Κοπελα που την χουφτωνουν ολοι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    1

    Κοπελα που την χουφτωνουν ολοι

    Καλησπερα...ειχα μια φιλη στο σχολειο οπου οποιος γουσταρε πηγαινε και την χουφτωνε.Αυτη τις περισοτερες φορες το δεχοτανε χωρις να καταλαβαινει οτι ετσι γινοταν ενα αντικειμενο.Αυτο ομως την εχει κανει καπως ανασφαλη και πλεον χωρις πολυ αυτοπεπειθηση.Θελω την βοηθεια σας με το να μου εξηγησετε αν μπορειτε απο που προερχεται αυτη της η σταση και πως εγω μπορω να την βοηθησω να το ξεπερασει.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τα παντα σχεδον παραδινονται στο νομο της ελξης απλως καπιες φορες οταν καπιος ειναι αδυναμος χαρακτηρας σχεδον παντα βρισκει ενα προεδρο που του μεταθετει ολες τις πρωτοβουλιες ενω αυτη φαινεται σαν αγνο παρθενο ελαιολαδο που απλως κρυβεται πισω απο αυτον

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by dim555 View Post
    Καλησπερα...ειχα μια φιλη στο σχολειο οπου οποιος γουσταρε πηγαινε και την χουφτωνε.Αυτη τις περισοτερες φορες το δεχοτανε χωρις να καταλαβαινει οτι ετσι γινοταν ενα αντικειμενο.Αυτο ομως την εχει κανει καπως ανασφαλη και πλεον χωρις πολυ αυτοπεπειθηση.Θελω την βοηθεια σας με το να μου εξηγησετε αν μπορειτε απο που προερχεται αυτη της η σταση και πως εγω μπορω να την βοηθησω να το ξεπερασει.
    Προέρχεται από το γεγονός ότι προφανώς ένιωθε ένα τίποτα όταν συνέβαινε αυτό, ότι δεν έχει δική της βούληση κι ότι είναι έρμαιο των ορέξεων του καθένα... Αυτή είναι η γνώμη μου... Τώρα γιατί δεν αντιδρούσε μόνο το ότι δεν ήξερε πως ν' αντιδράσει μάλλον λόγω μικρής ηλικίας μπορώ να σκεφτώ...

    Στο πως να την βοηθήσεις θα έλεγα ότι πρέπει να της δείξεις ότι αξίζει σαν άνθρωπος και προσωπικότητα/χαρακτήρας κι ότι σίγουρα δεν αξίζει να της φέρονται σαν σκουπίδι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Για να της το κάνουν και να το δέχεται έχει να γίνει καλή.... Εσύ για ποιο λόγο θες να το παίξεις ήρωας και να βοηθήσεις αν ίδια το επιτρέπει;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    τι στιγμη που το δεχτε η ιδια μπορει να της αρεσει μπορει και οχι...υποθετο οτι αν δεν της αρεσε οσο μικρη και να ηταν θα εβρισκε τροπο να αντιδραση..αλλα δεν ξερω και ακριβως για τη ηλικια μιλαμε....απτη μια σε παραδεχομε που θελεις να βοηθησεις αλλα πατην αλλη γιατι νιωθεις αυτη την αναγκη να το κανενις τη στιγμη που η ιδια το δεχετε οπως λες???στα εφηβικα μου χρονια γνωρισα πολλα κοριτσια που της αρεσαν να της χουφτωνουν ο καθενας με το παραμικρο και δεν αντιδρουσαν καθολου ισαι ισαι που χαμογελουσαν η κανανε οτι δεν τρεχει τιποτα η απλα το προσπερνουσαν...και αργοτερα που μεγαλωσαν δεν ειχαν κανενα απολυτος προβλημα δηλαδη και μια χαρα σχεσεις καναν...θελω να πω οτι δεν ειναι μονοαδικη περιπτωσει..μια κοπελα να το δεχετε κανι να μην εχει προβλημα...αλλα αν θελεις πες μας μια ηλικια να ξερουμε...γιατι ποτε δεν πηγε να το αναφερει στους καθηγητες η στους γονεις???

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν ειναι ευκολο να ψυχολογισει κανεις καπια που ειναι ανασφαλης και παθητικη

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    εαν νιωθεις οτι η κοπελα μεσω του χουφτωματος νιωθει μειωνεχτικα τοτε να την βοηθησεις... το γεγονος οτι δεν αντιδραει δεν σημαινει οτι της αρεσει απαραιτητα αλλα οτι πεφτει ψυχολογικα και φοβαται να αντιδρασει οποτε και δεχεται αμιλικτα οτι της κανουν....Αν εισαι αγορι, τοτε προσπαθησε να βαλεις στην θεση του οποιο κατεργαρη το κανει... Εδω μπορει να αντιμετωπισεις θεματα οτι την γουσταρεις και ετσι, αλλα το μυστικο ειναι να μην δωσεις σημασια... Καποια στιγμη πλησιασε την και πες την οτι απλα την συμπαθεις για αυτο το κανεις αυτο....Και οτι δεν χρειαζεται να νιωθει ασχημα για τον εαυτο της!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πολες φορες οσοι εχουν ανασφαλεια ψαχνουν τον εαυτο τους στους αλλους μαλον δεν αντιδρα για να μη ξερουν τι σκεφτεται η αν της αρεσει η οχι

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν πιστευεις πχ οτι μαντευεις τι σκεφτεται τοτε να της μιλησεις

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Για να της το κάνουν και να το δέχεται έχει να γίνει καλή.... Εσύ για ποιο λόγο θες να το παίξεις ήρωας και να βοηθήσεις αν ίδια το επιτρέπει;
    ελα ντε..
    πιθανολογω οτι η κοπελα χουφτωνεται με οποιους γουσταρει και ο φιλος , απλα ζηλευει...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by dim555 View Post
    Καλησπερα...ειχα μια φιλη στο σχολειο οπου οποιος γουσταρε πηγαινε και την χουφτωνε.Αυτη τις περισοτερες φορες το δεχοτανε χωρις να καταλαβαινει οτι ετσι γινοταν ενα αντικειμενο.Αυτο ομως την εχει κανει καπως ανασφαλη και πλεον χωρις πολυ αυτοπεπειθηση.Θελω την βοηθεια σας με το να μου εξηγησετε αν μπορειτε απο που προερχεται αυτη της η σταση και πως εγω μπορω να την βοηθησω να το ξεπερασει.
    αντικειμενο αγαπητε, γινεται οταν δεν το θελει.
    οταν το θελει κι αυτη , δεν ειναι καθολου αντικειμενο.
    εσενα τι σε νοιαζει, εφοσον της αρεσει?

  12. #12
    Πλάκα μου κάνεις? Πρώτη μέρα στο γυμνάσιο ανεβαίνω τις σκάλες και νιώθω ένα χέρι.. Έχω να πω πως όπως γύρισα εγώ γύρισε και το δικό μου χέρι μαζί και του ξεματωσα χίλια και ουλα. Όταν είδα τα αίματα τρελάθηκα. Η προφαση ήταν ότι πήγε να πέσει. Τη δεύτερη φορά απτο ίδιο άτομο αλλά τότε έφαγε ένα ζυγισμενο μπουκέτο και δεν μπορούσε να σταματήσει το αίμα απτη μύτη.. Άμα δεν της άρεσε της κοπελιτσας μια χαρά θα έβρισκε τρόπο να αντιδράσει.. Τώρα αν θέλει για κάποιο λόγο να το παίξει μυξοπαρθενα σε σένα θα σου πρότεινα να μην γίνεις αυτό το υποχειριο που χρειάζεται να την προστατεύει από δήθεν καταστάσεις που δεν τις αρέσουν. Αλλά να μου πεις η κάθε @@@@@@@ έχει ανάγκη από ένα νταβατζη..

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by Εμμυ26 View Post
    Πλάκα μου κάνεις? Πρώτη μέρα στο γυμνάσιο ανεβαίνω τις σκάλες και νιώθω ένα χέρι.. Έχω να πω πως όπως γύρισα εγώ γύρισε και το δικό μου χέρι μαζί και του ξεματωσα χίλια και ουλα. Όταν είδα τα αίματα τρελάθηκα. Η προφαση ήταν ότι πήγε να πέσει. Τη δεύτερη φορά απτο ίδιο άτομο αλλά τότε έφαγε ένα ζυγισμενο μπουκέτο και δεν μπορούσε να σταματήσει το αίμα απτη μύτη.. Άμα δεν της άρεσε της κοπελιτσας μια χαρά θα έβρισκε τρόπο να αντιδράσει.. Τώρα αν θέλει για κάποιο λόγο να το παίξει μυξοπαρθενα σε σένα θα σου πρότεινα να μην γίνεις αυτό το υποχειριο που χρειάζεται να την προστατεύει από δήθεν καταστάσεις που δεν τις αρέσουν. Αλλά να μου πεις η κάθε @@@@@@@ έχει ανάγκη από ένα νταβατζη..
    εσυ εμμυ δεν πρεπει να εισαι ελληνιδα ετσι? δεν το λεω ρατσιστικα.... αλλα απο απορια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Για πεσ εμμυ οτι εισαι ελληνιδα απλα μεγαλωμενη αλλιωσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Πεσ εμυ οτι οι γυναικεσ ειναι διαολακια πεστα εμυ πανε οι μυξοπαρθενεσ πεθαναν πεστα εμυ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ολοι μας ......
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 10-04-2016, 14:53
  2. 'Ολοι παντρεύονται.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 48
    Last Post: 05-08-2014, 12:40
  3. Με εγκατελειψαν ολοι
    By loyis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 07-05-2013, 20:08
  4. ΦΥΓΕΤΕ ΟΛΟΙ!!
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 21-11-2012, 12:06
  5. Που πήγαν όλοι?
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 18
    Last Post: 07-04-2011, 00:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •