Καθαρκτικα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    1

    Καθαρκτικα

    Λοιπον, η φιλη μου εχει προβλημα με τα ορμονικα της με αποτελεσμα να μη χανει με τποτα κιλα αντιθετως εχει παρει καποια να μην αδυνατιζει με τιποτα. Η διατροφη της ειναι αρκετα σωστη και γυμναζεται τουλαχιστον δυο φορες την εβδομαδα αλλα τιποτα. Στο παρελθον ειχε βουλιμικες τασεις. Τωρα αφουυ επισκεφτηκε και διατροφολογο και δεν ειδε καποιο ιδιαιτερο αποτελεσμα βρηκε σα λυση τα καθαρκτικα αν δε βρει κατι αλλο λεει και εγω δεν ξερω τι να της πω για να την πεισω να μην. Η επιλογες της λεει ειναι τα καθαρκτικα, οι εμετοι η η καταθλιψη. Ελπιζω καποιος που να γνωριζει καλα επι του θεματος να μου πει εγω τι να κανω.
    Last edited by ci04; 19-05-2018 at 20:36.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω το ειχα αυτο αν κ αντρασ λυνεται με πρωτεινεσ κ βιταμινεσ συμπληρωμα διατροφησ πρωτεινεσ για να χορταινει κ να μην τρωει κ μαγνησιο κ βιταμινη ντε θελει λιγο να μαθει τα κολπα αλλα αν παρει φαρμακα μπορει να παχυνει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τα φαρμακα κανουν εξαρτηση κ χαλαει το σωμα τα συμπληρωματα επειδη κανουν δουλεια θα εξαρτηθει δηλαδη χωρισ αυτα θα ειναι υποτονικη τιποτα αλλο καμια παρενεργεια δεν ειναι φαρμακα ειναι φαγητο επεξεργασμενο κ θα φτιαξει το σωμα τησ μπορει να κανει κορμαρα αμα κανει γυμναστικη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Προς επιρροση αυτού που αναφέρει ο παραπάνω σχολιαστης. Σε κάποια φάση της ζωής μου είχα στραφεί στην αηδιαστικη σπιρουλινα. Την έπαιρνα γιατί είχα δει και καλά ότι έχει κάποια οφέλη. Μάλιστα ήταν να παίρνω ένα ή δύο χάπια, δεν θυμάμαι ακριβώς πριν το μεσημεριανό. Αυτό που θυμάμαι καλά είναι ότι η γαμημενη η σπιρουλινα μου έκοβε τελείως την όρεξη.. Είχα κόψει στο τέλος το μεσημεριανό. Είτε δεν έτρωγα καθόλου, είτε έτρωγα ελάχιστα από τα γεύματα λοιπόν. Έτσι την έκοψα γιατί εγώ σε αντίθεση με τη φίλη σου τότε ήθελα να πάρω κιλά.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εσυ νομιζεισ τωρα οτι ολα τα ιδια ειναι τα φαρμακα δεν ειναι τα ιδια αλλα τα συμπληρωματα ειναι τα ιδια μπραβο σου με τη βοηθεια τ θεου τεκνο μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •