Θέλω μια οριστική απάντηση σας παρακαλώ πολύ! ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    ΚΑλημέρα
    Δεν είχα κανένα πρόβλημα με τον λογαριασμό μου απλά προτείναμε προ καιρού μήπως άλλαζαν κάποιες ρυθμίσεις του φόρουμ ώστε να προστατεύονται περισσότερο τα προφιλ των χρηστών.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Καλημέρα κι από μένα...

    Το θέμα το άνοιξα γιατί είχα κι έχω πρόβλημα, όχι για να κάνετε chat σ' αυτό, παρακαλώ σεβαστείτε το... Εσύ βασικά Ελισάβετ γιατί απ' τον άλλον δεν έχω τόσο μεγάλες προσδοκίες... Ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα κι από μένα...

    Το θέμα το άνοιξα γιατί είχα κι έχω πρόβλημα, όχι για να κάνετε chat σ' αυτό, παρακαλώ σεβαστείτε το... Εσύ βασικά Ελισάβετ γιατί απ' τον άλλον δεν έχω τόσο μεγάλες προσδοκίες... Ευχαριστώ!
    Οκ Κύκνε απλά απάντησα σε αυτό που με ρώτησε γιατί προφανώς είχε παρεξηγήσει κάτι. Δεν φαντάστηκα οτι θα σε πείραζε γιατί είχες πάρει ήδη την απάντηση που περίμενες από τον αεον έτσι κι αλλιώς.
    Αν ήταν τόσο πρόβλημα ζητώ συγγνώμη.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Οκ Κύκνε απλά απάντησα σε αυτό που με ρώτησε γιατί προφανώς είχε παρεξηγήσει κάτι. Δεν φαντάστηκα οτι θα σε πείραζε γιατί είχες πάρει ήδη την απάντηση που περίμενες από τον αεον έτσι κι αλλιώς.
    Αν ήταν τόσο πρόβλημα ζητώ συγγνώμη.
    Μην μου ζητάς συγγνώμη Ελισάβετ, δεν το είπα γι' αυτό και δεν είμαι θυμωμένη μαζί σου αλλά μ' αυτόν για ότι μου είπε... Ε, πάει πολύ να έρχεται και χαλάει το θέμα με chatting... Σου ζητώ κι εγώ συγγνώμη αν ίσως άθελα μου φάνηκα επιθετική, ήμουν εκνευρισμένη... Απλά κυρίως το είπα αυτό για να μην συνεχίσει αυτός την ψιλοκουβεντούλα εδώ... Άλλωστε φοβάμαι ότι θα χρειαστεί να επανέλθω στο θέμα, δεν νομίζω να γλιτώσουμε έτσι εύκολα αν ξαναγυρίσει ο Μ87...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Ok κανένα πρόβλημα, δεν σε παρεξηγώ.
    Θα σου ξαναπώ πάντως αυτό που σου έχουν πει κι άλλα μέλη κατά καιρούς : μην επηρεάζεσαι τόσο από τι λέει ο καθένας εδώ μέσα σε σημείο που να σου χαλάει την καθημερινότητα ή την διάθεση. Ο Μ87 που λες έχει πάρει χαμπάρι οτι ενοχλείσαι και γιαυτό στα λέει. Προσπάθησε να μην διαβάζεις καν αυτά που γράφει. Βλέπεις δημοσίευση του...προσπέρνα την απλά και όλα καλά.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. παρακαλω για γρηγορη απαντηση...zolotrin vs seroxat
    By Μερμηγκας in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 12
    Last Post: 11-08-2015, 11:33
  2. θελω τη βοηθεια σας παρακαλω πολυ...
    By nikitas1985 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 30-03-2014, 00:18
  3. Παιδια ΣοΣ γρηγορη απαντηση σας παρακαλω
    By KARMA in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 20-03-2014, 13:54
  4. Προς διαχείριση: θέλω να διαγραφώ από μέλος
    By σανυ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 01-05-2012, 19:02
  5. προς τη διαχείριση
    By Joann in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 25-01-2012, 13:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •