καλησπερα συναγωνιστες μου!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    Cool καλησπερα συναγωνιστες μου!!!

    μετα απο καποιο καιρο ειπα να περασω να πω ενα γεια

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Γειά σου και σένα Γιάννη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Γεια χαρα νταν κ τα κουκια μπαγλαν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    θελω να πω την γνωμη μου για καποια θεματα αφου υποτιθεται οτι εχω αφησει πισω μου το πολυ ασχημο παρελθον μου. (εντομεταξη τωρα που γραφω οι γοιτονες μου ταχουν κανει τσουρεκια με τους καυγαδες κ δεν μπορω να συγκεντροθω...χαχαχαχα αλλα τους εχουμε συνηθησει... κ δεν ειναι μονο αυτοι στη γειτονια που μαλονουν)... 1) ειναι οτι δεν υσχυει αυτη η σκεψη που ειχα οτι "θα ερθει η ωρα που θα γινω καλα κ μετα θα ειμαι μονιμος καλα" εχω ακομα θεματα που με επιρεαζουν ψυχολογικα αλλα σγρ δεν ειμαι οπως ημουν κ αυτο δεν το λεω μονο εγω. το θεμα δεν ειναι να βρεις εναν μαγικο τροπο να μην σουρχωνται ποτε προβληματα αλλα να μπορεις να εισαι ενα ατομο οπου οταν ερχωνταξ τα προβληματα να σε βρισκουν πιο δυνατο... δλδ πιο σκεπτομενο κ ψυχρεμο απεναντη σαυτα. 2) πρεπει να θες να εισαι καλα για σενα... κ οχι για το πως θα σε δει ενα ατομο που θεε να σε δει με καλο ματι... υπαρχουν πολλα αλλα δεν μου ερχωνται αυτην τη στιγμη... τελος παντων... αν εχετε θεματα που θελετε να κουβεντιασουμε μπορειτε να μου γραψετε απο κατω... ευχαριστως να σας πω κ γω την γνωμη μου... δεν ειμαι ψυχολογος το τονιζω αλλα μια φιλοσοφικη διαθεση την εχω...

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    δλδ παλια καμια φορα εχω στεναχωριες... σαν να ψαχνει το μυαλο μου διναιολογια για να στεναχωρηθει

    Εστάλη από Redmi 4A στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    ποσοι απο σας θα γουσταρατε να ειχατε μια αλλη ζωη... ποσοι κανετε σεναρια για μια αλλη ζωη... θαθελα να αφησω ελευθερο το μυαλο μου κ να σκευτω τι θα ηθελα παρα πολυ... κ ηθελα να παραδεχτω οτι θα ημουν πολυ ευγνομον προς τον θεο αν αυτην τη στιγμη με επερνε απο αυτην την ζωη κ με ξαναγενουσε καπου αλλου... καπου με καλυτερες συνθηκες ζωης...εσεις δεν θα γουσταρατε μια τετοια φαση?

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    αχ ποσο ωραια θαταν... να καναμε μια ευχη... του να πεσπυμε για υπνο κ μολης ξυπνησουμε το πρωι να σηκοθουμε σε μια αλλη ζωη... τι λετε?

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    δεν σφωνειτε ε?

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    πολυ ωραιο αυτο που λες Γιαννη!! πωσες φωρες εχω φανταστει αυτο που γραφεις!! ειδικα τις εποχες οπου περναγα συνδρομο στερησης απο οποιουχα - δυστυχως οταν αναρωνεις απο αυτο τα ονειρα ειναι πολυ δυνατα! κι επειδη η ωρες οπου εισαι ξυπνιος ειαι σαν να εισαι "ζομπι" αλλα κι εφιαλτικες- θυμαμαι λοιπον οτι ποσο λαχταρουσα να ξυπναγα σε ενα αλλο κοσμο, σε ενα αλλο κορμι!! ελευθερο απο καθε εξαρτηση, ενα κορμι οπου θα ηταν απολυτα δικο μου!! οπου κουμαντο θα εκαμα εγω κι οχι καποια λαοθος ηδωνη!! ενα σωμα οπου το μυαλο μου με την λογικη του θα το εφερνε σε ομορφες καταστασεις!!! οπου θα μπορουσε να χαρει τον ερωτα οπως εσεις!! κι οχι απο υποχρεωση προς καποια συντροφο οπου απλα θα ζουσα μαζι της για να θυμαμαι οτι ειμαι ανθρωπος!! αλλα καποια συντροφο οπου ψυχη και σωμα θα ειμουν δικος της και αυτη το ιδιο!! οπου δεν θα υπηρχε αναμεσα μας καποια ουσια!!!
    Θα θελα να ξυπναγα μια μερα σε ενα μερος οπου ο ηλιος θα περναγε μεσα μου!! οπου θα ζεστενε την καρδουλα μου και οι ηλιακτιδες του ηλιου θα αντανακλουσαν προς τα εξω μου σαν τον καθρεφτη!!! κανωντας με να λαμπο απο χαρα !! χωρις να συμβαινει το συνηθες, δλδη να μπαινουν οι ηλιακτιδες μεσα μου κι χαμενες στην αβυσσο της ψυχης μου βγαινουν προς τα εξω σκοτεινες!! βγαινουν αγχρωμες κι μαυρες καθρεφτιζομενες απο την ψυχη μου!!!
    θα θελα να ξυπναγα μια μερα σε ενα κοσμο με χαμογελα γυρο μου!!! σε μια κοινωνια , σε μια κοινωπολιτεια οπου η αγαπη θα ηταν το συνταγματικοο της δικαιο!! οπου οι ανθρωποι θα ειχαν σκοπο ζωης να υπαρχει παντου αγαπη !!να υπαρχει χαρα!! οπου οι ψυχες ολων θα ελαμπαν απο συναισθηματα προσφωρας προς τον διπλανο τους!! οπου η ζηλεια θα ηταν μονο στα λεξικα!! οπου η αλληλεγγυη θα επερνε σαρκα κι οστα σε καθε προβλημα ενος απο εμας!! οπου ο ερωτας θα ηταν η μια ιερη στιγμη χωρις καθολου ενδιασμο πουριτανικων σκεψεων ! οπου τα λεφτα θα υπηρχαν στο μουσειο πολεμου! να μας θυμιζουν τι περναγαν οι πρην απο εμας (σημερινα δε - ) ανθρωποι και γεμισαν τοσο κακο τις κοινωνιες τους!!
    αυτα ονειρευομουν κι θα ονειρευομαι μεχρι να μην ξανα ξυπνισω ! μεχρι την μερα οπου θα μεινω στο ονειρο μου για παντα!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    WWWWOOOOOOWWWWW.... αδερφε με μαγεψεεεεες...

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    θελω ομως να πω κ το εξης... κ να μεταφερωμασταν τωρα σε μια αλλη ζωη... οι ιδιοι δεν θαμασταν? με τα ιδια μυαλα κ τα ιδια κοληματα? κ οτι αλλο ιδιο μπορει να ειχαμε?

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    δεν ξερετε ποσο συχνα καμω σκεψεις τπυ να φυγω απ το σπιτι... να εξαφανιστω... κ να με ψαχνουν στο αμπελαλε...

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

Similar Threads

  1. Καλησπέρα σας.
    By izambella in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 23-02-2016, 14:47
  2. Replies: 13
    Last Post: 19-06-2012, 12:28
  3. Γεια σας συναγωνιστές/-ίστριες
    By Amadeus in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 12-12-2011, 00:25
  4. Αγαπητοι συναγωνιστες...
    By m&m in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 31
    Last Post: 30-01-2011, 15:38
  5. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΟ 2
    By sofia32 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 8
    Last Post: 09-12-2009, 15:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •