Μανία παραιτήσεις από εργασια - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 81
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κι εγω ετσι το μονο που εμεινε ειναι το σωμα κατα τα αλλα το μυαλο πηγε περιπατο δεν μπορω να μιλησω πλεον μετα εικοσι χρονια
    Λυπάμαι γι' αυτό. Δεν μπόρεσες να το παλέψεις; Δεν το παλεύεις ακόμη;

  2. #62
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Επιτέλους! ¨Εχω βαρεθεί να ακούω για τους πολλούς δημόσιους υπαλλήλους που εξαιτίας τους καταστράφηκε η χώρα κτλ κτλ
    Κοινωνικός αυτοματισμός. Μας πετάνε ενα παραμύθι και μας βάζουν να εναντιωνόμαστε σε μια συγκεκριμένη κάθε φορά κοινωνική ομάδα ώστε να μπορούν να περνάνε ό, τι γουστάρουν χωρίς αντίδραση. Πρώτοι στην λίστα ήταν οι δημόσιοι υπάλληλοι μιας και ήξεραν καλά το κόμπλεξ του Έλληνα. Στην συνέχεια ακολούθησαν βέβαια κι άλλες κοινωνικές ομάδες όπως οι άχρηστοι καθηγητές, οι γιατροί που παίρνουν φακελάκια...τώρα έχουμε φτάσει στους τζαμπατζηδες που πρέπει να τους πάρει η τράπεζα το σπίτι γιατί είναι συστηματικοί κακοπληρωτές.
    Ήξεραν καλά τί έκαναν! Μας έβαλαν να κατηγορούμε ο ένας τον άλλον για να μην υπάρχει κοινωνική συνοχή και μαζική αντίσταση. Δεν καταλάβαμε οτι είμαστε μια αλυσίδα και ο ένας εξαρτάται από τον άλλον.
    Δεν λέω οτι δεν υπήρχε διαφθορά. Αλλά αυτό δεν ήταν δικαιολογία... Τώρα δηλαδή που τα γκρέμισαν και τσ ισοπέδωσαν όλα γίναμε πιο τίμιοι; Πατάχθηκε η διαφθορά; Χειρότερα έγιναν τα πράγματα! Διότι τώρα είναι θέμα επιβίωσης...
    Επίσης, λέμε και λένε συνέχεια εμείς και οι ξένοι για τα ελαττώματά μας. Ο.Κ.! Έχουμε πολλά ελαττώματα σαν λαός. Δεν βλέπω όμως οι άλλοι ευρωπαίοι και λοιποί δυτικοί να κάνουν ποτέ την αυτοκριτική τους. Τί έγινε; Τόσο τέλοιοι είναι;

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Παιρνω φαρμακα κι η δουλεια εγινε δευτερη φυση δουλευω οπωσ περπαταω εικοσι χρονια εχω δουλεψει παντου αλλα η μια δουλεια παντα ηταν αγροτησ εχω κανει πολλα πραγματα απο τα δεκαοχτω μεχρι τα εικοσι πεντε τεσσερισ πεντε ωρεσ κοιμομουν τωρα γερασα δεν μπορω να τα κανω αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Παιρνω φαρμακα κι η δουλεια εγινε δευτερη φυση δουλευω οπωσ περπαταω εικοσι χρονια εχω δουλεψει παντου αλλα η μια δουλεια παντα ηταν αγροτησ εχω κανει πολλα πραγματα απο τα δεκαοχτω μεχρι τα εικοσι πεντε τεσσερισ πεντε ωρεσ κοιμομουν τωρα γερασα δεν μπορω να τα κανω αυτα
    Έχεις ανάγκη την δουλειά; Δεν μπορείς να πάρεις αναπηρική σύνταξη; Τα φάρμακα σου είναι απαραίτητα; Έχεις σπουδάσει κάτι;
    Το βρίσκω λίγο βάρβαρο να βρίσκεσαι υπό αγωγή και να δουλεύεις σκληρά χειρωνακτικά.
    Εμένα δεν κατάφεραν να με καταστρέψουν. Αν έπαιρνα τα φάρμακα που μου έγραφαν δεν θα ζούσα τώρα. Και τώρα είμαι καλά χωρίς φάρμακα.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Επιτέλους! ¨Εχω βαρεθεί να ακούω για τους πολλούς δημόσιους υπαλλήλους που εξαιτίας τους καταστράφηκε η χώρα κτλ κτλ
    Κοινωνικός αυτοματισμός. Μας πετάνε ενα παραμύθι και μας βάζουν να εναντιωνόμαστε σε μια συγκεκριμένη κάθε φορά κοινωνική ομάδα ώστε να μπορούν να περνάνε ό, τι γουστάρουν χωρίς αντίδραση. Πρώτοι στην λίστα ήταν οι δημόσιοι υπάλληλοι μιας και ήξεραν καλά το κόμπλεξ του Έλληνα. Στην συνέχεια ακολούθησαν βέβαια κι άλλες κοινωνικές ομάδες όπως οι άχρηστοι καθηγητές, οι γιατροί που παίρνουν φακελάκια...τώρα έχουμε φτάσει στους τζαμπατζηδες που πρέπει να τους πάρει η τράπεζα το σπίτι γιατί είναι συστηματικοί κακοπληρωτές.
    δεν λεω οτι μας κατεστρεψαν μονο οι δημοσιοι υπαλληλη αυτο το εφρα σαν παραδειγμα.πριν απο αυτο εξηγησα το κριτιριο τον ελληνων και των ελληνιδων στης εκλογες..και μετα εφερα αυτο σαν παραδειγμα..γιατι δηλαδη οι ελληνες δεν ψηφιζουν ο καθενας με βαση το πρωσωπικο του κερδος??κανεις δεν ψηφιζη για το κοινο καλο της ελλαδας..μονο τωρα τελευταια απο τοτε που μπηκε η κριση εχει λιγο αλλαξρι αυτη η νοοτροπια..

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    ελισαβετ και κασσανδρα..ψηφιζαμε αυτο που ειμασταν..ο καθε λαος εχει αυτο που του αξιζει....
    μπορει να ποναει αυτο που λεω αλλα ειναι μια αληθεια..

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    279
    Μας διοικουν και εκμεταλλευονται απο το 1821 μεχρι και σημερα.Οι πολιτικοι που ''ψηφιζουμε''(ΟΛΟΙ),μαζι με τους μεγαλοεπιχειρηματιες ειναι οι γνωστοι γενιτσαροι της Οθωμανικης αυτοκρατοριας.Υπαλληλοι ειναι που υπακουουν τυφλα στα ξενα αφεντικα γιατι τους συμφερει,παμπλουτοι γιναν και παραμενουν χαρη στους ξενους.Γιατι ν αλλαξουν κατι?

    Θεμα τυχης ειναι ποια γενια και ποιος λαος θα περασει καλα και για ποσο χρονικο διαστημα.Αν ειναι να μην περασεις καλα απλα δε θα περασεις καλα οτι κι αν κανεις,ειναι θεμα εξουσιαστων,θεμα σχεδιασμου,θεμα δυναμης.

  8. #68
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ελισαβετ και κασσανδρα..ψηφιζαμε αυτο που ειμασταν..ο καθε λαος εχει αυτο που του αξιζει....
    μπορει να ποναει αυτο που λεω αλλα ειναι μια αληθεια..
    Ναι, ένα σοβαρό μειονέκτημα που έχουμε οι Έλληνες εναντι των δυτικοευρωπαίων και των κεντροευρωπαίων είναι οτι δεν έχουμε "συλλογική συνείδηση". Δηλαδή η συναίσθηση του συλλογικού συμφέροντος και η πειθαρχία.
    Αυτό είναι κάτι που χαρακτηρίζει γενικά τους βαλκάνιους λαούς, γι αυτό και μπορούν εύκολα και μας "παίζουν μπάλα" οι δυτικοκεντροευρωπαίοι και μας πατάνε και μας ανακατεύουν.
    Όμως, αυτό δεν σημαίνει πως "μας αξίζει" αυτή η κατάσταση που ζούμε. Απλώς είναι βαριά συνέπεια της έλλειψης συλλογικής συνείδησης (ψηφίζαμε σύμφωνα με το ατομικό μας συμφέρον, πώς περιμέναμε να έχουμε βουλευτές και πρωθυπουργό που θα φροντίζουν για το κοινό συμφέρον και όχι για την πάρτη τους;).
    Να σου πω όμως γιατί δεν μας αξίζει: Γιατί είμαστε λαός πολύ περισσότερο "ανθρώπινος" από τους αναπτυγμένους λαούς της δύσης. Οι Έλληνες μπορεί να είναι εκμεταλευτές αλλά τα αίσχη των δυτικών δεν τα κάνουν. Εμείς ούτε κλείσαμε σύνορα στους πρόσφυγες, ούτε αποικίες είχαμε με δουλοπάροικους και βασανιστήρια, ούτε γ ράιχ, ούτε βομβαρδίσαμε σε άλλη χώρα που δεν μας έχει επιτεθεί(καλή ώρα πριν μερικές μέρες οι Άγγλοι, Γάλλοι,Αμερικάνοι την Συρία).
    Και πιο πονόψυχοι είμαστε (όταν γίνεται μια καταστροφή αλλού δίνουμε τα περισότερα ανα πληθυσμό.Π.χ. όταν έγινε ο μεγάλος σεισμός στην Αϊτή το 2010, έγινε έρανος και οι Έλληνες έδωσαν τα περισότερα χρήματα ανά κάτοικο, παγκοσμίως!)
    Και που μας λένε ρατσιστές, ποιοί μας λένε; Οι Γάλλοι που είχαν μέχρι το 1980 ανθρώπους σε ζωολογικούς κήπους ως εκθέματα ; Οι Βέλγοι που είχαν ακρωτηριάσει το μισό Κογκό επειδή δεν τους δούλευαν γρήγορα; Οι Αμερικάνοι που εξαφάνισαν όλον τον ντόπιο πληθυσμό της Αμερικής και έφερναν καραβιές τους σκλάβους; Οι Αυστραλοί που μέχρι το 1976 ανέφεραν στους νόμους τους, τους Αβοριγίνες ως πανίδα της Αυστραλίας; Οι Άγγλοι που είχαν ρουφήξει το αίμα της Ινδίας και των άλλων αποικιών και που το 1922, ως σύμμαχοι υποτίθεται της Ελλάδας έκοβαν τα χέρια όσων Ελλήνων προσπαθούσαν να μπουν στα πλοία για να σωθούν και τους έριχναν καυτό νερό ενώ ταυτόχρονα απολάμβαναν το θέαμα της σφαγής από τους Τούρκους με την συνοδεία μουσικής; Οι Γερμανοί, το γ ράιχ και αρεία φυλή τους;
    Θα μπορούσα να γράφω για χρόνια...
    Όχι, δεν μας άξιζε αυτό που πάθαμε!

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Ναι, ένα σοβαρό μειονέκτημα που έχουμε οι Έλληνες εναντι των δυτικοευρωπαίων και των κεντροευρωπαίων είναι οτι δεν έχουμε "συλλογική συνείδηση". Δηλαδή η συναίσθηση του συλλογικού συμφέροντος και η πειθαρχία.
    Αυτό είναι κάτι που χαρακτηρίζει γενικά τους βαλκάνιους λαούς, γι αυτό και μπορούν εύκολα και μας "παίζουν μπάλα" οι δυτικοκεντροευρωπαίοι και μας πατάνε και μας ανακατεύουν.
    Όμως, αυτό δεν σημαίνει πως "μας αξίζει" αυτή η κατάσταση που ζούμε. Απλώς είναι βαριά συνέπεια της έλλειψης συλλογικής συνείδησης (ψηφίζαμε σύμφωνα με το ατομικό μας συμφέρον, πώς περιμέναμε να έχουμε βουλευτές και πρωθυπουργό που θα φροντίζουν για το κοινό συμφέρον και όχι για την πάρτη τους;).
    Να σου πω όμως γιατί δεν μας αξίζει: Γιατί είμαστε λαός πολύ περισσότερο "ανθρώπινος" από τους αναπτυγμένους λαούς της δύσης. Οι Έλληνες μπορεί να είναι εκμεταλευτές αλλά τα αίσχη των δυτικών δεν τα κάνουν. Εμείς ούτε κλείσαμε σύνορα στους πρόσφυγες, ούτε αποικίες είχαμε με δουλοπάροικους και βασανιστήρια, ούτε γ ράιχ, ούτε βομβαρδίσαμε σε άλλη χώρα που δεν μας έχει επιτεθεί(καλή ώρα πριν μερικές μέρες οι Άγγλοι, Γάλλοι,Αμερικάνοι την Συρία).
    Και πιο πονόψυχοι είμαστε (όταν γίνεται μια καταστροφή αλλού δίνουμε τα περισότερα ανα πληθυσμό.Π.χ. όταν έγινε ο μεγάλος σεισμός στην Αϊτή το 2010, έγινε έρανος και οι Έλληνες έδωσαν τα περισότερα χρήματα ανά κάτοικο, παγκοσμίως!)
    Και που μας λένε ρατσιστές, ποιοί μας λένε; Οι Γάλλοι που είχαν μέχρι το 1980 ανθρώπους σε ζωολογικούς κήπους ως εκθέματα ; Οι Βέλγοι που είχαν ακρωτηριάσει το μισό Κογκό επειδή δεν τους δούλευαν γρήγορα; Οι Αμερικάνοι που εξαφάνισαν όλον τον ντόπιο πληθυσμό της Αμερικής και έφερναν καραβιές τους σκλάβους; Οι Αυστραλοί που μέχρι το 1976 ανέφεραν στους νόμους τους, τους Αβοριγίνες ως πανίδα της Αυστραλίας; Οι Άγγλοι που είχαν ρουφήξει το αίμα της Ινδίας και των άλλων αποικιών και που το 1922, ως σύμμαχοι υποτίθεται της Ελλάδας έκοβαν τα χέρια όσων Ελλήνων προσπαθούσαν να μπουν στα πλοία για να σωθούν και τους έριχναν καυτό νερό ενώ ταυτόχρονα απολάμβαναν το θέαμα της σφαγής από τους Τούρκους με την συνοδεία μουσικής; Οι Γερμανοί, το γ ράιχ και αρεία φυλή τους;
    Θα μπορούσα να γράφω για χρόνια...
    Όχι, δεν μας άξιζε αυτό που πάθαμε!
    μα τι σχεση εχουν αυτσ που αναφερεις??το τι κανουν οι αλλοι λαοι???εγω δεν ειπα οτι εμεις ειμαστε κακοι σε σχεση με αλλους λαους.εγω ειπα οτι αυτα που κανουμε ειναι κακο για εμας τους ιδιους..αν ψηφιζουμε αληταραδες κατεπιλογην αυτο κανει κακο σε εμας τους ιδιους γιαυτο λεω οτι το αξιζουμε...π.χ βολευω εγω το παιδι μου σε καποια εργασια ψηφιζοντας οτι νανε..το δικο μου παιι βολευεται αλλα καταστρεφετε ο υπολοιπος πλυθυσμος με αυτο που ψηφισα..ασε που αυτο καιποια στιγμη γυρναει και μπουμςραγκ..το παιδι μου π.χ βολευτικε αλλα το δικο ρου παιδι οχι μονο δεν θα ειναι βολεμενο αλλα θα αντιμετοπισςι τη κριση και την ανεργια που σε αυτο βοηθησε ο παππους του δηλαδη εγω...επειδη λοιπον εχουμε ελλειψη συλλογικης ψηφου..γιαυτο αξιζουμε αυτα που περναμε..
    επι τριαντα χρονια ποσα σκανδαλα γινανε??ποσες μιζες??πιοι δεν φαγανε απο λιγο εως πολλη..μοναχα το 2004 εως το 2008-09 αν δεν κανω λαθος με την ημερομηνια γινανε 7 σκανδαλα siemens βατοπεδι τα υπολοιπα δεν θυμαμε σιγουρα καπιοι εδω θα τα θυμουντε..μετα απο αυτα τα 7 σκανδαλα.το 2012 ο λαος ξαναψηφιζει ν.δ και πασοκ..ε καλα να παθουμε μας αξιζει λοιπον

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Γιωργο βαλε το μυαλο σου να δουλεψει οι ελληνεσ ειναι οι καλυτεροι παγκοσμιωσ οπωσ τα ακουσ βαλτο να δουλεψει να βρεισ γιατι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Τζενεσισ δουλευω απο δεκα χρονων απο τα δεκαοχτω με ενσημα δεν εχω αναγκη μη στεναχωριεσαι ειμαι σκληρα μεγαλωμενοσ με μπαλλα στισ αλανεσ δουλεια κ ενα μετριο διαβασμα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    thessaloniki
    Posts
    427
    Απο την μια εισε μαγκας γιατι δειχνεις στους λακαμαδες-εργοδοτες-λουκουμαδες οτι δεν σε βρηκε στημενο η κριση και ουτε εισε το ΤΣΕΡΙ που για ενα μεροκαματο θα υποστει την καθε ανωμαλια που μπορει να κουβαλανε μερικοι αφενταδες...Απο την αλλη ομως εμπειρικα στο λεω αφου και εγω για μια μεγαλη περιοδο περασα απο αρκετα μαγαζια για τους ιδιους λογους+οτι δεν μου αρεσει να ιδρωνω για μουνοπ@ν@δες...Το κακο ειναι με το ονομα οπως επισης και με το βιογραφικο που χτιζεις χρονο χρονο,παρολαυτα στο χερι σου ειναι να μην αναφερεις επ ακριβως τις δουλειες που εκανες και να αποφυγεις περιεργες ερωτησεις του στυλ γτ εφυγες και γιατι εκατσες τοσο λιγο κτλπ...Οτι σε γεμιζει κανε αδερφε!!!Καποια στιγμη πιστευω αρχιζεις και ξεχωριζεις την κοφα απο την καλη και ισως οι επιλογες θα στρωνουν καλυτερα...Υπομονη και επιμονη υπαρχουν και ενταξη ατομα τα οποια θα μπορεις να συνεργαστεις απλα η κατασταση ειναι δυσκολη...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Mauroslosk View Post
    Απο την μια εισε μαγκας γιατι δειχνεις στους λακαμαδες-εργοδοτες-λουκουμαδες οτι δεν σε βρηκε στημενο η κριση και ουτε εισε το ΤΣΕΡΙ που για ενα μεροκαματο θα υποστει την καθε ανωμαλια που μπορει να κουβαλανε μερικοι αφενταδες...Απο την αλλη ομως εμπειρικα στο λεω αφου και εγω για μια μεγαλη περιοδο περασα απο αρκετα μαγαζια για τους ιδιους λογους+οτι δεν μου αρεσει να ιδρωνω για μουνοπ@ν@δες...Το κακο ειναι με το ονομα οπως επισης και με το βιογραφικο που χτιζεις χρονο χρονο,παρολαυτα στο χερι σου ειναι να μην αναφερεις επ ακριβως τις δουλειες που εκανες και να αποφυγεις περιεργες ερωτησεις του στυλ γτ εφυγες και γιατι εκατσες τοσο λιγο κτλπ...Οτι σε γεμιζει κανε αδερφε!!!Καποια στιγμη πιστευω αρχιζεις και ξεχωριζεις την κοφα απο την καλη και ισως οι επιλογες θα στρωνουν καλυτερα...Υπομονη και επιμονη υπαρχουν και ενταξη ατομα τα οποια θα μπορεις να συνεργαστεις απλα η κατασταση ειναι δυσκολη...
    το οι αυτο ειναι μπορει να ειναι μαγκια δεν μου περασε καν απτο μυαλο.εχεις δικιο...γιατι απλουτατα μας μαθανε απο μικρα οτι ξεχωριζει απο μικρο και δεν αυμβιβαζετε μαζι με τους πολλους ειναι προβληματικο στοιχειο...σωστα..γιαυτο και τελευταια μου μπηκαν ιδεες λεω και εγω μηπως εχω καποιο προβλημα γαιτι τεμπελης σιγουρα δεν ειμαι..εχω κατση σε δουλεια και τεσσερα χρονια με καθημερινα δεκαωρα..
    να σε καλα ρε αδερφε..μου εδωσες μια νεα οπτικη να βλεπω την κατασταση..

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    214
    Αυτό που θα γράψω δεν ξέρω πως θα το εκλάβετε, ίσως με θεωρήσετε ψυχασθενή, αν και μαρτυρείται από πολλά άτομα παγκοσμίως και αποτελούσε και πρακτική της ΣΤΑΖΙ.
    Κατά την δειάρκεια 20 χρόνων έχω ακούσει πολλά πράγματα τόσο στην εργασία, όσο και σε άλλους χώρους, όσο και από την στενή οικογένεια (από ένα άτομο εκεί), που αφορούσαν σε ότι έκανα ή έλεγα μέσα στο σπίτι μου. Η ΣΤΑΖΙ με αυτό τον τρόπο (και με άλλους τρόπους φυσικά, δεν γίνεται να έχει επιτυχία μόνο έτσι, πρέπει να υπάρξει επίθεση στον οργανισμό με ουσίες πιστεύω εγώ) κατάφερνε να οδηγεί σε ψύχωση τα θύματά της ή να τα εμφανίζει ως ψυχωτικά.
    Εσείς που δεν συμμετέχετε σε αυτή την αισχρότητα (πολλά άτομα συμμετέχουν είτε με εκβιασμό, είτε με υλικά οφέλη) αναλογιστείτε που πηγαίνουν οι φόροι σας. Αθώα άτομα παρακολουθούνται και εγκληματίες αφήνονται ελεύθεροι να σας σκοτώσουν μέσα στο σπίτι σας. Αυτή είναι η δημοκρατία που έχουμε; Τα κόμματα, ο πλουλαρισμός; Ερπετά είναι όλοι που δουλεύουν υπογείως σε ένα μεγάλο σχέδιο ίσως; Κανείς δεν τους έδωσε τέτοια εντολή, σφετερίζονται την εξουσία με διάφορους τρόπους. Γι' αυτό δεν πρόσκειμαι σε κανένα κόμμα, δεν περιμένω από αυτά να κάνουν κάτι καλό για τον τόπο. Ως Έλληνες και χριστιανοί είμαστε διωκόμενοι. Ώσπου ΕΛΛΑΣ να λένε και να κλαίνε γιατί υπάρχει και Θεός.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Γινονται πολλα παντωσ τωρα ποιοσ κ τι δεν ξερουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Similar Threads

  1. Διπολικη και μανια
    By jojo in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-08-2011, 04:05
  2. Εξουσιαστική... μανία?
    By missing_mile in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 02-06-2010, 16:10
  3. Μανία ή κατάθλιψη;
    By katerina78 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-08-2008, 23:07
  4. Ανακαμψη απο τη μανια...
    By deleted_member in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 16-02-2008, 13:54
  5. Μανια
    By deleted_member in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 28-12-2007, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •