γνωστή φλερτάρει τον άνδρα μου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 217
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    .....................
    Last edited by λουλούδι; 15-02-2018 at 06:12.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    xaaa!!!
    εξισου απελπισμενη και πεφτουλας σε οποιοδηποτε αρσενικο. λες να ειναι η ιδια?
    σε μενα επειδη δεν ειχε το θαρρος απο εκεινον να τον πλησιασει να μαθει πληροφοριες για τις συναντησεις μας, με διπλαρωνε (δικη μου γνωστη ηταν) και με ψαρευε που παμε, ποτε βρισκομαστε, αν παει καλα η σχεση μας (που ηταν χαλαρη τοτε, δεν συζουσαμε), ειχε βαλει μια γνωστη της να με ψαρευει μηπως εχω παραπονα, κινησεις που τοτε μου φαινονταν περιεργο ενδιαφερον, αλλα που να ηξερα...
    μια μερα που της ειχα πει μετα απο επιμονες ερωτησεις της (αγιου βαλεντινου ανημερα, συμπτωματικως) οτι θα περνουσαμε τριημερο στο σπιτι μου, με σηκωσε απο το κρεβατι (οπου ειμασταν μαζι) για να μου λεει κατι κουλα κουτσομπολια για κοινη μας φιλη.
    μου φανηκε περιεργη κινηση μιας και δεν το ειχε ξανακανει, αλλα πολυ μετα, συνειδητοποιησα οτι ο λογος του "κουτσομπολιου" ηταν να μας διακοψει!!! που να παει το μυαλο μου στην απελπισια της καθεμιας.. ξανασυνεχισαμε βεβαια ενα ονειρεμενο τριημερο, δεν ξενερωσα επειδη ακουσα τα κουτσομπολια απ την μουρλη...
    Καλέ και σε μένα το ίδιο έκανε!! Μου είχε γίνει τσιμπούρι!!! Μάλιστα εγώ το ζώον στη αρχή ήθελα να δείξω και γυναικεία αλληλεγγύη, όταν είχα πρωτογνωρίσει τον δικό μου και πριν ακόμα προχωρήσουμε σε σχέση ,εκείνη που την γνώρισα τότε ως φίλη του αδερφού του άρχισε να μου γίνεται στενός κορσές με αποτέλεσμα να ψιλιαστώ πως τον γουστάρει και να της τον "προσφέρω" κιόλας! Της είχα πει στα ίσα ότι αν ενδιαφέρεται να κάνω πίσω εγώ και να προχωρήσει. Εκείνη τότε βέβαια το αρνήθηκε, οτι όχι οχι και τι είναι αυτά που λες, εγώ τον ξέρω μόνο μέσω του αδερφού του κι έχω κι άλλη σχέση και τέτοια! Την πίστεψα εγώ η έξυπνη. Άρχισα να ενοχλούμαι μόνο όταν στην πορεία μου έγινε στην κυριολεξία τσιμπούρι, μου τηλεφωνούσε κάθε τρεις και λίγο με ηλίθιες αφορμές, άρχισε να ανοίγει παρτίδες με όλες τις φίλες μου και προσπαθούσε συνεχώς να μου αποσπά πληροφορίες για το πότε βγήκα με τον δικό μου, πώς περάσαμε, πότε θα ξαναβγούμε....γενικά της είχε γίνει εμμονή. Έφτασε να με παρακολουθεί σχεδόν, ηξερε τι ώρα γυρνούσα σπίτι, πού πήγαινα, με ποιον μιλούσα....και επίσης άρχισε να διαδίδει και διάφορα ψέματα για μένα, κυρίως ηλίθια κι ανούσια που μετά τα μάθαινα βεβαίως αλλά είχε γίνει τρομερά ενοχλητική. Η φάση είναι ότι όλα αυτά τότε δεν τα έλεγα στον τότε σύντροφο μου γιατί τα θεωρούσα πολύ κατινιές και χρειάστηκε να περάσουν χρόνια για να μάθω οτι τα αντίστοιχα έκανε και σε εκείνον και του την έπεφτε.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    ...................
    Last edited by λουλούδι; 15-02-2018 at 06:12.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Καλά ρε ελισαβετάκι έεεεεεεεεεεεεεεεεελεοοοοο οοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςς τις καριόλες τα μπάζα!!!!!!!!!!!!!
    χαχαχαχα
    Ελα βρε λουλούδι, άσε κανέναν άνθρωπο να κάνει το κομμάτι του να χουμε και μεις να θυμόμαστε μετά από χρόνια να γελάμε!

    Τότε δεν γελούσα βέβαια, αλλά κοίτα, τώρα που χουν περάσει 100 χρόνια από τότε πραγματικά γελάω. Μου φαίνεται αστεία η υπόθεση. Φαντάσου τι δυστυχία κουβαλούσε μέσα της η συγκεκριμένη που καθόταν και παρακολουθούσε εμένα όλη μέρα με τα τηλέφωνα ( έπαιρνε τηλ στο σταθερό) για να τσεκάρει τι ώρα γυρνάω στο σπίτι και το ίδιο έκανε και στον άλλον! Ή έπαιρνε σε μένα, έβλεπε οτι μιλούσα και έπαιρνε και στον δικό μου για να επιβεβαιώνει πως μιλάμε μαζί!

    Βέβαια εντάξει στην δική μου περίπτωση ήταν μια σχέση που ήμουν πολύ μικρή, θα διαλυόταν έτσι κι αλλιώς και λόγω ηλικίας δηλαδή, είχα και εγώ το μυαλό πάνω απ το κεφάλι, εδώ η θεματοθέτρια μιλάει για γάμο και σχέση ζωής οπότε πρέπει να είναι πολύ προσεκτική και να της κόψει τον βήχα άμεσα.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    .................................
    Last edited by λουλούδι; 15-02-2018 at 06:13.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    ..................................
    Last edited by λουλούδι; 15-02-2018 at 06:13.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Ναι αλλά εγώ το ζω τώρα!!!!! Νόμιζα ότι απάντησες σε μένα δες πιο πάνω την απάντησή μου!!!!!!! Έλεος δηλαδή με την κάθε ******* και νόμιζα ότι ο σύντροφός μου με έβλεπε σοβαρά!!!!
    Δεν είχα δει την απάντηση σου.
    Χωρίσατε δηλαδή τώρα εξαιτίας της;
    Αν σου έχει δείξει τέτοια δείγματα λουλούδι πως την θέλει, όπως αυτό που είπες οτι σε άφησε να γυρίσεις μόνη σου σπίτι και πήγε εκείνη κτλ....για σκέψου αν σίγουρα αξίζεις τέτοιον άντρα;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    .................................
    Last edited by λουλούδι; 15-02-2018 at 06:13.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ελισάβετ για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου αυτά έγιναν πέρυσι, πέρυσι χωρίσαμε λίγο αφότου τη γνώρισε και δεν ήξερα το λόγο και κατηγορούσε εμένα και τη μάνα μου ότι δεν ήθελα να τον παντρευτώ. Μετά τα ξαναβρήκαμε αλλά τώρα θυμάμαι που μου είχε πει και η θεία μου ότι τον είχε δει με κοπέλα, και ο ξάδερφός μου, δεν μπορεί να μου λέγανε ψέμματα.........Όλος ο κόσμος μου γκρεμίζεται, συγκατοικούμε 2 χρόνια τώρα και τα 'χουμε ήδη 2,5. Δεν ξέρω τι να πω, δεν μπορώ να πω πως έχω μείνει και τελείως άφωνη, γιατί η διαίσθησή μου μου το 'λεγε. Δεν ξέρω που να ψάξω να βρω άλλον τώρα μου φαίνεται θα το γυρίσω.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Καλέ και σε μένα το ίδιο έκανε!! Μου είχε γίνει τσιμπούρι!!! Μάλιστα εγώ το ζώον στη αρχή ήθελα να δείξω και γυναικεία αλληλεγγύη, όταν είχα πρωτογνωρίσει τον δικό μου και πριν ακόμα προχωρήσουμε σε σχέση ,εκείνη που την γνώρισα τότε ως φίλη του αδερφού του άρχισε να μου γίνεται στενός κορσές με αποτέλεσμα να ψιλιαστώ πως τον γουστάρει και να της τον "προσφέρω" κιόλας! Της είχα πει στα ίσα ότι αν ενδιαφέρεται να κάνω πίσω εγώ και να προχωρήσει. Εκείνη τότε βέβαια το αρνήθηκε, οτι όχι οχι και τι είναι αυτά που λες, εγώ τον ξέρω μόνο μέσω του αδερφού του κι έχω κι άλλη σχέση και τέτοια! Την πίστεψα εγώ η έξυπνη. Άρχισα να ενοχλούμαι μόνο όταν στην πορεία μου έγινε στην κυριολεξία τσιμπούρι, μου τηλεφωνούσε κάθε τρεις και λίγο με ηλίθιες αφορμές, άρχισε να ανοίγει παρτίδες με όλες τις φίλες μου και προσπαθούσε συνεχώς να μου αποσπά πληροφορίες για το πότε βγήκα με τον δικό μου, πώς περάσαμε, πότε θα ξαναβγούμε....γενικά της είχε γίνει εμμονή. Έφτασε να με παρακολουθεί σχεδόν, ηξερε τι ώρα γυρνούσα σπίτι, πού πήγαινα, με ποιον μιλούσα....και επίσης άρχισε να διαδίδει και διάφορα ψέματα για μένα, κυρίως ηλίθια κι ανούσια που μετά τα μάθαινα βεβαίως αλλά είχε γίνει τρομερά ενοχλητική. Η φάση είναι ότι όλα αυτά τότε δεν τα έλεγα στον τότε σύντροφο μου γιατί τα θεωρούσα πολύ κατινιές και χρειάστηκε να περάσουν χρόνια για να μάθω οτι τα αντίστοιχα έκανε και σε εκείνον και του την έπεφτε.
    αν μου πεις, οτι ενα απο αυτα που διεδιδε για σενα ηταν οτι κερατωνεις τον δικο σου, θ αρχισω να αναρωτιεμαι αληθινα, αν ηταν η ιδια...
    το ιδιο και με μενα, εγω την θεωρουσα καημενουλα που δεν εχει ζωη κι ενδιαφερεται για την δικη μας, ο δικος μου την θεωρουσε μπαζο, κι εκεινης της ετρεχαν τα σαλια ..

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Λουλούδι πρέπει να χεις τον νου σου αλλά χωρίς να τρελαίνεσαι κιόλας...καταλαβαίνεις ελπίζω τι εννοώ. Καμιά φορά μπορεί να γινόμαστε και υπερβολικές από φόβο μην χάσουμε τον άνθρωπο μας. Δεν ξέρω τι να σου πω για τον δικό σου και πώς ακριβώς είναι η σχέση σας, αλλά εστίασε στο πώς νιώθεις εσύ μέσα σε αυτή τη σχέση. ¨Ετσι κι αλλιώς κάνεναν δεν μπορούμε να κρατήσουμε με το ζόρι. Οπότε εστίασε στο αν όντως περνάς καλά μαζί του, αν σε φροντίζει, αν σε σέβεται, αν νιώθεις να σε αγαπά και να σε προσέχει. Μερικές φορές όλες οι σχέσεις περνάνε και διαστήματα πιο δύσκολα, οκ, στο πρόγραμμα είναι κι αυτό, αλλά να χεις τον νου σου να μην ξεπερνιούνται τα όρια. Κανείς δεν αξίζει να είναι με κάποιον που του μιλά άσχημα πχ ή γίνεται βίαιος ή δεν τον σέβεται. Αν κρίνεις οτι αυτά χάνονται ίσως πρέπει να αναθεωρήσεις και να σκεφτείς αν όντως τον χρειάζεσαι στην ζωή σου.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,598
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    χαχαχαχα
    Ελα βρε λουλούδι, άσε κανέναν άνθρωπο να κάνει το κομμάτι του να χουμε και μεις να θυμόμαστε μετά από χρόνια να γελάμε!

    Τότε δεν γελούσα βέβαια, αλλά κοίτα, τώρα που χουν περάσει 100 χρόνια από τότε πραγματικά γελάω. Μου φαίνεται αστεία η υπόθεση. Φαντάσου τι δυστυχία κουβαλούσε μέσα της η συγκεκριμένη που καθόταν και παρακολουθούσε εμένα όλη μέρα με τα τηλέφωνα ( έπαιρνε τηλ στο σταθερό) για να τσεκάρει τι ώρα γυρνάω στο σπίτι και το ίδιο έκανε και στον άλλον! Ή έπαιρνε σε μένα, έβλεπε οτι μιλούσα και έπαιρνε και στον δικό μου για να επιβεβαιώνει πως μιλάμε μαζί!

    Βέβαια εντάξει στην δική μου περίπτωση ήταν μια σχέση που ήμουν πολύ μικρή, θα διαλυόταν έτσι κι αλλιώς και λόγω ηλικίας δηλαδή, είχα και εγώ το μυαλό πάνω απ το κεφάλι, εδώ η θεματοθέτρια μιλάει για γάμο και σχέση ζωής οπότε πρέπει να είναι πολύ προσεκτική και να της κόψει τον βήχα άμεσα.
    χααααααα
    εμενα με απασχολουσε στο ιντερνετ οπου μιλουσαμε ποτε ποτε, για να ξερει ποτε δεν ειμαι μαζι του να δοκιμασει την τυχη της!!!
    κατσικωνοταν σε ενα τσατ που εμπαινα τοτε με φιλαρακια και δεν μιλουσε, παρακολουθουσε ποσο θα κατσω για να τον ενοχλησει. οσο περισσοτερες αποριψεις ετρωγε, τοσο πιο τσιμπουρι μου γινοταν, ενω πριν αρχισει να τον κυνηγαει κι αυτος να την φτυνει, δεν την πολυεβλεπα.
    στο τελος την εστειλε στον αγυριστο για να ξεκουβαλησει, κι ησυχασαμε ολοι.
    η πλακα ειναι οτι δεν τα εκανε μονο με μας. κυνηγουσε 1-2 ακομα με τον ιδιο τροπο παρακολουθησης και κλαψας, ολοι δεσμευμενοι κι ερχοταν σε μενα να την παρηγορησω που δνε την γουσταραν.

    αλλη η περιπτωση της φιλης εδω, συμφωνω, μην τα μπλεκουμε.η φιλη, καλα θα κανει να κοψει επαφες. δεν εχει σημασια αν ηταν σωστος ο συζυγος της μεχρι τωρα.
    τα σκουπιδια δεν τα κανουμε παρεα.

  13. #43
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    παιζει να ειχε και κατι με τον αντρα σου δεν μου φαινεται αθωο ολο αυτο
    δεν το πολυπιστεύω, αλλά ό,τι και να πω εικασίες θα είναι

  14. #44
    Quote Originally Posted by oeo View Post
    Πιθανο σεναριο:Το αλλο ζευγαρι απλα θελει να χωρισει,θα χουν να κανουν σεξ κανα χρονο οποτε αυτη βρηκε τον αντρα σου σα στοχο,την αναβει το παρανομο γι αυτο χωνεται ετσι .
    Ο αντρας της μπορει να ξενοπηδαει γι αυτο δεν ενδιαφερθηκε για το πεσιμο της γυναικας του στον αντρα σου και γι αυτο αυτη θελει να τον εκδικηθει με τον δικο σου.

    Λογικο να εχεις χασει εμπιστοσυνη και να νευριασες μ αυτο αλλα αμα σου ζητησε ειλικρινα συγνωμη και εχει καταλαβει ποσο σε πειραξε ολα οκ δε νομιζω να χρειαζεται να ανησυχεις.Αν ηθελε να την πηδηξει θα το ειχε κανει τωρα και δε θα σου ζηταγε να πας μαζι του σπιτι της για τον υπολογιστη.
    Δεν ξέρουμε πως σκέφτονται και λειτουργούν άλλα ζευγάρια, ποιά είναι τα δικά τους όρια, oeo.

  15. #45
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Εμενα μου φαινεται σαν καμπανακι αυτο...δε ξερω. Τοσο αερα που τον πηρε αυτη στα καλα καθουμενα; Χωρις να της εχει δωθει καποιο δικαιωμα απο τον αντρα σου παραειναι εξευτελιστικο αυτο που εκανε...εκτος αν της εδωσε καποιο...μπροστα σου προφανως και θα γυριζε να αποφυγει το φιλι, τι θα εκανε ακομα και στο χειροτερο σεναριο; Το οτι ενιωσες να σε αγνοει δεν ειναι λιγο...δεν ενιωσες ασχημα και για τη πλευρα του αντρα σου στα καλα καθουμενα, μην αγνοεις την διαισθηση σου...
    Απο την αλλη μην τρελενεσαι, αλλα εχε τον νου σου λιγο για το τι συμβαινει με τον αντρα σου...πως συμπεριφερεται, τι γινεται με εσας...
    Ναι, προσπαθώ να μην υποτιμήσω, αλλά ούτε και να υπερτιμήσω την κατάσταση, θέλει όμως προσοχή το θέμα, έχεις δίκιο.

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. με φλερταρει υποτροπη καταθλιψης-αγχους
    By anxious4ever in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 23-09-2016, 23:09
  2. μπερδεμα με γνωστη ; ή κατι παραπανω ;
    By greek in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 16-06-2011, 05:28
  3. Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας
    By elena_maria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2011, 14:17
  4. ΣΟΚ: Γνωστή ηθοποιός: Είχα σχέση με τον πατέρα μου!
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 30-01-2011, 15:35
  5. Η πρωτη μου φορα με μια γυναικα η ενα ανδρα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-08-2009, 13:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •