Γνωριμία με άτομα με κοινωνικο αγχος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Χμμμ View Post
    Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κανέναν Αθήνα να με φιλοξενήσει. Αλλιώς σοβαρά θα ερχόμουν για μια βολτιτσα. Αλλά αραιά και που κάνω διαφορες εξορμήσεις στην Πάτρα. Αν σε βγάλει ποτέ ο δρόμος σου κατα εκει, θα χαρώ να συναντηθούμε!
    Γειά Δημήτρη. Ας μιλήσουμε πρώτα. Επειδή το forum δεν επιτρέπει προσωπικά μηνύματα αν κάποιος δεν περάσει τα 50 posts, σου δίνω το email μου .. . Σημείωσέ το γιατί θέλω να το σβήσω για να μη μείνει εδώ στο forum.
    Last edited by John11; 01-03-2018 at 01:41.
    It's hard to speak the truth, in a world full of people that don't realize they 're living a lie.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by John11 View Post
    Γειά Δημήτρη. Ας μιλήσουμε πρώτα. Επειδή το forum δεν επιτρέπει προσωπικά μηνύματα αν κάποιος δεν περάσει τα 50 posts, σου δίνω το email μου (προφανώς το γρ είναι gr). Σημείωσέ το γιατί θέλω να το σβήσω να μην μείνει εδώ.
    οσο και να μιλησεις με καπιον πρεπει να σου μιαζει για να τον καταλαβεις (ΥΓ το ειμελ σου το εσβησα )

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    εγω παλι, δεν μπορω να καταλαβω καποιον που πρωτομπαινει εδω, να μην ε χει την διαθεση να μοιραστει το οτιδηποτε, αλλα μολις μπει βαζει αγγελια για γνωριμιες..
    δεν ειναι σαιτ γνωριμιων.
    ναι, μπορει μετα απο ιντερνετικη γνωριμια και συμφωνια, καποιοι να αποφασιζουν να γνωριστουν κι απο κοντα, αλλα ετσι με το καλημερα να μπαινει κοσμος και να βαζει αγγελιες για γνωριμιες, μου φαιενται πολυ περιεργο, αν κι εχει συμβει πολλες φορες.

    προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν να κανω γνωριμια με ενα ατομο που απλα δηλωνει οτι θελει γνωριμιες...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω παλι, δεν μπορω να καταλαβω καποιον που πρωτομπαινει εδω, να μην ε χει την διαθεση να μοιραστει το οτιδηποτε, αλλα μολις μπει βαζει αγγελια για γνωριμιες..
    δεν ειναι σαιτ γνωριμιων.
    ναι, μπορει μετα απο ιντερνετικη γνωριμια και συμφωνια, καποιοι να αποφασιζουν να γνωριστουν κι απο κοντα, αλλα ετσι με το καλημερα να μπαινει κοσμος και να βαζει αγγελιες για γνωριμιες, μου φαιενται πολυ περιεργο, αν κι εχει συμβει πολλες φορες.

    προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν να κανω γνωριμια με ενα ατομο που απλα δηλωνει οτι θελει γνωριμιες...
    Υπάρχουν και χειρότερα... Να σου ζητάνε facebook και μάλιστα σχεδόν με το "καλημέρα"...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Εχω τυχει να γνωρισει ατομα στο παρελθον με κοινωνικη φοβια αλλα χασαμε επαφες λογω αποστασης. Θα με ενδιεφερε παντως να γνωρισω νεα ατομα, ειμαι κοντα στη Θεσσαλονικη.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    υπάρχουν τάξεις/group? seminaria??

    θα ήταν καλή ιδέα να μιλήσετε στον γιατρό σας για να ξεκινήσετε μια τάξη/group?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν να κανω γνωριμια με ενα ατομο που απλα δηλωνει οτι θελει γνωριμιες...
    συμφωνω απολυτα , δεν γινεσαι φιλος απο το φορουμ αυτο , ουτε απο το φεις ( γι αυτο και δεν εχω ) , η τα παρακμιακα μεσα αυτα , ειναι νοσηρες καταστασεις απο ανθρωπους που δεν εχουν την ικανοτητα να κανουν γνωριμιες και φιλους με τον φυσιολογικο τροπο, και γινονται και κουραστικοι πολλες φορες , ακοινωνητους , κυριως απο την νεα γενια ( κατω των 30 ) ...... η εχουν διαφορετικη νοοτροπια για φιλιες ( της πλακας ) η οποια δεν μου λεει τιποτα .....
    βεβαια ανηκω στην παλαια γενια , που ειναι διαφοτρετικη , αλλα ουδεποτε εχω γινει τσιμπουρι σε καποιον-αν ......

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Κοινωνικο Αγχος
    By meppel in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 36
    Last Post: 11-02-2017, 14:59
  2. Κοινωνικό άγχος
    By Henry-C2H5OH in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 10
    Last Post: 06-05-2013, 12:32
  3. κοινωνικό άγχος
    By sirkam in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 5
    Last Post: 24-06-2012, 23:57
  4. Κοινωνικο Αγχος
    By Kostas9 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 16
    Last Post: 03-10-2011, 23:55
  5. Replies: 54
    Last Post: 26-01-2010, 20:45

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •