γνωστή φλερτάρει τον άνδρα μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 217
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Γιατι βρε Γιωργο? Τι δουλεια εχουν τα παιδακια να τα μπλεξουν στα γκομενικα τους οι γονεις??
    Τα παιδάκια φυσικά δεν φταίνε ούτε και θα κάτσουν να εξηγήσουν στο παιδί για ποιο λόγο.αλλα αν συνεχίσουν να κάνουμε παρέα τα παιδιά η άλλη θα βρίσκει δικαιολογίες για να μιλάει με το ζευγάρι να έχει επαφές
    Και όσο θα κρατάνε επαφές τα δύο ζευγάρια η κατάσταση θα χειροτερέψει

  2. #17
    [QUOTE=oeo;985799]Πιθανο σεναριο:Το αλλο ζευγαρι απλα θελει να χωρισει,θα χουν να κανουν σεξ κανα χρονο οποτε αυτη βρηκε τον αντρα σου σα στοχο,την αναβει το παρανομο γι αυτο χωνεται ετσι .
    Ο αντρας της μπορει να ξενοπηδαει γι αυτο δεν ενδιαφερθηκε για το πεσιμο της γυναικας του στον αντρα σου και γι αυτο αυτη θελει να τον εκδικηθει με τον δικο σου.

    Λογικο να εχεις χασει εμπιστοσυνη και να νευριασες μ αυτο αλλα αμα σου ζητησε ειλικρινα συγνωμη και εχει καταλαβει ποσο σε πειραξε ολα οκ δε νομιζω να χρειαζεται να ανησυχεις.Αν ηθελε να την πηδηξει θα το ειχε κανει τωρα και δε θα σου ζηταγε να πας μαζι του σπιτι της για τον υπολογιστη.

    Το ζευγάρι έχει προβλήματα, δηλ. δεν κάνουν τίποτε μαζί, κι εκείνος ζει στον κόσμο του, αφοσιώθηκε σε κάτι που θέλει να κάνει πολύ, εκείνη και η κόρη της τον λένε φαντασιόπληκτο που δεν βγάζει αρκετά λεφτά κοκ. Δεν νομίζω ότι την απατάει. Ούτε ο άνδρας μου πιστεύω ότι με απατάει. Του αρέσει περισσότερο αυτή η κατάσταση μάλλον, να είναι το επίκεντρο, να του δείχνουν ενδιαφέρον, ίσως ανδρική κλιμακτήριος, και λιγότερο η ιδέα να μπλεχτεί σε κάτι σοβαρότερο, γι αυτό θέλησε να πάω μαζί του. Και τη δεύτερη φορά αρνήθηκε να πάει μόνος του -αν κι εκείνη πίεζε να πάει μόνος του- και το κανόνιζε για τις 31. Δεκεμβρίου, όπου θα πηγαίναμε μαζί έτσι κι αλλιώς για να γιορτάσουμε την πρωτοχρονιά. Αλλά, ναι, η εμπιστοσύνη χάθηκε.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Αν ολα εγιναν οπως τα λες τα πραγματα ειναι σοβαρα, ο άντρας σου συμφωνει οτι πηγε να τον φιλησει κτλ? Καμια φορα αν μας μπει ιδεα γιγαντωνουμε καποιες κινησεις.
    Μπορει ας πουμε να μην της καιγεται καρφι για τον αντρα σου και απλα να θελει να κανει τον δικο της να ζηλεψει.
    Η απλα να σας ζηλευει να νοιωθει κατωτεροτητα μπροστα σας και να σας διαλυει. Μην της κανεις τη χαρη, σκεψου πολυ καλα πριν πραξεις οτιδηποτε. Ο αντρας σου πανω κατω δε σου φερθηκε ασχημα παντως.
    Ελπιζω ο αντρας σου να εχει την πειρα να καταλαβαινει οτι αυτη γουσταρει να σας διαλυσει και μετα να τον ξεφτιλησει. Γνωστες καρχιες.

  4. #19
    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Γιώργο τα "παιδιά" είναι μεγάλα. Ο άνδρας μου ένιωσε πολύ άβολα όταν πήγε να τον φιλήσει στο στόμα, τον ρούφηξε στα μάγουλα βέβαια. Η οικειότητα αυτή τον έκανε να νιώσει άβολα. Αυτό ήταν και το μόνο που τον ενόχλησε όλο το βράδυ, τα υπόλοιπα δεν τα είδε σαν φλερτ, αλλά σαν λίγο παρατραβηγμένες και υπερβολικές κινήσεις. Ναι, σε τελική ανάλυση σωστά φέρθηκε, αλλά εκείνο το βράδυ με αγνόησε, σαν να μην υπήρχα και δεν καταλάβαινε τίποτα αν και τον κοίταζα λυπημένη. Σαν να βρισκότανε σε τρανσς, αν και ο ίδιος δεν ήπιε σχεδόν τίποτα, δεν πίνει.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    τι ανθρωποι υπαρχουν ρε!! καλα ο αντρας της πως αντεδρασε εκεινη την ωρα?
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Εγώ πιστεύω αυτό που είπε ο Τζορτζ, νιώθει κατώτερη και θέλει να σας διαλύσει. Μην την αφήσεις όντως, αρκεί να μην έγινε ήδη το κακό. :( Υπάρχουν πολλές τέτοιες δυστυχώς, έχω κι εγώ παρόμοια εμπειρία δεν μας έχει αφήσει ήσυχους.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by νοσταλγία View Post
    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Γιώργο τα "παιδιά" είναι μεγάλα. Ο άνδρας μου ένιωσε πολύ άβολα όταν πήγε να τον φιλήσει στο στόμα, τον ρούφηξε στα μάγουλα βέβαια. Η οικειότητα αυτή τον έκανε να νιώσει άβολα. Αυτό ήταν και το μόνο που τον ενόχλησε όλο το βράδυ, τα υπόλοιπα δεν τα είδε σαν φλερτ, αλλά σαν λίγο παρατραβηγμένες και υπερβολικές κινήσεις. Ναι, σε τελική ανάλυση σωστά φέρθηκε, αλλά εκείνο το βράδυ με αγνόησε, σαν να μην υπήρχα και δεν καταλάβαινε τίποτα αν και τον κοίταζα λυπημένη. Σαν να βρισκότανε σε τρανσς, αν και ο ίδιος δεν ήπιε σχεδόν τίποτα, δεν πίνει.
    Εμενα μου φαινεται σαν καμπανακι αυτο...δε ξερω. Τοσο αερα που τον πηρε αυτη στα καλα καθουμενα; Χωρις να της εχει δωθει καποιο δικαιωμα απο τον αντρα σου παραειναι εξευτελιστικο αυτο που εκανε...εκτος αν της εδωσε καποιο...μπροστα σου προφανως και θα γυριζε να αποφυγει το φιλι, τι θα εκανε ακομα και στο χειροτερο σεναριο; Το οτι ενιωσες να σε αγνοει δεν ειναι λιγο...δεν ενιωσες ασχημα και για τη πλευρα του αντρα σου στα καλα καθουμενα, μην αγνοεις την διαισθηση σου...
    Απο την αλλη μην τρελενεσαι, αλλα εχε τον νου σου λιγο για το τι συμβαινει με τον αντρα σου...πως συμπεριφερεται, τι γινεται με εσας...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Οσο για το πως γινεται να κολακευτηκε απο αυτην που λες...μην υποτιμας κανεναν... Κι εμενα μπαζολα ηταν, trash στο φουλ. Αφου ο ιδιος γυρισε και μου ειπε οταν ηδη επηδιοσαντο "εχει ασχημο προσωπο δεν θα μπορουσα να ειμαι με τετοια"...λες και τον ρωτησα, αν θα μπορουσε να ειναι, μονος του ειχε καρφωθει λολ, αλλα ντουβλουκι εγω τοτε, απεφευγα να δω τι γινεται.
    Και οντως, σαν κακο γαμωτο ηταν. Το θεμα ειναι η κολακεια που νιωθουν οι κεφτεδες...προσεχε.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Οσο για το πως γινεται να κολακευτηκε απο αυτην που λες...μην υποτιμας κανεναν... Κι εμενα μπαζολα ηταν, trash στο φουλ. Αφου ο ιδιος γυρισε και μου ειπε οταν ηδη επηδιοσαντο "εχει ασχημο προσωπο δεν θα μπορουσα να ειμαι με τετοια"...λες και τον ρωτησα, αν θα μπορουσε να ειναι, μονος του ειχε καρφωθει λολ, αλλα ντουβλουκι εγω τοτε, απεφευγα να δω τι γινεται.
    Και οντως, σαν κακο γαμωτο ηταν. Το θεμα ειναι η κολακεια που νιωθουν οι κεφτεδες...προσεχε.
    Χαχαχαχα!
    Καλα, copy- paste αυτες οι ιστοριες.
    Εχει δικιο η νατ, τα "μπαζα " ειναι που εχουν ολο τον χρονο (στα αζητητα) και την διαθεση να κανουν τα παντα για μια χαμένη υπόθεση. Χαμενη= δεσμευμενος, καποιος φανερα χλιαρος που τις αποφευγει κλπ κλπ κλπ.
    Κι αλλες φορες εχω ακουσει τετοιου ειδους ιστορια. Η παρατρεχαμενη του ζευγαριου, δεν βλεπεται, τρωει πορτα, αλλα επιμενει να παρακαλαει, να κωλοτριβεται , να κολακευει τον γαμπρό . Ε δεν εχουν πολλες τετοιες προσφορες οι δεσμευμένοι. Ο αλλος μπαζο και ασχημη την ανεβαζει, ξενερωτη την κατεβαζει, αλλα με το "πες- πες" ο αλλος σκεφτεται, "βρε λες να εχει καμια κρυφη χαρη η ξενερωτη και να μην της φαινεται; δεν την αφηνω να μου τον γλειψει αφου παρακαλαει, μπας και χανω το τσιμπουκι της ζωης μου;" και την αφηνει με τα πολλα παρακαλια..
    Συνηθως οταν ο αλλος ειναι ξενερωτος, ειναι και στα τσιμπουκια ξενερωτος. Φευγει κυριος συνεχίζοντας να την βριζει μπαζο και ξενερωτη, κι η γυναικα του ειναι ησυχη. Ποιος βλακας καθεται σε γυναικα που θεωρει ασχημομουρα και ξενερωτη;
    Κι ομως καθονται πολλοι, για την δοκιμη αλλα και την επιβεβαιωση που παιρνουν απο μια που τους παρακαλαει. ΟΠΩΣ κι αν ειναι αυτη. Η ομορφιά δεν εχει σημασια για την ξεπετα. Μονο η διαθεσιμοτητα.

    Καλη ενδειξη οτι σε θελει παντα μαζι του, αλλα δεν αρκει.
    Κρατα την μακρια αυτη την ξελιγωμενη που εξευτελίζεται με το να την πεφτει στον ανδρα της φιλης της.
    Last edited by Remedy; 14-02-2018 at 11:08.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Χαχαχαχα!
    Καλα, copy- paste αυτες οι ιστοριες.
    Εχει δικιο η νατ, τα "μπαζα " ειναι που εχουν ολο τον χρονο (στα αζητητα) και την διαθεση να κανουν τα παντα για μια χαμένη υπόθεση. Χαμενη= δεσμευμενος, καποιος φανερα χλιαρος που τις αποφευγει κλπ κλπ κλπ.
    Κι αλλες φορες εχω ακουσει τετοιου ειδους ιστορια. Η παρατρεχαμενη του ζευγαριου, δεν βλεπεται, τρωει πορτα, αλλα επιμενει να παρακαλαει, να κωλοτριβεταθ , να κολακευει τον γαμπρό . Ε δεν εχουν πολλες τετοιες προσφορες οι δεσμευμένοι. Ο αλλος μπαζο και ασχημη την ανεβαζει, ξενερωτη την κατεβαζει, αλλα με το "πες- πες" ο αλλος σκεφτεται, "βρε λες να εχει καμια κρυφη χαρη η ξενερωτη και να μην της φαινεται; δεν την αφηνω να μου τον γλειψει αφου παρακαλαει, μπας και χανω το τσιμπουκι της ζωης μου;" και την αφηνει με τα πολλα παρακαλια..
    Συνηθως οταν ο αλλος ειναι ξενερωτος, ειναι και στα τσιμπουκια ξενερωτος. Φευγει κυριος συνεχίζοντας να την βριζει μπαζο και ξενερωτη, κι γυναικα του ειναι ησυχη. Ποιος βλακας καθεται σε γυναικα που θεωρει ασχημομουρα και ξενερωτη;
    Κι ομως καθονται πολλοι, για την δοκιμη αλλα και την επιβεβαιωση που παιρνουν απο μθα που τους παρακαλαει. ΟΠΩΣ κι αν ειναι αυτη. Η ομιρφια δεν εχει σημασια για την ξεπετα. Μονο η διαθεσιμοτητα.

    Καλη ενδειξη οτι σε θελει παντα μαζι του, αλλα δεν αρκει.
    Κρατα την μακρια αυτη την ξελιγωμενη που εξευτελίζεται με το να την πεφτει στον ανδρα της φιλης της.
    Εδω λιιιιγο διαφωνω. Μπορει να ειναι και πιο σοβαρα τα πραγματα, και ας ειναι η αλλη ασχημη.
    Καταρχας δεν πιστευω οτι ορμαει καμια/κανεις οσο ξελιγωμενη/ξελιγωμενος και αν ειναι σε δεσμευμενο προσωπο αν δεν της δωσει δικαιωμα και η αλλη πλευρα. Χωρις το πρασινο φως δυσκολο να γινει κατι.
    Επισης καμια φορα απο την πολλη τη μοναξια και την απελπισια το τσιμπουκι που λες γινεται τεχνη, λολ.
    Βαλε αυτο, βαλε και το μπουρμπουρμπουρ και την κολακεια και το να νιωθει ο αλλος σαν θεος και σουπερ εραστης, δεν θελει πολυ...με τη σωστη ισορροπια ζεστης-κρυου μπορει και να τον συρει απο τη μυτη.
    Τωρα το αν καταληγει η ιστορια ρεμ οπως η δικη σου η διαφορετικα ειναι και θεμα αλλων παραγοντων, δεν ειναι τοσο απλο. (Ασχετα που εγω σε αντιστοιχη περιπτωση δεν θα επαιρνα τοσο ελαφρια τον ρολο του αντρα στην ολη μαλακια, να μου λειπει το κελεπουρι)... Παντως μην υποτιμας κανεναν και τιποτα θεματοθετρια...εχε τον νου σου...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Εδω λιιιιγο διαφωνω. Μπορει να ειναι και πιο σοβαρα τα πραγματα, και ας ειναι η αλλη ασχημη.
    Καταρχας δεν πιστευω οτι ορμαει καμια/κανεις οσο ξελιγωμενη/ξελιγωμενος και αν ειναι σε δεσμευμενο προσωπο αν δεν της δωσει δικαιωμα και η αλλη πλευρα. Χωρις το πρασινο φως δυσκολο να γινει κατι.
    Επισης καμια φορα απο την πολλη τη μοναξια και την απελπισια το τσιμπουκι που λες γινεται τεχνη, λολ.
    Βαλε αυτο, βαλε και το μπουρμπουρμπουρ και την κολακεια και το να νιωθει ο αλλος σαν θεος και σουπερ εραστης, δεν θελει πολυ...με τη σωστη ισορροπια ζεστης-κρυου μπορει και να τον συρει απο τη μυτη.
    Τωρα το αν καταληγει η ιστορια ρεμ οπως η δικη σου η διαφορετικα ειναι και θεμα αλλων παραγοντων, δεν ειναι τοσο απλο. (Ασχετα που εγω σε αντιστοιχη περιπτωση δεν θα επαιρνα τοσο ελαφρια τον ρολο του αντρα στην ολη μαλακια, να μου λειπει το κελεπουρι)... Παντως μην υποτιμας κανεναν και τιποτα θεματοθετρια...εχε τον νου σου...
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πρεπει να της δωσει το πρασινο φως εστω και για ενα τσιμπουκι!!
    Πως αλλιως θα μπορουσε να γινει δλδ; να τον βιασει;; και τετοια εχω ακουσει, να την πεσει καποια με χειρονομιες χωρις πρασινο φως, αλλα και το να κατσει ο αλλος, το ιδιο ειναι! Τραβατε με κι ας κλαιω, φαση. . .
    Δεν ξερω αν εχει και τεχνητρες τσιμπουκλουδες, που δεν βλεπονται χαχαχαχαχα! Πιθανον.
    Οι περιπτωσεις που ξερω εγω ουτε στα τσιμπουκια αξιζαν . Μετα το τσιμπουκι, στα αζητητα παλι. Κανεις δεν εμεινε παραπανω.

    Οοοχι, δεν καταλαβες. Καθολου αμοιρο ευθυνων δεν θεωρω τον ανδρα! Το αντιθετο ακριβως. Το τραβάτε με κι ας ειναι και για ενα τσιμπουκι ειναι τεραστιο σφαλμα με ποινη διαζυγιου. Σιγουρα.

    Αυτο που σχολιασα ειναι οτι καμια σοβαρη επιθυμια αλλα και ουτε θαυμασμος προς την απελπισμενη δεν απαιτείται για να δωσουν (μερικοι και οχι ολοι) ενα τσιμπουκι που μετα τους βγαινει απ την μυτη (των τσιμπουκλουδων που κυνηγανε μετα τον επομενο).

    Προσεχε λοιπον. Δεν ειναι ασφαλεια το οτι την θεωρει ασχημη. Μπορει να χρειάζεται επιβεβαιωση.
    Μακρια απο φιλες / γνωστες που βλεπεις να ξεροσταλιαζουν διπλα απο αλλα ζευγαρια. Το ιδιο θα κανουν και στον ανδρα σου.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Εγώ πάντως διαφωνώ με το ότι απαραίτητα ο άλλος της έδωσε θάρρος. Μερικοί άνθρωποι το παίρνουν από μόνοι τους το θάρρος ή μπορεί να ερμηνεύσουν ως πράσινο φως την ευγένεια του άλλου ή την φιλικότητα. Δεν το αποκλείω να είναι τέτοια περίπτωση η περίπτωση της γυναίκας που περιγράφει η θεματοθέτρια.

    Βέβαια το ότι μετά θα κολακευτεί ο άλλος, ειδικά αν βρίσκεται σε μια μακροχρόνια σχέση όπου θα του έχει λείψει λίγο ίσως η επιβεβαίωση, ο ενθουσιασμός κτλ, αυτό ναι, φυσικά μπορεί να ισχύει.
    Αλλά έχω δει περίπτωση ο άλλος καθόλου να μην της έχει δώσει θάρρος, κι η άλλη να επιμένει να του την πέφτει στην ψύχρα μέχρι που στο τέλος χρειάστηκε να αγριέψει πολύ το πράγμα και να την απειλήσει πως θα την κοπανήσει για να σταματήσει.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Εγώ πάντως διαφωνώ με το ότι απαραίτητα ο άλλος της έδωσε θάρρος. Μερικοί άνθρωποι το παίρνουν από μόνοι τους το θάρρος ή μπορεί να ερμηνεύσουν ως πράσινο φως την ευγένεια του άλλου ή την φιλικότητα. Δεν το αποκλείω να είναι τέτοια περίπτωση η περίπτωση της γυναίκας που περιγράφει η θεματοθέτρια.

    Βέβαια το ότι μετά θα κολακευτεί ο άλλος, ειδικά αν βρίσκεται σε μια μακροχρόνια σχέση όπου θα του έχει λείψει λίγο ίσως η επιβεβαίωση, ο ενθουσιασμός κτλ, αυτό ναι, φυσικά μπορεί να ισχύει.
    Αλλά έχω δει περίπτωση ο άλλος καθόλου να μην της έχει δώσει θάρρος, κι η άλλη να επιμένει να του την πέφτει στην ψύχρα μέχρι που στο τέλος χρειάστηκε να αγριέψει πολύ το πράγμα και να την απειλήσει πως θα την κοπανήσει για να σταματήσει.
    Αυτο που περιγραφεις εχει συμβει και σε μας στο παρελθον απο μια μουρλοκακομοιρα που την πεφτει οπου δει δεσμευμενο και τρωει κλωτσιες.

    ΣΙΓΟΥΡΑ ισχυει αυτο που λες.
    Το να δωσει θαρρος δεν ειναι απαραιτητο γι αυτα που μας περιγραφει το μέλος.
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι μπορει να ειναι μια μουρλη που ριχνεται μονη της και παρακαλαει μπας και την ορεχτει ο αλλος.
    Ετσι δειχνουν τα πραγματα εκ πρωτης οψεως, αλλωστε.

    Το "θαρρος" και τα " δικαιωματα" ισχυουν ΑΝ εχουν συμβει αλλα πραγματα που δεν τα ξερει η φιλη, η ΑΝ με αυτες τις περιγραφες υπαρχει πιθανοτητα να συμβουν στο μελλον.

    ΑΥΤΟ ειπαμε. Να μην εφησυχαζει γιατι μπορει να μην ειναι τοσο ακινδυνο οσο δειχνει απ εξω.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Αυτο που περιγραφεις εχει συμβει και σε μας στο παρελθον απο μια μουρλοκακομοιρα που την πεφτει οπου δει δεσμευμενο και τρωει κλωτσιες.

    ΣΙΓΟΥΡΑ ισχυει αυτο που λες.
    Το να δωσει θαρρος δεν ειναι απαραιτητο γι αυτα που μας περιγραφει το μέλος.
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι μπορει να ειναι μια μουρλη που ριχνεται μονη της και παρακαλαει μπας και την ορεχτει ο αλλος.
    Ετσι δειχνουν τα πραγματα εκ πρωτης οψεως, αλλωστε.

    Το "θαρρος" και τα " δικαιωματα" ισχυουν ΑΝ εχουν συμβει αλλα πραγματα που δεν τα ξερει η φιλη, η ΑΝ με αυτες τις περιγραφες υπαρχει πιθανοτητα να συμβουν στο μελλον.

    ΑΥΤΟ ειπαμε. Να μην εφησυχαζει γιατι μπορει να μην ειναι τοσο ακινδυνο οσο δειχνει απ εξω.
    χαχαχα Σε όλες έχει τύχει κι από μια τέτοια μουρλοκακομοίρα τελικά!

    Εμένα μου είχε συμβεί σε παλιά σχέση που είχα, την έβλεπα να την πέφτει στον δικό μου τότε, στην αρχή το θεώρησα γελοίο και δεν έδωσα σημασία,την είχα στον νου μου όμως, και στο τέλος τον χώρισα για αυτό τον λόγο γιατί θεωρούσα πως κάτι είχε γίνει και με δούλευε. Από ένα εντελώς συμπτωματικό γεγονός πολύ αργότερα συνειδητοποίησα πως τελικά τίποτα δεν είχε γίνει και πως απλώς αυτή ανήκε στην κατηγορία που λες της μουρλοκακομοίρας κι ο άλλος ο έξυπνος στην αρχή δεν ήθελε να φανεί αγενής και τσιμπούσε αλλά στο τέλος έφτασε να την απειλήσει μπροστά σε κόσμο με χαστούκι. Μάλιστα με τον συγκεκριμένο επειδή τυχαίνει να διατηρούμε φιλική σχέση πια ακόμα και σήμερα, μου έχει πει πια διάφορες λεπτομέρειες για το τι γινόταν τότε και τι κινήσεις έκανε η συγκεκριμένη ώστε να τον πλησιάζει και έφριξα. Βέβαια τις ίδιες κινήσεις έκανε σε όποιο αρσενικό κυκλοφορούσε σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου συμπεριλαμβανομένου και του αδερφού του ο οποίος είχε τότε σχέση με την κολλητή της!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    χαχαχα Σε όλες έχει τύχει κι από μια τέτοια μουρλοκακομοίρα τελικά!

    Εμένα μου είχε συμβεί σε παλιά σχέση που είχα, την έβλεπα να την πέφτει στον δικό μου τότε, στην αρχή το θεώρησα γελοίο και δεν έδωσα σημασία,την είχα στον νου μου όμως, και στο τέλος τον χώρισα για αυτό τον λόγο γιατί θεωρούσα πως κάτι είχε γίνει και με δούλευε. Από ένα εντελώς συμπτωματικό γεγονός πολύ αργότερα συνειδητοποίησα πως τελικά τίποτα δεν είχε γίνει και πως απλώς αυτή ανήκε στην κατηγορία που λες της μουρλοκακομοίρας κι ο άλλος ο έξυπνος στην αρχή δεν ήθελε να φανεί αγενής και τσιμπούσε αλλά στο τέλος έφτασε να την απειλήσει μπροστά σε κόσμο με χαστούκι. Μάλιστα με τον συγκεκριμένο επειδή τυχαίνει να διατηρούμε φιλική σχέση πια ακόμα και σήμερα, μου έχει πει πια διάφορες λεπτομέρειες για το τι γινόταν τότε και τι κινήσεις έκανε η συγκεκριμένη ώστε να τον πλησιάζει και έφριξα. Βέβαια τις ίδιες κινήσεις έκανε σε όποιο αρσενικό κυκλοφορούσε σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου συμπεριλαμβανομένου και του αδερφού του ο οποίος είχε τότε σχέση με την κολλητή της!
    xaaa!!!
    εξισου απελπισμενη και πεφτουλας σε οποιοδηποτε αρσενικο. λες να ειναι η ιδια?
    σε μενα επειδη δεν ειχε το θαρρος απο εκεινον να τον πλησιασει να μαθει πληροφοριες για τις συναντησεις μας, με διπλαρωνε (δικη μου γνωστη ηταν) και με ψαρευε που παμε, ποτε βρισκομαστε, αν παει καλα η σχεση μας (που ηταν χαλαρη τοτε, δεν συζουσαμε), ειχε βαλει μια γνωστη της να με ψαρευει μηπως εχω παραπονα, κινησεις που τοτε μου φαινονταν περιεργο ενδιαφερον, αλλα που να ηξερα...
    μια μερα που της ειχα πει μετα απο επιμονες ερωτησεις της (αγιου βαλεντινου ανημερα, συμπτωματικως) οτι θα περνουσαμε τριημερο στο σπιτι μου, με σηκωσε απο το κρεβατι (οπου ειμασταν μαζι) για να μου λεει κατι κουλα κουτσομπολια για κοινη μας φιλη.
    μου φανηκε περιεργη κινηση μιας και δεν το ειχε ξανακανει, αλλα πολυ μετα, συνειδητοποιησα οτι ο λογος του "κουτσομπολιου" ηταν να μας διακοψει!!! που να παει το μυαλο μου στην απελπισια της καθεμιας.. ξανασυνεχισαμε βεβαια ενα ονειρεμενο τριημερο, δεν ξενερωσα επειδη ακουσα τα κουτσομπολια απ την μουρλη...

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. με φλερταρει υποτροπη καταθλιψης-αγχους
    By anxious4ever in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 23-09-2016, 23:09
  2. μπερδεμα με γνωστη ; ή κατι παραπανω ;
    By greek in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 16-06-2011, 05:28
  3. Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας
    By elena_maria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2011, 14:17
  4. ΣΟΚ: Γνωστή ηθοποιός: Είχα σχέση με τον πατέρα μου!
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 30-01-2011, 15:35
  5. Η πρωτη μου φορα με μια γυναικα η ενα ανδρα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-08-2009, 13:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •