Συνεχής φόβος και άγχος για HIV - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    7
    Ίσως ισχύει αυτό, βέβαια χωρίς να ξέρω πως είναι οι οίκοι ανοχής, γνωρίζω ότι δεν έχουν την ίδια οργάνωση και καθαριότητα (πχ ντουζ, πετσέτες σεντόνια μιας χρήσης κλπ) με τα στούντιο. Επίσης οι υψηλότερες τιμές και πιο απομακρυσμένες περιοχές (σε σχέση με τους οίκους ανοχής η πλειοψηφία των οποίων βρίσκεται σε κεντρικές και πολυπληθείς περιοχές) πιστεύω κανουν την πρόσβαση πιο δυσκολη στον κόσμο και κυρίως διάφορους (χωρίς να θέλω να κάνω διακρίσεις) τοξικομανείς, η αλλοδαπούς οι οποίοι εμφανίζουν συνήθως μεγαλύτερα ποσοστά νοσημάτων κλπ. Επισης μια κοπέλα που πάει με πολλούς διατρεχει μεγαλύτερους κινδύνους για ΣΜΝ, και φαντάζομαι ότι οι ιερόδουλες των οίκων ανοχής έχουν μεγαλύτερη πελατεία σε σχέση με αυτες των στούντιο κατά κύριο λόγο, εξαιτίας των πιο προσιτών τιμών. Βέβαια τίποτα δεν ειναι σίγουρο και όπως δείχνει. Μπορεί μια ιερόδουλη του δρόμου των 10€ να αποδειχθεί πιο υγιής από μια σε στούντιο των 50€ και να την πατήσεις έτσι. Ειναι όλα θέμα τύχης (η μάλλον ατυχίας). Εμένα με διαβεβαίωσαν ότι περνούν εξετάσεις εβδομαδιαία αλλά όπως είπα δεν μπορώ να καταλάβω αν όντως ισχύει. Οτι έγινε έγινε, το θέμα είναι ότι δεν με βλέπω να ξαναπηγαινω γιατί αν όντως την έχω βγάλει καθαρή (...) και όντως είναι όλα στο μυαλό μου, δεν έχω σκοπό να περνάω το ίδιο άγχος κάθε φορά. Μου είναι βαρύ.

  2. #17
    xaka10
    Guest
    Οπως και να ειναι τα πραγματα σιγουρα δεν ειμαστε ευτυχισμενοι που δεν εχουμε κανονικη κοπελα διπλα μας για να μη φοβομαστε με ασθενειες και να μην χρειαζεται να χαλαμε 50ευρα και 20ευρα για 10 λεπτα με 15 λεπτα ηδονης.εσυ εισαι μικροτερος απο μενα και μολις 20 ετων οι ορμες χτυπανε κοκκινο σε αυτη την ηλικια αλλα στο ευχομαι με ολη μου την ψυχη να γνωρισεις μια κοπελα να σε αγαπαει και να περνατε σε ολους τους τομεις καλα για να μην περνας το ιδιο αγχος καθε φορα εστω και αν δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.παντως επειδη εχω παει πολλες φορες σε τετοια μερη ολοι οσοι πανε που βλεπω οι περισσοτεροι δεν φαινονται καθολου χαρουμενοι και μπορει να νιωθουν μοναξια και καταληγουν εκει γι αυτο σου ευχομαι να βρεις κοπελα να σε γεμιζει απο ολες τις αποψεις οχι μονο ερωτικα αλλα και συναισθηματικα...

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    7
    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Εχεις απόλυτο δίκιο. Εννοείται πως η καλύτερη λύση είναι να έχεις μια κοπέλα να την αγαπάς και να σε αγαπάει, και να έχεις πραγματικό συναισθηματικό δέσιμο, και όχι απλά μια σχέση επαγγελματία-πελατη στο σεξ. Δεν είναι κάτι που να έχω επιδιώξει όσο άλλοι συνομήλικοι μου άρα το φταίξιμο είναι και δικό μου εν μέρει, ίσως θα έπρεπε να ενεργοποιηθω περισσότερο. Η αλήθεια είναι επισης ότι πέρα από το αγχος και τον φόβο για αυτό που περιγράφω στην συγκεκριμένη περίπτωση, αυτό που έκανα δεν με ευχαρίστησε και πολύ καθώς δεν ένιωθα κάποιο συναίσθημα για την κοπέλα, όσο ωραία και αν ήταν...

  4. #19
    Quote Originally Posted by Jake View Post
    . Η αλήθεια είναι επισης ότι πέρα από το αγχος και τον φόβο για αυτό που περιγράφω στην συγκεκριμένη περίπτωση, αυτό που έκανα δεν με ευχαρίστησε και πολύ καθώς δεν ένιωθα κάποιο συναίσθημα για την κοπέλα, όσο ωραία και αν ήταν...
    αυτό με παραξένεψε λίγο... Τι συναίσθημα εννοείς ότι θα έπρεπε να έχεις απέναντι σε μια άγνωστη ιερόδουλη;

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    7
    Το λέω σαν κάτι προφανές.
    Εννοείται πως δεν έπρεπε να έχω κάποιο συναίσθημα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Άγχος φοβος
    By andreasg9 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 5
    Last Post: 07-08-2017, 19:08
  2. ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ
    By giota06 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 67
    Last Post: 27-04-2016, 02:03
  3. ΑΓΧΟΣ=ΦΟΒΟΣ ???
    By hapydays in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 05-09-2014, 16:31
  4. φόβος και άγχος
    By μελπω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 19-10-2013, 00:17
  5. ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΣ
    By liakleo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 02-02-2012, 23:29

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •