Καλησπέρα.. αποφάσισα να ζητήσω βοήθεια!!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 112
  1. #46
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    καλα είναι δυνατον να μην εχουν μια γυναικα για θυματα κακοποίησης? ειπες ότι θες γυναικα?
    Ναι το ζήτησα!! αλλά μάλλον όταν ακούς αυτά από γυναίκα !! βιασμό και μετά να πάει με άλλους άντρες λες αυτή είναι έτσι ας ακούσω πάρα κάτω να φτιάχνω!! μάλιστα ενας αστυνομικός μου ζήτησε να πηγεναμε έξω να καπνιζαμε μαζι να τα πούμε πιο άνετα!!!και στο γραφείο μέσα κάπνιζε ο ίδιος!

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Ναι το ζήτησα!! αλλά μάλλον όταν ακούς αυτά από γυναίκα !! βιασμό και μετά να πάει με άλλους άντρες λες αυτή είναι έτσι ας ακούσω πάρα κάτω να φτιάχνω!! μάλιστα ενας αστυνομικός μου ζήτησε να πηγεναμε έξω να καπνιζαμε μαζι να τα πούμε πιο άνετα!!!και στο γραφείο μέσα κάπνιζε ο ίδιος!
    μαλιστα..δεν ξερω για πιο λογο το εκανε ο αστυνομικος..ισως για να νιωσεις πιο ανετα..ισως πολλα..
    πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικη
    πρεπει καπου να πεις την ιστορια σου....αλλα που.....δεν ξερω και να σ πω....
    αν επαιρνες τηλεφωνο την ελληνικη αστυνομια και ελεγες να μιλησεις με καποιον ειδικο ..από το τηλεφωνο θα μπορουσες να του τα πεις?

  3. #48
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    μαλιστα..δεν ξερω για πιο λογο το εκανε ο αστυνομικος..ισως για να νιωσεις πιο ανετα..ισως πολλα..
    πρεπει να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικη
    πρεπει καπου να πεις την ιστορια σου....αλλα που.....δεν ξερω και να σ πω....
    αν επαιρνες τηλεφωνο την ελληνικη αστυνομια και ελεγες να μιλησεις με καποιον ειδικο ..από το τηλεφωνο θα μπορουσες να του τα πεις?
    Είμαι από Κύπρο και στην Κύπρο πλέων δεν δέχονται απο τηλέφωνο μόνο από κοντά!!!και γι'αυτό πήγα!! αλλά δεν θα ένιωθα άνετα να κάπνιζα στο γραφείο που κάπνιζε και ο ίδιος;;; Γιατί έξω μόνοι μας τελείως;;; ένιωσα πιο δύσκολα έτσι!!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Εννοείται γυναίκα χρειάζεται σε αυτές τις περιπτώσεις, όπως και άντρα για άντρες, γνώμη μου πρέπει να τα πεις όλα στην αστυνομία, και απαιτεισε γυναίκα, στην τελική, πρέπει να πάνω φυλακή όλοι αυτοί και αν και άλλες γυναίκες τραβάνε το ίδιο!!

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε το κοβω εκτος αν τους ζηταγες να τα γραψεις σε καπιο χαρτι σαν καταθεση μονη σου

    το ντουμανι μαλον απο το καπνο δε βοηθα

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Είμαι από Κύπρο και στην Κύπρο πλέων δεν δέχονται απο τηλέφωνο μόνο από κοντά!!!και γι'αυτό πήγα!! αλλά δεν θα ένιωθα άνετα να κάπνιζα στο γραφείο που κάπνιζε και ο ίδιος;;; Γιατί έξω μόνοι μας τελείως;;; ένιωσα πιο δύσκολα έτσι!!
    μονο εκεινο το τμημα εχει ? δεν εχει άλλο αστυνομικο τμημα?
    ναι καλυτερα π δν πηγες εξω μαζι του

  7. #52
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Εννοείται γυναίκα χρειάζεται σε αυτές τις περιπτώσεις, όπως και άντρα για άντρες, γνώμη μου πρέπει να τα πεις όλα στην αστυνομία, και απαιτεισε γυναίκα, στην τελική, πρέπει να πάνω φυλακή όλοι αυτοί και αν και άλλες γυναίκες τραβάνε το ίδιο!!

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App
    Μα εγώ είπα για γυναίκα αλλά μου είπε ο αστυνομικός δεν χρειάζεται μιλά σε εμένα!!και με κοίταζε με ενα ύφος σαν να φτιαχνετουν!!! Δηλαδή συνεχίζεις η φεύγεις;;

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Μα εγώ είπα για γυναίκα αλλά μου είπε ο αστυνομικός δεν χρειάζεται μιλά σε εμένα!!και με κοίταζε με ενα ύφος σαν να φτιαχνετουν!!! Δηλαδή συνεχίζεις η φεύγεις;;
    φευγειςς...θα απαιτησεις γυναικαααααα

  9. #54
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε το κοβω εκτος αν τους ζηταγες να τα γραψεις σε καπιο χαρτι σαν καταθεση μονη σου

    το ντουμανι μαλον απο το καπνο δε βοηθα
    Τι εννοείς δεν το κόβεις?! Αχ συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν καταλαβαίνω!!δεν δικαιούμαστε γιατί είναι κατάθεση και πρέπει να την γραψε και να την υπογράψει και αυτός και εγώ!

  10. #55
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    φευγειςς...θα απαιτησεις γυναικαααααα
    Σκέφτομαι όταν θα ξανά πάω να πάρω τηλέφωνο να δω αν έχει γυναίκα!!! αλλά αν είναι ο ίδιος;;;

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Σκέφτομαι όταν θα ξανά πάω να πάρω τηλέφωνο να δω αν έχει γυναίκα!!! αλλά αν είναι ο ίδιος;;;
    δεν θα πας στον ιδιο....
    ναι να παρεις να ρωτησεις
    άλλο αστυνομικο τμημα υπαρχει?

  12. #57
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    δεν θα πας στον ιδιο....
    ναι να παρεις να ρωτησεις
    άλλο αστυνομικο τμημα υπαρχει?
    Ναι υπάρχει αλλά ο πρέπει να πας στον κεντρικό σταθμό της πόλης σου για τέτοια καταγγελία!!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Ναι υπάρχει αλλά ο πρέπει να πας στον κεντρικό σταθμό της πόλης σου για τέτοια καταγγελία!!
    κοιτα παρε ρωτα αν υπαρχει γυναικα εκει....
    αλλιως να πας σε διπλανη πολη παιζει?

  14. #59
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορεις να του ζητησεις να τη γραψεις εσυ τη καταθεση?

    ισως εχεις μια ικανοτητα να μαντευεις τι σκεφτεται καπιος αλλα δε το εκανε επιτηδες.

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by Άχρωμη.πεταλούδα. View Post
    Καλησπέρα σας...και συγνώμη που σας ζαλίζω.αλλα έχει αρκετά χρόνια που τα κρατάω μέσα μου και θέλω κάπου να "μιλήσω".. έχω προσπαθήσει αρκετά,να μιλήσω με κάποιον από κοντά αλλά δεν μπορώ!! Και είπα να προσπαθήσω να κάνω κάτι τέτοιο!! Λοιπόν εγώ όταν ήμουν 9 ετών είχα πέσει θύμα βιασμού και αυτό εξακολουθούσε να συνεχίζει έως τα 22 μου αλλά με διαφορετικό τρόπο ..για να μιλάμε συγκεκριμένα στα 13 μου,μου είχαν μάθει τα βαρετά ναρκωτικά.. μετά εγώ για να μπορούσα να είχα την δόση μου,μου είπαν ότι έπρεπε να έχω ερωτικές συναναστροφές με διαφορά άτομα!! Αυτό συνεχίστηκε έως τα 22 και μισό που γνώρισα το σύντροφό μου.. Αλλα εγώ νιώθω πολύ άσχημα για την ζωή που έχω κάνει και ακόμα πιο άσχημα που δεν έχω πει και πολλά πράγμα στον σύντροφό μου και τώρα που κάπως έχω σταματήσει τις βαρετές ουσίες με ενοχλούν αυτοί οι άνθρωποι.Αλλα και να ήθελα να του πω κάτι πως να του πω τέτοια πράγματα;! μετά θα με πετάξει και θα έχει και δίκιο!! Τι να κάνω δεν ξέρω!!!!!!;;;;;;;;
    Καλησπερα. Καταρχας τις ουσιες που παιρνεις τωρα τις προμηθευεσαι απο τα ιδια ατομα? Απο τον ξαδελφο και τους αλλους?
    Οταν σου ελεγαν να κανεις σεξ με καποιους για να σου δινουν τη δοση σου, εννοουσαν καποιους δικους τους ή σε εξεδιδαν?
    Τωρα πώς σε ενοχλουν?
    Δε σε ρωταω απο κουτσομπολιο, ψαχνω να βρω σε ποιο τμημα πρεπει να απευθυνθεις, αναλογα την κατηγορια.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να ζητησω βοηθεια???(Ψυχιατρος-Πατρα)
    By lollapalooza in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 10
    Last Post: 20-10-2018, 08:36
  2. συμβουλες για να ζητησω βοηθεια
    By giwrg0s in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 23-03-2017, 13:51
  3. Δεν ξέρω που να ζητήσω βοήθεια
    By Λία_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 10-11-2013, 18:45
  4. ηρθε η ωρα να ζητησω βοηθεια...
    By σανυ in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 28-10-2009, 21:24
  5. ΠΟΥ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΒΟΗΘΕΙΑ
    By jonpap34 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 04-12-2008, 02:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •