Ξέρει τι θέλει η με παίζει ; - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 110
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Τελικά σέξ κάνατε ή δεν έγινε μετά από τόσο καιρό; φαίνονταν πάντως από την αρχή ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με αυτή και απλά ήθελε κάποιον για επιβεβαίωση δίπλα της.

  2. #92
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Οπότε χαλαρά, τι σκας για μια που δεν ήξερε τι θέλει και τι δε θέλει. Πήγαινε παρακάτω....

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    οχι δεν εγινε σεξ, μονο το πεος μου επαιζε και αυτο μερικες φορες δεν ηθελε .. απο οτι καταλαβαινω ηταν παρθενα παντως.. απλα ηταν η μονο που εκανα κατι στην ζωη μου και μου αρεσε παρα μα παρα πολυ . ο χαρακτηρας της ομως δεν ηταν ουτε οπως τον περιμενα ουτε οπως τον ηθελα, πιεζα τον εαυτο μου να ειμαι μαζι της λογο της εξωτερικης εμφανισης της.. οτι ηθελα να ειμαι με καποια .. ενταξει με εκανα να γελαω κλπ που γενικα δεν το κανω συχνα, ειμαι με πεσμενα τα μουτρα.. πραγματικα το εκανα μονο και μονο επειδη ηταν η πρωτη κοπελα που μου αρεσει εξωτερικα, δεν μου εδειχνε οτι με ηθελε, δεν εκανε πραγματα για εμενα, οταν της τα ειπα αυτα δεν τα παραδεχτηκε. εγω σαν γιαννης ομως πρεπει να μαθω να στεκομαι στα ποδια μου, ξερω ειμαι 20 ακομα ειμαι μικρος, αλλα καθομαι και κλαιω και ριχνομαι στον εαυτο μου. ειμαι σε νησι και σπουδαζω και αυτο εχει καποια πλεονεκτημα που πρεπει να μαθω και να το εκμεταλευτω στην ζωη μου αυτο, ενταξει εχω μια παρεα με κοριτσια και αγορια που κανουμε παρεα γελαμε πολυ βγιανουμε..

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Καλησπέρα σε όλους.. μετά από 2 μισή μήνες αύριο θα κλείναμε 3 μήνες χωρίσαμε.. δεν είναι πολύ το ξέρω αλλά με έχει ρίξει πολύ από κάτω.. ο λόγος ήταν επειδή λέει ότι δεν ταιριάζουμε, επειδή κάποια πράγματα τα αντιμετωπίζουμε διαφορετικά , όπως αυτή θέλει να περνάει περισσότερο χρόνο με τις φίλες της, δεν θέλει να κοιμόμαστε πολλές φορές μαζί ενώ εγώ ήθελα αλλά της είχα πει ότι θα τα αλλάξω αυτά.. την είχα λίγο πιέσει με το θέμα του ύπνου η αλήθεια είναι.. τώρα όμως με χώρισε, ενώ εγώ την θέλω πολύ .. δεν θέλει άλλο όμως σε περίπτωση που νομίζετε κάτι τέτοιο είναι σίγουρο αυτό... Κάνω πράγματα βγαίνω κλπ αλλά μου λείπει πολυυ :(
    Ε ήταν αναμενόμενο η αυτή θα σε χώριζε η εσύ θα την χωριζες....μην λυπάσαι να χερεσε...αυτή σε ταλαιπωρούσε. Άσχετα αν εσύ δεν θέλεις ακόμα να το δεις..θα το καταλάβεις στο μέλλον όταν κάνεις μια σχέση που θα νιώθετε το ίδιο και θα περνάτε καλά..τότε θα καταλάβεις και θα πεις ευτυχώς που χώρισα με εκείνη.

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    οχι δεν εγινε σεξ, μονο το πεος μου επαιζε και αυτο μερικες φορες δεν ηθελε .. απο οτι καταλαβαινω ηταν παρθενα παντως.. απλα ηταν η μονο που εκανα κατι στην ζωη μου και μου αρεσε παρα μα παρα πολυ . ο χαρακτηρας της ομως δεν ηταν ουτε οπως τον περιμενα ουτε οπως τον ηθελα, πιεζα τον εαυτο μου να ειμαι μαζι της λογο της εξωτερικης εμφανισης της.. οτι ηθελα να ειμαι με καποια .. ενταξει με εκανα να γελαω κλπ που γενικα δεν το κανω συχνα, ειμαι με πεσμενα τα μουτρα.. πραγματικα το εκανα μονο και μονο επειδη ηταν η πρωτη κοπελα που μου αρεσει εξωτερικα, δεν μου εδειχνε οτι με ηθελε, δεν εκανε πραγματα για εμενα, οταν της τα ειπα αυτα δεν τα παραδεχτηκε. εγω σαν γιαννης ομως πρεπει να μαθω να στεκομαι στα ποδια μου, ξερω ειμαι 20 ακομα ειμαι μικρος, αλλα καθομαι και κλαιω και ριχνομαι στον εαυτο μου. ειμαι σε νησι και σπουδαζω και αυτο εχει καποια πλεονεκτημα που πρεπει να μαθω και να το εκμεταλευτω στην ζωη μου αυτο, ενταξει εχω μια παρεα με κοριτσια και αγορια που κανουμε παρεα γελαμε πολυ βγιανουμε..
    μια γυναίκα σε φέρνει βόλτα και σε έχει να κλαίς κάνε πέρα γυναίκες θα βρεις να σε αγαπήσουν πολλες..

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Επρεπε να τη χουφτωσεις. Δωρεαν ηταν. Καποτε θα χρειαζεται να πληρωνεις. :D

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Επρεπε να τη χουφτωσεις. Δωρεαν ηταν. Καποτε θα χρειαζεται να πληρωνεις. :D
    Σωστό κι αυτό..

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Επρεπε να τη χουφτωσεις. Δωρεαν ηταν. Καποτε θα χρειαζεται να πληρωνεις. :D
    νομίζετε δεν προσπάθησα.. όπως και να προσπάθησα δεν δέχτηκε τίποτα.. είτε με χαλαρό σιγά σιγά με τρόπο η τύπισσα δεν ενδιαφερόταν.. δεν ξέρω τι παίζει κρύβει πολλά μέσα της και δεν τα βγάζει παραεξω ποτέ.. ακόμα και η ξαδέρφη της που μένει δίπλα ποτέ δεν μπορούσε να την καταλάβει , έχω την εντύπωση ότι είναι παρθενα.. κάνω πράγματα να την ξεπεράσω και να την ξεχάσω αλλά δεν μπορώ εκτός αυτού όσο την ξεχνάω άλλο τόσο θέλω να της στείλω να δω αν άλλαξε γνώμη.. τι σκατα άλλο να κάνω δεν ξερωωωωω

  9. #99
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Μόνο να μην στείλεις. Τα μούτρα σου θα φας σίγουρα. Το έχουμε κάνει και ξέρουμε. Άκου μας. Μην μπεις στο κλαμπ.

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Μόνο να μην στείλεις. Τα μούτρα σου θα φας σίγουρα. Το έχουμε κάνει και ξέρουμε. Άκου μας. Μην μπεις στο κλαμπ.
    εννοείς να μην της στείλω μήνυμα αν έχει αλλάξει γνώμη να τα ξανά βρούμε κλπ ;

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Τώρα που δεν την έχω αν δεν κάνω τίποτα με κάποιο φίλο φίλη τότε νιώθω πολύ μελαγχολία και την σκέφτομαι συνέχεια.. ενώ αν κανω κάτι με κάποιον όπως να πάω για έναν καφέ τώρα ένα μπάνιο στην θάλασσα.. τι να κάνω γι'αυτό δεν ξέρω.. προσπαθώ να βρω πράγματα να περνάω ευχάριστα τον χρόνο μου αλλά τιποτααα....

  12. #102
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Να μην στείλεις ρε φίλε. Αν ήταν να ήθελε δεν θα φτανατε στο σημείο αυτό. Έχει λήξει το θέμα. Προχωρα παρακάτω.

  13. #103
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Εσύ ξέρεις τι θέλεις ή σε παίζεις;

    Αυτή κάνει τη δουλειά της. Κοίτα να κάνεις εσύ τη δική σου και όχι τη δική της.

    Αν εσύ δεν ενδιαφερθείς για σένα, τότε κανένας...

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    εννοείς να μην της στείλω μήνυμα αν έχει αλλάξει γνώμη να τα ξανά βρούμε κλπ ;
    δεν χωρισατε απο παρεξηγηση η στα γρηγορα. το ζαλισατε πολυ, πρωτα, που σημαινει οτι ξερει καλα οτι δεν θελει, δεν εφυγε επιπολαια.
    δενε χει κανενα νοημα να στειλεις. ψαξε την επομενη. εκεινη δεν σε ηθελε ουτε οταν τα ειχατε, τωρα θα την παρακαλας?
    προχωρα παρακατω, ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΑΤΕ.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Εγώ την ίδια θέλω , δεν θέλω αλληηηη .. δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου....

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  2. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 30-07-2014, 23:26
  3. Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?
    By Νικος Κ. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 13:41
  4. Δεν θελει κοπο,θελει τροπο
    By bvictory in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2010, 21:10
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ+ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-2008, 15:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •