apexartisi
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: apexartisi

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406

    apexartisi

    εχει παει καποιος για θεραπεια σε καποιο κεντρο με κλειστο προγραμμα δηλ να μενει μεσα ιδιωτικα?υπαρχουν δηλ κλινικες κεντρα (οχι ψυχιατρικες κλινικες) που δινουν τη δυνατοτητα ανα απεξαρτηθεις απο τις πρωτες μερες (σωματικα συμπτωματα) κ να κοινωνικοποιηθεις με το τελος της θεραπειας
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by katerinaki View Post
    εχει παει καποιος για θεραπεια σε καποιο κεντρο με κλειστο προγραμμα δηλ να μενει μεσα ιδιωτικα?υπαρχουν δηλ κλινικες κεντρα (οχι ψυχιατρικες κλινικες) που δινουν τη δυνατοτητα ανα απεξαρτηθεις απο τις πρωτες μερες (σωματικα συμπτωματα) κ να κοινωνικοποιηθεις με το τελος της θεραπειας
    Ναι υπαρχουν , ειχα προσωπικα μπει ,2 φορες πριν 6 χρονια η πρωτη φορα. Στην θεσσαλονικη και στην Δραμα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Εγώ έχω πάει σε αρκετά άλλα δεν έπιασαν σε εμένα. Αλλά δύο φίλοι μου πήγαν ο ένας στο reto που βρίσκετε στην Αθήνα και είναι δωρεάν, έκατσε ένα χρόνο και είναι ακόμα καθαρός. Ο άλλος πήγε στο :επιλογή στη ζωή που είναι 12 βήματα εκείνο βέβαια δεν είναι δωρεάν αλλά είναι πολύ καλό, υπάρχει στην Λάρισα, Θεσσαλονίκη και Αθήνα. Θα σου πρωτιά να επιλέξεις εξειδικευμένο κέντρο για το συγκεκριμένο θέμα όχι κάποια τυχαία κλινική γιατί είναι τζίφος υπόθεση! Καλή δύναμη και κουράγιο, η ζωή είναι ωραία δεν πρέπει να την χαραμίζουμε σε ανούσιες ουσίες!

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    4
    Έχω πάει κ γω στην Περαία είναι η βίλα κ είναι κέντρο με τα 12 βήματα κ πληρώνεις δεν ξέρω αν κάνει να πω όνομα..Σε δίνουν κ φαρμακευτική αγωγή που σταδιακά μειώνετε κ κόβεται τελείως.. Διαρκεί 9 μήνες εσώκλειστος κ άλλους 3 επανένταξη κοιμάσαι σπίτι σου αλλά είσαι κάθε μέρα στα γραφεία τους.Εμενα προσωπικά με βοήθησε πολύ αν κ έκατσα μόλις 40-45 μέρες..Έμεινα για μεγάλο διάστημα καθαρός..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •