ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΟΥ ΓΟΝΕΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 126
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορεις να φευγεις για καποιες ωρες και να ξαναρχεσαι

    πες του η θα κανει ψυχαναλυση
    η θα φευγεις οταν τα κανει αυτα και μετα θα ξαναρχεσαι η θα ηρεμισει απλως.

    η θα βρει καπιον αλλο να κανει πλακες φανταζομαι οτι θα κανει και αλλες πλακες οτι θα σε ξεφτυλισει κλπ που στα λεει για να σε πριξει η στο λεει απλα για να σταματησεις Β-/

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Αρετουλα View Post
    εσεις που τα λετε αυτα ζηστε με εναν τετοιο αντρα και αν δε καταληξετε στο ψυχιατρο τα λεμε
    δεν μου φαινονται καθολου φυσιολογικα αυτα που κανει ο ανδρας σου, σιγουρα κατι του συμβαινει. δεν ξερω τι.
    αλλα ουτε αυτα που λες εσυ με τα μαγια και τις καταρες μου φαινονται λογικα.
    γιαυτο σου προτεινω να πας σε εναν ψυχ εσυ να τα πεις ολα και θα σε κατευθυνει εκεινος.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι αλλος θα κανει τις τρελες και αλλος θα πηγαινει στο ψυχολογο θα της πει μαλον να φυγει φανταζομαι

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Οχι Αλεξανδρε, οταν η σχεση σε ενα παντρεμενο ζευγαρι με παιδια ειναι προβληματικο και εφοσον αποτι καταλαβα αποκαλει ο ενας τον αλλο τρελο, πηγαινουν και οι δυο παρεα σε ψυχολογο εφοσον θελουν να προσπαθησουν και οι δυο να τον κρατησουν. Αν καποιος δεν θελησει και αντιδρασει τοτε η θα τα υποστει ο αλλος η κινει διαδικασιες διαζυγιου.
    Η Αρετη απλως αποφευγει να ερθει και η ιδια αντιμετωπη με ψυχολογο. Ας του προτεινει να πανε να δουνε και οι δυο τι συμβαινει.
    Οχι πως θα αποδειξω το ενα και πως το αλλο για να βγω εγω ο καλος. Το ρωταει ξεκαθαρα, πως μπορω να το αποδειξω και πως να καλυφθω νομικα.
    Δε δινω ελαφρυντικα στον αντρα της, αλλα μην βρεθει η ιδια προ εκπληξεως αν το ψαξουν μαζι.
    Οταν ακους για μαγια, καταρες και τα συναφη, ε ρε φιλε μη προσπαθεις να βγεις η καθαρη.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε νομιζω να ειναι προθυμος να αλαξει τροπους εγω καταλαβα τι συμβαινει πολεμο νευρων της κανει με τα αστεια του Β-/

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Εγω παλι καταλαβα οτι ο πολεμος νευρων ειναι αμοιβαιος.
    Ομοιος ομοιο αει πελαζει, λεγαν οι αρχαιοι ημων προγονο

  7. #37
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    απο που ακριβως συμπερανατε οτι ο πολεμος νευρων ειναι αμοιβαιος???

  8. #38
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    και γιατι σας φαινονται περιεργα αυτα που ειπα για τα μαγια τη στιγμη που η ιδια η εκκλησια τα υποστηριζει?αν μπειτε στο youtube θα δειτε πολλα για αυτα

  9. #39
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    και οσον αφορα τη ψυχαναλυση που ειπατε να παεει να κανει ο συζηγος δε δεχεται..θεωρει πως εγω το εχω το προβλημα.εγω απλα θελω τον αντρα που γνωρισα πισω και δε ξερω πως θα γινει αυτο.δεν ειναι κανενας απατεωνας ουτε αλητης και θελω να σωθει κ να σωθει κ ο γαμος μας γιατι ειναι κριμα ολο αυτο..δε ξερω αν το κανει απο κακια επιτηδες η επειδη εχει καποιο θεμα ..αλλα κ επιτηδες να το κανε πως ειναι δυνατον να εχει ορεξη ολη μερα??δε βαριεται???και γιατι δε το κανει μονο σε μενα κ το κανει κ στα παιδια??αρα εχει προβλημα κ αυτο χειροτερεψε οταν αρχισαν και οι αναποδιες μας

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    415
    Συμφωνώ με Remedy. Αφού δεν πάει ο άντρας σου σε ψυχολόγο, πήγαινε εσύ και περίγραψε του πώς φέρεται αυτός και τι νιώθεις. Θα σου δώσει σίγουρα καλύτερες συμβουλές απ'ότι εμείς εδώ.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    «πως θα το αποδειξω ολο αυτο να τα μαζεψω κ να φυγω?»

    Εσυ θες να φυγεις, οχι να σωθει ο γαμος σας. Αν δε θες πες του με ωραιο τροπο να πατε και οι δυο, εγω αυτο ειπα. Πες του αφου νομιζεις εγω ειμαι τρελη, στηριξε με και παμε μαζι να του πεις κι εσυ τι γινεται.
    Ο ψυχολος δεν ειναι χαζος, δεν μπορει να τον ξεγελασει κανεις σας, μια συζητηση και με τους δυο σας θα καταλαβει τι παιζει.

  12. #42
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    αυτο το αισθανομαι και το λεω επειδη με φτανει στα ορια μου και εχουν σπασει τα νευρα μου..και επισης σε περιπτωση που φυγει αυτος πρπει και εγω να ειμαι καλυμενη..στη πραγματικοτητα ομως θελω να αλλαξει κ να κανουμε μια νεα αρχη.αυτο περιμενω 1μιση χρονο τωρα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Τι καλυμενη να εισαι; Αν θελησει και το παρει αποφαση να φυγει δεν μπορεις να κανεις και κατι αλλο απο το να χωρισετε. Η αλλιως αν δεν μπορεις αυτη την κατασταση, χωριζεις εσυ. Πρεπει σωνει και καλα να βγει οπωσδηποτε καποιος τρελος για να χωρισετε;
    Αν πατε ψυχολογο και πει κανεις σας δεν εχει καποια σοβαρη διαταραχη, τοτε τι; Θα πατε σπιτι αγκαλιασμενοι και ολα θα ειναι ωραια;
    Το σκεπτικο σου δεν πιανω

  14. #44
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    να ειμαι καλυμενη επειδη μου λεει πως θα μου παρει τα παιδια με το βιντεο που κρατησε τοτε που επαθα κριση..

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τι παιχνιδια παιζει;

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. η πραγματικη αντιμετωπιση ενος διαταραγμενου μυαλου
    By αλεξανδρος_77 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 6
    Last Post: 24-05-2018, 05:09
  2. Εχω καταθλιψη ή κατι αλλο?
    By Stavrosbmw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 34
    Last Post: 01-04-2017, 23:29
  3. καταθλιψη? ψυχολογικη διαταραχη? κατι αλλο?
    By Elena167 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 07-06-2016, 22:16
  4. Διαταραχή άγχους ή κάτι άλλο?
    By solly in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 3
    Last Post: 24-12-2015, 09:00
  5. ΙΨΔ; Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
    By Red_Rabbit in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 26-08-2014, 13:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •