Ειναι νορμαλ αυτό που μου ζηταει το αγόρι μου??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 116
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    237

    Ειναι νορμαλ αυτό που μου ζηταει το αγόρι μου??

    Εδώ και καιρό το αγόρι μου , μού λεει οτι θελει να κανουμε τριο με τον κολλητο του..Πόσο φυσιολογικο σας φαινεται κατι τετοιο? Λεει και καλα οτι ειναι κατι διαφορετικο που θα μας ανανεωσει..Οτι και καλα ετσι φαίνομαι πιο ..απελευθερωμενη(για να μην πω καμια αλλη λεξη) και αυτο θα του αρεζε...Εντομεταξυ εγω δεν είμαι καθολου τετοιος τυπος ανθρώπου. Έχω μπλεξει? Ή πολλά αγορια εχουν αναλογες επιθυμιες?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Ποσο καιρο ειστε με το αγορι σου; Ποσο χρονων ειστε; Βασικα δεν εχουν σημασια αυτα που ρωταω, σε καθε περιπτωση θα χαλιομουν ασχημα μαζι του και θα ετρεχα μακρια. Απλα για καποιο λογο φανταστηκα οτι ειναι μικρος. Τι ειναι αυτα ρε. Να πω οτι σου ζηταει τριο γενικα και αοριστα παει στο διατανο, ας πουμε οτι γουστα ειναι αυτα, οτι εχει καποιο βιτσιο ξερω γω, υπαρχουν και αυτα σε κατι που θα μπορουσα κατα τα αλλα να πω υγιη σχεση. Αλλα με τον κολλητο του; Δε ξερω, μου φαινεται οτι σε εχει για γκομενα της πλακας...η σου κανει πλακα. Φυσιολογικο για σχεση της προκοπης δεν ειναι. Πως το φανταζεται δλδ μετα, θα πινουν καφε με τον κολλητο του και θα συζητανε τις σεξουαλικες σου επιδοσεις; Και θα ειστε ζευγαρι με την συνηθη, "νορμαλ" εννοια; Βασικα εχει να κανει το τι θελεις εσυ απο την σχεση σου και πως το βλεπεις, τι ζητας...
    Αν ζητας παντως να σε παιρνει "σοβαρα", οπως και αν το οριζεις εσυ το σοβαρα, δεν νομιζω οτι γινεται ενω σου ζηταει τριο με τον κολλητο του.
    Αληθεια πως και πηρε τον αερα να σου προτεινει τετοιο πραγμα; Μηπως ειναι ανασφαλης και θελει να δει αμα γουσταρεις τον κολλητο του; Μηπως ειδε λοβ ιν δι ερ και σας ψαρευει; Ξερω γω; Ενας ερωτευμενος τυπος δεν θα το ζηταγε πιστευω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Η εμπλεξεσ η σε δουλευει συμφωνω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    το ονειρο του καθε αγοριου ειναι να κανει τριο με την κοπελα του και την καλυτερη της φιλη, οχι να κανει τριο μαζι με τον κολλητο του... Μου φαινεται παραλογο αυτο που ζηταει, και σε καμια περιπτωση δεν θα φανει οτι εισαι απελευθερωμενη αφου σε μοιραζεται με καποιον δικο του.....Αν και εδω θα επρεπε να ζηλευει, να μην θελει καν να σε εχει και ο κολλητος του! Αρα να υποψιαζεσαι οτι δεν σε παιρνει γενικα στα σοβαρα...

  5. #5
    Τα πράγματα είναι απλά: Δεν κάνεις ποτέ κάτι που δεν θέλεις!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ειναι σχεδον αδυνατο σε μια σχεση πολων χρονων να μην εμφανιστει και ενα τριτο προσωπο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Εδώ και καιρό το αγόρι μου , μού λεει οτι θελει να κανουμε τριο με τον κολλητο του..Πόσο φυσιολογικο σας φαινεται κατι τετοιο? Λεει και καλα οτι ειναι κατι διαφορετικο που θα μας ανανεωσει..Οτι και καλα ετσι φαίνομαι πιο ..απελευθερωμενη(για να μην πω καμια αλλη λεξη) και αυτο θα του αρεζε...Εντομεταξυ εγω δεν είμαι καθολου τετοιος τυπος ανθρώπου. Έχω μπλεξει? Ή πολλά αγορια εχουν αναλογες επιθυμιες?
    Τι Ρωτάς και εσύ ρε φίλε....είτε έχει τέτοια περίεργα βίτσια να σε μοιράζετε,που κατά την άποψη μου ξεφτίλα είναι αυτο αν είστε και πολύ καιρό μαζί ....και δεν σε βλέπει καθόλου σοβαρά και θέλει να σε ξεφτιλίσει και μετα δρομο!
    Και αφού δεν είσαι τέτοια κοπέλα,φύγε από αυτόν ρε φίλε τι Ρωτάς...
    Δεν είναι κάτι φυσιολογικό να σου ζητήσει κάτι τέτοιο το αγόρι σου,εκτός αν είσαι τέτοια κοπέλα....καταλάβενεις τι λέω!
    Πάντως νομίζω ότι έχουμε και την ίδια ηλικία και όσες εντάξει κοπέλες και σωστές είχα δεν ζήτησα και δεν θα ζητούσα και τέτοιο ποτε!!!.....Εκτός αν ήταν καμία ότι να νε κοπέλα και καταλαβενα ότι της αρέσει Αυτό ;) και μετα εννοείτε δρόμο!! Χδδδδδδδ :v :) ;( :))
    Σκέψου σωστά!
    Its not over until i win!
    Blessed.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    CrazyWorld
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    το ονειρο του καθε αγοριου ειναι να κανει τριο με την κοπελα του και την καλυτερη της φιλη, οχι να κανει τριο μαζι με τον κολλητό του
    Χμμμ σωστός χδδδδδ χαχχχαχαχαχχαχαχ
    Its not over until i win!
    Blessed.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Πως το φανταζεται δλδ μετα, θα πινουν καφε με τον κολλητο του και θα συζητανε τις σεξουαλικες σου επιδοσεις; .

    μονο οι αντρες εχουν σεξουαλικες επιδοσεις

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    237
    Δεν ειναι μικρος..Ειναι αρκετα μεγαλος. Βασικα γενικα το αναφερει το τριο..οχι ντε και καλα μονο με τον κολλητο του. Επισης τα εχουμε πανω απο χρονο και δεν την λες σχεση της πλακας. Ειναι περιεργη φαση δεν ξερω! Ειχαμε χωρισει παλια σε καποια φαση και μονο που δεν επεσε στα ποδια μου για να τα ξαναφτιαξουμε..χωρις να υπερβαλλω. Ισως εγω δεν παιρνω τα πραγματα τοσο στα σοβαρα για αυτο του εχω δωσει αερα..Απλως του το εχω κοψει πολλες φορες και μετα απο καιρο παλι το αναφερει και νομιζω δε θα του φυγει ποτε αυτη η ιδεα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    το ονειρο του καθε αγοριου ειναι να κανει τριο με την κοπελα του και την καλυτερη της φιλη, οχι να κανει τριο μαζι με τον κολλητο του... Μου φαινεται παραλογο αυτο που ζηταει, και σε καμια περιπτωση δεν θα φανει οτι εισαι απελευθερωμενη αφου σε μοιραζεται με καποιον δικο του.....Αν και εδω θα επρεπε να ζηλευει, να μην θελει καν να σε εχει και ο κολλητος του! Αρα να υποψιαζεσαι οτι δεν σε παιρνει γενικα στα σοβαρα...
    Και το πρωτο που ειπες το εχει αναφερει..και κοντεψαμε να χωρισουμε γι αυτο..Τι να σου πω. Δεν τα εχουμε και 1 μηνα μονο πχ για να πεις οτι θελει μονο αυτο απο μενα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Τα πράγματα είναι απλά: Δεν κάνεις ποτέ κάτι που δεν θέλεις!
    Αυτο ακριβως! Αλλα μου το εχει πει τοσες φορες που απλα νιωθω οτι παντα θα το εχει στο μυαλο του..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ειναι σχεδον αδυνατο σε μια σχεση πολων χρονων να μην εμφανιστει και ενα τριτο προσωπο
    Γιατι το λες αυτο?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    σε εχει μονο για το γουστο του τιποτα αλλο..ουτε σε θελει πραγματικα ουτε τιποτα για σοβαρο..καλητερα δωτου τα παπουτσια στο χερι.....

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    υπαρχει πιθανοτητα να το κανει μονος του με αυτη αν δε δεχτεις.

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. τι ειναι αυτο??
    By koulitsa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 23-10-2012, 11:51
  2. Τι ειναι αυτο/?
    By BlueHawaii in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2012, 13:49
  3. Τι ειναι αυτο?
    By antonis23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 02-11-2008, 01:51
  4. Τι ειναι αυτο?
    By mkf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-01-2008, 00:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •