Αλληλουποστηριξη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by maria030 View Post
    εχω λογο που στο λεω και επειδη εισαι σε μια πολυ ευαισθητη περιοδο τωρα της εγκυμοσυνης πρεπει να προσεχεις ακομα πιο πολυ !
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι με άτομα που μπορούν να με καταλάβουν παίρνω περισσότερο κουράγιο..έχω αναρωτηθεί τόσες φορές γτ δεν σταματάει από μόνο του κ πρέπει να υποστώ τις σωματικές κ τις ψυχολογικές συνέπειες;;;άντε να φτάσω τις δημοσιεύσεις για να τα πούμε αναλυτικά από προσωπικά μηνύματα..:)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Κουκλα εγω ειμαι υπερβαροσ τρωω σαν βοδι αλλα παντα κανω γυμναστικη αποτελεσμα οι εξετασεισ μου ειναι τζαμι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    13
    Δεν πάει πάντα με τα κιλά η αυτοπεποίθηση.κ δεν είναι θέμα κιλών ,είναι θέμα συμπεριφοράς..γτ να ξεσπάω στο φαγητό κ να έχω τις σωματικές κ τις ψυχολογικές επιπτώσεις;;;όταν η υπερφαγία πάει παρέα με την κατάθλιψη τότε απλά δεν είναι απλά φαγητακι κ κιλά..

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    13
    Δεν πάει πάντα με τα κιλά η αυτοπεποίθηση.κ δεν είναι θέμα κιλών ,είναι θέμα συμπεριφοράς..γτ να ξεσπάω στο φαγητό κ να έχω τις σωματικές κ τις ψυχολογικές επιπτώσεις;;;όταν η υπερφαγία πάει παρέα με την κατάθλιψη τότε απλά δεν είναι απλά φαγητακι κ κιλά..

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by anthi316 View Post
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι με άτομα που μπορούν να με καταλάβουν παίρνω περισσότερο κουράγιο..έχω αναρωτηθεί τόσες φορές γτ δεν σταματάει από μόνο του κ πρέπει να υποστώ τις σωματικές κ τις ψυχολογικές συνέπειες;;;άντε να φτάσω τις δημοσιεύσεις για να τα πούμε αναλυτικά από προσωπικά μηνύματα..:)
    η αγνοια για τις ΔΔ ειναι τεραστια ... Θα βιωσεις ειρωνια , κοροιδια , δυσπιστια . Κάποιοι ειδκοι και ατομα που εχουν περασει κατι τετοιο το κατανοουν . Ελαχιστα εως καθολου συγγενεις και φιλοι, αν γνωριζουν τι σου συμβαινει !
    Ναι νομιζω 50, posts ειναι ! αυτο ειναι το κακο

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    288
    @anthi καλως ηρθες!!!!
    @ maria ποσο απιστευτα δικιο εχεις...
    [url=http://lilyslim.com][img]http://swlf.lilyslim.com/RJSnp3.png[/img][/url]
    _________________________

    All that is gold does not glitter... Not all those who wander are lost...

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by maria030 View Post
    η αγνοια για τις ΔΔ ειναι τεραστια ... Θα βιωσεις ειρωνια , κοροιδια , δυσπιστια . Κάποιοι ειδκοι και ατομα που εχουν περασει κατι τετοιο το κατανοουν . Ελαχιστα εως καθολου συγγενεις και φιλοι, αν γνωριζουν τι σου συμβαινει !
    Ναι νομιζω 50, posts ειναι ! αυτο ειναι το κακο
    Κάτσε να ψάξω κι άλλα posts για να ποσταρω για να μπορώ να στείλω pm.δεν είναι μόνο η άγνοια.οι άλλοι βλέπουν απλά τα κιλά,βλέπουν απλά τη φάση που ξέσπασε στο φαι.το πόσο εύκολα αυτό μπορεί να με οδηγήσει στο κρεββάτι κ να μην θέλω να δω άνθρωπο δεν το βλέπει κανείς!!δεν φταίνε που δεν ξέρουν πόσο άσχημα νιώθει το άτομο που του συμβαίνει.απλα εμένα δεν με βοηθάει να ακούω αυτή την άθλια φράση:ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ολοι αυτό λένε αλλά μέχρι να σταματήσουν τα υπερφαγικα άντε να αντέξω..έχω τόσο θυμό που το περνάω και όλοι είναι στον κόσμο τους.κ το χειρότερο είναι ότι μονη μου πρέπει να βγω από αυτό.κανενας άλλος δεν μπορεί να το κάνει για μένα.

  8. #38
    Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Κόρινθος
    Posts
    53
    Συμφωνείς για επικοινωνία αλληλοβοήθειας;

  9. #39
    Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Κόρινθος
    Posts
    53
    Σου έρχεται το μήνυμα;

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •