Μπέρδεμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    21

    Μπέρδεμα

    Πριν κάτι μέρες το σχολείο μου έκανε ένα πάρτι μαζί με ένα άλλο σχολείο. Εκεί γνώρισα μια κοπέλα και τέλος πάντων φιλιθήκαμε. Απο τότε έχω φαέι το δούλεμα της ζωής μου διότι, η κοπέλα ήταν λίγο παραπάνω κιλά. Τώρα έχω απομακρυνθεί από τους φίλους μου και δεν μποώ να καταλάβω αν με δουλεύουν κανονικότατα ή όχι...Από άλλους συμμαθητές μου άκουσα σχόλια του τίπου:Πας και φιλάς τη φάλαινα και έτσι. Εγώ καταβάθος νοιάζομαι για αυτήν και τη θέλω γιατί είναι η πρώτη κοπέλα που φίλησα και γιατί απλά μ'αρέσει. Από την άλλη όμως τώρα έχω μπερδευτεί και δεν ξέρω αν οι φίλοι μου με πειράζουν ή με δουλεύουν...Έτσι κυκλοφόρησα τη φήμη ότι μέθυσα και δεν ήξερα τι έκανα και ότι δεν έχω ξαναμιλήσει με την κοπέλα και το κρατάω για τον εαυτό μου. Αλλά πραγματικά έχω μπερδευτεί από την άποψη των ''φίλων'' μου. Βέβαια πάλι μιλώντας με μια συμμαθήτρια μου που κάνουμε πολύ παρέα μου είπε παράτα τους είναι ανώριμοι.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Καλέ γούστα είναι αυτά..εξάλλου οι χοντρούλης είναι πολύ γλυκές κ σέξυ..μην μασάς κ μην ακούς κανέναν..
    Αν εσένα σου αρέσει ζήσε το όσο μπορείς πιο έντονα...
    Να μην ντρέπεσαι για τις επιλογές σου ποτέ,να τις υποστηρίζεις.. εσύ ξέρεις τι σε κάνει ευτυχισμένο όχι οι αλλοι

    Αν σε αγαπάνε οι φίλοι σου μόλις σε δουν ευτυχισμένο μονάχα χαρά θα νιώσουν για σένα..:) αυτοί θα είναι οι αληθινοί φίλοι.

    Εστάλη από TA-1020 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Σε αυτές τις ηλικίες έτσι είναι ρε φιλαράκι. Κάνε ότι γουστάρεις και γραψτους. Κοίτα την πάρτη σου και αστους να λένε. Κατά βάθος ζηλεύουν. Ίσως επειδή αυτοί είναι αγάμητοι και δεν έχουν φιλησει καν.

  4. #4
    Πολυ απλα οι φιλοι σου ειναι ολοι ανωριμοι! Δεν υπαρχει μπερδεμα! Ειδες την κοπελα,σου αρεσε φιλιθηκατε,ηταν το πρωτο σου φιλι οπως λες πολυ πιθανον το ιδιο να ισχυει και για εκεινη! Τ πιο ομορφο... Κακως κυκλοφορησες την φημη! Να πας να πιασεις τους φιλους σου,και να τους μιλησεις σοβαρα και να τους πεις οτι σου αρεσε η κοπελα...Αν δεν καταλαβαινουν ξεγραψε τους..Να ξερεις σε ζηλευουν! Λιγοι ειναι καλοι φιλοι στις μερες μας αυτο κρατα το.. Και συνεχισε αυτο που αρχισες με την κοπελα,μπορει να εξελιχθει παρα πολυ ομορφα!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Οταν θα μεγαλωσεισ ετσι θα ειναι ολεσ ξεκολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Μπέρδεμα ή όχι ;
    By Νικολέττα_Α in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 114
    Last Post: 12-08-2017, 14:18
  2. μπερδεμα
    By akoyzi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 13-11-2014, 14:02
  3. μπερδεμα
    By deleted_member27-11-2015 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 12-07-2014, 10:26
  4. μπέρδεμα...μεγάλο μπέρδεμα....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-2012, 00:17
  5. ΜΠΕΡΔΕΜΑ
    By dimitriskai in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2005, 18:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •