Φοβος για σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1

    Φοβος για σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα

    Καλησπερα, στις 28/4 εκανα στοματικο ερωτα σε καποιον αλλα με χρηση προφυλακτικου. Ωστοσο τη στιγμη που εφαρμοζαμε το προφυλακτικο πηγε να φορεθει αναποδα με αποτελεσμα να ακουμπησει η εξωτερικη πλευρα του προφυλακτικου με το πεος του για λιγο.Εγω ειχα ενα μικρο κρυωμα εκεινη τη μερα και γενικα εχω και ηπια ουλιτιδα. Απο τοτε αρχισε να με τρωει ανησυχια για το μηπως κολησα κατι.. και τις τελευταιες 3 μερες νιωθω πονο δεξια πανω στη κοιλια κατι που διαβασα ειναι το συκωτι.. και φοβαμαι και για ηππατιτιδα. Επισης αρχισε να με φαγουριζει και ο λαιμος. Ολη μερα εχω αυτο στο μυαλο μου δε μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο εχω συνεχως σφυξιμο και τρεμουλο..και πονους στα δαχτυλα. Το θεμα ειναι οτι για να κανω εξετασεις θα πρεπει να περιμενω τουλαχιστον ενα μηνα ακομα..Μπορειτε να μου πειτε τη γνωμη σας;Ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται?
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 10-04-2018 at 20:32.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Τι βλέπουν τα ματάκια μου... κοπέλα μου πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι έχει κατι ο άνθρωπος και θα σε κολλήσει με ένα απλό τετοιο άγγιγμα ? Που τον ψώνισες? Νομίζω είσαι υπερβολική... Καλά κάνεις και χρησιμοποιείς προφυλακτικό στο στοματικό.. Αλλά δεν θα κολλήσεις κάτι επειδή ακούμπησε.. Είναι υπερβολικός ο φόβος σου..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Αλλά δεν θα κολλήσεις κάτι επειδή ακούμπησε.. Είναι υπερβολικός ο φόβος σου..
    βεβαια κανεις λαθος. ετσι μεταδιδονται τα κονδυλωματα και αλλες ασθενειες που δεν τις θυμαμαι τωρα.
    η ουλιτιδα που εχει ειναι και αυτος ενας παραγων για ακομα πιο ευκολη μεταδοση σοβαρωτερων ασθενειων

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by elis View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    σοβαρολογεις τωρα;;
    υπαρχει γυναικα που θα παει με εναν αντρα γιατι εχει μεγαλο πεος;;
    ενταξει, να παει γιατι εχει λεφτα,
    υψηλη κοινωνικη θεση
    η γιατι ειναι ψηλος
    η ομορφος
    η εστω εχει ενα αυτοκινητο
    η στην χειρωτερη περιπτωση να κερναει τις περισσοτερες φορες αυτος το καταλαβαινω αλλα για το μεγεθος, ποτε.
    αλλωστε το μεγαλο τις ενοχλει στο πρωκτικο και δεν μπορουν να το κανουν με ενα μεγαλο πεος , μην ξεχνας οι περισσοτερες ειναι *******κια και οχι πουτανες.


    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 10-04-2018 at 20:36.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 10-04-2018 at 20:35.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    χα χα!! εισαι μεγαλος φιλοσοφος!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    βεβαια κανεις λαθος. ετσι μεταδιδονται τα κονδυλωματα και αλλες ασθενειες που δεν τις θυμαμαι τωρα.
    η ουλιτιδα που εχει ειναι και αυτος ενας παραγων για ακομα πιο ευκολη μεταδοση σοβαρωτερων ασθενειων
    Ναι αν μιλάμε για έναν άγνωστο που μπορεί να έχει της Παναγιάς τα μάτια... Και αν είναι και ατυχή... Αλλά εδώ μιλάμε ότι ακούμπησε το προφυλακτικό για κάποια δευτερολεπτα... αν το έκαναν χωρίς προφύλαξη και είχαν άμεση επαφη τότε έχει καποιες πιθανότητες να συμβεί αυτό που λες.. Αλλά έτσι όπως το περιγραφει είναι ανύπαρκτες..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by matavi View Post
    Καλησπερα, στις 28/4 εκανα στοματικο ερωτα σε καποιον αλλα με χρηση προφυλακτικου. Ωστοσο τη στιγμη που εφαρμοζαμε το προφυλακτικο πηγε να φορεθει αναποδα με αποτελεσμα να ακουμπησει η εξωτερικη πλευρα του προφυλακτικου με το πεος του για λιγο.Εγω ειχα ενα μικρο κρυωμα εκεινη τη μερα και γενικα εχω και ηπια ουλιτιδα. Απο τοτε αρχισε να με τρωει ανησυχια για το μηπως κολησα κατι.. και τις τελευταιες 3 μερες νιωθω πονο δεξια πανω στη κοιλια κατι που διαβασα ειναι το συκωτι.. και φοβαμαι και για ηππατιτιδα. Επισης αρχισε να με φαγουριζει και ο λαιμος. Ολη μερα εχω αυτο στο μυαλο μου δε μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο εχω συνεχως σφυξιμο και τρεμουλο..και πονους στα δαχτυλα. Το θεμα ειναι οτι για να κανω εξετασεις θα πρεπει να περιμενω τουλαχιστον ενα μηνα ακομα..Μπορειτε να μου πειτε τη γνωμη σας;Ευχαριστω
    Σε τοσες λιγες ημερες δεν εμφανιζονται συμπτωματα απο ΣΜΝ. Υπαρχει η τηλεφωνικη γραμμη του ΚΕΕΛΠΝΟ η οποια μπορει να σε συμβουλευσει σχετικα με το αν χρειαζονται εξετασεις αλλα οι πιθανοτητες να κολλησες οτιδηποτε ειναι τοσο ελαχιστες που το καλυτερο που εχεις να κανεις κατα τη γνωμη μου ειναι να το ξεχασεις.

    Μπραβο σου ομως που κανεις χρηση προφυλακτικου! Τετοιες κοπελες μας αρεσουν!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    σοβαρολογεις τωρα;;
    υπαρχει γυναικα που θα παει με εναν αντρα γιατι εχει μεγαλο πεος;;
    ενταξει, να παει γιατι εχει λεφτα,
    υψηλη κοινωνικη θεση
    η γιατι ειναι ψηλος
    η ομορφος
    η εστω εχει ενα αυτοκινητο
    η στην χειρωτερη περιπτωση να κερναει τις περισσοτερες φορες αυτος το καταλαβαινω αλλα για το μεγεθος, ποτε.
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    axaaaxxaaxax θεοςςςς
    Last edited by Aeon; 10-04-2018 at 20:37.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Τι βλέπουν τα ματάκια μου... κοπέλα μου πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι έχει κατι ο άνθρωπος και θα σε κολλήσει με ένα απλό τετοιο άγγιγμα ? Που τον ψώνισες? Νομίζω είσαι υπερβολική... Καλά κάνεις και χρησιμοποιείς προφυλακτικό στο στοματικό.. Αλλά δεν θα κολλήσεις κάτι επειδή ακούμπησε.. Είναι υπερβολικός ο φόβος σου..
    και ομως κολλας και με το παρμαικρο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    και ομως κολλας και με το παρμαικρο
    Όχι έτσι όμως... Δεν γίνετε να κολλήσεις επειδή ακούμπησε το πουλί του το προφυλακτικό... Μην τρελαθούμε τελείως... στο κάτω κάτω μπορεί ο άνθρωπος να μην έχει τπτ ! Έχει 0.0001% πιθανότητες να έχει κολλήσει κάτι έτσι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Όχι έτσι όμως... Δεν γίνετε να κολλήσεις επειδή ακούμπησε το πουλί του το προφυλακτικό... Μην τρελαθούμε τελείως... στο κάτω κάτω μπορεί ο άνθρωπος να μην έχει τπτ ! Έχει 0.0001% πιθανότητες να έχει κολλήσει κάτι έτσι
    e kala δεν ειπα οτι εχει πολλες πιθανοτητες...αλλα σκεψου να εχει βγαλει υγρα το πουλι να γεμισει το προφυλακτικο και να το βαλει στο στομα της η κοπελα...δεν εχει εστω και 0.0001% να κολησει?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    e kala δεν ειπα οτι εχει πολλες πιθανοτητες...αλλα σκεψου να εχει βγαλει υγρα το πουλι να γεμισει το προφυλακτικο και να το βαλει στο στομα της η κοπελα...δεν εχει εστω και 0.0001% να κολησει?
    Ναι αν είναι τόσο πολύ ατυχή μπορεί... Για να τύχει και να έχει σμν και να έτυχε να πέσει μέσα στις πιθανότητες που είναι μηδαμινές... Είναι υπερβολικός αυτός ο φόβος... ειδικά αν δεν είναι η πρώτη φορά μαζί του.. αν ήταν τόσο εύκολο θα είχαμε κολλήσει όλες από κάτι...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ποσοι εχετε πει δημοσια οτι πασχετε απο καποιο ψυχικο νοσημα?
    By dkomodo in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 42
    Last Post: 05-10-2017, 10:34
  2. σεξουαλικο
    By thanos01 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 10-12-2015, 00:50
  3. ΝΕΥΡΟΦΥΤΙΚΟ ΝΟΣΗΜΑ
    By boubourina in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 16-10-2009, 16:23
  4. Ομοζυγωτικοι διδυμοι και ψυχικο νοσημα
    By πανος12345 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 13-10-2009, 20:32
  5. μητέρα με ψυχικό νόσημα
    By athi14 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 19-07-2006, 15:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •