ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΟΥ ΓΟΝΕΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?? - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 106 to 120 of 126
  1. #106
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    Οσο είναι ηρεμη δεν γκρινιάζει και δεν επιτίθεται είμαστε παρα πολύ καλά. Το γεγονός οτι έχουν γίνει κάποια σκηνικά μια φορά στο τόσο δεν σημαίνει οτι η οικογένεια μας δεν είναι ενωμένη. Αν δεν μου επιτεθεί και αν δεν με κουράσει με τη γκρίνια της μπορω να κάθομαι μέρες και χρόνια ειρηνικά μαζί της. Και σας λέω για πολλοστή φορά. Δεν τσακωνομαστε μεταξύ μας επειδή έχουμε πρόβλημα μεταξύ μας. Η αναταραχή δημιουργείται με εκείνη και τα παιδιά. Οταν λειπω στη δουλειά γίνεται μάχη.

  2. #107
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    Χτες αποφάσισα να σχολασω απο τη δουλεια και να μη παίξω παιχνιδι. Αρχιζε να μου λέει κάτι χαζα οτι συνάντησε μια ξένη γυναικα στο δρόμο και της είπε να μη παιρνει αγελαδινα γάλατα γιατί προκαλούν καρκίνο και μου είπε οτι είναι μάγισσα και την καταράστηκε να πάθει και καλά καρκίνο και αυτή και τα παιδιά της. Δεν μπορούσε να ηρεμήσει μέχρι το απόγευμα. Εγώ λακωνικός εκείνη λες και ηταν στη πρίζα.Ειχαμε συμφωνήσει να σταματήσει τη γκρίνια και παλι τα ίδια κανει. Μιλάει απανταω δεν της αρέσει η απάντηση σταματάω να απανταω αρχίζει υψώνει τον τόνο παλι δεν απανταω μετα αρχίζει και βρίζει και επιτίθεται. Η κόρη μας έχει αρχίσει και δεν αντέχει να την ακούει όλη μερα

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    εν τω μεταξυ εχεις καβατζωσει τον λογαριασμο της εδω και μπαινοβγαινεις και μπορει να θελει να μιλησει η γυναικα.
    με ποιο δικαιωμα?
    εχεις παρει την αδεια της?
    γιατι δεν κανεις δικο σου λογαριασμο μεσω του κινητου σου η του υπολογιστη σου στην δουλεια?

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εν τω μεταξυ εχεις καβατζωσει τον λογαριασμο της εδω και μπαινοβγαινεις και μπορει να θελει να μιλησει η γυναικα.
    με ποιο δικαιωμα?
    εχεις παρει την αδεια της?
    γιατι δεν κανεις δικο σου λογαριασμο μεσω του κινητου σου η του υπολογιστη σου στην δουλεια?
    Αν και μου φαινεται περιεργο να απανταει μεσω του λογαριασμου της γυναικας του, οντως η δικαιολογια οτι δε μπορεσε να ανοιξει καινουριο την πιστευω. Κι εγω οταν θελησα να ανοιξω ειχα δυσκολευτει αρκετα αλλα δε θυμαμαι τον λογο.
    Μακη η γυναικα σου σου εδειξε το θεμα που ανοιξε; Σου ειπε να γραψεις μεσω αυτης; Πως και δεν ξαναμπηκε παλι;

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Αν και μου φαινεται περιεργο να απανταει μεσω του λογαριασμου της γυναικας του, οντως η δικαιολογια οτι δε μπορεσε να ανοιξει καινουριο την πιστευω. Κι εγω οταν θελησα να ανοιξω ειχα δυσκολευτει αρκετα αλλα δε θυμαμαι τον λογο.
    Μακη η γυναικα σου σου εδειξε το θεμα που ανοιξε; Σου ειπε να γραψεις μεσω αυτης; Πως και δεν ξαναμπηκε παλι;
    γι αυτο του λεω να κανει λογαριασμο απο το κινητο του , απο τα δεδομενα, οχι απο το wifi γιατι πιθανον να αναγνωριζει την συνδεση σαν εναν λογαριασμο, η να εχουν κοινο υπολογιστη.

  6. #111
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε το βρισκω κακο να εχει κανεις το λογαριασμο της γυναικας του αρκει να μην τον χρησιμοποιει για να την αποκοψει απο τις φιλες της οπως δε θα ηταν σωστο να τα εχει κανεις με τον αντρα της

    θεωρω τις εκτιμησεις σου λανθασμενες ομως οτι νομιζεις οτι ειναι χαζη συμφωνω απολυτως με αυτο που σου πε γιατι και μενα το γαλα με ειχε πειραξει αρκετες φορες και μου ειχε προκαλεσει προβληματα

    μπορει πραγματι να εχεις αυτο το βιντεο αλλα ποιος μας λεει ομως οτι το μαχαιρι αυτο που κρατουσε δεν ηταν πλαστικο η πασχαλιατικο και να ενοεις απλα οτι κατατρομαξε το παιδι

    προφανως σε βριζει γιατι πιστευει οτι την αγνωεις

  7. #112
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πχ αυτο που ελεγες οτι θα μπλεξει με κακες παρεες που θα την εκμεταλευτουν το θεωρω εξοργιστικο γιατι δεχνεις μια πληρη ασεβεια στους ανθρωπους που μιλα αρα μηπως ΚΑΙ ΕΣΥ πιστευεις οτι ολοι συνομοτουν εναντιων σου και προσπαθεις να την αποκοψεις απο ολους? αρα γι αυτο τη παντρευτικες οσο και αν το παιζεις ασχετος
    κοινοι λογαριασμοι=κοινα μυαλα και κοινα ελλατωματα αυτο κανει λιγο τζιζ

  8. #113
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης ολη αυτοι οι καλοθελητες που δεν εκτιμας ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΣΠΑΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

  9. #114
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απλως κολησε και μερικες ασχετες φρασης σε ενα σωστο νοημα σε γενικες γραμες
    Αρχιζε να μου λέει κάτι χαζα οτι συνάντησε μια ξένη γυναικα στο δρόμο και της είπε να μη παιρνει αγελαδινα γάλατα γιατί προκαλούν καρκίνο και μου είπε οτι είναι μάγισσα και την καταράστηκε να πάθει και καλά καρκίνο

  10. #115
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Μόνο αν το σαιτ βλέπει την ip και δεν αφήνει να γίνει λογαριασμός άλλος από την ίδια ip (που μου φαίνεται παράξενο για ένα φορουμ). Μάκη, δοκίμασε να κάνεις λογαριασμό ανοίγοντας "παράθυρο ιδιωτικής περιήγησης" αλλά κράτα οπωσδήποτε τους κωδικούς σου γιατί σ' αυτό δεν αποθηκεύεται τίποτα.

    Και με διαφορετικό email.

  11. #116
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    Ουτε μέσω vpn δεν μπόρεσα να γραφτω. Κανονικά θα έπρεπε να επιτρέπεται η δημιουργία λογαριασμών παραπανω απο εναν ως νοικοκυριό.

    Εμπασει περιπτώσει. Εγώ εξοργιστηκα με τους χαρακτηρισμούς εδώ μέσα χωρίς να με γνωρίζουν γιαυτό παρενεβει.

    Η γυναικα μου έχει πολύ καλη ψυχή δεν αμφιβάλλω γιαυτό. Είμαστε μαζί 14 χρόνια. Εχει αρκετά ψυχολογικά όσον αφορα την παιδική της ηλικία και τα βιώματα που έχει ζησει ειδικα απο τη μητέρα της.

    Είναι αναγκαίο να βρει παρέες και να μπορέσει να συναναστραφει σε αυτό Συμφωνώ. Οσες φίλες είχε τις έχασε γιατί ηταν σκαρτες γιαυτην.

    Ενα παράδειγμα μιας φίλης της που είχε χασει το παιδι της στον 8ο μήνα που τη βοηθούσε στην εγκυμοσύνη την γυναικα μου. Ολως περιέργως βγήκε ακατάλληλη επειδή είχε υπερβολικό ενδιαφέρον για τη γυναικα μου. Επειδή έχασε το παιδι της την πλησίασε και καλά για να της κανει τη καλη και να της κανει μάγια ώστε να πάθει και η γυναικα μου κακό. Ποσά φορέματα της έκανε δώρο και τα έκαψε στο τζάκι.

    Ολοι συνομοτουν εναντιον της. Εγώ πχ κάνω τις πλάκες για να τη βγάλω τρελή. Δεν είναι όλα αυτά πρατραβηγμενα; Δεν ορεει να έχει μια Α στοιχειώδη εμπιστοσυνη στους δίπλα της για να είναι σε θέση να επικοινωνεί και να μπορέσει να διευρύνει τους κύκλους της; Εγώ θα συνεχιζω να παλευω γιαυτην όσο είμαστε μαζι. Εφόσον επιλέξει να πορευτει μονη της είναι χρέος μου να προστάτευσω τα παιδιά μου. Ο καθένας αυτό θα έκανε.

    Αλεξάνδρεια όταν βλέπεις οτι υπάρχει ενα παραλήρημα το μόνο που μπορείς να κανείς για να κατεβάσεις τους τόνους είναι να μη δυμμετεχεις σε αυτό και απλα να φύγεις απο το σπίτι μέχρι να ηρεμήσει. Αυτό κάνω τόσο καιρό.

    Εγώ απλα μπήκα εδώ γιατί δεν μου άρεσαν οι τοποθετήσεις κάποιων που με τόσο μεγάλη ευκολία χωρίς να με γνωρίζουν καν με πήραν απο τα μούτρα πριν ακόμα με ακούσουν .

  12. #117
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αλεξανδρεια δε ξερω αν εχω γινει αλλα αλεξικενταυρος σιγουρα

    εχει πολυ καλη ψυχη μεν αλλα στη πραξη δε εκανες τιποτα γι αυτο και εγινες ο ταραξιας του σπιτιου

  13. #118
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    Τυπογραφικό λάθος ηταν. Ταραξιας του σπιτιού επειδή παίζω με τα παιδιά μου; Τα παιδιά πάντως το παιχνιδι το πρωτιμουν αντιθέτως με τη γκρίνια και τη μισαλλοδοξία. Απλα αν δεν γνωρίζετε τι γίνεται σε ενα σπίτι μέσα απλα δεν μπορείτε να έχετε και άποψη. Είμαι απο ενωμένη αγαπημένη οικογένεια και θέλω και εγώ να έχω μια απο αυτή. Οποτε προς εκεί θα δουλεψω. Δεν περίμενα απο δω μέσα να μου πείτε τι θα κάνω. Είμαι εγώ στο σπίτι; Εχει γκρίνια μαζί μου. Δεν είμαι εγώ; Γκρινιάζει και παλεύει με τα παιδιά. Παει εξω με τις φίλες της; Στήνει ολόκληρη ιντριγκα απο πισω ενω δεν υπάρχει. Τη συμβουλεύει ο πατέρας της; τον παρεξηγει. Ολα είναι οκ αν γνωρίσει κάποιον μέχρι να γνωριστούν καλυτερα και να αρχίζει να αμφιβάλει γιαυτον. Εχεις καλη προθεση;Είσαι περίεργος και θελεις να της κανεις κακό. Εχεις κακή προθεση; Είσαι τομάρι. Επαθε κάτι στραβό; Φταίει η γειτόνισσα που τη γλωσσοφαγε. Της λέω πρόσεξε το μωρο θα πεσει κρατά το; πέφτει και φταιω εγώ επειδή τη ματιαξα.

  14. #119
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    46
    Εμπασει περιπτωση εγώ την αγαπάω και είμαι.μαζί της 14 χρόνια. Αγαπάς τον άλλον και με τα στραβά του και με τα καλά του. Δεν θέλω να φτιαξω τη ζωή μου με αλλη γυναίκα γιατί εκείνη η καταλληλότερη επειδή είναι η μητέρα των παιδιών μου όπως και αντιστοιχα εγώ είμαι ο καταλληλότερος επειδή είμαι ο πατέρας τους. Αυτή είναι η φύση δυστυχώς παιδιά οσο και δεν σας αρέσει. Ανεχτηκα πολλά της στάθηκαν,μου σταθηκε υπήρξαν καποιες στιγμές έντασης ( οι πιο πολλές για μηδαμινης σημασίας θέματα). Εχουμε κυκλο και όλως περιέργως δεν απευθύνθηκε εκεί. Ουτε στους συγγενείς της απευθύνθηκε. Θεωρώ οτι ο κύκλος μας μας γνωρίζει καλυτερα και μπορεί να μας συμβουλεύσει καλυτερα απο ενα φόρουμ που δεν ξέρεις ο κάθε χρήστης τι κίνητρο είχε για να μπει εδώ μέσα και τι του χρησιμευει. Αν με συμβουλευει ένας πχ που έχει σχιζοφρένεια,ψυχώσεις η είναι διπολικος

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Παλια συμβουλευαν γιατροι αλλα επειδη ελεγαν θεωρητικα πραγματα ανεφαρμοστα αναλαβαμε εμεισ τα κοριτσια μασ καταρχασ ξερουν τα παντα και τα μυστικα τησ χωρασ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast

Similar Threads

  1. η πραγματικη αντιμετωπιση ενος διαταραγμενου μυαλου
    By αλεξανδρος_77 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 6
    Last Post: 24-05-2018, 05:09
  2. Εχω καταθλιψη ή κατι αλλο?
    By Stavrosbmw in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 34
    Last Post: 01-04-2017, 23:29
  3. καταθλιψη? ψυχολογικη διαταραχη? κατι αλλο?
    By Elena167 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 07-06-2016, 22:16
  4. Διαταραχή άγχους ή κάτι άλλο?
    By solly in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 3
    Last Post: 24-12-2015, 09:00
  5. ΙΨΔ; Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;
    By Red_Rabbit in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 26-08-2014, 13:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •