Ξέρει τι θέλει η με παίζει ; - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 76 to 90 of 110
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    πω ρε φιλε δεν καταλαβαινεις με τιποτα....
    πραγματικααα...
    τα θες και στα κανει.......
    κανε οτι θες βαρεθηκα δν ξαναγραφω..
    Γιατί το λες αυτό , τα θελω και τα κανει.. εξήγησε μου

  2. #77
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    δηλαδη..;;
    δλδη,, πηδ...την η διωξε την!!! ενα απο τα δυο η και τα δυο μαζι πρωτα π,,,τη κι μετα διωξτην
    νομιζα οτι τα νεα παιδια ειστε πιο προχω,, σε τετοιαθεματα απο την δικη μου γενια!!

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Καλησπέρα έχω κάποια νέα, όχι όλα ευχάριστα βέβαια.. δεν περίμενα κάτι παραπάνω προς το παρών . Λοιπόν , μια μέρα γυρνώντας από την σχολή με την κοπέλα μου και με μια φίλη της η οποία πάει αρκετά με πολλούς, κακό για την κοπέλα μου διότι μπορεί να επιρεαστει αλλά δεν πιστεύω πως θα το κάνει, δεν μου φαίνεται για τέτοιο άτομο, σταματάνε δύο τύποι με ένα αμάξι με φουλ την μουσική και χαιρετανε τις κοπέλες, εγώ χέστηκα πάνω μου νόμιζα ήταν κλέφτες.. και είπες μπείτε μέσα να σας πάω βόλτα, εμένα όχι, δεν είπαν κάτι.. εγώ ένιωσα φουλ άσχημα εκείνη την ώρα,λεω τι να κάνω να σηκωθώ να φυγω.. αλλά περιμένα.. μπήκε τελικά στο αμάξι η φίλης της και όχι η κοπέλα μου.. το θέμα όμως γενικά δεν ξέρω τι συμβαίνει με εμένα, είναι θέμα ζήλειας λογικά αλλά πολύ υπερβολική που μπορεί να καταστρέψει την σχέση και εμένα, αλλά δεν θα της πω μην πας εκεί με αυτούς κλπ, θα ρωτήσω ποιοι είναι, δεν ξέρω αν είναι ζήλειας απλά δεν θέλω να της λέω να μην βγαίνει βόλτες με αγόρια... Και της λέω τρίτη φορά που ξενερωνω μέσα στο μήνα που.ειμαστε μαζί, και μου λέει όλο το ξέρω τι μπορώ να κάνω γι'αυτό κλπ, και της μιλησα ξεκάθαρα, ότι αν μου εδειχνες πραγματικά πως με θέλεις και νοιαζοσουν για εμένα δεν θα ξενερωνα δεν θα είχα τέτοια θέματα.. μου λέει όμως ότι γενικά δεν ανοιγομαι σαν άνθρωπος γι'αυτό και δεν νοιάζομαι πολύ, άσχετο μου ακούγεται όμως.. και γενικά της μιλάω ξεκάθαρα αλλά παράλληλα δεν μου αρέσει να παραπονιμαι σαν μικρό παιδί, δεν είναι σωστό.. αλλά τι να κάνω ρε παιδιά, από τα λόγια της μου λέει ότι θέλει, δεν έχει άλλον, αν είχε δεν θα ήταν μαζί μου, μέχρι και της είπα για αστείο βέβαια ότι έχει αγόρι, γενικά γι'αυτό το θέμα αστιευομαστε ο ένας τον άλλον, γιατί; Επειδή και εκείνη ίσως δεν είναι σίγουρη αν έχω εγώ.. όμως δεν κάνει κινήσεις να βγούμε κλπ .. λέει όλα θα γίνουν στην ώρα τους και κάτι τέτοια .. τελευταία βέβαια έκανα 3-4 φορές κίνηση να προχωρήσουμε μείναμε μόνο στον να έρχεται σε επαφή με το πέος, όχι άμεση, έξω από τα ρούχα.. της λέω είχες πει θα μου ανοίξεις το θέμα ( Για το σεξ ) και μετά από λίγο που την ρωτούσα και προσπαθούσα να την κάνω άνετα να μου μιλήσει και να νιώσει ζεστασιά τι λέει ; ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.. τι σκατα εννοεί με αυτό ρε παιδιά, δεν μπορεί να το εξηγήσει αλλιώς λέει.. παρθένα δεν πρέπει να είναι.. μπορώ όμως να την ρωτήσω με κάποιο τρόπο ώστε να μην αισθανθεί περίεργα και την ενοχλήσει η ερώτηση; Εσείς ακόμα πιστεύεται πως πρέπει να την αφήσω. ; Μου λέει είμαι σίγουρη για εμάς δεμ θέλει να αμφιβάλω.. απλά το δείχνει με τον καιρό..

    Να προσθέσω ότι γενικά δεν δείχνω τον εαυτό μου σαν κάποιο θλιμμένο άτομο που κάθε μέρα τον κουβαλούν τα προβλήματα του και τον βασανίζουν, εντάξει δεν είμαι πάντα με ένα χαμόγελο στο πρόσωπο αλλά κάνω αστειακια γελάμε της μιλάω όμορφα τρυφερά
    καλα βρε γιαννη, στο "δεν πρεπει να ειναι" εισαι ακομα? δεν την εχεις ρωτησει ξεκαθαρα? ντρεπεσαι να την ρωτησεις?
    τι "σχεση" εχετε? τπτ δεν εχετε. και ενας απλος φιλος μπορει να την κανει αυτη την ερωτηση κι εσυ δεν την εχεις ρωτησει?

    οσο για το 'δεν μου βγαινει", να στο πω ξεκαθαρα.
    ΜΟΝΟ αν ειναι παρθενα και δεν το εχει πει η το κρυβει δικαιολογειται αυτο, με το να μην ειναι ετοιμη/φοβαται/δισταζει. αν ΔΕΝ ειναι ομως, που ειναι και το πιο πιθανο αφου λες οτι ειχε τοσες σχεσεις και μαλιστα θυελωδεις, το δεν της βγαινει, σημαινει οτι δεν γουσταρει ερωτικα.δεν της βγαζει ερωτισμο η σχεση σας. δεν ξερω τι της βγαζει και δν φευγει. πιθανον θελει να λεει οτι εχει σχεση η να σε βλεπει για γαμπρο...
    αλλη εκδοχη, δεν βλεπω...
    και καλα το σεξ. αφου δεν θελει ουτε να βγαινετε, τι σε θελει???? ουτε αυτο 'της βγαινει"?

    καλα σου λεει ο γιωργος "χουφτωστην". χωσου ρε παιδι μου, πως το λενε? αυτη πως σε χαιδευει πανω απ τα ρουχα σε επιμαχα σημεια. χωσου κι εσυ.
    και να σε διωξει, εν τελει ξεκαθαρισε και τπτ. πες της πες της οτι "κοιμαστε" καιρο μαζι και δεν δικαιολογειται αυτη η χλιαρη κατασταση. η ειστε μαζι κι εχετε σεξ. σχεσεις, η να βρειτε αλλους να ζειτε σαν ανθρωποι.
    τοσο καιρο κ@#@$@#τριβεστε και κοιμαστε μαζι. αν δεν ηθελε να προχωρησετε να κοιμοταν μονη της. τι εισαι εσυ και σε παιρνει στο κρεβατι? παιχνιδι?

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα βρε γιαννη, στο "δεν πρεπει να ειναι" εισαι ακομα? δεν την εχεις ρωτησει ξεκαθαρα? ντρεπεσαι να την ρωτησεις?
    τι "σχεση" εχετε? τπτ δεν εχετε. και ενας απλος φιλος μπορει να την κανει αυτη την ερωτηση κι εσυ δεν την εχεις ρωτησει?

    οσο για το 'δεν μου βγαινει", να στο πω ξεκαθαρα.
    ΜΟΝΟ αν ειναι παρθενα και δεν το εχει πει η το κρυβει δικαιολογειται αυτο, με το να μην ειναι ετοιμη/φοβαται/δισταζει. αν ΔΕΝ ειναι ομως, που ειναι και το πιο πιθανο αφου λες οτι ειχε τοσες σχεσεις και μαλιστα θυελωδεις, το δεν της βγαινει, σημαινει οτι δεν γουσταρει ερωτικα.δεν της βγαζει ερωτισμο η σχεση σας. δεν ξερω τι της βγαζει και δν φευγει. πιθανον θελει να λεει οτι εχει σχεση η να σε βλεπει για γαμπρο...
    αλλη εκδοχη, δεν βλεπω...
    και καλα το σεξ. αφου δεν θελει ουτε να βγαινετε, τι σε θελει???? ουτε αυτο 'της βγαινει"?

    καλα σου λεει ο γιωργος "χουφτωστην". χωσου ρε παιδι μου, πως το λενε? αυτη πως σε χαιδευει πανω απ τα ρουχα σε επιμαχα σημεια. χωσου κι εσυ.
    και να σε διωξει, εν τελει ξεκαθαρισε και τπτ. πες της πες της οτι "κοιμαστε" καιρο μαζι και δεν δικαιολογειται αυτη η χλιαρη κατασταση. η ειστε μαζι κι εχετε σεξ. σχεσεις, η να βρειτε αλλους να ζειτε σαν ανθρωποι.
    τοσο καιρο κ@#@$@#τριβεστε και κοιμαστε μαζι. αν δεν ηθελε να προχωρησετε να κοιμοταν μονη της. τι εισαι εσυ και σε παιρνει στο κρεβατι? παιχνιδι?
    Ρεμεντυ ο άνθρωπος το λέει..χωνετε χουφτωνει και τα κάνει όλα..αλλά μόνο όταν φτάνουν στο παρασύνθημα κολλάει το πράγμα..εγώ αυτό κατάλαβα...
    Άντε βρε μεσημεριατικα με φτιάξατε άι στο καλό σας

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ρεμεντυ ο άνθρωπος το λέει..χωνετε χουφτωνει και τα κάνει όλα..αλλά μόνο όταν φτάνουν στο παρασύνθημα κολλάει το πράγμα..εγώ αυτό κατάλαβα...
    Άντε βρε μεσημεριατικα με φτιάξατε άι στο καλό σας
    ναι βρε, δεν διαφωνω.
    αλλα εκει που μας λεει σχεση και επισχεση και κρεβατια κλπ, μας πεταει κι οτι δεν ξερει αν ειναι παρθενα...
    ε ειναι δυνατον μετα απο ολα αυτα να μην την εχει ρωτησει?
    λες και ειναι αγνωστοι!
    αν ειναι παρθενα, τσαμπα ολη η συζητηση. απλα φοβαται.
    αν δεν ειναι ομως, απλα τον παιζει τον φιλο μας, και δεν πολυγουσταρει.

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι βρε, δεν διαφωνω.
    αλλα εκει που μας λεει σχεση και επισχεση και κρεβατια κλπ, μας πεταει κι οτι δεν ξερει αν ειναι παρθενα...
    ε ειναι δυνατον μετα απο ολα αυτα να μην την εχει ρωτησει?
    λες και ειναι αγνωστοι!
    αν ειναι παρθενα, τσαμπα ολη η συζητηση. απλα φοβαται.
    αν δεν ειναι ομως, απλα τον παιζει τον φιλο μας, και δεν πολυγουσταρει.
    Το ότι δεν πολύ γουσταρη μπαμ κάνει..και πρωσωπικα δεν πιστεύω ότι η παρθενία ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΊΑ είναι εμπόδιο...άλλο να μας έλεγε ότι ειναι17-18 άντε και 19 χρωνον τον κορίτσι..και παρθένα να είναι όταν μια γυναίκα θέλει έναν άνδρα το κάνει στο πι και φι..άντε μια φορά θα διστάζει άντε δύο..τρεις θα κάτσει.....
    Είναι πολύ απλό το θέμα το χρόνο της περνάει το κορίτσι

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Φιλε αν συνεχισεις ετσι 2 πραγματα προβλεπω
    Το καλυτερο σεναριο θα ειναι μολις βρει καποιον που θα γινει μουσκεμα θα σου ριξει ενα σουτ ξεγυρισμενο.
    Το χειροτερο να σε κρατησει κι εσενα για να της λες καληνυχτα.
    Αυτο τον κανονα μαθε τον σιγα σιγα να κρατας την αξιοπρεπεια σου. Γυναικα που δε σου κάθεται, φυγε
    Last edited by GeorgeGr1; 16-03-2018 at 16:33.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    [QUOTE=GeorgeGr1;990022]Φιλε αν συνεχισεις ετσι 2 πραγματα προβλεπω
    Το καλυτερο σεναριο θα ειναι μολις βρει καποιον που θα γινει μουσκεμα θα σου ριξει ενα σουτ ξεγυρισμενο.
    Το χειροτερο να σε κρατησει κι εσενα για να της λες καληνυχτα.
    Αυτο τον κανονα μαθε τον σιγα σιγα να κρατας την αξιοπρεπεια σου. Γυναικα που δε σου κάθεται, φυγε[/QUOTE]

    Μεγάλη κουβέντα είπες μπράβο ρε συ..τώρα σε παραδέχτηκα

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Ρε φίλε ειλικρινά τώρα τόσο πολύ την γουστάρεις και δεν βλέπεις τι γίνεται. Κατ αρχάς γυναίκα σε αυτή την ηλικία και παρθένα να είναι αν έκανε σχέση θα είχε λυσσαξει να ολοκληρώσει. Όχι μήνα ούτε βδομάδα δεν θα περίμενε. Ακόμη και παπαδια να ήταν.. Δεύτερο σου έχει δώσει τόσα πατήματα ότι δεν ψήνεται και τρελά τι κάθεσαι και κολλάς;; σουταρε τη να βρεις καμία να αξίζει. Τι κάθεσαι και ασχολείσαι με δαύτη κάνει μπαμ ότι δεν γουστάρει.. Προχωρά παρακάτω γιατί όσο περνάει ο καιρός και σου φέρεται και έτσι τόσο περισσότερο σκαλωνεις και κολλάς και στο τέλος χειρότερο θα είναι.. Στην τελική αν έστω και λίγο γουστάρει όταν την γράψεις εσύ τότε θα τσιμπησει και θα σε κυνηγάει αυτή.. Τη δεδομένη στιγμή είναι λες και έχει έναν φίλο να κοιμούνται μαζί για να το μαθαίνει ο πρώην. Ξυπνα, καλό θα σου κάνει

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καμιά φορά σε αυτές τις ηλικίες λέμε και μπούρδες για να το παίξουμε προχωρημένοι. Εμένα η κοπέλα μου φαίνεται για παρθένα ή για άπειρη στα ερωτικά. Αν τυχόν η κοπέλα δεν είχε πολλές εμπειρίες γενικότερα στην ζωή της, είναι λογικό από την μία να είναι μπερδεμένη και από την άλλη να μην ξέρει πως να διαχειριστεί την κατάσταση στην φοιτητική της ζωή. Από την μία είναι σε μία φάση που κάνει παρέες, γνωριμίες, γλέντια, εξόδους, φλέρτ κι ιστορίες κι από την άλλη είναι σε μία φάση που αν δεν είχε σχέση ως τώρα θα ψηνόταν για μία σχέση. Σε αυτή τη φάση δεν ερωτευόμαστε σώνει και καλά τον άλλο, μένουμε μαζί του για μια ζωή και τα παρατάμε όλα. Μπορεί απλά να μας πολιορκεί κάποιος, να γουστάρουμε την ιδέα να είμαστε σε σχέση ακόμα κι αν δεν γουστάρουμε τον άλλο και να τα φτιάξουμε με την λογική "βλέποντας και κάνοντας". Εγώ θεωρώ ότι η κοπέλα δεν σε γούσταρε και με αυτή την λογική τα έφτιαξε μαζί σου. Από την μία δεν φαίνεται με τον καιρό να σε γουστάρει περισσότερο, από την άλλη έρχεσαι κι εσύ ενώ βλέπεις ότι είναι σε φάση χαλαρουίτα και την έχεις πρήξει να μένετε από την αρχή μαζί, να το σοβαρεύεις από την αρχή και πάει λέγοντας. Όσο περνάει ο καιρός, στα του ερωτικού αυτή δεν ξέρει τι να κάνει διότι δεν της βγαίνει και δεν έχει και την εμπειρία να το διαχειριστεί και είναι κάπου στην μέση. Να βγαίνω με τις φίλες μου να μαλακιζόμαστε τριγύρω αλλά να λέω ότι έχω και σχέση και να δω πως θα πάει με αυτόν, ή να τον χωρίσω; Κι αν τον χωρίσω πως θα του το πω; Κι αν επιμείνει περισσότερο, να του κάτσω; Μα αφού δεν μου βγάινει; Βλέποντας και κάνοντας. Μην περιμένεις φυσικά να στα πει αυτά στα ίσα, δεν μου πολυαρέσεις, δεν είμαι έτοιμη για σεξ, δεν ξέρω τι θέλω. Μαλακίες τύπου να το πάμε σιγά σιγά θα σου λέει . Δεν λέω ότι καλά κάνει, πρόσεξε. Λέω ότι πιθανότατα έτσι έχει η κατάσταση. Τι να κάνεις;
    Για εμένα χώρησε την, πες της νομίζω ότι ίσως βιαστήκαμε και βλέπω ότι κάτι δεν δουλεύει. Τώρα αν θες να ταλαιπωρηθείς/πειραματιστείς περεταίρω για να δεις πως θα πάνε τα πράγματα, πες της νομίζω ότι έχεις δίκιο, ίσως βιαστήκαμε να είμαστε συνεχώς μαζί, ίσως πρέπει να μένει ο καθένας σπίτι του κάποιες μέρες της εβδομάδας. Και δες πως θα πάει τι να σου πω.

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Καλημέρα εγώ ακόμα πιστεύω ότι με θέλει.. δεν ξέρω έχω την εντύπωση ότι είναι παρθένα, να μην πολυλογο τώρα λόγο Πάσχα πάμε πίσω σπίτια μας εγώ θα δουλεύω οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο να της μιλάω και να την βλέπω αυτό θα την βοηθήσει λίγο αν νιώθει πίεση, όλα εκεί θα δείξουν. Είμαστε 2 μήνες μαζί.

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Καλημέρα εγώ ακόμα πιστεύω ότι με θέλει.. δεν ξέρω έχω την εντύπωση ότι είναι παρθένα, να μην πολυλογο τώρα λόγο Πάσχα πάμε πίσω σπίτια μας εγώ θα δουλεύω οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο να της μιλάω και να την βλέπω αυτό θα την βοηθήσει λίγο αν νιώθει πίεση, όλα εκεί θα δείξουν. Είμαστε 2 μήνες μαζί.
    Μηπως να σε προβληματιζε λιγο οτι δε σε εμπιστευεται?? Μπορει να ειναι ντροπαλη, κλειστη, φοβισμενη οσων αφορα την 1η σεξουαλικη επαφη, αλλα το γεγονος οτι εδω και 2 μηνες δε θελει καν να το συζητησει μαζι σου, σημαινει οτι και συ κατι κανεις στραβα.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  13. #88
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετριξε λιγο ο εγκεφαλος μου απ αυτο το κατεβατο αλλα νομιζω οτι μαλον ταλαντευεται στο αν σε θελει η οχι

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    απλα παμε πισω στα σπιτια μας και νιωθω μεσα μου πολυ περιεργα.. ημασταν καθε μερα σχεδον ολη μερα μαζι.. ξερω δεν ειναι καλο αυτο γιατι θα νιωθει πιεση μεσα της, αυτο θα μας βοηθησει ομως ελπιζω.. αλλα τωρα που γραφω αυτο το μηνυμα νιωθω ενα βαρυ σφηξιμο μεσα μου.. να θελω να κανω εμμετο..

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Καλησπέρα σε όλους.. μετά από 2 μισή μήνες αύριο θα κλείναμε 3 μήνες χωρίσαμε.. δεν είναι πολύ το ξέρω αλλά με έχει ρίξει πολύ από κάτω.. ο λόγος ήταν επειδή λέει ότι δεν ταιριάζουμε, επειδή κάποια πράγματα τα αντιμετωπίζουμε διαφορετικά , όπως αυτή θέλει να περνάει περισσότερο χρόνο με τις φίλες της, δεν θέλει να κοιμόμαστε πολλές φορές μαζί ενώ εγώ ήθελα αλλά της είχα πει ότι θα τα αλλάξω αυτά.. την είχα λίγο πιέσει με το θέμα του ύπνου η αλήθεια είναι.. τώρα όμως με χώρισε, ενώ εγώ την θέλω πολύ .. δεν θέλει άλλο όμως σε περίπτωση που νομίζετε κάτι τέτοιο είναι σίγουρο αυτό... Κάνω πράγματα βγαίνω κλπ αλλά μου λείπει πολυυ :(

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  2. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 30-07-2014, 23:26
  3. Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?
    By Νικος Κ. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 13:41
  4. Δεν θελει κοπο,θελει τροπο
    By bvictory in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2010, 21:10
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ+ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-2008, 15:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •