επικοινωνία με moderator
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    24

    επικοινωνία με moderator

    Παρακαλώ πολύ κάποιος Moderator ή συγκεκριμένα ο Moderator απο την ενότητα "ψυχώσεις.." αν μπορούσε να επικοινωνήσει
    μαζί μου.
    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και αυτο τι νοημα εχει ακριβως αυτο να κλειδωσεις αυτο το θεμα αφου μπορει να γραψει πχ κανεις στο τι σκεφτεστε

    οι αλλοι δεν ειναι ιλωτες για να τους χειριζεσε συνεχως και να τους λες κανε σβησε ανοιξε κλεισε κλπ αντι να σκεφτεις πως θα βελτιωθεις ψυχολογικα σε ενδιαφερει πως θα ικανοποιησεις τα κοληματα του μυαλου σου και αν ειχες και δικιο δε θα σου ελεγε κανενας τιποτα.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν θες παντως ας κουραστεις λιγο και να τα σβησεις μονη σου

    αν θες το κανω και εγω οχι επειδη θελω να κανω τον καλο ανθρωπο οπως νομιζεις για μενα αλλα επειδη ξερω τα συμφεροντα μου οσο εσυ δε το ξερεις.

    η δημοσια προβολη δε με ενδιαφερει το ξερω οτι γεννηθηκα εχοντας τις ιδιοτητες του φωτος.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αν θες παντως ας κουραστεις λιγο και να τα σβησεις μονη σου

    αν θες το κανω και εγω οχι επειδη θελω να κανω τον καλο ανθρωπο οπως νομιζεις για μενα αλλα επειδη ξερω τα συμφεροντα μου οσο εσυ δε το ξερεις.

    η δημοσια προβολη δε με ενδιαφερει το ξερω οτι γεννηθηκα εχοντας τις ιδιοτητες του φωτος.
    Αλεξανδρε,
    δεν εχω καμια προθεση να προσβαλω κανεναν! Εκτιμω απεριοριστα τις απαντησεις και πιστευω πως βοηθηθηκα πολυ.
    Η εκταση του ποστ μου ομως ειναι τεραστια και εχω ηδη αποκαλυψει αρκετα στοιχεια της ιστοριας με λεπτομερειες. θελω ,λοιπον,
    να προστατευσω την ιδιωτικοτητα μου (κατι που δεν το σκεφτηκα στην αρχη ιδιαιτερα). Παρατηρησα ομως πως ασχετως του αν εχεις λογαριασμο ή οχι εδώ, μπορεις να διαβασεις τα μηνυματα οποιουδηποτε ( το οποιο ειναι λογικο ως ενα βαθμο).
    Επισης, σε παρακαλω, μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα για εμενα :-)
    και παλι ευχαριστω πολυ για το χρονο σου και την διαθεση σου να απαντησεις στο ποστ μου.
    θα το εκτιμουσα ομως αν διαγραφοταν οριστικα. Απο δω και μπρος θα ειμαι πιο προσεκτικη , ωστε να μην ξαναχρειαστει αυτη η διαδικασια.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................. .............
    Last edited by αλεξανδρος_77; 09-05-2018 at 19:13.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    24
    καταλαβαινω τι λες.
    απολυτα.
    Ομως θελω αν μπορει να διαγραφει το ποστ.
    Στο μελλον σιγουρα θα επαναδιατυπωσω και θα το συζητησω σε βαθος το θεμα.
    Ομως οχι με τετοιες λεπτομερειες και στοιχεια (που δεν ειναι το ζητουμενο , βεβαια).

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το μονο πραγμα που κανει πραγματικα αποκαλυψεις σε καπιον ειναι η μοιρα του οι αλλοι δε βρισκονται μεσα στο μυαλο σου για να καταλαβουν αυτα που λες απλως νομιζεις οτι τα καταλαβαινουν

    αν καπιος εχει την ικανοτητα να φανταστει αυτο που δε μπορει να δει σημαινει οτι αυτο ειναι πνευματικο κτημα του

    ο Αινσταιν ειχε πει πχ οτι η φαντασια κυκλωνει το κοσμο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Αν ψάξεις στο φορουμ θα δεις οτι έχουν υπάρξει στο παρελθόν κι άλλα αιτήματα σαν το δικό σου (για διαγραφή) και οι διαχειριστές έχουν εξηγήσει οτι δεν γίνεται αυτό εκτός κι αν υπάρχει συγκεκριμένος σοβαρός λόγος.

    Παρόλα αυτά σου δίνεται η δυνατότητα να τροποποιήσεις τις δημοσιεύσεις σου για κάποιο διάστημα, αν θεωρείς πως έχεις αναφέρει πράγματα που δεν πρέπει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γι αυτο της ειπα αν θελει να διαγραψουμε τα μυνηματα

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    24
    Μπορω να διαγράψω μονο τα δικα μου. Εχω ηδη διαγράψει το αρχικό , αλλα παρακατω υπαρχει ξανα σαν "quote " στην απαντηση του Ορεστη.
    Δεν μπορω να επικοινωνησω με πμ γιατι ειμαι νεο μέλος, οποτε απευθύνθηκα εδω.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση (συνεχή off topic μηνύματα)
    Last edited by Aeon; 09-05-2018 at 18:45.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by julietta View Post
    Μπορω να διαγράψω μονο τα δικα μου. Εχω ηδη διαγράψει το αρχικό , αλλα παρακατω υπαρχει ξανα σαν "quote " στην απαντηση του Ορεστη.
    Δεν μπορω να επικοινωνησω με πμ γιατι ειμαι νεο μέλος, οποτε απευθύνθηκα εδω.
    Ναι κατάλαβα, το είδα. Ίσως μπορεί ο Ορέστης λοιπόν αν διαβάζει το ποστ , να σβήσει την παράθεση που είχε κάνει με το δικό σου.

    Καλά έκανες κι απευθύνθηκες κι εδώ, δεν στην λέω, ίσως δει κάποιος μοντ και σου απαντήσει.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    382
    julietta,

    στείλε μήνυμα στο info @ e-psychology.gr με τα ακριβή μηνύματα που θέλεις να τροποποιηθούν.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by julietta View Post
    Μπορω να διαγράψω μονο τα δικα μου. Εχω ηδη διαγράψει το αρχικό , αλλα παρακατω υπαρχει ξανα σαν "quote " στην απαντηση του Ορεστη.
    Δεν μπορω να επικοινωνησω με πμ γιατι ειμαι νεο μέλος, οποτε απευθύνθηκα εδω.
    εφοσον ειναι παραθεση στο δικο σου μυνημα ζητησε να διαγραφει η απ τον ιδιο η απο τους διαχειριστες

Similar Threads

  1. Πως μπορώ να γίνω moderator;
    By deleted-member17-03-2016 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 88
    Last Post: 17-03-2016, 14:24
  2. προς mriya - αδικη και ανεξηγητη συμπεριφορα moderator (?)
    By Deleted-member-250416b in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 145
    Last Post: 12-12-2015, 11:32
  3. επικοινωνια ?
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 04-10-2015, 16:54
  4. Επικοινωνία
    By Συνήθεια in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 05-05-2013, 01:20
  5. επικοινωνια
    By evak in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 14
    Last Post: 05-07-2006, 06:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •