Είμαι 23 και δεν έχω κάνει τίποτα σοβαρό με αγορι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 33 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 486
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109

    Είμαι 23 και δεν έχω κάνει τίποτα σοβαρό με αγορι

    Καλησπέρα.
    Το συγκεκριμένο πρόβλημα ξεκινάει από την εφηβεία. Λόγω του ότι είχα κάποια παραπάνω κιλά (όχι και τίποτα τρομερό,αλλά δεν ένιωθα και ωραία με το σώμα μου) και σπυράκια ένιωθα χάλια με την εμφάνιση μου και έτσι θεωρούσα ότι δεν θα άρεσα ποτέ σε κανέναν. Έτσι δεν έκανα ποτέ κάποια κίνηση με κανέναν,δεν φλέρταρα παρά μόνο στην 3η λυκείου. Εκεί άρχισα να αρέσω σε κάποιους και θυμάμαι ότι μου έκανε εντύπωση κιόλας. Όμως αυτοί είχαν ήδη σχέση και με εμένα απλά έκαναν παιχνίδι(ματιές,τυχαία αγγίγματα,μηνύματα και γενικά τίποτα σοβαρό). Εμένα μου τόνωσε την αυτοπεποίθηση όλο αυτό και μου αρκούσε.
    Όταν έφτασα όμως 18-19 ήθελα να κάνω σχέση,να έχω κάποιον δικό μου,να βγαινουμε,να μιλάμε και να ξέρω ότι μετράω σαν άτομο και σαν κοπέλα. Πάλι υπήρξαν κάποια φλερτ αλλά ασήμαντα τελείως,ίσα κάποια σεξουαλικά υπονοούμενα και τέτοια. Κανείς δεν μου ζητούσε να βγούμε,να γνωριστούμε καλύτερα.
    Τότε πήρα απόφαση και έχασα τα κιλά (τώρα είμαι πιο αδύνατη από ποτέ) και άλλαξα την εμφάνιση μου. Άρχισα να γνωρίζω άτομα μέσω διαδικτύου και να βγαίνουμε αλλά πάλι δεν κατέληξε σε τίποτα ,οι περισσότεροι δεν ήταν καν σοβαρά άτομα,απλά έβγαινα για να πάρω την επιβεβαίωση που ήθελα και μετά βαριόμουν.
    Με έναν μάλιστα απέκτησα κάποιες εμπειρίες (όχι όμως σεξ) αλλά βαρέθηκα και με αυτόν. Ο,τι έκανα το έκανα απλά και μόνο για να αποκτήσω τις συγκεκριμένες εμπειριες και να μην νιώθω loser.
    Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει κάποιον στο μάτι για να κάνω σχέση μαζί του. Να σημειωθεί ότι είναι ο μόνος απο τον περίγυρο που μου φαίνεται σοβαρός και γενικά ταιριάζει σε όσα έχω στο μυαλό μου. Βαρέθηκα με τους διαδικτυακούς "γκομενους" και θέλω να ζήσω κάτι με κάποιον γνωστό (κανένας γνωστός δεν έχει κάνει κάτι σοβαρό μαζί μου και θέλω να συμβεί κι αυτό). Έχουμε βγει κάποιες φορές (αρχικά με παρέα,τώρα οι δύο μας) αλλά δεν ξέρω πως να τον προσεγγίσω. Δεν έχω ιδέα από αυτά. Νιώθω τελειως ηλίθια που είμαι 23 και δεν ξέρω πως να πλησιάσω κάποιον για να είμαστε μαζί. Δεν ξέρω εκείνος τι νιώθει. Αναζητά την παρέα μου,βγαίνουμε αλλά όχι τακτικά. Μένουμε λίγο μακριά κιόλας και είναι δύσκολο. Αλλά όταν βγαίνουμε είναι για αρκετές ώρες. Αλλά δεν έχει κάνει καμία κίνηση κι εγώ δεν παίρνω θάρρος. Έχω πιθανότητες εφόσον είμαι εμφανίσιμη? Δεν αντέχω πια να γυρνάω μετά από κάθε έξοδο μας με "άδεια χέρια", χωρίς δηλαδή να έχω κάνει κάτι. Πώς να τον κάνω να ενδιαφερθεί για εμένα? Νιώθω πως είναι η τελευταία μου ευκαιρία να κάνω κάτι σοβαρό,μια σχέση. Εδώ και 4 χρόνια θέλω πολύ να κάνω σχέση και νιώθω άσχημα με τον εαυτό μου και τον κατηγορώ που δεν τα έχω καταφέρει. Φοβάμαι πως επειδή δεν έχω ξανακάνει σχέση δεν θα θέλει κανείς να είναι μαζί μου και θα σχηματίσει άσχημη γνώμη αν το μάθει. Πραγματικά έχω αγχωθει πολύ με αυτό το θέμα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Καλησπέρα.


    1 Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει κάποιον στο μάτι για να κάνω σχέση μαζί του.
    2 Δεν ξέρω εκείνος τι νιώθει.

    3 Έχω πιθανότητες εφόσον είμαι εμφανίσιμη? Πώς να τον κάνω να ενδιαφερθεί για εμένα?
    4 Νιώθω πως είναι η τελευταία μου ευκαιρία να κάνω κάτι σοβαρό,μια σχέση.
    5 Φοβάμαι πως επειδή δεν έχω ξανακάνει σχέση δεν θα θέλει κανείς να είναι μαζί μου και θα σχηματίσει άσχημη γνώμη αν το μάθει.
    1 καλησπερα, καλα εκανες αλλα κρατα μικρο καλαθι. στατιστικα να το παρουμε, οι πιθανοτητες να ταιριαζουν για καποια σχεση 2 ανθρωποι ειναι λιγες. εξαιρειτε το σεξ
    2 να τον ρωτησεις γιατι βγαινει μαζι σου και εσυ να τους πεις γιατι βγαινεις μαζι του.
    3 εχεις πολλες πιθανοτητες ακομα και αν δεν εισαι εμφανισημη, αλλα δεν το καταλαβαινεις. -δεν μπορεις κανεναν να τον κανεις να ενδιαφερθει για εσενα αν δεν το θελει ο ιδιος.ουτε οι αλλοι βεβαια
    4 αυτο ειναι βλακεια
    5 και αυτο

    η λυση που σου προτεινω ειναι στο 2. υπαρχει παντα η πιθανοτητα να λεει και αυτος οτι ακριβως και εσυ. εαν δεν γινει κατι περισσοτερο να μεινετε φιλοι

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Καλησπέρα.
    Το συγκεκριμένο πρόβλημα ξεκινάει από την εφηβεία. Λόγω του ότι είχα κάποια παραπάνω κιλά (όχι και τίποτα τρομερό,αλλά δεν ένιωθα και ωραία με το σώμα μου) και σπυράκια ένιωθα χάλια με την εμφάνιση μου και έτσι θεωρούσα ότι δεν θα άρεσα ποτέ σε κανέναν. Έτσι δεν έκανα ποτέ κάποια κίνηση με κανέναν,δεν φλέρταρα παρά μόνο στην 3η λυκείου. Εκεί άρχισα να αρέσω σε κάποιους και θυμάμαι ότι μου έκανε εντύπωση κιόλας. Όμως αυτοί είχαν ήδη σχέση και με εμένα απλά έκαναν παιχνίδι(ματιές,τυχαία αγγίγματα,μηνύματα και γενικά τίποτα σοβαρό). Εμένα μου τόνωσε την αυτοπεποίθηση όλο αυτό και μου αρκούσε.
    Όταν έφτασα όμως 18-19 ήθελα να κάνω σχέση,να έχω κάποιον δικό μου,να βγαινουμε,να μιλάμε και να ξέρω ότι μετράω σαν άτομο και σαν κοπέλα. Πάλι υπήρξαν κάποια φλερτ αλλά ασήμαντα τελείως,ίσα κάποια σεξουαλικά υπονοούμενα και τέτοια. Κανείς δεν μου ζητούσε να βγούμε,να γνωριστούμε καλύτερα.
    Τότε πήρα απόφαση και έχασα τα κιλά (τώρα είμαι πιο αδύνατη από ποτέ) και άλλαξα την εμφάνιση μου. Άρχισα να γνωρίζω άτομα μέσω διαδικτύου και να βγαίνουμε αλλά πάλι δεν κατέληξε σε τίποτα ,οι περισσότεροι δεν ήταν καν σοβαρά άτομα,απλά έβγαινα για να πάρω την επιβεβαίωση που ήθελα και μετά βαριόμουν.
    Με έναν μάλιστα απέκτησα κάποιες εμπειρίες (όχι όμως σεξ) αλλά βαρέθηκα και με αυτόν. Ο,τι έκανα το έκανα απλά και μόνο για να αποκτήσω τις συγκεκριμένες εμπειριες και να μην νιώθω loser.
    Τον τελευταίο καιρό έχω βάλει κάποιον στο μάτι για να κάνω σχέση μαζί του. Να σημειωθεί ότι είναι ο μόνος απο τον περίγυρο που μου φαίνεται σοβαρός και γενικά ταιριάζει σε όσα έχω στο μυαλό μου. Βαρέθηκα με τους διαδικτυακούς "γκομενους" και θέλω να ζήσω κάτι με κάποιον γνωστό (κανένας γνωστός δεν έχει κάνει κάτι σοβαρό μαζί μου και θέλω να συμβεί κι αυτό). Έχουμε βγει κάποιες φορές (αρχικά με παρέα,τώρα οι δύο μας) αλλά δεν ξέρω πως να τον προσεγγίσω. Δεν έχω ιδέα από αυτά. Νιώθω τελειως ηλίθια που είμαι 23 και δεν ξέρω πως να πλησιάσω κάποιον για να είμαστε μαζί. Δεν ξέρω εκείνος τι νιώθει. Αναζητά την παρέα μου,βγαίνουμε αλλά όχι τακτικά. Μένουμε λίγο μακριά κιόλας και είναι δύσκολο. Αλλά όταν βγαίνουμε είναι για αρκετές ώρες. Αλλά δεν έχει κάνει καμία κίνηση κι εγώ δεν παίρνω θάρρος. Έχω πιθανότητες εφόσον είμαι εμφανίσιμη? Δεν αντέχω πια να γυρνάω μετά από κάθε έξοδο μας με "άδεια χέρια", χωρίς δηλαδή να έχω κάνει κάτι. Πώς να τον κάνω να ενδιαφερθεί για εμένα? Νιώθω πως είναι η τελευταία μου ευκαιρία να κάνω κάτι σοβαρό,μια σχέση. Εδώ και 4 χρόνια θέλω πολύ να κάνω σχέση και νιώθω άσχημα με τον εαυτό μου και τον κατηγορώ που δεν τα έχω καταφέρει. Φοβάμαι πως επειδή δεν έχω ξανακάνει σχέση δεν θα θέλει κανείς να είναι μαζί μου και θα σχηματίσει άσχημη γνώμη αν το μάθει. Πραγματικά έχω αγχωθει πολύ με αυτό το θέμα
    Αγαπητή θεματοθετρια όταν βγενεις με το εν λόγο αγόρι που λες ότι σε ενδιαφέρει.τι καταλάβεις??σε θέλει ή όχι?δεν μπορεί να μην σου δείχνει κατι.αυτο μόνο εσύ μπορείς να το ξέρεις..ας πούμε όταν βγενεις σε αντιμετωπίζει τελείως φιλικα??προσπάθησε να δείξει κάτι?δεν μπορεί να μην καταλαβενεις την πρόθεση του...για τα άλλα αγόρια όπως λες εσύ δεν έκανες κίνηση γιατί δεν σε συγκινούσαν.δεν σε ελκουσαν στην ουσία..
    Προσπάθησε να τον ψαρωσεις να δεις για ποιο λόγο βγενεις μάζη σου.ανοιγε του συζήτησης περί σχέσεων να δούμε περίπου που κινητε?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Καταρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
    Δεν ξέρω,με μπερδεύει παρά πολύ. Από την μια θέλει να περνάμε ώρες μαζί,συζητάει για σχέσεις και μιλάει για το πώς είναι (βασικά εκείνος ξεκινάει τέτοιες συζητήσεις,εγώ δεν λέω τίποτα γιατί απλούστατα δεν έχω να πω κάτι. Και ντρέπομαι που υποθέτει ότι δεν έχω εμπειρίες). Μερικές φορές νιώθω ότι θέλει να με πλησιάσει αλλά σαν να διστάζει. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω. Γενικά από ότι έχω καταλάβει δεν έχει πολλή αυτοπεποίθηση σαν άντρας,δεν θεωρεί τον εαυτό του ωραίο και τέτοια πράγματα. Αλλά φοβάμαι μήπως δεν του αρέσει που δεν έχω ξανακάνει σχέση και δεν μιλάω για αυτά. Γενικά φοβάμαι πολύ να το πω στα ίσα ότι δεν έχω κάνει σχεση. Και αγχώνομαι ότι θα φάω απόρριψη λόγω αυτού.
    Εγώ δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω γιατί είμαι ανιδεη

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Καταρχήν ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
    Δεν ξέρω,με μπερδεύει παρά πολύ. Από την μια θέλει να περνάμε ώρες μαζί,συζητάει για σχέσεις και μιλάει για το πώς είναι (βασικά εκείνος ξεκινάει τέτοιες συζητήσεις,εγώ δεν λέω τίποτα γιατί απλούστατα δεν έχω να πω κάτι. Και ντρέπομαι που υποθέτει ότι δεν έχω εμπειρίες). Μερικές φορές νιώθω ότι θέλει να με πλησιάσει αλλά σαν να διστάζει. Δεν ξέρω πως να το περιγράψω. Γενικά από ότι έχω καταλάβει δεν έχει πολλή αυτοπεποίθηση σαν άντρας,δεν θεωρεί τον εαυτό του ωραίο και τέτοια πράγματα. Αλλά φοβάμαι μήπως δεν του αρέσει που δεν έχω ξανακάνει σχέση και δεν μιλάω για αυτά. Γενικά φοβάμαι πολύ να το πω στα ίσα ότι δεν έχω κάνει σχεση. Και αγχώνομαι ότι θα φάω απόρριψη λόγω αυτού.
    Εγώ δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω γιατί είμαι ανιδεη
    Σου άρεσει πραγματικά αυτό το αγόρι??αν σου αρέσει πραγματικά τότε προχωρά..όταν θα δεις ότι πάει να στα ρίξει ανταποκρισου.μην κολλάς στο αν έχεις πείρα η όχι.πιστευω ότι δεν θα τον πειράζει καθόλου αν έχεις πείρα η όχι.
    Και μετά άλλα αγόρια πιστεύω ότι εσύ έκανες πίσω και δεν γινόταν τίποτα.οχι ότι δεν αρέσεις εσύ στα αγόρια..βλέποντας και κάνοντας δείξε λίγο και εσύ με το τρόπο σου ότι σου αρέσει??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Ρε κουκλα εισαι εμπειρη μη μασ δουλευεισ κριμασ ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Εγώ έκανα πίσω γιατί δεν μου άρεσαν πραγματικά. Απλά ήθελα να αποκτώ εμπειρίες. Και τώρα θέλω να αποκτήσω και την εμπειρία της σχεσης,μέσω αυτού του αγοριού. Έμπειρη δεν είμαι καθόλου. Άλλες κάνουν σχέσεις από τα 15-16. Όλες μου οι φίλες έχουν κάποιον εκτός από εμένα. Μόνο μια είναι χωρίς αγόρι αλλά είχε στο παρελθον. Μόνο εγώ έχω μείνει τόσο πίσω.
    Θα προσπαθήσω να του τα ρίξω,όλο το σχεδιάζω. Απλά δεν ξέρω πως να κάνω την αρχή και θα ήθελα μια αντρική γνώμη για το πώς θα σας άρεσε να σας πλησιάσει μια κοπέλα. Να σημειώσω ότι δεν είμαι πολύ του μπλα μπλα. Θα μου έβγαινε πιο εύκολα μια αγκαλιά,ένα άγγιγμα κάτι τέτοιο παρά να το πω με λογια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    κανονικα αυτος θα επρεπε σαν αντρας να κανει το πρωτο...
    εισαι σιγουρη πως είναι στρειτ? και του αρεσεος? και επισης εχει ξαναπλησιασει γυναικα?

    το ότι εισαι απειρη δεν είναι κακο και δεν θα παιξει κανενα ρολο μην αγχωνεσαι ισα ισα που πολλοι αυτό θελουν οσο πιο απειρη η γυναικα τοσο καλυτερα...

    λοιπον εσυ όταν ξαναβγείς μαζι τ...πετα του ένα π.χ ένα αντρα σαν κ εσενα θα ηθελα...φροντισε να πατε καπου ρομαντικα και να του κανεις κανα κομπλιμέντα και να ακουμπάς λιγακι...δωστου δλδ να καταλαβει ότι γουσταρεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εγώ έκανα πίσω γιατί δεν μου άρεσαν πραγματικά. Απλά ήθελα να αποκτώ εμπειρίες. Και τώρα θέλω να αποκτήσω και την εμπειρία της σχεσης,μέσω αυτού του αγοριού. Έμπειρη δεν είμαι καθόλου. Άλλες κάνουν σχέσεις από τα 15-16. Όλες μου οι φίλες έχουν κάποιον εκτός από εμένα. Μόνο μια είναι χωρίς αγόρι αλλά είχε στο παρελθον. Μόνο εγώ έχω μείνει τόσο πίσω.
    Θα προσπαθήσω να του τα ρίξω,όλο το σχεδιάζω. Απλά δεν ξέρω πως να κάνω την αρχή και θα ήθελα μια αντρική γνώμη για το πώς θα σας άρεσε να σας πλησιάσει μια κοπέλα. Να σημειώσω ότι δεν είμαι πολύ του μπλα μπλα. Θα μου έβγαινε πιο εύκολα μια αγκαλιά,ένα άγγιγμα κάτι τέτοιο παρά να το πω με λογια
    Αυτό πού κατάλαβενω είναι πως ούτε και αυτός σου αρέσει η τουλάχιστον δεν τρελενεσε κι όλας που λένε.απλα όπως λες θα ήθελες μια σχέση για εμπειρία..μήπως γι'αυτό δεν σου βγενει.επειδει δεν σου αρέσει και τόσο πολύ.αλλιως μέχρι τώρα κάτι θα εκανες.τελοςπαντων κάνε αυτό που σου λέει το μέλος xfactor.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Σίγουρα είναι στρέιτ και έχει πάει και με άλλες,μου το έχει πει. Απλά όχι με πολλές και είναι κάπως συνεσταλμένο άτομο.
    Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές,ελπίζω να μην τα κάνω θάλασσα
    Νιώθω πολύ περίεργα που δεν ξέρω τίποτα από αυτά και με ρίχνει πολύ ψυχολογικά όλο αυτό το θέμα. Σε σημείο να σκέφτομαι ότι δεν θα ενδιαφερθεί ποτέ κανείς για εμένα και ότι οι γύρω μου με θεωρούν βαρετή επειδή δεν έχω να λέω για σχέσεις όπως ολοι

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Σίγουρα είναι στρέιτ και έχει πάει και με άλλες,μου το έχει πει. Απλά όχι με πολλές και είναι κάπως συνεσταλμένο άτομο.
    Σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές,ελπίζω να μην τα κάνω θάλασσα
    Νιώθω πολύ περίεργα που δεν ξέρω τίποτα από αυτά και με ρίχνει πολύ ψυχολογικά όλο αυτό το θέμα. Σε σημείο να σκέφτομαι ότι δεν θα ενδιαφερθεί ποτέ κανείς για εμένα και ότι οι γύρω μου με θεωρούν βαρετή επειδή δεν έχω να λέω για σχέσεις όπως ολοι
    αφου δεν εχεις παει μαζι τ που το ξεεις ότι είναι στρειτ?:P ο άλλος μπορει να λεει ότι είναι βασιλιας εσυ θα το πιστεψεις?
    να σε ρωτησω κατι άλλο σου αρεσει σαν αντρας η απλα για να παρεις εμπειριες θες να το κανεις?
    επισης αυτουνού του αρεσεις? σου κανει κανα κομπλιμεντο? προσπαθει να ειστε μονοι σας?

    να μην νιώθεις καθολου περιεργα δεν είναι κακο...σου ειπα ισα ισα πολλοι αντρες θα το εκτιμησουν.....

    εμφανισιακά πως εισαι?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Ε καλά αφού στο είπε σίγουρα πήγε εμείς δε λέμε ποτέ ψέμματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Γιώργο πρέπει να μάθεις τα είδη γυπαετου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Έχω δει από το φβ ότι είχε κοπελα παλιά. Εμένα μου αρέσει εμφανισιακά και σαν χαρακτήρας μου ερωτευμένη δεν είμαι σε σημείο να τον σκέφτομαι όλη μέρα και να λιώνω,απλά θα ήθελα να αποκτήσω σχέση μαζί του γιατί νιώθω μια ασφαλεια και πιστεύω ότι δεν θα με κοροϊδέψει αν του πω την αλήθεια. Έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή. Λογικά θα έχει καταλάβει ότι δεν είχα άλλη σχέση πριν.
    Κοπλιμεντο δεν μου έχει κάνει ακριβώς αλλά τον έχω πιάσει να με κοιτάζει με θαυμασμό(?) και καμιά φορά κάνουμε διάφορα αστειακια και του αρέσουν.
    Εμφανισιακά ωραία θεωρουμαι. Μου την πέφτουν συχνά δηλαδή στον δρόμο ή πελάτες στην δουλειά αλλά λιγουρικα. Ενδιαφέρον δεν έχω πάρει πραγματικό :(

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ε καλά αφού στο είπε σίγουρα πήγε εμείς δε λέμε ποτέ ψέμματα
    χαχαχαχα θεος!

Page 1 of 33 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ειμαι ενα τιποτα
    By melina20 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 29
    Last Post: 10-05-2016, 19:00
  2. τιποτα δεν με κανει να αισθανομαι καλα
    By marianthi567 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 08-08-2011, 21:35
  3. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι λεύτερος...
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 34
    Last Post: 01-08-2011, 16:32
  4. ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 45
    Last Post: 18-01-2011, 18:23
  5. Κανει τιποτα το Ladose?
    By klajdi2 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 19-02-2009, 04:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •