Ενοχλήσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2016
    Posts
    30

    Ενοχλήσεις

    Καλησπέρα, εδώ και λιπγες εβδομάδες Νοιώθω ενόχληση στο δεξί αυτί όχι πόνο απλά σαν ένα φύσημα η και μούδιασμα αλλά πιο πολύ την αίσθηση ότι βγαίνει αέρας η κάτι τέτοιο. Τρελό ε; Δεν ξέρω γιατί και ξαφνηκές ώρες με πιάνει μια Τάσο για εμετό, νοιώθω έναν μικρό αποπροσανατολισμό η μάλλον αυτό που νοιώθθεις ότι δεν είναι το σώμα σου σπάνια όμως αυτό. Τώρα για το αυτί με ενοχλεί πιο πολύ γτ πήγα σε γιατρό και δεν είχα κάτι. Αα και έχω ενοχλήσεις στη δεξιά μεριά του κεφαλιού εκεί κοντά στο αυτί αλλά έκανα και μαγνητική και πάλι μια χαρά ήμουν. Τι μου συμβαίνει; Ξέρεις κανεις; Ευχαριστω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Δεν ξέρω τη μπορεί να είναι αυτό..αλλά είμαι της γνώμης να ξεκινήσεις από ορλ μετά οφθαλμίατρο και να καταλάβεις σε νευροχειρουργο.αν ο ορλ δεν σου βρικε κάτι μπορεί να είναι απτά μάτια...πολλές φορές αν έχουμε πρόβλημα στα μάτια η μας χτυπάει στο κεφάλι ή μπορεί να μας φέρνει και ναυτία τάση προς εμετό.αν δεν είναι από αυτά τα δύο μπορεί να είναι απτά αγγεία των νεύρων του εγκεφάλου..
    Ο αδερφός μου είχε παρόμοια συμπτώματα
    Και δεν βρικε τον κατάλληλο γιατρό πηγενε σε άσχετους γιατρούς και δεν του βοριά τίποτα.οτι νάνε του λέγανε..μετά κάποιος γνωστός του μίλησε για νευροχειρουργό.πηγε τον έστειλε σε ειδικές εξετάσεις και του βρικε δεισκοκιλη στον αφιενα..έκανε χειρουργείο και τώρα σαφώς είναι καλύτερα..και όσο πάει καλυτερεύει...δεν ξέρω μια ιδέα λεω.αν θέλεις δοκίμασε αυτά που είπα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Σου τρυπησε το τυμπανο του αυτιου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Συνεχείς ενοχλήσεις από κουφά πράγματα
    By Eagle guy in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 14-04-2015, 19:45
  2. Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ?
    By bana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 24-03-2010, 18:36
  3. Νιωθω ενοχλησεις
    By mixalakis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 15-10-2007, 21:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •