ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ!! δυστυχως την "επαθα" - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 75 of 75
  1. #61
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Etsi ,η ελπιδα παιθενει τελευταια. Θυμαμαι σε μια συναντηση ελεγα στον ψυχιατρο οτι εχασα τα παντα , εχασα λεφτα, την συντροφομου κ.α. κι ΄κλεγομουνα' εκεινη την ωρα ηταν διπλα μου, μπηκε ενα παλικαρι χωρις ποδια απο γονατα κι κατω, ειχε και ειτζ. Και θυμαμαι οτι με φρικαρε οταν μου ειπε οτι αυτος κανει σχεδια γι ΤΗΝ ΖΩΗ!! ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΩΤΕς ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΓΕΙΕΣ!! διοτισ τωρα ειναι καλα η ψυχη του!! αυτοι οι ανθρωποι μας δινουν μαθηματα ζωης.
    Pavlosla , παιρνεις ανελιπος τα φαρμακα σου? η οχι, ? κι αν τα παιρνεις κι πλυς εχεις θεμα πρεπει να το κουβεντιασεις με τον γιατρο φαρμακα?, οι κρισεις πανικου ειναι πολυ ενοχλητικο πραγμα το γνωριζω διοτις το παθαινα στο συνδρομο στερηση.
    Pavlosla & elisavet ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑς ΕΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙς. πιστευετε οτι ειναι λογικο ενας ανθρωπος με την δικη μου ψυχιχολογικη περιπτοση να γινει πωτες οριστικα καλα?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Η ψυχωση φευγει αν παρεισ μαγνησιο βιταμινη ντε κ κανενα μυοχαλαρωτικο που κ που δοκιμασε κ πεσ μου φευγει σε πεντε μερεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Γι αυτο ολοι εδω πανω τησ φασησ σου κανουν γυμναστικη βγαλανε συνθημα οι παοκτσηδεσ οταν το βρηκαν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ειμαστε σκαστοι απο την κλινικη παοκαρα μου δεν το ξερουν οι γιατροι κ θα ερθουμε ξανα γτ απο παιδια μασ παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    Ξεκίνησα μαγνήσιο να δω τη θά κανει

    Εστάλη από MotoG3 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Το βρήκαν το 2004 κι ήταν μόνο για τα κομμαντα των παοκτσηδων σιγά σιγά μαθεύτηκε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #67
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Β βιταμηνες επερνα μεχρι περησι για 4 χρονια σχεδον,επερνα το κομπλεξ και μαγνησιο , οπως κι αλλα συμπληρωματα οπου ταγνωριζα απο την εποχη που κατεβενα αγωνες.
    Κανουν παρα πολυ καλο, γενικα οτι δεν ειναι χημεια κι συμπληρωνει ηχνοστοιχεια οπου λογο των κολοτροφων οπου καταναλονουμε εχουμε χασει πολλα στοιχεια απο την φυση αρα ειναι καλο.
    Υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛΑ!! δυστυχως η ευτυχως δεν ειμαστε ολοι το ιδιο, ετσι λοιπον καποιος υγειες ανθρωπος οπου νιωθει πολυ βαρεμαρα κι μελαγχολια εαν παρει συμπληρωματα και γινει καλα ειναι τυχερος!!
    Ακριβως το ιδιο εαν κανει καποιος οπου εχει ψυχοπαθεια δεν θα δει απολυτος καμια δυαφορα διοτις δεν ειναι αυτες οι ουσιες που του λοιπον αλλα κατις αλλο.
    Ετσι λοιπον οποιος παρει μαγνησιο η βιταμηνες η οτι αλλο και δει καποια διαφορα να ξερει οτι ειναι
    τυχερος , οτι το προβλημα του ηταν αυτο. αν ομως δεν δει τωτες υπαρχει προβλημα. Δυστυχως ειμαι τους δευτερους

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εισαι καλο παλικαρι εσυ μαλλον εχεισ κ ζημια στον οργανισμο σου λογω ουσιων κανε μου τη χαρη κ δοκιμασε mag2 μαγνησιο δεν παιρνω ποσοστα ουτε τα πουλαω εγω ημουν χαλια για χρονια ουσιεσ δεν παιρνω αλλα στο λεω γτ εχω κανει μαλακιεσ πολλεσ θελω να ειμαστε καλα κ να κανουμε μαλακιεσ οποτε δοκιμασε δεκα ευρω νομιζω κανει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εισαι καλο παλικαρι εσυ μαλλον εχεισ κ ζημια στον οργανισμο σου λογω ουσιων κανε μου τη χαρη κ δοκιμασε mag2 μαγνησιο δεν παιρνω ποσοστα ουτε τα πουλαω εγω ημουν χαλια για χρονια ουσιεσ δεν παιρνω αλλα στο λεω γτ εχω κανει μαλακιεσ πολλεσ θελω να ειμαστε καλα κ να κανουμε μαλακιεσ οποτε δοκιμασε δεκα ευρω νομιζω κανει
    αν λες αυτες τις υγρες , τις επερνα χρονια, δεν τις υποτιμω οπως κι αλλα συμπληρωματα κι εχω σκοπο να τα ξανα αρχισω.Απλα αυτες τις μερες ειμαι αρκετα χαλια ουτε τα βασικα φαρμακα δεν επερνα οπου χωρις αυτα δεν μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι.
    Ευχαριστω για το ενδιαφερον κι το οτι μου πρωτηνεις να καμω κατις καλο για την υγειαμου ειναι πολυ σημαντικο! ουτε νερο δεν πινω καλα καλα, μονο μπιρες κι ουισκια!!! ολα χαλια τα χω καμει ,αναροτιεμαι τι περιμενει ο μεγαλοδυναμος να με παρει !!

  10. #70
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    την προιγουμενη βδομαδα πηγα στο νοσοκομειο για καποιο προβλημα υγειας. ο γιατρος μου ειπε οτι αν δεν παψω να πινω ηρωινη σε εενα μηνα περιπου θα εχω ανεπανορθοτο προβλημα. Η πρωτη μου κινηση με το που μου το ειπε, σχεδον μηχανικη ηταν να παω να γινω "χαλια" απο ηρωινη κι αλλα τετοια. Θεεμου ποσο χαλια ειναι το μυαλομου???

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    το πιο κακο χαρακτηριστικο μου ειναι οτι δεν τα παραταω ευκολα!!! μακαρι να μπορουσα να αλλαξω καποιον κωδικα αξιων μου κι να παψω να μαχομαι για την καλη ζωη, να παψω να νομιζω οτι ειναι ανανδρο !!
    Αν καταφερω αυτο ισως καταφερω κι να ησυχασουν πολλοι ανθρωποι γυρο μου οπου νομιζουν οτι εχω δυναμη!!
    Απο την αλλη θελω νακανονισω κατι οικονομικα προβληματα οπου εχω καποια επαγγελματικα!! αυταειναι που με κρατανε στην ζωη !! αυτος ο κολο εγωισμος!! επειδη αν παιθανω εγω καποιοι οπου συχενομαι θα χαρουν για επαγγελματικους λογους εγω δεν αφηνω τον εαυτομου να "φυγει", ισως θα επρεπε να ειχα κανει εναν απογωνο αλλα εδω κι χρονια πισω.
    Πρεπει λοιπον να ξανα σηκωθω αλλη μια φορα, να γινω καλα, να καμω ολες τις δουλειες κι ολα τα κληρονομικα οπως πρεπει κι μετα να μπορω να καμω οτι θελω με το κορμι μου!! ειδαλος αν "φυγω" οπως ειναι τωρα τα πραματα ουτε σαν φαντασμα δεν θα ειμαι ηρεμος ακομα κι εκει θα εχω αγχος!!

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δηλαδη γινεστε καλα αν θελετε αλλα δεν μπορειτε να ξεφυγετε απο την αμαρτια εγω βασικα σ μιλαω γτ επαιζα μπαλλα στην αλανα κ μετα δουλευα οποτε δεν ξερω την κουλτουρα των ουσιων ξερω για καποιουσ οτι παιρνουν εδω που μενω αλλα θυμαμαι απο την αλανα οτι δε διαφεραν σε κατι αυτα τα παιδια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #73
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    [QUOTE=elis;987096]Δηλαδη γινεστε καλα αν θελετε αλλα δεν μπορειτε να ξεφυγετε απο την αμαρτια εγω βασικα σ μιλαω γτ επαιζα μπαλλα στην αλανα κ μετα δουλευα οποτε δεν ξερω την κουλτουρα των ουσιων ξερω για καποιουσ οτι παιρνουν εδω που μενω αλλα θυμαμαι απο την αλανα οτι δε διαφεραν σε κατι αυτα τα παιδια[/QUOTE

    Καθε ενας ειναι διαφορετικος κι διαφορετικος ο λογος που αρρωστενει. Ουτε εχει να καμει με το ποιο μερος η ποια πολη η ποιο χωριο μεγαλοσε, κι αν εχει εχει πολυ λιγο. Αν θες να κανεις χρηση θα κανεις , ειναι απιστευτη η δυναμη που βρησκεις αν σου μπει στο μυαλο.
    Θυμαμαι καπωτες οπου με ειχε στειλει η δουλεια σε καποια χωρα μουσουλμανικη σουνιτων . οπου η κατωχη ναρκωτικων ηταν ισοβεια!! κι ομως , ενας λευκος ,οπου ειμουν σαν την μυγα στο γαλα εκανα ανω κατω ολο το μερος για να βρω κι βρηκα!!!! θυμαμαι οτι μετα απο μερες οταν καταλαβα ποσο βλακας ειμουν υδρωσα απο τον φοβο μου!!αντι αυτος ο φοβος να μου ερθει την ωρα οπου πηγα να το καμω μου ηρθε μετα απο μερες!! αρα κατις παει στραβα στη κεφαλαμου
    Το προβλημα το δικομου και οι λογοι οπου επεσα σε αυτο δεν ειναι οι ιδιοι με ενος αλλου ανθρωπου οπου περνα ακριβως τα ιδια με τις ουσιες οπως εγω. Καθε ενας εχει την ιστορια του, μπορει σε μερικους να ειναι χεδον η ιδια αλλα οχι σε ολους.

  14. #74
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Επισης δεν ειναι οτι δεν θελω να ειμαι καλα!!! το θελω κι παρα πολυ!!!!! αληθεια, εχετε αναρωτηθει πωτες τι και γιατι καποιοι ανθρωποι οπου ειναι πετυχημενοι, ηθοποιοι, τραγουδηστες, ειτε σε τομεις οπως η επηχειρηματικοτητα!! οπου τα χουν ολα καλα, παιδια, φιλους, καλη γυναικα ,εχουν οτι ονειρευετε καποιος κι τα παρατανε ολα αυτα οπου με κοπο τα αποκτησαν για να καταστραφουν στην ηρωινη?? δεν σας κανει εντυπωση?? αρα? δεν ειναι τοσο απλο το θεμα.

  15. #75
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ηρθε η μερα οπου πρεπει να καμω το επομενα βημα μου!! Επιασα νεα δουλεια!! Ηταν η δικαιολογια μου οτι εκαμα υποτροπες τοσες μερες! πλεον δεν εχω χορο για "ψεματακια" στον εαυτομου!!
    Πλεον το καθημερινο μου προγραμμα ειναι ετσι ωστε να μην μου μενει καθολου χρονος για " διαολεμενες σκεψεις!! δουλευω αρκετες ωρες την ημερα 2 δουλειες! αρα δεν εχω χρονο για "βλακειες" ποσο μαλον οπου οι δουλειες αυτες εχουν να καμουν με αμεση επικοινωνια με κοσμο ! αρα θα πρεπει να ειμαι "κυριλε" κι καθαρος!!
    Το εκαμα αυτο επειδη ειμαι τοσο πολυ αδυναμος να βαλω μονος μου φρενο στην εξαρτηση μου οπου επρεπε να βρω τροπο ωστε να φοβαμαι ! , να εχω κακο ακολουθω στο αμα πινω ηρωινη! ετσι λοιπον θα πρεπει πλεον κι μονο θα "θελω" να ειμαι καλα!!
    Διοτις εαν δεν ειμαι καλα θα γκρεμιστουν ολα οσα εχω βαλει μπροστα!! "επεσα,, καιρος να ξανα "σηκοθω" και να παω μπροστα , να ξανα σηκοθω στα ποδια μου και να βρω την δυναμη να τα καταφερω! εχω βαλει στοχους ξανα!! εχω σχεδια πλεον για την ζωη μου - οσο μου εχει μεινει δλδη - αυτο που καμω , οι στοχοι μου δλδη, στοχοι επαγγελματικοι ειναι αυτοι που θα με κρατησουν καθαρο αλλιως παιδια δεν γινετε! απο τωτες που ξανα γυρισα πατριδα κι ποσο μαλον Αθηνα , οπου υποχρεοτικα θα εχω να πολεμησω με κακες αναμνηαεις αλλα κι κακες συναναστροφες οι φοβοι μου ηταν παρα πολλοι και δυστυχως βγηκαν στην πραξη, απο τωτες που ξανα εγκατασταθηκα Αθηνα, και μπηκα στην καθημερινκτητα δεν αντεξα πολυ καιρο και ξανα εμπλεξα!! και αυτη την φορα δυστυχως αρχησα να τριπιεμαι κι να πινω σαν να πινω για τελευταια φορα! επινα σαν λεμαργος !! εκαμα χρηση οχι μονο για την "μαστουρα" αλλα κι για το μενος, επινα με ποροση!! αυτο ειναι θανατος!! και απο τωτες που μου ειπαν οι γιατροι οτι αν συνεχισω να πινω θα παθω τεραστια ζημια στο πνευμονα μου αντι να βαλω μυαλο αμεσα! μεσα σε 2 ωρες πηγα και ειπια! σαν να θελω να παιθανω!!
    Για αυτο εψαξα κι βρηκα λογο να ζησω!! να ειμαι καθαρος!! μονο αν βρεις λογο να εισαι καθαρος θα μεινεις καθαρος!! Κι εψαξα κι τους βρηκα!!
    Συστηνω σε οποιον εχει προβλημα με εξαρτησιογωνες ουσιες οπως εγω να καμει το ιδιο!!
    Μονον αν βρουμε λογο να ζουμε ! μονον τωτες θα προσπαθησουμε να ζησουμε, ειναι τετοια η ασθενεια μας οπου εχει πληξει τον ψυχισμο μας που αν δεν εχουμε κατι ενδιαφερον οπου αν δηλαδη βαρεθουμε μπωρει να παιθανουμε!!
    Αυτα τα γραφο κι για να τα διαβαζω εγω! να μενω στον στοχο μου αλλα τα γραφω κι για οποια - οποιον εχει το ιδιο προβλημα , ο ιδιος η καποιο δικο του ατομο! να τα διαβασετε και να εχετε στο μυαλο σας συνεχως οτι ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΙς ΚΟΛΟ ΟΥΣΙΕΣ!! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΡΙΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΜΑΣ!! ΟΣΕΣ ΦΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΩΣΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΣΗΚΟΘΟΥΜΕ!!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. "απιστία" και "απάτη": βρείτε τις κρυμμένες διαφορές
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 04-08-2021, 19:17
  2. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  3. Replies: 9
    Last Post: 04-11-2016, 18:17
  4. Replies: 4
    Last Post: 18-05-2007, 12:19
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •