιατί έτσι νομίζω πως θα ένιωθα πιο ασφαλής... Για να εξηγήσω ακριβώς το γιατί θα ένιωθα έτσι θα έπρεπε να γράψω ολόκληρο κατεβατό αλλά συνοπτικά θα πω ότι έχει υπάρξει στο παρελθόν πρόβλημα σχεδόν ταυτοποίησης κι επειδή εδώ ανοίγομαι σχεδόν ολοκληρωτικά θα ήθελα να είμαι σίγουρη ότι δεν θα μπορεί να διαβάζει ο οποιοσδήποτε...

    Δεν μου αρέσει η ιδέα να είναι δύσκολο το να το κλείσουμε...αρκετές δυσκολίες έχω για να προσθέτω κι άλλες άσε που από τεχνολογία σκαμπάζω τα βασικά... Άλλωστε αν ο σκοπός είναι να γίνει κάτι καλύτερο γιατί να μας βγει η πίστη (που λέει ο λόγος) για να το πετύχουμε;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Παντα δινω τα στοιχεια μου , δεν μενδιαφερει το κλειστο προφιλ , πολλα μελη εχουν φωτο μου , την διευθυνση μου , Αγγελο με λενε , Φιλοθεη μενω , επιχειρηματιας ειμαι , 56 χρ . , εχω κτθλψη απο το 04-05 , so what ? τι θα μου κανει και ποιος ?
    αυτοι που εχουν κλειστο προφιλ , δεν τους καταλαβαινω , τι εχουν να κρυψουν ? την ασθενεια τους ? ολοι κατι εχουμε για ναμαστε εδω μεσα .......... βεβαια ο καθενας πραττει κατα το δοκουν........σεβομαι την επιθυμια των αλλων για κλειστο προφιλ , αλλα πολλακις δεν την καταλαβαινω ......ισως επειδη ανηκω στην παλαια γενια ......

    kαι να με ταυτοποιησουν , ειχα μια σκασιλα , λες και δεν ξερουν ολοι οι φιλοι μου οτι εχω κτθλψη .........

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Παντα δινω τα στοιχεια μου , δεν μενδιαφερει το κλειστο προφιλ , πολλα μελη εχουν φωτο μου , την διευθυνση μου , Αγγελο με λενε , Φιλοθεη μενω , επιχειρηματιας ειμαι , 56 χρ . , εχω κτθλψη απο το 04-05 , so what ? τι θα μου κανει και ποιος ?
    αυτοι που εχουν κλειστο προφιλ , δεν τους καταλαβαινω , τι εχουν να κρυψουν ? την ασθενεια τους ? ολοι κατι εχουμε για ναμαστε εδω μεσα .......... βεβαια ο καθενας πραττει κατα το δοκουν........σεβομαι την επιθυμια των αλλων για κλειστο προφιλ , αλλα πολλακις δεν την καταλαβαινω ......ισως επειδη ανηκω στην παλαια γενια ......

    kαι να με ταυτοποιησουν , ειχα μια σκασιλα , λες και δεν ξερουν ολοι οι φιλοι μου οτι εχω κτθλψη .........
    Υπάρχουν και κακοί άνθρωποι Άγγελε...δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει ποτέ...εγώ μέχρι και απειλές είχα δεχτεί από άτομο που έλεγε ότι θα έρθει στη δουλειά μου... σε άλλο φόρουμ αυτό, άσχετο με την ψυχολογία αλλά αν συνέβη μία φορά μπορεί και να ξανασυμβεί... Κι εμένα δεν το ξέρει όλος ο κύκλος μου το πρόβλημα μου, δεν τους εμπιστεύομαι όλους όσους με περιτριγυρίζουν απόλυτα... Σιγά μην γράφουμε και με ονοματεπώνυμο, lol!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Kαταλαβαινω Κυκνε , ισως επειδη εχω μια οικ. ανεση , οποτε δεν εχω αναγκη κανεναν , αλλα να με βλαψει καποιος , πολυ δυσκολο, πιο ευκολο ειναι να βλαψω εγω καποιον , με πολλους τροπους , πραμα που δεν μενδιαφερει ....................εχω αλλα πραματα νασχοληθω .....
    επωνυμο οχι , ουτε ακριβη διευθυνση , αν και την εχω δωσει σε μελη , αλλα να μενεις σε μια μεγαλη πολη και να μην λες ουτε το μικρο σου ονομα , ε , αυτο δεν μπορω να το καταλαβω ........
    να προσθεσω οτι οσα μελη μουχουν εμπιστευθει τα στοιχεια τους , μονο πεθαμενο θα μου ταποσπασουν αλλοι ....... ειμαι απολυτως εχεμυθος .......

    να προσθεσω οτι η νεα γενια διακατεχεται απο μια μυστικοπαθεια , το βλεπω στ ανηψια μου , σε παιδια φιλων , βαζουν διπλους ( ! ) κωδικους στ αρχεια τους στον η/υ , και δυσκολα απεσπασα ακομα και την γενικοτερη περιοχη που μενουν απο κοριτσια που ειχα ανταλλαγη με πμ . ................αυτο δεν συμβαινει σε μεγαλυτερες ηλικιες , εχω παρε δωσε με γυναικες μελη οχι μικρες , τι πιο ωραιο απο την αμεση προσωπικη επαφη ? βεβαια θα επαναλαβω οτι ανηκω στην παλαια γενια , που δεν ειμαστε κρυψινοες .........αντιθετως επιδιωκουμε την προσωπικη επαφη .....
    αυτο δεν σημαινει οτι δινω το δικαιωμα στο καθε μελος να μου τα πρηζει με το ετσι θελω .............
    Last edited by Macgyver; 24-01-2018 at 18:00.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kαταλαβαινω Κυκνε , ισως επειδη εχω μια οικ. ανεση , οποτε δεν εχω αναγκη κανεναν , αλλα να με βλαψει καποιος , πολυ δυσκολο, πιο ευκολο ειναι να βλαψω εγω καποιον , με πολλους τροπους , πραμα που δεν μενδιαφερει ....................εχω αλλα πραματα νασχοληθω .....
    επωνυμο οχι , ουτε ακριβη διευθυνση , αν και την εχω δωσει σε μελη , αλλα να μενεις σε μια μεγαλη πολη και να μην λες ουτε το μικρο σου ονομα , ε , αυτο δεν μπορω να το καταλαβω ........
    να προσθεσω οτι οσα μελη μουχουν εμπιστευθει τα στοιχεια τους , μονο πεθαμενο θα μου ταποσπασουν αλλοι ....... ειμαι απολυτως εχεμυθος .......

    να προσθεσω οτι η νεα γενια διακατεχεται απο μια μυστικοπαθεια , το βλεπω στ ανηψια μου , σε παιδια φιλων , βαζουν διπλους ( ! ) κωδικους στ αρχεια τους στον η/υ , και δυσκολα απεσπασα ακομα και την γενικοτερη περιοχη που μενουν απο κοριτσια που ειχα ανταλλαγη με πμ . ................αυτο δεν συμβαινει σε μεγαλυτερες ηλικιες , εχω παρε δωσε με γυναικες μελη οχι μικρες , τι πιο ωραιο απο την αμεση προσωπικη επαφη ? βεβαια θα επαναλαβω οτι ανηκω στην παλαια γενια , που δεν ειμαστε κρυψινοες .........αντιθετως επιδιωκουμε την προσωπικη επαφη .....
    αυτο δεν σημαινει οτι δινω το δικαιωμα στο καθε μελος να μου τα πρηζει με το ετσι θελω .............
    Ναι, εντάξει, αυτό με το ονοματεπώνυμο το είπα για αστείο... Κοίτα, δημόσια καλό είναι να μην το λες γιατί μπορεί κάποιος που σε ξέρει στην έξω ζωή να σε καταλάβει... Θα σου φέρω ένα παράδειγμα: π.χ. με όσα έχω γράψει εδώ μέσα για τη σχέση μου με τον πρώην μου νομίζεις ότι αν έβαζα πραγματικό όνομα και για κάποιο λόγο έπεφτε σε κάποιο από τα ποστ που τον αφορούν δεν θα με καταλάβαινε; Φυσικά και ναι... Και είναι κάποια συναισθήματα που π.χ. που ίσως να μην είναι καλό να τα ξέρει... Και σ' αυτόν θα προκαλούσαν πρόβλημα και σ' εμένα ίσως...

    Ναι, δεν αμφισβητώ την εχεμύθεια σου έτερον εκάτερον, εξάλλου ότι λέγεται σε π.μ. το σωστό είναι να μένει εκεί...τουλάχιστον σίγουρα τα προσωπικά στοιχεία... Τώρα για τις περιοχές κατοικίας κλπ δεν ξέρω σίγουρα αν είναι ή όχι ασφαλές να λέγονται αλλά έτσι κι αλλιώς αυτή τη στιγμή δεν σκέφτομαι πεντακάθαρα αλλά σε γενικές γραμμές "φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά"...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by little View Post
    Συμφωνώ εν μέρη. Όντως θα το θεωρούσα ιδανικό απλά σκέφτομαι και τα κατά. Πχ ένας που τρολάρει συνεχώς και τα νέα μέλη δεν τον ξέρουν.
    Ή κάποιος που σε κάθε καινούργιο του θέμα πχ παρουσιαζόταν ως κάτι διαφορετικό. Οπότε δεν ξέρω αν θα ταν καλή ιδέα. Καλύτερα αν κάποιος θέλει ύστερα όμως από επικοινωνία με την διαχείριση να μπορεί να διαγράψει κάποιο θέμα του.
    Και τι εγινε αν καποιος ηταν τρολ και ελεγε αντιφατικα πραγματα σε καθε νεο του θεμα; Γιατι μας νοιαζει αυτο περισσοτερο απο την ανωνυμια και ασφαλεια των μελων που νιωθουν οτι το χρειαζονται; Ωραια σου ειπε ενα τρολ αλλα αντ'αλλων. Και; Αλλαξε η ζωη σου; Τι με νοιαζει η ταυτοτητα του θεματοθετη και αν το προβλημα του ειναι αληθινο; Για να το θεσω ακραια ας πουμε οτι ενα μελος ειναι αντρας αλλα παρουσιαζει τον εαυτο του σε ενα θεμα ως γυναικα. Οποιον απαντησει στην γυναικα που βλεπει και στο προβλημα της τι τον νοιαζει; Μπορει καποια αλλη γυναικα οντως να βοηθηθει απο τις απαντησεις. Δεν καταλαβα ποτε την χρησιμοτητα του να το παιζουμε ντετεκτιβ σε σαιτ ψυχολογικης αλληλοβοηθειας. Προτιμω να δωσω λιγο απο το χρονο μου απαντωντας σε τρολ, (δεν μου κοστιζει κατι το τρελο και η απαντηση μου μπορει να οφελησει τριτους), παρα να ειναι εκτεθειμενα σε κακοβουλες αναζητησεις μελη που δεν νιωθουν ασφαλη με τα προφιλ τους στη φορα. Θεωρω ειναι καλο να ζυγισουμε την βαρυτητα των συν και των μειον...τρολ, σιγα τα ωα.
    Επισης τα σταθερα μελη βλεπουν το username, αμα δεις στο ενα θεμα να λεει καποιος κατι και σε αλλο θεμα κατι αλλο το καταλαβαινεις απο μονη σου οτι καποιον λακο εχει η φαβα.
    Εκτος αυτου μπορει να το τσεκαρει η διαχειρηση αυτο περι αντιφασεων στα διαφορα ποστς αν αλλα μελη εχουν υποψιες για κακοβουλο τρολαρισμα. Θεωρω ειναι win-win η προταση και δεν εχει πραγματικα μειονεκτηματα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ξερω το προβλημα σου , Κυκνε , αλλα ειναι τοσο μακρια η πιθανοτης να μπαινει κι ο πρωην σου στο φορουμ , που ειναι πιο πιθανο να σου πεσει μετεωριτης στο κεφαλι, παρα να μπει ο πρωην σου στο φορουμ !!! τσπαντων , εσυ ξερεις ........ οντως εχει μερικες ιδαιτεροτητες το προβλημα σου , που καταλαβαινω την μυστικοτητα σου , το δικο μου δεν εχει ........
    τωρα να μην λες οτι μενεις Θεσσαλονικη , η Τρικαλα , η ξερω γω που , υπερβολικο το βρισκω , και τοχω συναντησει πολλακις σε νεα κοριτσια , μουβγαλαν την Παναγια μεχρι να το πουν, χωρις ναχω καμμια προθεση για περαιτερω σχεση , διεστραμμενος δεν ειμαι , κοινωνικος ειμαι ................
    και η ειρωνεια ειναι οτι εχουν ολοι φεις , που αυτο κι αν ειναι εκθεση προσωπικων στοιχειων σε αδιακριτα ματια , και γι αυτο εγω δεν εχω φεις , ουτε κανενος ειδους επικοινωνια με τετοια μεσα, προτιμω το τηλεφωνο, η την συναντηση , η και το μειλ ακομα , που προσεχω τι γραφω ........... εχουν ακουστει πολλα σκανδαλα με εκθεση στοιχειων στο φεις , αυτονοητο ειναι ....
    ακομη και για τοα διοδια δεν εχω e-pass , δεν θελω να ξερει κανεις που κινουμαι , αλλα κανοντας αγορες μεσω ιντερνετ , που κανω , εκτιθενται οι προτιμησεις μου , ακομη κι η οικονομικη μου κατασταση , που δεν θελω να δημοσιοποιειται ......για ευνοητους λογους ...................

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ξερω το προβλημα σου , Κυκνε , αλλα ειναι τοσο μακρια η πιθανοτης να μπαινει κι ο πρωην σου στο φορουμ , που ειναι πιο πιθανο να σου πεσει μετεωριτης στο κεφαλι, παρα να μπει ο πρωην σου στο φορουμ !!! τσπαντων , εσυ ξερεις ........ οντως εχει μερικες ιδαιτεροτητες το προβλημα σου , που καταλαβαινω την μυστικοτητα σου , το δικο μου δεν εχει ........
    τωρα να μην λες οτι μενεις Θεσσαλονικη , η Τρικαλα , η ξερω γω που , υπερβολικο το βρισκω , και τοχω συναντησει πολλακις σε νεα κοριτσια , μουβγαλαν την Παναγια μεχρι να το πουν, χωρις ναχω καμμια προθεση για περαιτερω σχεση , διεστραμμενος δεν ειμαι , κοινωνικος ειμαι ................
    και η ειρωνεια ειναι οτι εχουν ολοι φεις , που αυτο κι αν ειναι εκθεση προσωπικων στοιχειων σε αδιακριτα ματια , και γι αυτο εγω δεν εχω φεις , ουτε κανενος ειδους επικοινωνια με τετοια μεσα, προτιμω το τηλεφωνο, η την συναντηση , η και το μειλ ακομα , που προσεχω τι γραφω ........... εχουν ακουστει πολλα σκανδαλα με εκθεση στοιχειων στο φεις , αυτονοητο ειναι ....
    ακομη και για τοα διοδια δεν εχω e-pass , δεν θελω να ξερει κανεις που κινουμαι , αλλα κανοντας αγορες μεσω ιντερνετ , που κανω , εκτιθενται οι προτιμησεις μου , ακομη κι η οικονομικη μου κατασταση , που δεν θελω να δημοσιοποιειται ......για ευνοητους λογους ...................
    Χα χα, πλάκα είχε αυτό με τον μετεωρίτη...

    Καλά, ναι, την πόλη συνήθως την λέω... Όμως για το facebook δεν είναι έτσι ακριβώς... Θέλω να πω, εσύ διαλέγεις ποιοι θα τα δουν αυτά τα στοιχεία, μπορούν και τα βλέπουν μόνο όσοι έχεις στη λίστα των φίλων σου, κατάλαβες; Το όνομα και η φωτογραφία προφίλ σου είναι μόνο ορατά σε όλους γι' αυτό και προσωπικά αποφεύγω να βάζω τη φάτσα μου σε φωτογραφία προφίλ... Παλιά όταν πρωτογράφτηκα μόνο έκανα βλακεία γιατί θεωρούσα ότι αυτόματα μόνο οι φίλοι μου τα έβλεπαν αυτά που ανέβαζα ενώ ήθελε ειδική ρύθμιση για να κλειδώσεις το προφίλ αλλά τώρα ξέρω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Update:

    έχει ενεργοποιηθεί προσωρινά η σχετική δυνατότητα που προσφέρεται στο λογισμικό του φόρουμ, δηλαδή το να μην μπορεί έναν επισκέπτης να δει το προφίλ ενός μέλους.
    Μπορούμε λοιπόν για 1-2 ημέρες να δούμε στην πράξη πως λειτουργεί η συγκεκριμένη επιλογή και αν τελικά τη θεωρούμε χρήσιμη ή άχρηστη.

    Προσωπικά, θα ψήφιζα το προηγούμενο status για ένα και μόνο λόγο: γιατί ενθαρρύνει τους επισκέπτες να γραφτούν στο φόρουμ, όχι επειδή κάτι θέλουν να συζητήσουν, αλλά μόνο για να ξεκλειδώσουν τη συγκεκριμένη δυνατότητα.

    Ίσως μια ενδιάμεση πρόταση θα ήταν η εξής:

    Αυτή τη στιγμή υπάρχουν τα εξής 2 usergroups: Registered Members και Qualified members.

    Ένα registered member χρειάζεται να στείλει 50 μηνύματα στο φόρουμ, για να αλλάξει usergroup και να μεταβεί αυτόματα στα qualified members.
    Ενα registered member, δεν έχει τη δυνατότητα να στείλει προσωπικά μηνύματα. Θυμίζω ότι αυτο είχε δημιουργηθεί για να αποτραπούν οι εγγραφές κυρίως διπλών προφίλ, που έκαναν νέα εγγραφή για να σπαμάρουν ή να βρίσουν μέσω προσωπικού μηνύματος κι αυτό επειδή δεν ήθελαν να το κάνουν αυτό, από το "κανονικό τους προφίλ".

    Μια λοιπόν λύση για να γλυτώσουμε από προβληματικές εγγραφές, θα ήταν να αφαιρεθεί η δυνατότητα προβολής προφιλ μέλους, όχι μόνο από τους guests αλλά ακόμη και από τους registered members.

    Όταν κάποιος στείλει 50 μηνύματα και κάπως έχουμε δηλαδή δει το "ποιος είναι, τι θέλει, πως γράφει", τότε, με την "προαγωγή" του σε qualified member, θα αποκτά και τη δυνατότητα προβολής των προφίλ.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Aeon, δηλαδή τώρα οι επισκέπτες δεν βλέπουν ούτε τις δημοσιεύσεις μας; Ρωτάω γιατί αυτά τα κομπιουτερίστικα δύσκολα τα καταλαβαίνω...

    Για το άλλο με τα δύο γκρουπ μελών αν το κατάλαβα καλά, μου φαίνεται καλή ιδέα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Εγω λεω να βαλεις ενα πολ για το τι διαλεγει καπιος να παιρνει σβαρνα τα θεματα του προφιλ σου η να παιρνει σβαρνα τις στηλες πχ ψυχωσεις ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΖΕΙ ΟΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑς ΤΑ ΤΟ ΙΔΙΟ

    αυτος ειναι ο αληθινος προβληματισμος.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Προσωπικά ψηφίζω ότι λένε οι πιο πολλοί.
    Αλλά θα ήθελα να συμπληρώσω κάτι.
    Δεν με ενδιαφέρει προσωπικά αν θα με ταυτοποίηση κάποιος η οχι.προσωπικα το θεωρώ ακραίο σενάριο.διοτι δεν υπαρχει μονο ενας άνδρας που περασε στυτικη δεισλειτουργια ειναι χιλιαδες..αλλα και αν γίνει και τι έγινε??τι θα μου πει δηλαδή?
    Γιώργο αυτό και αυτο??ε ναι.. και??
    Ούτε υπάρχει μόνο ένα κορίτσι στο κόσμο ή στην Ελλάδα με αγχος-καταθλιψη κ.τ.λ.
    Διαβάζω εδώ και μέρες κάποιος κακόβουλος θα ψάξει θα προσπαθήσει να ταυτοποίηση κ.τ.λ κ.τ.λ.χρειαζετε άπειρες ώρες να ψάξει να βρει να διαβαση-ταυτοποιηση και πάλι δεν μπορεί να είναι σίγουρος μπορεί να υποψιάστη ναι καλά δεν μπορεί να είναι σιγουρος.αντε και τα κάνει όλα αυτά.και ταυτοποιη.δηλαδη τι μπορεί να κάνει??τι θα κερδίσει??
    Αλλά τελοσπαντων σεβόμενοι την επιθυμία τον πιο περισσότερων και ότι πουν οι περισσότεροι..
    Πριν έρθω εδώ έκανα αναζήτηση στο γοογλε για να βρω λύση στο πρόβλημα μου
    Κάποια στιγμή με έβγαλε εδώ γιατί ένας είχε το ίδιο πρόβλημα με εμενα.ειδα που καλές απαντήσεις και έτσι έκανα εγραφη.
    Δεν ξέρω μόνο εαν ηταν κλειστό το φορουμ αν θα μπορούσα να διάβασα Τότες παρόμοιο πρόβλημα ή αν γίνει τώρα κλειστό αν θα μπορούν οι επισκέπτες να διαβάζουν θέματα μας.εαν μπορούν καλώς.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    287
    Εμένα αν με διαβασει κάποιος σε ένα θεμα που έχω ανοίξει εδώ μέσα άνετα με ταυτοποιεί αν γνωρίζει. Αλλά δεν με νοιάζει. Έγραψα συνειδητά όσα έγραψα. Είμαι υπέρ του ανοιχτού προφιλ

    Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πληροφορίες για κλειστό πρόγραμμα ΚΕΘΕΑ
    By Antriana in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-2012, 10:49
  2. ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΥΘΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 244
    Last Post: 24-09-2011, 22:55
  3. Ανοιχτό Ψυχοθεραπευτικό Κέντρο
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 23-06-2008, 03:17
  4. ΑΝΟΙΧΤΟ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
    By effie in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 4
    Last Post: 13-10-2006, 13:48
  5. ΑΝΟΙΧΤΟ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
    By MARTZI in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 1
    Last Post: 07-12-2005, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •