Τέλος στην ανδρική σεξουαλική κακοποίηση!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 82
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323

    Τέλος στην ανδρική σεξουαλική κακοποίηση!!!!!

    Γειά σας!!!
    Είμαι πολύ στεναχωρημένος, αυτή τη στιγμή γύρισα απο το σπίτι μιας απαράδεκτης τυπισας..
    Την γνώρισα απο κοινή παρέα, είναι 32, εγώ πάω στα 36, και υπήρχε μια χημεία.
    Το θέμα είναι οτι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν μου έδωσε τον απαιτούμενο χρόνο να νιώσω ασφάλεια συναισθηματική για να αφεθώ παραπέρα.
    Είχαν ήδη περάσει 20 μέρες γνωριμίας και είχα αποφύγει να πάω σπίτι της δυο φορές που με κάλεσε για να μην με περάσει για εύκολο αν της καθίσω!!
    Σήμερα πήγα για φαγητό αφού είναι ενας μήνας που κάνουμε παρέα και άρχισε να πιέζει την κατάσταση με το να κάθεται διπλα μου, να ακουμπάει όλο και πιο κοντά, και στο τέλος δεν κρατήθηκα!!!
    Σηκώθηκα ορθιος και της είπα-ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!! ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ με τον χειρότερο τρόπο!!
    Μ εφερες δήθεν εδώ για φαγητό αλλά έχεις απώτερο σκοπό να με κακοποιήσεις σεξουαλικά!
    Εγώ δεν κάθομαι έτσι δεν είμαι πόρνος, είμαι απο οικογένεια!! Εχω σπίτι και αρχές, και δεν περιμένεις να γνωριστούμε καλά.
    Στην ουσία πληγωθηκα νιώθω οτι δεν εδωσε καθόλου σημασία στον εσωτερικό μου κόσμο..
    Μην κακοποιείτε τους άνδρες ,είναι ευαισθητοι!!
    Αγαπήστε τους!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Χαχαχαχαχαχαχαχ πέθανα με αυτό το ποστ... "δεν ειμαι κανενας πορνος" χαχαχαχα πες μου ότι τρολαρεις σε παρακαλώ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323
    Εχουν γίνει μερικές γυπισες, δεν έχουν καν διάθεση ν ακουσουν τον άλλον, κατευθείαν στο ψητό..
    Στις ακολασίες αμέσως, πως καταντησε έτσι η φαση? Που είναι το φλέρτ?
    Θέλετε να σας καθόμαστε ετσι τσακ μπαμ?!?!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by manos32 View Post
    Γειά σας!!!
    Είμαι πολύ στεναχωρημένος, αυτή τη στιγμή γύρισα απο το σπίτι μιας απαράδεκτης τυπισας..
    Την γνώρισα απο κοινή παρέα, είναι 32, εγώ πάω στα 36, και υπήρχε μια χημεία.
    Το θέμα είναι οτι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν μου έδωσε τον απαιτούμενο χρόνο να νιώσω ασφάλεια συναισθηματική για να αφεθώ παραπέρα.
    Είχαν ήδη περάσει 20 μέρες γνωριμίας και είχα αποφύγει να πάω σπίτι της δυο φορές που με κάλεσε για να μην με περάσει για εύκολο αν της καθίσω!!
    Σήμερα πήγα για φαγητό αφού είναι ενας μήνας που κάνουμε παρέα και άρχισε να πιέζει την κατάσταση με το να κάθεται διπλα μου, να ακουμπάει όλο και πιο κοντά, και στο τέλος δεν κρατήθηκα!!!
    Σηκώθηκα ορθιος και της είπα-ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!! ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ με τον χειρότερο τρόπο!!
    Μ εφερες δήθεν εδώ για φαγητό αλλά έχεις απώτερο σκοπό να με κακοποιήσεις σεξουαλικά!
    Εγώ δεν κάθομαι έτσι δεν είμαι πόρνος, είμαι απο οικογένεια!! Εχω σπίτι και αρχές, και δεν περιμένεις να γνωριστούμε καλά.
    Στην ουσία πληγωθηκα νιώθω οτι δεν εδωσε καθόλου σημασία στον εσωτερικό μου κόσμο..
    Μην κακοποιείτε τους άνδρες ,είναι ευαισθητοι!!
    Αγαπήστε τους!
    Κανένας συγγενής του Κατακουζηνού είσαι??
    Πες μου ότι τρολαρης...
    Χαχαχχαα ακόμα κλαίω απτά γελια

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Και η κοπέλα πρέπει να ήταν συγγενείς της Ελένης Βλαχάκη...
    Γκαρσονα α..ιμιονα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Χαχαχαχαχαχαχαχ πέθανα με αυτό το ποστ... "δεν ειμαι κανενας πορνος" χαχαχαχα πες μου ότι τρολαρεις σε παρακαλώ
    Άσε, να δούμε τι άλλο θ' ακούσουμε... Λες κι αν δεν θέλουν αυτοί έχουμε τη σωματική δύναμη να τους κακοποιήσουμε σεξουαλικά... Ελπίζω σ' αυτό το κομμάτι να τρολάρει γιατί αν τα πιστεύει αυτά που λέει υπάρχει πρόβλημα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    χαχαχαχαχααχχ ωραιο θρεντ....
    σωστα εχουμε και εμεις δικαιωμα απεναντι στις καρχιες που μας εκμεταλευονται σεξουαλικα.
    μανο παμε πλατεια συνταγματος να υπερασπιστουμε τα δικαιωματα μας απεναντι στην κακοποιηση που δεχομαστε απο τις γυναικες?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    χαχαχαχα Κάποτε σ' ένα παράλληλο σύμπαν....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323
    Συντροφοι συναγωνιστες καλημέρα!!!
    Είχα ασχημα όνειρα,πολλά μηνυματα στο κινητό όπου τα διάβασα και η τρελή μου γράφει οτι είμαι για δέσιμο..
    ΠΟΙΑ?? αυτή που μ εφερε στο σπίτι της επειδή έχει κλειστό μπαλκόνι με θέα και ζεστούλα με περίεργο σκοπό..
    Της απάντησα άκου να σσου πώ ανώμαλη, το σχέδιο σου φαινόταν εξαρχής!!!
    Λές και γω δεν έχω μπαλκόνι σπίτι μου!! Επρεπε να ερθω στο δικό σου να δω την θέα!! Βέβαια εσσυ το εχεις κλεισει και δεν μπαινει κρύο.
    Ζούμε κακές εποχές θέλουν μεγάλη προσοχή..Οι γυναίκες ερωτευονται το χρήμα και πλαγιάζουν με τον υδραυλικο η τον γυμναστή για το κορμί..Το σεξ εν δε σιτυ ήρθε και στη χώρα μας!!!
    Οι ατιμες πίνουν καφέ και λένε-τον πήρα κι αυτόν ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.
    αλληλεγγύη φίλοι μου!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    323
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    χαχαχαχαχααχχ ωραιο θρεντ....
    σωστα εχουμε και εμεις δικαιωμα απεναντι στις καρχιες που μας εκμεταλευονται σεξουαλικα.
    μανο παμε πλατεια συνταγματος να υπερασπιστουμε τα δικαιωματα μας απεναντι στην κακοποιηση που δεχομαστε απο τις γυναικες?
    Πάμε αδερφέ μου, δεν το έχουν καταλάβει αλλά πλέον οι γυναίκες τους γλεντάνε!!!
    Σε λίγο θα τους αφήνουν και πενηντάρικο στο κομοδίνο

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Άσε, να δούμε τι άλλο θ' ακούσουμε... Λες κι αν δεν θέλουν αυτοί έχουμε τη σωματική δύναμη να τους κακοποιήσουμε σεξουαλικά... Ελπίζω σ' αυτό το κομμάτι να τρολάρει γιατί αν τα πιστεύει αυτά που λέει υπάρχει πρόβλημα...
    Ατιμες γυναίκες... Τους έχουμε γεμίσει ψυχολογικά ! Θα μας βλέπουν και θα αλλάζουν δρόμο
    Last edited by kounelaki1; 21-03-2018 at 14:35.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Και η κοπέλα πρέπει να ήταν συγγενείς της Ελένης Βλαχάκη...
    Γκαρσονα α..ιμιονα
    αχαχαχαχαχαχα κλαμααααααααααααα
    ΘΕΟΥΛΗΣ!!!
    Ψηφιζω για MVP του φορουμ!
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    η κακοποιηση ανδρων απο τις γυναικες ειναι μια αδιαμφισβητητη αληθεια που τιμωρειτε πολυ αυστηρα σε ολα τα κοινωνικα ανεπτυγμενα κρατη.


    παλιοτερα υπηρχε σχετικο θεμα και ειχα σχολιασει παραθετοντας πολλα λιγκ ελληνικα και ξενογλωσσα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    συμφωνω οτι πρεπει να υπαρχουν αυστηροτερα μετρα σχετικα με την σεξουαλικη κακοποιηση που δεχομαστε απο τις γυναικες..απαιτουμε την ιδια αντιμετωπιση :P
    χααχχχααχ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    χααχχχααχ
    http://www.i-psyxologos.gr/kakopoiisi-andrwn/

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. θεωρειται σεξουαλικη κακοποιηση;
    By diamantina in forum Κακοποίηση
    Replies: 93
    Last Post: 27-03-2012, 21:01
  2. Σεξουαλική κακοποίηση ως παιδί
    By mellontiki in forum Κακοποίηση
    Replies: 35
    Last Post: 14-07-2011, 02:06
  3. σεξουαλικη κακοποιηση
    By mr.blond in forum Κακοποίηση
    Replies: 2
    Last Post: 05-10-2010, 17:28
  4. Σεξουαλική κακοποίηση
    By Lenaki in forum Κακοποίηση
    Replies: 12
    Last Post: 02-12-2009, 21:08
  5. Ανδρική σεξουαλική δυσλειτουργία σε τρία στάδια...
    By Martin in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 05-02-2009, 11:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •