αυτοκτονια vs στρατος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    2

    αυτοκτονια vs στρατος

    Καλησπερα και συγνωμη για τα πολλα ορθογραφικα μου λαθη αρχικα . Εχω καποιο θεμα με την ορθογραφια σας παρακαλω συγχωρεστε με . Σε λιγο καιρο θα πρεπει να παρουσιαστω στο στρατο ομως αυτο δεν μπορει να γινει γιατι εχω σοβαρο προβλημα και δε μπορω να ειμαι, ποσο μαλλον να κοιμαμαι, στον ιδιο χωρο με αλλα ατομα , ειδικα αντρες. Πιστευω οτι οι παντεσ και τα παντα προσπαθουν να με καταστρεψουν (ισως ειναι απομειναρι του ατελειωτου bullying που δεχομουν ως παιδι) Αν ομως δεν παω θα εχω ενα οραιοτατο προστιμο 6.000ευρω (που χεστηκα αφουουτε λεφτα ουτε περιουσιακα στοιχεια εχω)και θα με φυλακησουν η θα με πανε με το ζορι στο στρατοπαιδο . Επομενως εχω αποφασισει να αυτοκτονησω(συνειδητη επιλογη) μεσα στους επομενους μηνες(λιγο πριν την ημερα καταταξης) . Θα ηθελα να υπηρχε αλλη λυση ομως δεν υπαρχει . Αν δεν παω στρατο οι γονεις μου θα με διωξουν απο το σπιτι και δε θα μου ξαναμιλησουν (βασικα με μισουν απο την ημερα που γεννηθηκα). Αν προσπαθησω να κανω διαδικασια για να παρω τρελοχαρτο στη βαση καποιου ψυχολογικου προβληματος που ισως εχω ειναι σιγουρο πως δεν θα τα καταφερω καθως σαν ατομο ειμαι σχετικα λειτουργικο επομενως ολοι θα νομιζουν οτι λεω ψεματα . Γενικα καθε μερα κλαιω 6 ωρες αλλα δεν αφηνω κανενα να το καταλαβει . Ουτε οι γονεις ουτε το αφεντικο μου το καταλαβαινουν και εχω κανει και μια αποτυχημενη προσπαθεια αυτοκτονιας . Μονο η κοπελα μου τα ξερει . Δεν εχω ποτε επισκεφτει ψυχολογο η ψυχιατρο . Σπανια βγαινω απο το σπιτι μου . Μονο στη δουλεια παω και καμια φορα βολτα με τη Στελλα (η κοπελα μου) . Επισης ακομη και αν επαιρνα τρελοχαρτο μετα δε θα μπορουσα να βγαλω διαβατηριο αρα δε θα μπορεσω ποτε να φυγω στο εξωτερικο οπου, αν γινει κατι με τους γονεις μου, εχω φιλους και ξαδερφο που θελουν να με φιλοξενησουν/βρουν δουλεια . Ασε που αν κανω καποια παραβαση η αδεια οδηγησης θα μου αφαιρεθει για παντα και δε θα μπορω να την παρω πισω οτι και να κανω λογω τρελοχαρτου . Μετα πως θα πηγαινοερχομαι στη δουλεια? Με τα μεσα δε μπορω γιατι δε μου ειναι ευκολο να ειμαι με τοσο κοσμο αγνωστο . Εδω παραγγελια δε μπορω να παρω , στο λεοφορειο θα μπω; Γενικα αισθανομαι φιλακισμενος σε ενα λαβυρινθο .Και εναλλακτικη θητεια που θα ηταν και ιδανικη για εμενα δεν θα με αφησουν γιατι δεν ειμαι σε αιρεση . Δεν νομιζω πως υπαρχει εξοδος .Καθε βραδυ ευχομε να τελειωσει η ζωη μου στον υπνο μου μα δε γινεται η ευχη μου πραγματικοτητα . Γιατι να ζω ? Ο πονος που αισθανομαι μεσα μου ειναι τεραστιος . Αν υπαρχει θεος καποια μερα πρεπει να μου δωσει εξηγησεις γιατι μου το εκανε αυτο ; Oταν γεννιεται ενα παιδι οι γονεις χαιρονται με το αγορι η το κοριτσι που απεχτησαν εγω ομως οταν γεννηθηκα οι γιατροι δε μπορουσαν με βεβαιοτητα να πουν αν ημουν αγορι η κοριτσι . Οταν ημουν ακομη πολυ μικρος μου εκαναν καποια εγχειρηση και ετσι σημερα εχω μονο τα αρσενικα γεννητικα οργανα(τα θυλικα αφαιρεθηκαν, ετσι και αλλιως ηταν μη ανεπτυγμενα, κυριως ημουν αγορι ) ετσι τωρα εχω ανατομια αντρα και αρσενικη ταυτοτητα και εχω ζησει τη ζωη μου σαν αγορι . Ομως παροτι νομιζαν οτι ολα θα πηγαιναν καλα μετα την εγχειρηση στην εφηβεια εγινε μαλλον χαμος με τις ορμονες και απεχτησα φωνη 100%γκει, παιδικη αφελεια(που εχω ως και σημερα-παραειμαι αθοος/με πιανουν ευκολα θυμα) , γυναικειο σωμα(εννοω σε ολα τα υπολοιπα εχτως των γεν. οργανων ) ευτυχως χωρις αναπτυξη γυναικειου στηθους . Ετσι τωρα οπτικα δεν ειμαι ουτε αγορι ουτε κοριτσι . Οι ανθρωποι οταν με βλεπουν προσπαθουν συνεχως να καταλαβουν τι ειμαι και αυτο οδηγησε σε ατελειωτο bullying στο σχολειο , καθημερινο ξυλο, αλλα και τωρα που ειμαι ενηλικας σε μια απλη βολτα πολλες φορες εχω κοντεψει να δεχτω επιθεση επειδη ειμαι διαφορετικος . Οταν μιλαω επαναλαμβανουν οτι ειπα ειρωνικα και ολοι με κοροιδευουν παντου παντα . Για αυτο δε βγαινω απο το σπιτι μου .Επισης ειναι ολοι βεβαιοι οτι ειμαι γκει . Δικαιο θα εχουν για να το λενε . Η κοπελα μου παντως διαφωνει . Εγω παντως δεν αντεχω να κοιταζω η να ειμαι κοντα σε αγορια ουτε απο 100 μετρα διοτι πρωτων με αηδιαζουν , δευτερον τους φθονω που εχουν το σωμα που δεν εχω , και τελος τους φοβαμαι υπερβολικα . Δε ξερω τι να κανω . Αισθανομαι αβοηθητος και μονος και η κοπελα μου σε λιγες μερες θα με παει σε ψυχιατρο με το ζορι . Σας παρακαλω μην το αγνοησετε το ποστ μου . Ξερω οτι θα σας φανει σαν μια πλακα αλλα δεν ειναι .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    165
    αν εχεις αποδεικτικα χαρτια από καποιο νοσοκομειο για το γενετησιο θεμα σου, θελω να πιστευω ότι θα σε απαλλαξουν από το στρατο.
    την λυση του τρελοχαρτου μην την απορριπτεις σαν 2η ενναλακτικη δεν ξερω ποσο σοβαρη ασθενεια πρεπει να εχεις για να σε απαλλαξουν αλλα ψαξτο.

    η αυτοκτονια σιγουρα δεν είναι λυση

  3. #3
    Μην σκέφτεσαι την αυτοκτονία ως λύση..Διότι είναι καταστροφή και όχι λύση...μιλά με τους δικούς σου ήρεμα και ωραία και προσπάθησε να τους κάνει να καταλάβουν...πάρε και την γνώμη ειδικού αν θέλεις να του πεις για όλες τις σκέψεις σου...Επίσης βρες έναν πνευματικό και Κάνε μια εξομολόγηση και θα σε βοηθήσει θα ελαφρύνει Η ψυχή σου και θα σου δώσει μια κάποια λύση...Μην απογοητεύεσαι όλα θα περάσουν θα δεις :)

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    2
    Δε ξερω αν υπαρχουν χαρτια . Οι γονεις μου το ξερουν . Η εγχειρηση αυτη αλλαξε τον τροπο που ουρουσα για να ουρω σαν αγορι . Οι διαφορες ομως απο τα αλλα αγορια δεν ειναι πλεον ανιχνευσιμες στη ψηλαφιση απο ουρολογο . Εγινε το 1996 δε ξερω που . Μεχρι πριν λιγο καιρο δεν ηξερα οτι ισχυε αυτο με τα γεν. οργανα. Με τη κοπελα μου εχω κανονικα σεξουαλικη ζωη αν και εχω εξαιρετικα σπανια σεξουαλικες ορμες για 20αρη . Προσφατα σε ενα τσακομο με τη μανα μου (με επιασε να προσπαθω να δεσω το τεραστιο-για το σωμα μου που ειναι σα ξυλακι παγωτου -κωλο μου για να βγω εξω ) τα πραγματα εγιναν ετσι που τελικα μου το φανερωσε . Μου ειπε μαλιστα οτι ειμαι το παιδι του διαβολου και οτι ο θεος εφτιαξε μονο αντρες και γυναικες .Δεν παιρνω ορκο οτι ειναι αληθεια . Επειδη και να υπαρχουν δε θα μου τα δωσουν τα χαρτια , αλλα κανει μπαμ οτι κατι τρεχει με το φυλλο μου ακομη και σε φωτογραφιες, μου εκλεισε η κοπελα μου εξετασεις ορμονων την δευτερα αυτη που ερχεται και εκανα και σπερμοδιαγραμμα που βεβαιωσε οτι εχω θεμα με τη σπερματογενεση και μαλλον δεν θα γινω πατερας ποτε χωρις βοηθεια (φαρμακου η εξωσωματικης ). Ισως αν παω τις εξετασεις ορμονων σε ενδοκρινολογο μου δωσει ορμονες που μου λειπουν και γινω κανονικο αγορι. Αν η αυτοκτονια δεν ειναι η λυση το να παω στο στρατο που τα αλλα αγορια θα μου φερονται παλι οπως στο σχολειο και θα με δερνουν και θα ξαναβιωσω παλι κακοποιηση επισης δεν ειναι λυση .Το Ι5 το εχω ψαξει αρκετα αλλα θα μου δημιουργησει πιθανως το προβλημα με τα IX/ΜΜΜ και δε θα μπορω να φυγω εκτως Σενγκεν που εχω κολλητο και συγγενεις αν με διωξουν απο το σπιτι οι γονεις μου (διολου απιθανο)γιατι δε θα βγαινει διαβατηριο . Δεν ξερω αν ισχυουν σιγουρα αυτα τα δυο που γραφω , ετσι μου ειπαν . Δεν εχω βρει καποιον δικηγορο να τον ρωτησω τι παιζει . Που μπορω να τα ψαξω δε ξερω ; Παντως θα τα προσπαθησω και τα 2 αλλα ειναι πολυ δυσκολο να τα καταφερω και την εναλλακτικη θητεια και το τρελοχαρτο. Παντως αν δεν τα καταφερω θα αυτοκτονησω . Παει και τελειωσε .

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    τι παει να πει φωνη γκει;; δηλαδη;
    αφου κανεις σεξ με μια γυναικα χωρις να περνεις τεχνητη τεστοστερονη εισαι μια χαρα
    κατι μας κρυβεις.................................... ...........................

    εαν ειχες απλα επισπαδια και μας γραφεις τοσα πολλα για αυτο θελεις ξυλο
    πολυ ξυλο!!!
    γρηγορα στους πεζοναυτες!!
    η στους αλεξιπτωτιστες;;

    τον στρατο δεν τον γλυτωνεις κλαψε!!

  6. #6
    Κάτσε ρε αγόρι μου...Στην πρώτη δυσκολία λες πως θα αυτοκτονησεις? Σε πληροφορώ κανενα αγορι δε θέλει να πει στρατό για τους Χ Ψ λόγους...Είναι 9 μήνες ο στρατός? Και για αυτούς τους 9 μήνες που θα περάσουν χωρίς να το καταλάβεις,θα τα παρατησεις όλα και θα δώσεις τέλος στη ζωη σου! Ο θεος μας δίνει το πολυτιμότερο δώρο ΤΗΝ ΖΩΉ! Βγάλε από το μυαλό σου την αυτοκτονία Και πάλεψε για την ζωή σου...Μέσα από τα δύσκολα γίνεσαι δυνατός...Όλοι μας περνάμε κάποια ζόρια σε φάσεις της ζωης μας όμως ποτέ δε το βάζουμε κάτω ομως...10 φορές να πέσεις 20 να σηκωνεσαι.!!! Πάλεψε!!! Με όλες τις αντοχές και τη δύναμη σου!! Και αν κάποιες φορές ζοριστεις σφυξε τα δόντια και προχωρά!! Γίνε ατσάλι!!

  7. #7
    Επίσης να σου πω και το άλλο...Στον στρατό δεν είναι όπως στο σχολείο που το ένα παιδί κορόιδευε το άλλο και του έκανε bullying,στον στρατό κανένας δεν δίνει σημασία σε κανέναν διότι τα παιδιά εκεί μέσα είναι μεγάλα δεν είναι παιδιά δημοτικού για να κοροϊδέψουν ή το οτιδήποτε....Είσαι αγόρι κανονικό και με τον νόμο άσε τις χαζομάρες που λένε οι άλλοι...Όσο για την φωνη σου και άμα τι? Κάθε φωνή κάθε ανθρώπου είναι ιδιατερη και μοναδική....Μην δίνεις βάση στις απόψεις των κακεντρεχων ανθρώπων!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Χρειαζεσαι επαγγελματικη ψυχολογικη βοηθεια εδω και πολλα χρονια, απορω πώς φανηκαν τοσο ανευθυνοι οι γονεις σου και δε σε εχουν κατευθυνει ποτέ προς τα εκει. Αντιμετωπιζεις bullying και στη δουλεια σου?
    Το γεγονος οτι εχεις και δουλεια και κοπελα δειχνει οτι δεν εισαι και τοσο "τρομακτικο τερας" οσο ΕΣΥ περιγραφεις τον εαυτο σου. Και βασικα και γκεη να νομιζουν καποιοι οτι εισαι, οκ, ειναι και μερικα εκατομμυρια αλλοι, δεν πρωτοτυπησες με τη θηλυπρεπεια.

    Ελπιζω να σου γραψουν οι αντρες του φορουμ τις εμπειριες τους απο το στρατο.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by Kallmie View Post
    Δε ξερω αν υπαρχουν χαρτια . Οι γονεις μου το ξερουν . Η εγχειρηση αυτη αλλαξε τον τροπο που ουρουσα για να ουρω σαν αγορι . Οι διαφορες ομως απο τα αλλα αγορια δεν ειναι πλεον ανιχνευσιμες στη ψηλαφιση απο ουρολογο . Εγινε το 1996 δε ξερω που . Μεχρι πριν λιγο καιρο δεν ηξερα οτι ισχυε αυτο με τα γεν. οργανα. Με τη κοπελα μου εχω κανονικα σεξουαλικη ζωη αν και εχω εξαιρετικα σπανια σεξουαλικες ορμες για 20αρη . Προσφατα σε ενα τσακομο με τη μανα μου (με επιασε να προσπαθω να δεσω το τεραστιο-για το σωμα μου που ειναι σα ξυλακι παγωτου -κωλο μου για να βγω εξω ) τα πραγματα εγιναν ετσι που τελικα μου το φανερωσε . Μου ειπε μαλιστα οτι ειμαι το παιδι του διαβολου και οτι ο θεος εφτιαξε μονο αντρες και γυναικες .Δεν παιρνω ορκο οτι ειναι αληθεια . Επειδη και να υπαρχουν δε θα μου τα δωσουν τα χαρτια , αλλα κανει μπαμ οτι κατι τρεχει με το φυλλο μου ακομη και σε φωτογραφιες, μου εκλεισε η κοπελα μου εξετασεις ορμονων την δευτερα αυτη που ερχεται και εκανα και σπερμοδιαγραμμα που βεβαιωσε οτι εχω θεμα με τη σπερματογενεση και μαλλον δεν θα γινω πατερας ποτε χωρις βοηθεια (φαρμακου η εξωσωματικης ). Ισως αν παω τις εξετασεις ορμονων σε ενδοκρινολογο μου δωσει ορμονες που μου λειπουν και γινω κανονικο αγορι. Αν η αυτοκτονια δεν ειναι η λυση το να παω στο στρατο που τα αλλα αγορια θα μου φερονται παλι οπως στο σχολειο και θα με δερνουν και θα ξαναβιωσω παλι κακοποιηση επισης δεν ειναι λυση .Το Ι5 το εχω ψαξει αρκετα αλλα θα μου δημιουργησει πιθανως το προβλημα με τα IX/ΜΜΜ και δε θα μπορω να φυγω εκτως Σενγκεν που εχω κολλητο και συγγενεις αν με διωξουν απο το σπιτι οι γονεις μου (διολου απιθανο)γιατι δε θα βγαινει διαβατηριο . Δεν ξερω αν ισχυουν σιγουρα αυτα τα δυο που γραφω , ετσι μου ειπαν . Δεν εχω βρει καποιον δικηγορο να τον ρωτησω τι παιζει . Που μπορω να τα ψαξω δε ξερω ; Παντως θα τα προσπαθησω και τα 2 αλλα ειναι πολυ δυσκολο να τα καταφερω και την εναλλακτικη θητεια και το τρελοχαρτο. Παντως αν δεν τα καταφερω θα αυτοκτονησω . Παει και τελειωσε .
    Καλησπέρα και καλωσήλθες στο site! Ας πάρουμε λίγο τα πράματα ένα ένα..

    Quote Originally Posted by Kallmie View Post
    Επισης ακομη και αν επαιρνα τρελοχαρτο μετα δε θα μπορουσα να βγαλω διαβατηριο αρα δε θα μπορεσω ποτε να φυγω στο εξωτερικο οπου, αν γινει κατι με τους γονεις μου, εχω φιλους και ξαδερφο που θελουν να με φιλοξενησουν/βρουν δουλεια . Ασε που αν κανω καποια παραβαση η αδεια οδηγησης θα μου αφαιρεθει για παντα και δε θα μπορω να την παρω πισω οτι και να κανω λογω τρελοχαρτου .
    Ερώτηση. Ποιός τα είπε όλα αυτά τα παραπάνω; Πάμε παρακάτω

    Καταρχάς, δεν ισχύουν όλα αυτά! Έτσι και ήταν αλήθεια αυτά, σχεδόν ο μισός πλυθησμός θά'ταν άνεργος χωρίς να έρθει η οικονομική κρίση πρώτα, η Αθήνα δε θα μποτιλιάριζε ποτέ, και πολλοί δε θα πηγαίνανε ταξίδια! Αυτό με το 6.000 πρόστιμο τώρα το ακούω... Απ'ότι κατάλαβα, μάλλον για τους ανυπότακτους θα είναι...

    Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι δεν ισχύει το πρόστιμο για αν πάρεις απαλλαγή! Τώρα, στα μόνα μέρη που δεν θα μπορείς να δουλέψεις είναι τα σώματα ασφαλείας. Δηλαδή, στην αστυνομία, λιμενικό, πυροσβεστική, και άντε για μόνιμος στρατιωτικός! Μέχρι'κεί!


    Επιπλέον, αυτό το περίφημο "τρελόχαρτο", η αλλιώς επίσημα, το περιβόητο Ι5, δεν είναι χαρτί τρελού από μόνο του. Χαρτί απαλλαγής σημαίνει. Απαλλαγή απλά! Υπάρχουν 2 ειδών Ι5, το παθολογικό, και το ψυχολογικό.

    Το παθολογικό Ι5 σημαίνει με λίγα λόγια πως παίρνεις απαλλαγή απ'τον στρατό λόγω αναπηρίας, κουσούρι απο βαρύ τραυματισμό και τα σχετικά..

    Το ψυχολογικό Ι5 δεν το δίνουν σε κάποιον που είναι απαραίτητα μουρλός! Το δίνουν και σε κάποιον που έχει βαριά κατάθλιψη (αλλοίμονο να θεωρείται τρελός κάποιος με βαριά κατάθλιψη), ψυχολογικά προβλήματα, κτλ.

    Τίποτα, απλά η κοινωνία μας έχει βαφτίσει την ΝΟΜΙΜΗ απαλλαγή σε τρελόχαρτο! Δεν είναι όμως έτσι τα πράματα.. Θα σου έστελνα π.μ. για να σου εξηγήσω κάποια πραγματάκια παραπάνω, άλλα πρέπει πρώτα να σημπληρώσεις 50 δημοσιεύσεις

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αυτα θεσ να τα πεισ σε γιατρο να σ βγαλει διαγνωση να μην πασ υπαρχουν κι αλλοι τροποι οπωσ να φυτευεισ κρουασαν θελει να ιδρωσεισ για να μην πασ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Γεις σου μαν...Αν είσαι μάγκας, στα @@ σου όλα φίλε!
    Μην ευχεσε ποτέ να πεθάνεις Ούτε και να κάνεις κακο στον εαυτό σου ! Σκέψου πως είσαι πολύ τυχερός που είσαι σε αυτόν τον κόσμο με η χωρίς αυτά τα πράγματα που σου συμβαίνουν η σου συνέβησαν.
    Μην τα παρατάς με τίποτα αν είναι δυνατόν...μην χάνεις αυτή την μάχη εννοώ την έχεις άνετα!
    Για σοβαρεψου λίγο..
    Όσο για τον στρατό κάποια λύση θα βρεθεί! Ηρεμαααα και ομορφαααα think positive!
    Και ότι και να έχεις περάσει και σε πιστεύω!...αλλά μην τα κάνεις τόσο δραματικά στο μιαλω σου,βάλτα όλα κάτω ηρεμα και βρες για το κάθε τι μια λύση,γιατί υπάρχει λύση! Δύναμη θες...και δύναμη έχεις μέσα σου!
    Εδώ πολεμισες μέχρι τώρα,μέχρι αυτήν την ηλικία , και τώρα θα τα παρατάς έτσι απλα;
    Μιλά στους γονείς σου για το τι περνάς κανόνισε ένα ραντεβού κάπου έξω και ήρεμα και μιλά τους για τον πόνο σου όσο ποιο σοβαρά γίνετε! Καντο.
    Ζήσεεεεεεεεε φίλε μου make it simple and smile!
    You only live once! But if you do it right, once it's enough! Σωστά;
    Καλή τύχη!
    Ααα και αφού νοιώθεις και είσαι άντρας,εεε λοιπόν να είσαι!
    Μην με δείρει ο ένας μην με κάνει ο άλλος,ένα σου λέω αν δεν δώσεις δικαιώματα δεν θα σου πει κανείς τίποτα, πρέπει να μην δείξεις φόβο Και όλα αυτά! Πάρε λίγο τα πάνω σου λίγο θράσος λίγο τσαμπουκά!
    Όσο για το σώμα σου, μπορείς να γυμναστής!
    Καλή τύχη..
    Its not over until i win!
    Blessed.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φίλε ακουσέ με προσεκτικά και δώσε βάση τι θα σου πω. Είναι απλό να μη πας στο στρατό απλά θα εχείς διάγνωση ψυχολογικού προβλήματος. Πέντε μέρες πρωτού παρουσιαστείς θα πας να ζητήσεις παραπεμπτικό για ψυχιατρική εξέταση, είναι υποχρεωμένοι να στο δώσουν αυτό πες τους μόνο ότι θες. Μετά με αυτό θα πας στο στρατιωτικό νοσοκομείο και θα πεις στο γιατρό γραψε οτι θες θελω αναβολή αν παώ στρατό θα έχω πρόβλημα και αυτος θα σου γραψει οτι δε δυνασαι να μεταβεις στο στρατοπεδο για 6 η 12 η 24 μηνες, το πας το δινεις να στο περασουν θα σου πουν αυτοί και μετα απο καιρο θα πας στην επιτροπη θα σου πουν αυτοι και θα τους πεις οτι εγω δε παω στρατο και δε μιλαω σε γιατρους εχω προβλημα και κοιτα τους με μισος στα ματια αλλα μη τους μιλας καθολου αφου πεις αυτα γιατι αυτοι εκει θα σε ζαλισουν θα σου ζητανε να πας σε γιατρο και να τους φερνεις πως παιρνεις φάρμακα, να σε ψαροσουν θελουν αλλα μη χαμπαριαζεις απλα αν σου λενε δε στη δινω κατσε εκει και κοιτατους και μη μιλας και δε χρειαζεται ουτε γιατρος ουτε φαρμακα να περνεις. Αυτό αμα κάνεις καθε φορα που θα σου στελνουν χαρτι και μαζεψεις 2 χρονια αναβολες τοτε παιρνεις ι5 ψυχολογικο και καθαρισες δε πας στρατο ουτε χρωστας τιποτα σε αυτους. Οτι μα οτι θες να σου εξηγησω στείλε φίλε, είναι πολυ εύκολο να μη πας στρατο αν θες για ψυχολογικους λογους αυτοί δε μπορούν να σου το αρνηθούν απλα σε ψαρωνουν γι αυτο οτι απορια εχεις στειλε μου να σε δασκαλεψω, αλλοι δεν εχουν τιποτα και δε πανε οχι εσυ που οντως δε μπορεις. Θέλω να είσαι καλά με συγκίνησες.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Στείλε μας ένα μύνημα φιλε.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΝΤΡΟΠΗ!!! εχεις το τιμητικο καλεσμα απο την πατριδα ωστε να την υπερετησεις μετα τιμης και θαρρους κι εσυ ψαχνεις τροπους να μην πας?? τι θα λες στα παιδια σου αυριο? τι θα πεις στην οικογενεια σου? στους φιλους σου οταν με καμαρη θα αναφεροντε στις μοναδες οπου υπηρετησαν, στα οπλα οπου κραταγαν και στις ασκησεις!! εσυ τι θα λες τωτες? οταν δεν θα εχεις αναμνησεις απο στρατιοτικη ζωη! οπου δεν κανεις κουμαντο εσυ, αλλα εισαι αντικειμενο προς οφελος του ανωτερου σου οπου κι αυτος αντιστοιχα προς την πατριδα μας!Ειδικα αυτον τον καιρο οπου ειμαστε σε δυσκολες χρονιες! οπου οι προφητειες του γερωντος Παισιου κι αλλων λενε οτι θα υπρξυ πολεμος! σε θελουμε στα χακι η πατριδα εχει εχθρους κι εκτως κι εντως των πυλων, διοτις εχουμε κι απυθαρχους πολητες αρα μπορει να χρειαστει να επεμβει ο στρατος μας!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ειναι ωραια στον τρατο! ακομα και τα καψωνια ειναι μια ομορφη στιγμη οπου τα ασχημα οπου θα περασεις το ξυλο,η ταπινωση η διαφωρα αντικοιμενα οπου θα σε περιλουσουν κι οι βρισιες η το να σε πεταν στην λασπη ! θα τα δεχεσαι εχωντας μεσα σου την υπομονη και την χαρα να τα κανεις στους επομενους εσυ!
    Αληθεια δεν θελεις να κρατησεις οπλο? να κανεις πορεια στα ελληνικα βουνα με 30 κιλα βαρος στην πλατη! αλλα σαν θα ριχνεις με το οπλο σου ριγος και στυση θα σου ερχετε!! μακαρι να ξανα πηγαινα στον στρατο! ο στρατος ειναι ιρεο πραμα ! μαζι με την εκκλησεια μας ειναι οι ασπιδα και οι βασεις της πατριδος μας!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Στρατος
    By mateo in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 14
    Last Post: 06-01-2014, 16:33
  2. στρατός
    By cozanostra13 in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 16
    Last Post: 28-10-2013, 16:34
  3. στρατός
    By positivecreep21 in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 5
    Last Post: 18-12-2009, 00:50
  4. ΙΔΨ και στρατός.
    By genehunter in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 7
    Last Post: 13-10-2009, 14:22
  5. Στρατος..
    By νικος32 in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 15
    Last Post: 20-11-2007, 14:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •