Αδιέξοδο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    ε ναι φυσικα για εσενα...γτ στην ουσια δεν εχεις κανενα προβλημα και καθεσαι και σκας τσαμπααα...
    ελα βαλε λιγο τσαμπουκα και πηγαινεεεεε
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    εσυ στο τελος απο κουνελα θα μας βγεις φονιας χααχαχαχαχχα
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Βρε μην φοβάσαι... Και εγώ δεν πολύ μιλάω Αλλά αν με προσβάλλεις σου βγάζω τα μάτια..
    Στο κάτω κάτω τι θα έκανες? Αφού θα έφευγες.. Δεν αντεχες.. κανε εκεί ένα πανικό να δουν ότι δεν μπορούν να κάνουν ότι θέλουν... μπορείς! Να το θυμάσαι ότι μπορείς.. Και ειμαι σίγουρη πως αν έβαζες φωνή θα το βουλωναν ολοι

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    ουυυυ...πέρασε και ένας χρόνος... δε θα με θυμούνται καν... χαχαχα !!! πολυ ασχημο να δημιουργούν τραύματα σε κόσμο... ελπίζω να μην υπήρχε αλλο θύμα μετά!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by roulig View Post
    ουυυυ...πέρασε και ένας χρόνος... δε θα με θυμούνται καν... χαχαχα !!! πολυ ασχημο να δημιουργούν τραύματα σε κόσμο... ελπίζω να μην υπήρχε αλλο θύμα μετά!!!
    Εσύ πάντως να μη φοβάσαι.. Και με του δικού σου τους συγγενείς και τους φίλους πρέπει να κάνεις μια υποχώρηση.. Στο κάτω κάτω θα είναι ο δικός σου εκεί.. Δεν θα είσαι μόνη! με το να κρύβεσαι δεν θα αλλάξει κάτι [emoji16] χάνεις τσάμπα χρονο

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Εσύ πάντως να μη φοβάσαι.. Και με του δικού σου τους συγγενείς και τους φίλους πρέπει να κάνεις μια υποχώρηση.. Στο κάτω κάτω θα είναι ο δικός σου εκεί.. Δεν θα είσαι μόνη! με το να κρύβεσαι δεν θα αλλάξει κάτι [emoji16] χάνεις τσάμπα χρονο

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    αχ! μια κουβέντα όλο Αυτό! σίγουρα θα πρέπει να ηρεμισω και απλά να το ζήσω ότι και αν νομίζω ότι θα μου συμβεί... και μετα θα νιώθω μια χαρα θα νιώσω ανετα το ξέρω! απλά είναι αυτή η αρχή και το σπάσιμο του πάγου.... Κάνω λες και είναι οι μπαμπούλες που θα με εκτελέσουν και ακούγεται γελοίο ξέρω!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by roulig View Post
    αχ! μια κουβέντα όλο Αυτό! σίγουρα θα πρέπει να ηρεμισω και απλά να το ζήσω ότι και αν νομίζω ότι θα μου συμβεί... και μετα θα νιώθω μια χαρα θα νιώσω ανετα το ξέρω! απλά είναι αυτή η αρχή και το σπάσιμο του πάγου.... Κάνω λες και είναι οι μπαμπούλες που θα με εκτελέσουν και ακούγεται γελοίο ξέρω!
    Χαχαχ Όχι καθόλου το έχω και εγώ αυτό... Αλλά θέλοντας η μη πρέπει να γίνει... όλη μέρα θα έχεις άγχος.. Δεν θα φας.. θα πας εκεί.. θα είσαι λίγο μαζεμένη.. Μετά θα χαλαρώσεις.. Και θα φύγεις ανακουφισμένη [emoji16] ακλα ο σκοπός να έχει επιτευχθεί!

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Αγριευω [emoji235][emoji235] μου τι σπάει να γίνετε αυτό το πράγμα... Και το έκαναν και στη δουλειά μου σε μια κοπέλα και δεν μιλούσε.. Κάθε μέρα έκλαιγε.. Και εγώ δεν μπορούσα να πω κάτι... αν ήξερα ότι μετά από λίγο καιρό θα έφευγα θα την είχα κάνει τη φασαρία! [emoji48]

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    αγιευεις ε? καλοοοο

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by roulig View Post
    ουυυυ...πέρασε και ένας χρόνος... δε θα με θυμούνται καν... χαχαχα !!! πολυ ασχημο να δημιουργούν τραύματα σε κόσμο... ελπίζω να μην υπήρχε αλλο θύμα μετά!!!
    οπως ειπαμε προχωρα και ολα καλα θα πανε...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    αγιευεις ε? καλοοοο
    Ναιιιιιι γρρρρρ... θα χτυπήσω το ποδαράκι κάτω!

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Ναιιιιιι γρρρρρ... θα χτυπήσω το ποδαράκι κάτω!

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    xaaxaxaxxaxaxa
    εεεε κλέβεις τα κουνελακια δεν κανουν γρρρ χαχχχχαχαχααχαχ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    xaaxaxaxxaxaxa
    εεεε κλέβεις τα κουνελακια δεν κανουν γρρρ χαχχχχαχαχααχαχ
    Σωστό αλλά δεν υπάρχει άλλος τρόπος... είναι μουγκα [emoji23][emoji23][emoji23]

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by roulig View Post
    Καλησπέρα, είμαι 27 ετών και πριν από ένα χρόνο βίωσα μια πολύ επώδυνη κατάσταση στο χώρο εργασίας μου.. Δούλεψα ως πωλήτρια σε ένα κατάστημα για 3 μηνες και όλο αυτό το διάστημα οι συνάδελφοι μου με αποκαλούσαν χαζή και άσχετη επειδή δεν είχα την εμπειρία τους, με μείωναν μπροστά σε άλλους , έβαζαν στην τσάντα μου διάφορα αντικείμενα για να με κατηγορήσουν κλέφτρα και μέχρι και σεξουαλικά υπονοούμενα από τον υπεύθυνο μου και γενικά διαφορα τέτοια... Η ψυχολογία μου είχε κλονιστεί γύριζα σπιτι με κλάματα και πίεση ώσπου αποφάσισα να παραιτηθώ . Με όλο αυτό που βίωσα με έπιασε καθώς υπεγραφα τα χαρτιά παραίτησης ένα τρέμουλο και μια κρίση πανικού και αυτό έγινε αντιληπτό σε αυτά τα άτομα και άρχισαν να με κοιτούν με αηδια σαν να είμαι τρελή ... από τότε φοβάμαι να έρθω σε στενή επαφή με κόσμο , έχω μπλοκάρει και μονιμως νομίζω ότι θα με ξαναπιασει και θα γίνω ρεζίλι ξανα. θελω να σημειώσω ότι δεν ειχα ποτέ πριν τέτοιο πρόβλημα παρόμοιο. Γενικά είμαι αγχώδης αλλά όχι ετσι πάντα ήμουν κοινωνική σε φυσιολογικά επίπεδα . Έχω όμως μια σχέση που πάει πολύ ομορφα, αλλα θελει και επιμένει να πηγαίνω σε οικογενειακά του τραπέζια να με γνωρίσουν καθώς και κάποιοι από τους φίλους του κι εγω όλο λέω δικαιολογίες να το αποφύγω φοβούμενη ότι θα με πιάσει κάτι παρόμοιο ή δε θα έχω τι να πω. Δεν μπορώ άλλο αυτό το πράγμα ... Ξεκίνησα πριν 2 μηνες γνωσιακη ψυχοθεραπεία και μου είπε για μετατραυματικό στρες αλλα δεν βλέπω αλλαγή. Μονιμως αποφεύγω την οικογένεια του και φίλους του.. Με άλλα άτομα δεν το έχω αυτό, νιώθω σχετικά αβολα αλλα φερομαι φυσιολογικά. Ουφ... Βοήθεια !
    Βλάκες!!!! Έχω περάσει και εγώ άσχημα και στα παιδικά μου χρόνια και αργότερα στον εργασιακό τομέα, όχι όμως να βιώνω αυτά που μας περιγράφεις!! Και έχω αποκτήσει φοβίες όπως κοινωνική φοβια, εξαιτίας κάποιων έξυπνων... Τι δουλειά ήταν αυτή θέλεις να μας πεις;;;

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Χαχαχ Όχι καθόλου το έχω και εγώ αυτό... Αλλά θέλοντας η μη πρέπει να γίνει... όλη μέρα θα έχεις άγχος.. Δεν θα φας.. θα πας εκεί.. θα είσαι λίγο μαζεμένη.. Μετά θα χαλαρώσεις.. Και θα φύγεις ανακουφισμένη [emoji16] ακλα ο σκοπός να έχει επιτευχθεί!

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Βλάκες!!!! Έχω περάσει και εγώ άσχημα και στα παιδικά μου χρόνια και αργότερα στον εργασιακό τομέα, όχι όμως να βιώνω αυτά που μας περιγράφεις!! Και έχω αποκτήσει φοβίες όπως κοινωνική φοβια, εξαιτίας κάποιων έξυπνων... Τι δουλειά ήταν αυτή θέλεις να μας πεις;;;

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App
    Καλησπέρα Ανδρέα μου!!! Πολυ άσχημο πράγμα .... εγώ νιώθω να με κυριεύει ... σκέφτομαι μονιμως μην πάθω κάτι παρόμοιο και φοβάμαι να εκτεθω σε άλλους γύρω μου και σε κόσμο ... Ήμουν Πωλήτρια σε κατάστημα με βρεφικά και παιδικά ρούχα ... είναι γνωστή αλλα δεν ξερω αν πρέπει να αναφέρω όνομα εταιρίας ... Όλοι μας πάντως την έχουμε ακουστά... Γενικά οι μεγαλοεταιριες ετσι λειτουργούν και επιβιώνουν δυστυχώς

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    13
    που να ήταν και εργασία επιστήμης ... μου το έπαιζαν έξυπνοι και εγώ η χαζη!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Δεν χρειάζεται να πεις την εταιρεία έτσι κι αλλιώς εγώ μένω μακριά από μεγαλουπόλεις που πιθανόν να διαμένεις εσύ

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Εγώ την πρώτη μου δουλειά ήταν μέσω σχολής και ήταν σε ασανσέρ, τοποθετήσεις ξέρεις και είχαμε έναν υπεύθυνο, βοηθό του αφεντικού που με κορόιδευε επειδή έλεγα ότι είμαι ηλεκτρολόγος, επειδή αυτό σπούδαζα τότε άσχετα που δεν ήξερα την τύφλα μου, και μου έλεγε εσύ είσαι ηλεκτρολόγος πως συνδέεται αυτό το είναι αυτό κοροϊδευτικά, και σε νεοχτιστες πολυκατοικίες μου φορτονε στην πλάτη ολόκληρη πόρτα από ασανσέρ και ξέρετε πόσο βαραίνει και έπρεπε να ανέβω της σκάλες με αυτή στην πλάτη ( το έκανε γιατί ο ίδιος μπορούσε ) και μια άλλη φορά επειδή έπρεπε να λήψη ο ίδιος για λίγη ώρα με ανέβασε στην θέση του σε μεγάλο ύψος ( ενώ πάσχω από μεγάλη υψοφοβια χωρίς να έχω προστατευτικά και έτρεμα μου ερχόταν να πηδήξω να ησυχάσω, ευτυχώς ήρθε αμέσως και κατέβηκα αλλιώς μπορεί να μην ήμουν εδώ μαζί σας! Και στο τέλος το αφεντικό πήγε στην σχολή και είπε ότι δεν πατάω στην δουλειά, ψέματα δηλαδή και ότι μου χρωστάει 20 ευρώ, ενώ μου χρωστούσε περισσότερα και τελικά μου είπε ο υπεύθυνος της σχολής να φύγω από εκεί, κατάλαβε τι παίχτηκε!

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Και όχι φτάσει στο σημείο να έχω κοινωνική φοβία, να έχω σκολίωση πρόβλημα στο γόνατο και είμαι στα πρόθυρα κοίλης , χωρίς να σημαίνει ότι Σόνι και καλά ήταν από αυτή την δουλειά μόνο, αλλά σε κάποιο βαθμό σίγουρα!

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Σε αδιέξοδο !!! :(
    By unhappy in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 23-11-2018, 11:33
  2. Αδιέξοδο..
    By nickin in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 02-02-2018, 15:29
  3. αδιεξοδο
    By agp in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 30-06-2012, 20:48
  4. αδιεξοδο..
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 02-02-2012, 08:41
  5. Αδιέξοδο
    By rosewood in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-2012, 15:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •