Πρόβλημα με την ψυχολόγο μου... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 106
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Kαλημέρα Κύκνε

    Δεν μπορείς να συνεχίσεις μαζί της ιδιωτικά; έστω πιο αραιά
    Δυστυχώς όχι, το έκλεισε το γραφείο της...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πάντως όχι να μου μιλάει έτσι όπως μου μίλησε χθες, να μου επαναλαμβάνει ότι είμαι υπερβολική και πεισματάρα ενώ εγώ πραγματικά δυσκολεύομαι τρομερά μ' αυτή την αλλαγή και δεν πρόκειται να πάω αλλού γιατί δεν αντέχω να περάσω ξανά τα ίδια, έφτυσα αίμα μέχρι να την εμπιστευτώ, μου πήρε πάρα πολύ καιρό και δεν θα ξαναπουλήσω όσα νιώθω... Και σαν να μην ήταν αυτά αρκετά μου είπε ότι μερικές φορές ξεπερνάω και τα όρια της... Ωραία, αφού είναι έτσι δεν θα την ξαναενοχλήσω... Πάει καιρός που δεν νιώθω πια ανακούφιση και φεύγω απ' τα ραντεβού χειρότερα απ' ότι πάω και σήμερα είναι το κερασάκι στην τούρτα γιατί τελικά δεν άντεξα να μην κοπώ... Θα την πάρω τηλέφωνο όπως κανονίσαμε και θα δώσω ένα τέλος...
    Όλοι των κώλο τους κοιτάνε, πήγε στο δημόσιο που είναι καλύτερα γι' αυτήν κι οι ασθενείς της να πάνε να πνιγούνε...
    το τελευταιο σχολιο, ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.
    για μια επιλογη καριερας, τι θα επρεπε να κοιταει, αν διαφωνουν οι ασθενεις της?

    δεν κραταει κανενας ψυχ την ζωη καποιου στα χερια του.
    αυτη ειναι μια διαστρεβλωμενη οπτικη που δεν ισχυει. και πολλοι καλοι ψυχ υπαρχουν να τον αντικαταστησουν, και η συγκεκριμενη εδινε την επιλογη να την ακολουθησετε οσο γινοταν, στο δημοσιο με δωρεαν μαλιστα συνεδριες.

    απο τα υπολοιπα σχολια σου, αυτο που αντιλαμβανομαι ειναι οτι εχετε κουρασει η μια την αλλη. κιε κεινη δεν δειχνει να εχει να προσφερει, κι εσυ δεν δειχνεις να εχεις να παρεις κατι.
    οποτε ισως ειναι μια καλη συγκυρια να διακοπει η συνεργασια αυτη.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το τελευταιο σχολιο, ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.
    για μια επιλογη καριερας, τι θα επρεπε να κοιταει, αν διαφωνουν οι ασθενεις της?

    δεν κραταει κανενας ψυχ την ζωη καποιου στα χερια του.
    αυτη ειναι μια διαστρεβλωμενη οπτικη που δεν ισχυει. και πολλοι καλοι ψυχ υπαρχουν να τον αντικαταστησουν, και η συγκεκριμενη εδινε την επιλογη να την ακολουθησετε οσο γινοταν, στο δημοσιο με δωρεαν μαλιστα συνεδριες.

    απο τα υπολοιπα σχολια σου, αυτο που αντιλαμβανομαι ειναι οτι εχετε κουρασει η μια την αλλη. κιε κεινη δεν δειχνει να εχει να προσφερει, κι εσυ δεν δειχνεις να εχεις να παρεις κατι.
    οποτε ισως ειναι μια καλη συγλυρια να διακοπει η συνεργασια αυτη.
    Θα έπρεπε να το σκεφτεί ότι θ' αφήσει ανθρώπους ξεκρέμαστους, ανθρώπους που βασίζονταν σ' αυτήν... Και μάλιστα απότομα με αποτέλεσμα να σοκαριστούν κάποιοι όπως εγώ... Και να σου πω κάτι; Αν ήταν τίμια ας μου το έλεγε εξαρχής ότι στο νοσοκομείο θα είναι περιορισμένος ο χρόνος μας, αν το ήξερα δεν θα την ακολουθούσα... Να της βράσω τις δωρεάν συνεδρίες όταν εγώ εκτέθηκα στο τόσο άσχημο, ενοχλητικό και τρομακτικό περιβάλλον ενός νοσοκομείου για να μου ξεφουρνίσει μετά αυτό το σοκαριστικό νέο...

    Για μένα καλό δεν είναι, από χθες δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω αλλά πραγματικά να πάνε να γαμηθούν όλα, παρατάω κάθε προσπάθεια... Ως εδώ ήταν οι αντοχές μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Θα έπρεπε να το σκεφτεί ότι θ' αφήσει ανθρώπους ξεκρέμαστους, ανθρώπους που βασίζονταν σ' αυτήν... Και μάλιστα απότομα με αποτέλεσμα να σοκαριστούν κάποιοι όπως εγώ... Και να σου πω κάτι; Αν ήταν τίμια ας μου το έλεγε εξαρχής ότι στο νοσοκομείο θα είναι περιορισμένος ο χρόνος μας, αν το ήξερα δεν θα την ακολουθούσα... Να της βράσω τις δωρεάν συνεδρίες όταν εγώ εκτέθηκα στο τόσο άσχημο, ενοχλητικό και τρομακτικό περιβάλλον ενός νοσοκομείου για να μου ξεφουρνίσει μετά αυτό το σοκαριστικό νέο...

    Για μένα καλό δεν είναι, από χθες δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω αλλά πραγματικά να πάνε να γαμηθούν όλα, παρατάω κάθε προσπάθεια... Ως εδώ ήταν οι αντοχές μου...
    το ηξερε απο την αρχη?
    αν το ηξερε, βεβαιως κι επρεπε να το πει απ την αρχη.
    αν εισαι βεβαιη οτι το ηξερε, θα πρεπει να της το πεις, αυτο, ναι.

    αν δεν το ηξερε ομως και το εμαθε κι αυτη ξαφνικα? τι επρεπε να κανει?
    να παραιτηθει για να σε εχει εσενα, σαν ασθενη?

    υπαρχει και η περιπτωση (με καθε επιφυλαξη το λεω, μπορει να μην ισχυει καθολου) να το βρηκε σαν δικαιολογια γιατι ηθελε να διακοψετε, επειδη δεν εβλεπε να εχει να σου προσφερει κατι.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το ηξερε απο την αρχη?
    αν το ηξερε, βεβαιως κι επρεπε να το πει απ την αρχη.
    αν εισαι βεβαιη οτι το ηξερε, θα πρεπει να της το πεις, αυτο, ναι.

    αν δεν το ηξερε ομως και το εμαθε κι αυτη ξαφνικα? τι επρεπε να κανει?
    να παραιτηθει για να σε εχει εσενα, σαν ασθενη?

    υπαρχει και η περιπτωση (με καθε επιφυλαξη το λεω, μπορει να μην ισχυει καθολου) να το βρηκε σαν δικαιολογια γιατι ηθελε να διακοψετε, επειδη δεν εβλεπε να εχει να σου προσφερει κατι.
    Όχι, βέβαιη δεν είμαι, είμαι βέβαιη όμως ότι με διώχνει... Θα είχε να μου προσφέρει πράγματα, εγώ έτσι νιώθω, ο παλιός της εαυτός όμως όχι αυτή η άγνωστη και ψυχρή γυναίκα που αντικρύζω τώρα... Έχω μετανιώσει για όσα της εμπιστεύτηκα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Είναι λογικό να νιώθεις φορτισμένη τώρα, την ένιωθες ως στηριγμα σου. Πόσο καιρό πήγαινες σε αυτή τη συγκεκριμένη Κύκνε;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όχι, βέβαιη δεν είμαι, είμαι βέβαιη όμως ότι με διώχνει... Θα είχε να μου προσφέρει πράγματα, εγώ έτσι νιώθω, ο παλιός της εαυτός όμως όχι αυτή η άγνωστη και ψυχρή γυναίκα που αντικρύζω τώρα... Έχω μετανιώσει για όσα της εμπιστεύτηκα...
    οι σχεσεις ειναι δυναμικες κυκνε.
    ουτε αυτη αλλαξε, ουτε εσυ αλλαξες.
    γνωριστηκατε περισσοτερο κι αλληλοεπιδρασατε.
    αν την βλεπεις πλεον ψυχρη η και αρνητικη, ισως εχει φτασει το τελος στην σχεση σας, ετσι κι αλλιως.

    αν δεν εισαι βεβαιη οτι το ηξερε, δεν μπορεις να την κατηγορεις.
    πως εισαι βεβαιη οτι σε διωχνει, αν λες οτι ειναι κανονισμος του δημοσιου . τι ηθελες ν κανει δλδ? να παραιτηθει?
    δεν μου απαντας τι θα περιμενες να κανει.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οι σχεσεις ειναι δυναμικες κυκνε.
    ουτε αυτη αλλαξε, ουτε εσυ αλλαξες.
    γνωριστηκατε περισσοτερο κι αλληλοεπιδρασατε.
    αν την βλεπεις πλεον ψυχρη η και αρνητικη, ισως εχει φτασει το τελος στην σχεση σας, ετσι κι αλλιως.

    αν δεν εισαι βεβαιη οτι το ηξερε, δεν μπορεις να την κατηγορεις.
    πως εισαι βεβαιη οτι σε διωχνει, αν λες οτι ειναι κανονισμος του δημοσιου . τι ηθελες ν κανει δλδ? να παραιτηθει?
    δεν μου απαντας τι θα περιμενες να κανει.
    Αυτό το τέλος δεν θα είχε φτάσει αν δεν πήγαινε εκεί, σ' αυτό το κωλοσύστημα... Στο γραφείο της ήταν μια χαρά... Μιλήσαμε για λίγο και λέει ότι δεν το ήξερε... Οκ, το δέχομαι αναγκαστικά ότι δεν το ήξερε... Όμως το ότι με διώχνει δεν παύω να το νιώθω... Αλλά όχι, δεν εννοούσα να παραιτηθεί όμως νιώθω πληγωμένη και φοβισμένη, προσπάθησε να δεις λίγο και πέρα από την τετράγωνη λογική αν μπορείς (δεν το λέω ειρωνικά, το διευκρινίζω για να μην φανεί έτσι στο γραπτό λόγο)... Επίσης λέει ότι θεωρεί ότι το καλύτερο είναι να συνεχίσουμε όσο χρόνο έχουμε ακόμα (και μόνο που το γράφω μου έρχεται να κλάψω, τόσο πολύ πονάει) οπότε μάλλον ένα ραντεβού ακόμα τουλάχιστον θα κάνω, παραπέρα βλέπουμε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Είναι λογικό να νιώθεις φορτισμένη τώρα, την ένιωθες ως στηριγμα σου. Πόσο καιρό πήγαινες σε αυτή τη συγκεκριμένη Κύκνε;
    Τουλάχιστον τρία χρόνια αν όχι παραπάνω, δεν είναι και λίγα... Έτσι δεν είναι;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όχι, βέβαιη δεν είμαι, είμαι βέβαιη όμως ότι με διώχνει... Θα είχε να μου προσφέρει πράγματα, εγώ έτσι νιώθω, ο παλιός της εαυτός όμως όχι αυτή η άγνωστη και ψυχρή γυναίκα που αντικρύζω τώρα... Έχω μετανιώσει για όσα της εμπιστεύτηκα...
    Κυκνε ποσο καιρο ειπες κανεις θεραπεια με την συγξεκριμενη ψυχολογο; Δεν θελω να σε αναστατωσω με αυτο που θα πω...αλλα μου κανει εντυπωση που μιλας για εκεινη λες και ειναι φιλεναδα σου η συντροφος σου η ενας πολυ κοντινος σου ανθρωπος τελοσπαντων. Δεν δινω και ορκο, αλλα απο οσο γνωριζω αυτο λεγεται μεταβιβαση και ειναι φυσιολογικο μεχρι ενος σημειου...αλλα μηπως προβλεπεται ενας τετοιος χρονικος περιορισμος για να αποφευχθει η περιπτωση να μην προσπαθει ο ασθενης να κανει προοδο στη θεραπευτικη σχεση και να εχει τον θεραπευτη μονιμα ως υποκαταστατο των σχεσεων που δεν εχει κατα τα αλλα στη ζωη του; Απο τη μια οντως ειναι κριμα να σταματησετε ξαφνικα χωρις να εχεις επεξεργαστει αυτα τα συναισθηματα.
    Απο την αλλη για ποσο καιρο φανταζοσουν οτι θα κανετε θεραπεια; Πως το εχεις στο μυαλο σου; Οτι η σχεση με τον ψυχολογο ειναι σχεση εφ'ορου ζωης; Δωσε μου μια εικονα τι εκβαση θα σε ικανοποιουσε;
    Και δεν σου ειπε κι ολας οτι σταματαμε τωρα να παει και τελειωσε...σου ειπε για ενα χρονο. Μηπως στο ειπε για να κανετε σωστη δουλεια στον χρονο που απομενει;
    Και αυτο για την ψυχροτητα που λες δεν θα μου φαινοταν πολυ περιεργο αμα ειναι δικη σου προβολη και να αισθανεσαι απλα εσυ ετσι επειδη δεν ακουσες αυτα που ήθελες στις τελευταιες συνεδριες...τι λες, υπαρχει η πιθανοτητα να το βλεπεις ετσι επειδη απογοητευτηκες που σε εκανε να συνειδητοποιησεις οτι δεν μπορεις να γατζωνεσαι στις συνεδριες σας επ'απειρο; Αν ειναι αυτο που συμβαινει, δεν ειναι απορριψη, η λογικη και επιθυμητη εκβαση μιας θεραπειας ειναι απο οσο γνωριζω...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αυτό το τέλος δεν θα είχε φτάσει αν δεν πήγαινε εκεί, σ' αυτό το κωλοσύστημα... Στο γραφείο της ήταν μια χαρά... Μιλήσαμε για λίγο και λέει ότι δεν το ήξερε... Οκ, το δέχομαι αναγκαστικά ότι δεν το ήξερε... Όμως το ότι με διώχνει δεν παύω να το νιώθω... Αλλά όχι, δεν εννοούσα να παραιτηθεί όμως νιώθω πληγωμένη και φοβισμένη, προσπάθησε να δεις λίγο και πέρα από την τετράγωνη λογική αν μπορείς (δεν το λέω ειρωνικά, το διευκρινίζω για να μην φανεί έτσι στο γραπτό λόγο)... Επίσης λέει ότι θεωρεί ότι το καλύτερο είναι να συνεχίσουμε όσο χρόνο έχουμε ακόμα (και μόνο που το γράφω μου έρχεται να κλάψω, τόσο πολύ πονάει) οπότε μάλλον ένα ραντεβού ακόμα τουλάχιστον θα κάνω, παραπέρα βλέπουμε...
    Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για αυτό Κύκνε. Ούτε και εκείνη μπορεί να κάνει τίποτα έτσι όπως είναι τα πράγματα. Αν δεν το ήξερε δεν ευθύνεται για κάτι.
    Τώρα είσαι φορτισμένη και δεν μπορείς να το δεις καθαρά αλλά νομίζω αν το σκεφτείς ψύχραιμα θα δεις οτι ίσως έτσι έπρεπε να γίνει τελικά. Απ' όσα έχεις πει δεν νιώθω πως σε βοηθούσε πολύ τελευταία, ίσως η σχέση σας έπρεπε να τελειώσει έτσι κι αλλιώς. Κι είναι στο χέρι σου αν θες να βοηθήσεις τον εαυτό σου, αυτό να το δεις σαν ευκαιρία να ξεκινήσεις κάτι καινούργιο. Πάντα όταν τελειώνει κάτι, ανοίγεται κάτι άλλο, αρκεί να θέλουμε να το δούμε. Εκμεταλλεύσου τις τελευταίες σας συνεδρίες για να λήξει ομαλά αυτή η σχέση, αυτό είναι κάτι που φαίνεται να σε δυσκολεύει έτσι κι αλλιώς στην ζωή σου και σε άλλους τομείς, είναι ευκαιρία να το δουλέψεις τώρα με την ψυχολόγο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Αυτό το τέλος δεν θα είχε φτάσει αν δεν πήγαινε εκεί, σ' αυτό το κωλοσύστημα... Στο γραφείο της ήταν μια χαρά... Μιλήσαμε για λίγο και λέει ότι δεν το ήξερε... Οκ, το δέχομαι αναγκαστικά ότι δεν το ήξερε... Όμως το ότι με διώχνει δεν παύω να το νιώθω... Αλλά όχι, δεν εννοούσα να παραιτηθεί όμως νιώθω πληγωμένη και φοβισμένη, προσπάθησε να δεις λίγο και πέρα από την τετράγωνη λογική αν μπορείς (δεν το λέω ειρωνικά, το διευκρινίζω για να μην φανεί έτσι στο γραπτό λόγο)... Επίσης λέει ότι θεωρεί ότι το καλύτερο είναι να συνεχίσουμε όσο χρόνο έχουμε ακόμα (και μόνο που το γράφω μου έρχεται να κλάψω, τόσο πολύ πονάει) οπότε μάλλον ένα ραντεβού ακόμα τουλάχιστον θα κάνω, παραπέρα βλέπουμε...
    ισωςι δεν θα ερχοταν το τελος αν δεν πηγαινε εκει, αλλα το να παει εκει, ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ.
    ουτε της το επεβαλε κανεις, ουτε αφορουσε κανεναν αλλον μια προσωπικη της επιλογη.

    εγω καταλαβαινω μια χαρα οτι εισαι δυσαρεστημενη με την εξελιξη αυτη.
    καταλαβαινω ομως και το οτι αυτη την επιλογη εχει κανει η συγκεκριμενη ειδικος.
    αυτο δεν ειναι αποτελεσμα της λογικης μου, ειναι αποτελεσμα του σεβασμου μου στις επιλογες των αλλων.

    δεν ειναι η τετραγωνη λογικη το προβλημα κυκνε. το προβλημα ειναι οτι δεν αναγνωριζεις τις επιθυμιες/ αναγκες των αλλων, παρα μονο τις δικες σου που πιστευεις οτι εχουν παντα προτεραιοτητα....

    αφου συμφωνησατε να συναντηθειτε, τοσο το καλυτερο. κισως ετσι κατανοησεις περισσοτερο, κι εκεινη, εσενα.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Τρια χρονια ρε κυκνε; Τωρα το ειδα. Και απορεις..;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Καλησπερα Κυκνε.
    Το βιωνεις σαν απορριψη και εγκαταλειψη γι' αυτο πονας τοσο πολυ. Επενδυσες πανω της σα να ειναι ατομο του προσωπικου σου περιβαλλοντος, οχι επαγγελματιας.
    Επαγγελματιας ειναι ομως, κυκνε. Πληρωνεται απο δημοσιο χρημα για να σε βλεπει και να σε ακουει.
    Και πριν μπει στο δημοσιο, πληρωνοταν ιδιωτικα.
    Ειναι λογικο επειδη δεν εχεις φιλους και φιλες και συνηθισες ηδη πανω απο 3 χρονια να βασιζεσαι στο οτι θα πας να τα πεις για να ξαλαφρωσεις καθε βδομαδα σε αυτην, να επαθες καποια συναισθηματικη εξαρτηση και να επενδυσες πανω σε αυτην.
    Επειδη για σενα ηταν πολυ σημαντικη οχι σαν θεραπευτρια, αλλα σαν συγκαταβατικη ακροατρια. Για εκεινη ομως, ειναι μια δουλεια.
    Δυστυχως πρεπει να το περασεις κι αυτο. Ειναι φρεσκο ακομα, θα το χωνεψεις σιγα σιγα.
    Αφου το τελος ειναι σιγουρο, εγω προσωπικα θα το εκοβα πολυ αρχυτερα, δε θα εμενα για αλλο 1 χρονο στη θεση σου, αφου και δεν προοδευεις και ανεπτυξες μαζι της μια αρρωστημενη σχεση οπως με τη μανα σου. Δεν εχει νοημα πλεον να πηγαινεις εκει.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ισωςι δεν θα ερχοταν το τελος αν δεν πηγαινε εκει, αλλα το να παει εκει, ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ.
    ουτε της το επεβαλε κανεις, ουτε αφορουσε κανεναν αλλον μια προσωπικη της επιλογη.

    εγω καταλαβαινω μια χαρα οτι εισαι δυσαρεστημενη με την εξελιξη αυτη.
    καταλαβαινω ομως και το οτι αυτη την επιλογη εχει κανει η συγκεκριμενη ειδικος.
    αυτο δεν ειναι αποτελεσμα της λογικης μου, ειναι αποτελεσμα του σεβασμου μου στις επιλογες των αλλων.

    δεν ειναι η τετραγωνη λογικη το προβλημα κυκνε. το προβλημα ειναι οτι δεν αναγνωριζεις τις επιθυμιες/ αναγκες των αλλων, παρα μονο τις δικες σου που πιστευεις οτι εχουν παντα προτεραιοτητα....

    αφου συμφωνησατε να συναντηθειτε, τοσο το καλυτερο. κισως ετσι κατανοησεις περισσοτερο, κι εκεινη, εσενα.
    Εμένα δεν μου φαίνεται να καταλαβαίνεις καθόλου αλλά να με επικρίνεις αλύπητα τον τελευταίο καιρό... Δεν βοηθάς... Αυτά είχα να πω...

    Ναταλία, Ελισάβετ και Savatage, θα σας απαντήσω σε λίγο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να παω σε ψυχολογο ή οχι;
    By mirmigi in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 30-06-2016, 16:57
  2. Πρόβλημα με την ψυχολόγο;
    By Diana1982 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 166
    Last Post: 15-02-2016, 14:04
  3. ωρα να παω σε ψυχολογο
    By Αγάπη in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 04-04-2011, 19:56
  4. ΨΥΧΟΛΟΓΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΟ-ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ ?
    By Antonios in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2009, 21:45
  5. Email σε ψυχολόγο
    By kallia13 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 8
    Last Post: 06-11-2007, 19:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •