Είμαι 23 και δεν έχω κάνει τίποτα σοβαρό με αγορι - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 486
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Βρε παιδιά δεν δουλεύω σε κωλαδικο. Ένα νορμάλ μαγαζί είναι,δεν έχει και πολύ κόσμο κιόλας.
    Οκ λέω να φανώ πιο τολμηρή απλά θα πέσω στα πατώματα αν φάω χυλοπιτα. Είμαι ικανή να πιστέψω ότι δεν θα κάνω σχέση ποτε

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    κανονικα αυτος θα επρεπε σαν αντρας να κανει το πρωτο...

    γιατι;; που το ειδες γραμμενο;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βρε παιδιά δεν δουλεύω σε κωλαδικο. Ένα νορμάλ μαγαζί είναι,δεν έχει και πολύ κόσμο κιόλας.
    Οκ λέω να φανώ πιο τολμηρή απλά θα πέσω στα πατώματα αν φάω χυλοπιτα. Είμαι ικανή να πιστέψω ότι δεν θα κάνω σχέση ποτε
    Από Αθήνα είσαι;
    ή επαρχία;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βρε παιδιά δεν δουλεύω σε κωλαδικο. Ένα νορμάλ μαγαζί είναι,δεν έχει και πολύ κόσμο κιόλας.
    Οκ λέω να φανώ πιο τολμηρή απλά θα πέσω στα πατώματα αν φάω χυλοπιτα. Είμαι ικανή να πιστέψω ότι δεν θα κάνω σχέση ποτε
    ένα αστειο ηταν..κανενας δεν ειπε ότι δουλευεις σε κωλαδικο...

    να μην πεσεις στα πατωματα....εφόσον εισαι ωραια θα κανεις σιγουρα...

    απλα ακουσε με...στειλτου ένα μηνυμα τωρα και πες σε σκεφτομουν.........μετα πετα του και ένα όταν εχω να σε δω μερες μου λείπεις...στο τελος της συζητησης πετα του κ ένα= θα σε προλάβω η θα σε κλεψω άλλη?

    οκ το χεις? αντε δρασε

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Επαρχία δυστυχώς. Οπότε οι επιλογές μου είναι απίστευτα περιορισμένες. Ντρέπομαι κιόλας που οι γνωστοί μου δεν με έχουν δει ποτέ με σχέση
    . Έχω φτάσει σε σημείο να ντρέπομαι και τους γονείς μου και τα αδέρφια μου,που έχουν επίσης τις σχέσεις τους και έρχονται σπίτι,πάνε διακοπές,βγαίνουν μαζί ζευγάρια. Εγώ ντρέπομαι να πηγαίνω μαζί τους να κρατάω το φανάρι.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Βρε παιδιά δεν δουλεύω σε κωλαδικο. Ένα νορμάλ μαγαζί είναι,δεν έχει και πολύ κόσμο κιόλας.
    Οκ λέω να φανώ πιο τολμηρή απλά θα πέσω στα πατώματα αν φάω χυλοπιτα. Είμαι ικανή να πιστέψω ότι δεν θα κάνω σχέση ποτε
    Δε θα φας χυλοπιτα. Αυτο περιμενει. Να του δειξεις οτι σου αρεσει.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Μακάρι να είναι έτσι. Ελπίζω να δικαιωθώ και να πάρει τέλος όλο αυτό. Εδώ και τόσα χρόνια κλαίω για αυτό το θέμα. Και είναι βασανιστικό να βλέπω τους άλλους να προχωρούν και σε εμένα να μην συμβαίνει τίποτα.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επαρχία δυστυχώς. Οπότε οι επιλογές μου είναι απίστευτα περιορισμένες. Ντρέπομαι κιόλας που οι γνωστοί μου δεν με έχουν δει ποτέ με σχέση
    . Έχω φτάσει σε σημείο να ντρέπομαι και τους γονείς μου και τα αδέρφια μου,που έχουν επίσης τις σχέσεις τους και έρχονται σπίτι,πάνε διακοπές,βγαίνουν μαζί ζευγάρια. Εγώ ντρέπομαι να πηγαίνω μαζί τους να κρατάω το φανάρι.
    Καταλαβαίνω :(
    Πφ δεν ξερω τι να σου πω αλήθεια αν θες κανε κίνηση δεν χάνεις κάτι. αλλά και εγώ υποπτεύομαι πως θα ναι γκει ή bi (που για μενα το ιδιο κάνει και οι bi τους άντρες προτιμάνε απλά πάνε και με γυναίκες αν τύχει).

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    μπορεις να στειλεις αυτά που σ εγραψα στο μηνμα 34? δες και πες αν ντρεπεσαι να τα στειλεις

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Από την μία στις επαρχίες έχεις λιγότερες επιλογές, αλλά από την άλλη την πέφτουν ΠΟΛΥ περισσότερο στις επαρχίες. Περνάς και κορνάρουν, φλερτάρουν στο δρόμο πράγμα που εδώ δεν γίνεται. Είχα πάει παλιά σε μια φίλη μου που ναι επαρχία και η διαφορά ειναι τεράστια.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by little View Post
    Από την μία στις επαρχίες έχεις λιγότερες επιλογές, αλλά από την άλλη την πέφτουν ΠΟΛΥ περισσότερο στις επαρχίες. Περνάς και κορνάρουν, φλερτάρουν στο δρόμο πράγμα που εδώ δεν γίνεται.
    και αθηνα γινεται παντου γινεται

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    και αθηνα γινεται παντου γινεται
    Κορνάρουν στην Αθήνα και σε φλερτάρουν στο δρόμο; :p
    Είσαι γυναίκα και ξέρεις;
    Είμαι από Αθήνα και ξέρω καλύτερα και μπορώ να συγκρίνω γιατί έχω πάει σε επαρχίες σε φίλες μου. Εκεί δεν τολμάς να βγεις απο το σπιτι και κορνάρουν και την πεφτουν, και στις 40αρες ακόμα κορνάρουν στις επαρχίες. Εδώ μονο κανα μικρο στον γκαζι αμα στην πεσει πλακα μου κανεις

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ντρέπομαι να τα στείλω. Αλλά θα του στείλω σίγουρα σύντομα για να βγούμε.
    Φοβάμαι κιόλας μηπως δεν μου βγει φυσικό το να κάνω κίνηση και το καταλάβει :/ η μήπως φανώ γελοία. Έχω μεγάλο κόμπλεξ με αυτό το θέμα από ότι καταλαβατε.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by little View Post
    Κορνάρουν στην Αθήνα και σε φλερτάρουν στο δρόμο; :p
    Είσαι γυναίκα και ξέρεις;
    Είμαι από Αθήνα και ξέρω καλύτερα και μπορώ να συγκρίνω γιατί έχω πάει επαρχίες σε φίλες μου. Εκεί δεν τολμάς να βγεις απο το σπιτι και κορνάρουν και την πεφτουν, και στις 40αρες ακόμα κορνάρουν στις επαρχίες. Εδώ μονο κανα μικρο στον γκαζι αμα στην πεσει πλακα μου κανεις
    χαχχααχ το κανω εγω στις γυναικες...ανετα...οποτε σου λεω γινεται και δεν φανταζομαι ότι είμαι ο μονος :P

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ντρέπομαι να τα στείλω. Αλλά θα του στείλω σίγουρα σύντομα για να βγούμε.
    Φοβάμαι κιόλας μηπως δεν μου βγει φυσικό το να κάνω κίνηση και το καταλάβει :/ η μήπως φανώ γελοία. Έχω μεγάλο κόμπλεξ με αυτό το θέμα από ότι καταλαβατε.
    Δεν υπαρχει φυσικοτητα ουτε συνταγη. Κι αυτος ντροπαλος και χεστης ειναι. Μην ανησυχεις σου λεω, εσενα περιμενει, φοβαται κι αυτος την απορριψη. Το να του πεις να βγειτε αλλα μετα απο ντροπη να το παιζεις αδιαφορη με υφος μπλαζε, ΔΕ θα λειτουργησει. Οι αντρες ΔΕΝ πιανουν τα συμφραζομενα.Τα θελουν ολα νια-νια
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 3 of 33 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. ειμαι ενα τιποτα
    By melina20 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 29
    Last Post: 10-05-2016, 19:00
  2. τιποτα δεν με κανει να αισθανομαι καλα
    By marianthi567 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 08-08-2011, 21:35
  3. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι λεύτερος...
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 34
    Last Post: 01-08-2011, 16:32
  4. ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 45
    Last Post: 18-01-2011, 18:23
  5. Κανει τιποτα το Ladose?
    By klajdi2 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 19-02-2009, 04:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •