Γεια σε ολους,
εδω και δυο μερες ειμαι τοσο χαλια που δεν μπορω να κανω τιποτα, ειμαι ολη μερα στο κρεβατι και υποφερω.
Γνωρισα ενα παιδι πριν απο καμια βδομαδα, και αρχικα μου αρεσε, πηγα σπιτι του και κατσαμε ολο το βραδυ μαζι, αγκαλιες και φιλια.
Με ειχε ερωτευτει και μου το εκανε φανερο και του ειπα απο την αρχη οτι δε νιωθω τα ιδια πραγματα, οτι μπορουμε να προσπαθησουμε αλλα δεν ξερω που θα οδηγησει.
Τη δευτερη μερα της γνωριμιας μας ηρθε σπιτι μου και καταλαβα οτι δεν ταιριαζουμε και οτι δεν θελω κατι με αυτο το ατομο,ετσι και απομακρυνθηκα.
Την επομενη μερα μου εστειλε μηνυμα και μου ειπε να ειμαι ειλικρινης, και του ειπα απλα οτι αυτο που καναμε (καναμε κατι τελος παντων..) ηταν too much για εμενα καθως εγινε πολυ συντομα και οτι δε θελω να συνεχισουμε (δεν ηθελα να του πω καταμουτρα δε μου αρεσεις). με εβρισε , με μπλοκαρε.

Μετα απο 3-4 μερες με ξεμπλοκαρε και με παρακαλουσε .. μου ελεγε ας μην εχουμε σχεση θελω απλα να σε αγκαλιαζω. εγω δεν ηθελα τιποτα, δε σημαινει τιποτα για εμενα αυτο το ατομο, το ειχα ηδη ξεχασει προφανως. Και του εξηγησα οτι δε θελω, οτι ειχα σχεση 2 χρονια και οτι θελω να μεινω μονος, οτι 2 μερες οτι καναμε ηταν καλο και οι αγκαλιες και τα φιλια, οτι περασα ωραια, αλλα οτι δε θελω κατι (αφου δεν ταιριαζαμε ρε αδερφε).
Και με ξαναεβρισε, με ξαναμπλοκαρε, μου ειπε οτι τον εκανα να νιωθει καταθλιπτικα, οτι τον κανω να νιωθει φθηνος, οτι τον εκμεταλλευτηκα επειδη ειχα κενα συναισθηματικα επειδη χωρισα, (ουτε καν) , και πριν προλαβω να πω οτιδηποτε με μπλοκαρε.

Το προβλημα: σκεφτομαι απο τοτε οτι θα αυτοκτονησει , οτι εχει αυτοκτονησει , και λεω πως μπορεις να ζησεις απο δω και περα, πηρες ενα ανθρωπο στο λαιμο σου, δεν αξιζεις τιποτα.. εχω να φαω 2 μερες απ οταν εγινε ολο αυτο, νιωθω οτι δεν αξιζω καθολου και οτι δεν εχει νοημα η ζωη μου με τοσο κακο που εχω κανει. Μπαινω καθε μερα στο ιντερνετ και διαβαζω τα νεα επιτηδες κ τρεμω στην ιδεα οτι θα δω κατι του στυλ ''νεαρος πχ αυτοκτονησε '' μπλα μπλα. καθε φορα μια μικρη ανακουφιση. Δε θυμαμαι που μενει ακριβως, και χθες ετρεχα 3 ωρες στους δρομους προσπαθωντας να βρω την οικοδομη κ το κουδουνι να χτυπησω να δω οτι ειναι ακομη ζωντανος.. Τωρα σκεφτομαι να τον παρω τηλεφωνο αλλα τρεμω στην ιδεα οτι θα πει οτι το τηλ ειναι απενεργοποιημενο η οτι δε θα απαντησει..τρεμω.. τι κακο εχω κανει τι ; γιατι πρεπει να καταστραφω τωρα; γιατι τον γνωρισα απο την αρχη; ειμαι τοσο λυπημενος δεν ξερω τι να κανω