Ειμαι γκει??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1

    Unhappy Ειμαι γκει??

    Γεια σας.Με λενε Κωστα και ειμαι 14.Το προβλημα μου οπως δηλωνει και ο τιτλος ειναι εαν ειμαι γκει.
    Ας τα παρουμε απο την αρχη.Σε ολη την σχολικη ζωη μου με κορόιδευαν οτι ειμαι κοριτσι και γκει επειδη επαιζα με τα κοριτσια και δεν μου αρεσε το ποδοσφαιρο.Αυτο συνεχιζεται μεχρι και σημερα που πηγαινω γυμνασιο αλλα στα κρυφα τις περισσοτερες φορες.Ολα τα αγορια στο γυμνασιο μου μιλανε με αμηχανια ή με αποφευγουν.Εγω θελω να αρχισω παρεα με αγορια γιατι πχ τωρα παμε τριημερη και κανενας δεν με ηθελε.Ειχα κανονισει και αυτοι με το που τους μιλησανε οι αλλοι μου το ακυρωσαν.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Kostas18 View Post
    Το προβλημα μου οπως δηλωνει και ο τιτλος ειναι εαν ειμαι γκει.
    Πιο πολύ για τρολ μου κάνεις :P. Καταλαβαίνεις τι σημαίνει ο όρος ομοφυλόφιλος;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Προφανώς είσαι μικρός και δεν έχεις καταλάβει ακριβώς τι συμβαίνει γύρω σου πάνω σε αυτό.. gay είναι ένα αγόρι που του αρέσουν τα αγόρια και κάνει σεξ με αγόρια.. Εσύ έχεις τέτοια επιθυμία? Η μήπως απλώς κάνεις κάποιες κινήσεις και ίσως η φωνή σου είναι ψηλή και για αυτό σε κοροϊδεύουν? Εσένα σου αρέσουν τα κορίτσια η τα αγόρια?

  4. #4
    Quote Originally Posted by Kostas18 View Post
    Γεια σας.Με λενε Κωστα και ειμαι 14.Το προβλημα μου οπως δηλωνει και ο τιτλος ειναι εαν ειμαι γκει.
    Ας τα παρουμε απο την αρχη.Σε ολη την σχολικη ζωη μου με κορόιδευαν οτι ειμαι κοριτσι και γκει επειδη επαιζα με τα κοριτσια και δεν μου αρεσε το ποδοσφαιρο.Αυτο συνεχιζεται μεχρι και σημερα που πηγαινω γυμνασιο αλλα στα κρυφα τις περισσοτερες φορες.Ολα τα αγορια στο γυμνασιο μου μιλανε με αμηχανια ή με αποφευγουν.Εγω θελω να αρχισω παρεα με αγορια γιατι πχ τωρα παμε τριημερη και κανενας δεν με ηθελε.Ειχα κανονισει και αυτοι με το που τους μιλησανε οι αλλοι μου το ακυρωσαν.
    Ανοιξε το μαγαζι σου και δες αν εισαι γκευ. Το μαγαζι σου λεει εισαι ανδρας και ενας ανδρας θελει γυναικα να εχει στην ζωη του, εκτος αν θελεις να μεινεις μονος σου στην ζωη σου, αλλα το μαγαζι σου λεει οτι εισαι α
    ανδρας, ΑΡΑ ΖΕΙΣΕ ΣΑΝ ΑΝΔΡΑΣ και αδιαφορησε παντελως τι λεει ο κοσμος, ολλα βρισκονται στην ψυχη σου και τον νου σου, ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα, ο θεος δημιουργησε ανδρα και εφερε στον κοσμο την γυναικα να του κανει παρεα, ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Similar Threads

  1. δεν θελω να ειμαι γκει
    By nickal in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 31-01-2019, 13:03
  2. προταση σε γκει μπαρ
    By μαρια 9 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 123
    Last Post: 24-01-2018, 19:51
  3. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 16:23
  4. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 00:53
  5. Βοηθεια!!!Αυνανιζομαι με gay,τρανσεξουαλ πορνο!Ειμαι γκει???Εθισμενος με το πορνο??
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-03-2013, 10:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •