Σεξουαλικο πρόβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 129
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239

    Σεξουαλικο πρόβλημα

    Γεια σας παιδια.

    εχω ενα πρόβλημα τον τελευταιο καιρο και θελω να ζητησω τις συμβουλες σας.

    Προσφατα "αγόρασα" την πορτοκαλαδα, για οσους δεν ξερουν εκανα σεξ. Πληρωσα βεβαια γτ εφτασα στα 30 και δεν εκανα ποτε σχεση.

    Τελος πάντων τις πρωτες 5-6 φορες δεν ολοκληρωσα καν λογω του αγχους μου αλλα τελικα τα καταφερα και όλα μια χαρα.... για λιγο.

    Στο μερος που πηγαινα πριν 6 μηνες περιπου ηταν μια κοπέλα εκει. Πληρωσα πηγα στο δωματιο και την περιμενα. κανενα 20 λεπτο μετα ηρθε, και όταν με κοιταξε ειχε ενα τετοιο βλέμμα που μου επεσε. Μου έκανε "αντε σηκωσε την να τελειωνουμε" και όταν της ειπα να κανει κατι κι αυτη με χαιδεψε λιγο και μετα πηρε σταση να κανουμε σεξ. ηταν τόσο ψυχρη που μου επεσε ξανα ενω κανανμε σεξ.

    Μετα σηκωθηκε και μου είπε πως ο χρόνος τελειωσε και να φυγω ενω ειχαν περασει μερικα λεπτα. Της είπα πως εχω πληρωσει για περισσότερο χρόνο αλλα αυτη μου είπε πως δεν προλαβαίνει να φερει αλλο προφυλαχτικο, παρόλο που ήξερα πως στο συρταρι δίπλα της είχε. Μιλησα με την υπεθυνη εκει και ήταν του στυλ "προβλημα σου".... δεν ξαναπηγα σε αυτο το μερος απο τότε.

    Το προβλημα που αντιμετωπιζω τωρα είναι πως όσες φόρες εχω προσπαθησει να κάνω σεξ απο τότε πάντα μου πεφτει. σε ότιδηποτε άλλο, Αυτοικανοποίηση, στοματικο, handjob, είμαι μια χαρα, αλλα οταν κανω σεξ μετα απο λιγο μου πεφτει. Ευτυχως εκει που πηγαινω τωρα δεν με αφησει αν δεν τελειωσω ακόμα και αν κάτσω παραπάνω αλλα παρόλαυτα με ποναει που δεν μπορω να κάνω σεξ σαν ανθρωπος.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δοκιμασε να εισαι λιγο στο κοσμο σου και να εχεις συγκεντρωθει στο απειρο αντι να σκεφτεσαι συνεχως και το ματι λιγο να γυαλιζει αλλα οχι πολυ.

    μπορει να ηταν κανενα φωτομοντελο γι αυτο δεν ενθουσιαστηκες και πολυ με το χαρακτηρα της επισης καπιες ειναι αλεργικες στις τριχες η τα μουσια μαλον γι αυτο δεν εκανε τιποτα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,073
    Δεν ξέρω ρε φίλε...
    Μήπως να δοκίμαζες να κάνεις μια υγιή και φυσιολογική σχέση με μια κοπέλα?...Ισως να έφτιαχνε από μόνο του έτσι..
    Ισως το ότι δεν υπήρχε καθόλου affection με την συγκεκριμένη,να σου άφησε μετατραυματικό στρές που έχει να κάνει με την φάση της διείσδυσης και μόνο.
    Πάντως δεν είναι και πολύ υγιές να το συνεχίσεις αυτό..Πώς το βλέπεις?
    Εγώ μια φορά είχα πάει μικρός με τον αδερφό μου,αλλά ήταν όλες του πεταματού και έφυγα.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Έτσι όπως τα λες σου έμεινε κάπως σαν άσχημη εμπειρία όλο αυτό και το συνδυάζεις έτσι κάθε φορά με αποτέλεσμα εσύ να το προκαλείς και να σου πέφτει. Ίσως να πρέπει να το βγάλεις τελείως από το μυαλό σου.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το πιο πιθανο ειναι να κοιταξε το αλσος και να σκεφτοταν ποτε θα φυγει

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    [...] αλλα παρόλαυτα με ποναει που δεν μπορω να κάνω σεξ σαν ανθρωπος.
    Για πες μας, πως κάνουν σεξ οι "άνθρωποι", να μάθουμε κι εμείς...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δοκιμασε να εισαι λιγο στο κοσμο σου και να εχεις συγκεντρωθει στο απειρο αντι να σκεφτεσαι συνεχως και το ματι λιγο να γυαλιζει αλλα οχι πολυ.

    μπορει να ηταν κανενα φωτομοντελο γι αυτο δεν ενθουσιαστηκες και πολυ με το χαρακτηρα της επισης καπιες ειναι αλεργικες στις τριχες η τα μουσια μαλον γι αυτο δεν εκανε τιποτα


    Το εχω προσπαθησει και σχεδον πηγαινε καλα, αλλα μόλις αρχισα να... πλησιαζω, ειχα κουραστει να.... σπρωχνω και αρχισα να σκεφτομαι και.... τα ιδια πάλι.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Yoco Choco View Post
    Δεν ξέρω ρε φίλε...
    Μήπως να δοκίμαζες να κάνεις μια υγιή και φυσιολογική σχέση με μια κοπέλα?...Ισως να έφτιαχνε από μόνο του έτσι..
    Ισως το ότι δεν υπήρχε καθόλου affection με την συγκεκριμένη,να σου άφησε μετατραυματικό στρές που έχει να κάνει με την φάση της διείσδυσης και μόνο.
    Πάντως δεν είναι και πολύ υγιές να το συνεχίσεις αυτό..Πώς το βλέπεις?
    Εγώ μια φορά είχα πάει μικρός με τον αδερφό μου,αλλά ήταν όλες του πεταματού και έφυγα.


    Μόλις εκανες την ερωτηση του ενός εκατομμυρίου. Αν μπορουσα να κανω σχεση δεν θα πηγαινα εκει. εφτασα στα 30 και ημουν παρθενος. λες να το έκανα απο επιλογη. Μακαρι να αρεσα στις γυναίκες αλλα δεν παιζει κατι τετοιο. Τουλαχιστον αυτη που πηγαινω με συμπαθει αρκετα ωστε να κάνει σεξ μαζί μου χωρίς να με κοιταζει με μισο ματι.....

    Οτι δεν ειναι υγειες το ξερω. Ομως δεν αντεχετε να μην κανω σεξ εστω και 1-2 φορες τον μηνα τουλάχιστον.... με σκοτωνει αυτο!!!!
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Έτσι όπως τα λες σου έμεινε κάπως σαν άσχημη εμπειρία όλο αυτό και το συνδυάζεις έτσι κάθε φορά με αποτέλεσμα εσύ να το προκαλείς και να σου πέφτει. Ίσως να πρέπει να το βγάλεις τελείως από το μυαλό σου.

    Εχω διαβασει ότι μου προκαλει φόβο που εχει σαν αποτελεσμα να ανεβει η αδρεναλινη και να μου πέφτει.... η διάθεση.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το πιο πιθανο ειναι να κοιταξε το αλσος και να σκεφτοταν ποτε θα φυγει

    Ειχα ξυρισει εκεινη την περίοχη!!!!! :Ρ
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by SB_ View Post
    Για πες μας, πως κάνουν σεξ οι "άνθρωποι", να μάθουμε κι εμείς...


    καταρχην μπορουν να κάνουν σεξ χωρίς να τους πέφτει....
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    στο προκαλεσε η γκομενα με αυτα που εκανε...
    εχεις αγχος οποτε λογικο ειναι να σε πιανει.....
    βρες μια κοπελα για να βρεις ρυθμο στο σεξ....μην αγχωνεσαι...οι πουτανες ειναι πουτανες..δεν ειναι για ευχαριστηση..

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως εισαι λιγο πλεονεκτης και θα προτημουσες 2 μαζι

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    καταρχην μπορουν να κάνουν σεξ χωρίς να τους πέφτει....
    Μήπως πάνε και με ιερόδουλες;

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ανεξαρτητα με το αν σου επεσε αυτο σημαινει οτι δε σου αρεσε οποτε δεν εχει διαφορα αυτη η ηταν καταψυκτης η ειχες βαλει καπιο αρωμα που δε της αρεσε.

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Όταν ο συντροφος έχει σεξουαλικο πρόβλημα
    By strawberry in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 10-06-2018, 13:02
  2. Σεξουαλικο πρόβλημα
    By PinkPrincess in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-01-2016, 06:44
  3. Εχω σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 07-04-2011, 22:54
  4. σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 30-11-2009, 08:16
  5. Σεξουαλικό Πρόβλημα - Help me παίδες!!!
    By Panos20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 29-08-2009, 13:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •