Αδιέξοδο..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1

    Αδιέξοδο..

    Καλησπέρα το πρόβλημα μου είναι μακροχρόνιο από μικρή ήμουν εύσωμη σε γενική γραμμες αλλά όχι υπερβολικά χοντρη ήταν υπόθεση 3 μηνων...μεγαλώνοντας το πρόβλημα μεγαλωσε έκανα μάταιες προσπάθειες καθώς τ ξαναεπαιρνα έκανα μια μεγάλη δίαιτα από την οποία εχασα 20 κιλα αλλά δυστυχώς λογω ασχημων γεγονότων και πίεσης τ ξαναπηρα φτάνοντας στην σημερινή μέρα και στο θέμα μας που ζυγίζω 85 κιλα 1.60 ύψος και είμαι 22 χρονων..εγω γεμίσει κοκκινες ραγαδες χχλ φοραω και βρισκομαι σε αδιέξοδο...γτ δεν μπορώ ν μενω αδυνατη συνέχεια τ ξαναπαιρνω χωρίς ν θελω δεν μ άρεσει τ βάρος πονάει η μέση μου στο δρόμο δεν έχω τις αντοχές που είχα νιώθω άρρωστη το μυαλό μου είναι συνέχεια εκεί..ξεκινησα ένα πρόγραμμα και ενω ξεκιναω καλά εχω προσέξει μετά τ απόγευμα χαλαω τ πρόγραμμα και τα σαββατοκυριακα τρωω πολλά γλυκά επίσης γενικά δεν εχω πολλες ασχολίες στην ζωή μου αλλά γιατί ενώ ξεκινάω δεν μπορώ ν πάω παραπερα τ με σταματαει δεν εχω καταλαβει Γτ ο άνθρωπος Ν θέλει Ν κάνει κακό στον εαυτό του γτ το Ν τρως τρως τρως κανεις κακο στο εαυτό σου δεν είναι θέμα οτι σου αρέσει μόνο το φαι νιωθω χαλια συνέχεια κοιτάω το σώμα μου και όλα αυτά που έχω χάσει θέλω ν ζήσω ν είμαι χαρούμενη ενώ τώρα ρε είμαι σπάνια χαμογελαω και έχω συνέχεια νευρα νευρα απανταω με νεύρα ασπάζομαι εύκολα και αυτό γτ είμαι στεναχωρημενη γτ ενώ τ φαγητό Μ έχει φέρει δυστυχία συνέχεια το ρίχνω εκεί γτ έχω κολλήσει σε αυτό τ σώμα και δεν αλλαζω πλζ δεν θέλω συμβουλές γ διατροφολογο και ψυχολογο δεν πιστεύω σε αυτα πιστεύω ότι η κοινωνία έχει χαλάσει λες και τ παλια χρόνια υπήρχαν αυτά γτ την σημερινή εποχή το μεγαλύτερο ποσοστό είναι παχυσαρκοι και όλοι τρέχουν σε διαιτολογους Ν τους πουν τι η Ν φτοιαξουν πρόγραμμα για ποιο λόγο ξέρω πολύ καλά ότι εχω γίνει ολα αυτά που κραζω και ψάχνω γ απαντησεις ενω ξέρω ήδη ότι πολυ απλά χαραμίζομαι και πρέπει ν παρω την κατάσταση στα χέρια μου αφού εχασα ήδη μια φορά τοσα κιλά και δεύτερη φορά πού είναι το δύσκολο αλλά είναι η ψυχολογία που με κρατάει πίσω και συνέχεια τον σκέφτομαι πριν 2 χρόνια περίπου ήμουν 59 κιλα φυσιολογικο βάρος Γ τ ύψος μου δεν είχα θέμα και ερωτεύτηκα κάποιον μεγαλυτερο στην δουλειά ο όποιος ειχε σχέση αλλά ήταν αμοιβαιο οσα είχε δείξει τουλάχιστον αλλά έφυγα από εκεί και δεν τον ξαναειδα αλλά τ μυαλό Μ ήταν κολλημενο εκεί ενώ ήθελα ν προχωρησω και το εκανα μετά ξαναγύρισα στην ίδια περιοχή για Ν εργαστώ γτ μένουμε μακρυα σε αλλη πόλη και συνέχεια έψαχνα τρόπο ν τον δω αλλά δεν τ καταφερα έτσι όταν επεστρεψα και ακόμα τ μυαλο Μ είναι κολλημένο σε αυτόν εκεινος συνεχιζει την ζωη του και εγώ κυνηγάω κάτι που δεν υπήρχει και εχω παρατήσει και τον εαυτό μου γ ν μην τ πολυλογώ άλλο η ιστορία Μ είναι αυτη...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    γυμναστηριο-διατροφη...οι 2 πρωτες εβδομάδες είναι δυσκολες που πρεπει να αντεξεις.
    πρεπει να το κανεις για τον ευατο σου-για να νιώθεις καλυτερα-για λογους υγειας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Δεν πρόλαβε να γράψει και έφαγε μπαν :O

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    μπαν πως τρως?

Similar Threads

  1. ΑΔΙΕΞΟΔΟ
    By monadiki1 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 15-03-2017, 13:33
  2. αδιεξοδο..
    By ram in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 28-05-2011, 16:29
  3. αδιέξοδο
    By michalisyov in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 2
    Last Post: 18-05-2011, 14:18
  4. αδιέξοδο
    By mirtw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 20
    Last Post: 12-05-2011, 16:22
  5. αδιεξοδο..
    By essence in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 14-12-2005, 15:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •