Καλυψη κενου προσωπικης ζωης με επιτυχια στο επαγγελμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204

    Καλυψη κενου προσωπικης ζωης με επιτυχια στο επαγγελμα

    Πολλοι ανθρωποι προσπαθουν να ισοσκελισουν την αποτυχια στην προσωπικη τους ζωη , ειτε προκειται στον ερωτικο , φιλικο τομεα , οικογενειακο κτλ με εργασιακο burnout προκειμενου να καλυψουν τα κενα και να αντλουν αυτοπεποιθηση απο αυτο τον τομεα.Πιστευετε οτι ειναι σωστος τροπος διαχειρησης ενος προβληματος να το καλυπτουμε με κυνηγι επιτυχιας σε κατι αλλο η αυτο μας εξαντλει και πρεπει να ειμαστε προσωπικοτητες αναπτυγμενες πολυπλευρα ?

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Πολλοι ανθρωποι προσπαθουν να ισοσκελισουν την αποτυχια στην προσωπικη τους ζωη , ειτε προκειται στον ερωτικο , φιλικο τομεα , οικογενειακο κτλ με εργασιακο burnout προκειμενου να καλυψουν τα κενα και να αντλουν αυτοπεποιθηση απο αυτο τον τομεα.Πιστευετε οτι ειναι σωστος τροπος διαχειρησης ενος προβληματος να το καλυπτουμε με κυνηγι επιτυχιας σε κατι αλλο η αυτο μας εξαντλει και πρεπει να ειμαστε προσωπικοτητες αναπτυγμενες πολυπλευρα ?

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ποτέ τα υποκατάστατα δεν αποτελούν λύση. Όσο κι αν λειτουργεί αυτό, έχει παρενέργειες, διότι δεν μιλάμε για επιλογή από επιθυμία αλλά από ανάγκη. Στην ουσία δεν γίνεται διαχείριση του προβλήματος αλλά απόκρυψή του από τον εαυτό μας. Όμως τον εαυτό μας δεν μπορούμε να τον κοροϊδέψουμε.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εισαι μικρη ακομα μπορει καποτε να καταλαβεισ οτι οι γυναικεσ δεν αξιζουν τα λεφτα δεν αξιζουν τα ρουχα δεν αξιζουν η διασκεδαση δεν αξιζει κ εκει θα βρεισ την αληθεια σου τι δικια σου αληθεια που ειναι μονο για σενα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δουλευω 22 ωρεσ τη μερα κοιμαμαι μια φορα στισ τρεισ μερεσ τρωω μια φορα τη μερα κ δεν μπορω να φαω θελουν να βρουν την θεραπεια τησ σχιζο ο γιατροσ μου βρηκε κατι να δουμε τι θα βγαλουμε παντωσ υπαλληλοσ ειμαι κ στισ τρεισ δουλειεσ απλα αυτα που του ειπα τοτε στην αρχη τ αρεσανε κ το ψαξε κι εβγαλε κατι τωρα ποσο σωστο ειναι θα δουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ημουν ο μονοσ που δουλευα με προβλημα υποτιθεται δε γινεται στη μια δουλεια ειμαι βοηθοσ στην αλλη πινω καφεδεσ κ στην τριτη γραφω για να σηκωσω το γενικοτερο λεβελ των ψυχικα ασθενων γιατι στη ζωη μετραει τι ξερεισ απο ζωη κι οχι τι εχεισ αυτο τουσ αποδυκνυω καθε μερα δεν αφησα τη διαγνωση να μου αλλαξει τη ζωη απο λεφτα για οσουσ εχουν απορια δεν ξερω τι παιρνω γτ πολυ απλα δεν τα παιρνω εγω ειχαν αναγκη βρεθηκα εγω το εκανα για λεφτα δε θελω πανω απο 15 ευρω τη μερα δηλαδη οσα τα προσωπικα μου εξοδα αυτα γι αυτουσ που δεν ξερουν η φανταζονται αλλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Γτ μασ σπασατε τα παπαρια με τον πολεμο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Καταρχασ επιτυχημενοσ ανθρωποσ με γυναικα δεν γεννηθηκε ακομα χαζοβιολησ με λεφτα κ γυναικα απειροι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Παραβίαση προσωπικής ζωής
    By john17112 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 04-04-2018, 18:23
  2. Προσαρμογή σε νέα φάση ζωής και αίσθηση κενού
    By Heal_my_soul in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 06-12-2017, 20:42
  3. Replies: 1
    Last Post: 27-10-2015, 06:42
  4. αισθημα κενου
    By elirene in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 09-05-2011, 16:27
  5. Η συνέχεια της ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΜΑΣ αντιπαράθεσης.
    By weird in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 111
    Last Post: 16-04-2009, 05:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •