τηλεφωνο - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτος που ξερει δε βρισκει κανενα λογο να φαινεται εξυπνος δεν εχει να αποδειξει σχεδον τιποτα

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ξερω τα βασικα εχει αλλουσ που εχουν τοσο καλη πληροφορηση που δεν χρειαζεται να πανε σχολειο εγω πηγα γτ δεν ειχα πληροφορηση κι αναγκαστηκα κατι επρεπε να κανω αυτοι που ειχαν πληροφορηση ουτε λυκειο πηγαν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αλεκο οταν ξεκινασ φτωχοσ το μονο που σε κοβει ειναι οτι δεν ξερεισ κ κατι πρεπει να κανεισ τοτε δεν ειχε ιντερνετ ουτε κινητα αν σε εκοβε σχολειο αλλιωσ δουλεια δε πα να ησουν δεκα χρονων η σχολειο η δουλεια διαλεγεσ δε σε ρωτουσαν η το ενα η το αλλο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Όπως στην περίπτωση ενός γνωστό μου..όχι φίλος μου αλλά γνωστός μου...η γυναίκα του δούλευη σε ενα εργοστάσιο και είναι μια απλή εργάτρια καθαρίζει π.χ το εργοστάσιο...μια δύο φορές το μήνα...λέει βγενει με τα αφεντικά με τους υπεύθυνους για σύσκεψη meeting..
    Και έρχετε στο σπίτι μια δύο η ώρα τη νύχτα...ο θεός ν με συγχωρέσει αλλά όπως το ακούτε εσείς τι φαντάζεστε??άντε και κάνουν συσκεψη συνεδρίαση πως σκατα λέγετε..δηλαδή θέλουνε τη γνώμη μιας καθαρίστριας σε σοβαρά θέματα του εργοστασίου η της εταιρίας??χαχα εδώ γελάνε και οι πέτρες...άντε και τη καλούνε να πάρουνε γνώμη η να ρωτησουνε αν χρειαζετε να πάρουν καθαριστικά ή οτιδήποτε άλλο..τη φέρνουν στο σπιτη της 2 η 3 η ώρα τη νύχτα???από που και να το πιάσεις μπαζη...
    Εάν δεν μπορείς να καταλάβεις από τη συμπεριφορά της συντρόφου σου, το αν είναι η σχέση σας εντάξει ή όχι, αυτό πάει να πει πως η σχέση σας έχει τελειώσει ή δεν είχατε ποτέ πραγματική ερωτική σχέση.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Για να καταλαβεισ στο λεγανε διαβασε να μην πασ δουλεια απο τα δεκαπεντε κ πανω οποιοσ δεν επαιρνε τα γραμματα τον στελναν οι γονεισ του καπου να δουλεψει εγω δουλευω απο εφτα χρονων καθε σαββατο κ απο τα 18 φοιτητησ με ενσυμα το σχολειο δεν το υπολογιζα εκανα μαλακιεσ αλλα οχι πολλεσ απλα μου φαινοταν ευκολο μπροστα στη δουλεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by SB_ View Post
    Εάν δεν μπορείς να καταλάβεις από τη συμπεριφορά της συντρόφου σου, το αν είναι η σχέση σας εντάξει ή όχι, αυτό πάει να πει πως η σχέση σας έχει τελειώσει ή δεν είχατε ποτέ πραγματική ερωτική σχέση.
    Δεν ξέρω αν το κατάλαβες η όχι..αλλά μιλάω για την περίπτωση ενός γνωστού μου.απο κει και πέρα ναι θα συμφωνήσω...όταν είσαι με έναν άνθρωπο ξέρεις τη συμπεριφορά του..μπορείς να καταλάβεις άνετα το τι συμβενεί...απλά κάποιοι άνθρωποι η είναι τέλειος στο κόσμο τους...η απλά δεν τους νοιάζει κάνουν τα στραβά μάτια..δεν ξέρω τι να υποθέσω...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Ακούστε σκηνικό πριν τέσσερα περίπου χρονια..μια νύχτα περίπου 1 η ώρα το βράδυ χτυπάει το κινητό μου..έχω μύνημα..δεν το ακούω και το ακούει η γυναίκα μου.το ανοιγει το μήνυμα γιατί της έκανε εντύπωση μια η ώρα τη νύχτα ανησύχησε...και το μήνυμα έγραφε...
    Επιτέλους χωρισα μετά από πολλές προσπάθειες τα κατάφερα...ουφ ησύχασα..θα τα πούμε αύριο από κοντά.
    Μαρία..
    Και έρχετε εξαγριωμένη η γυναίκα μου...ποια είναι αυτή η Μαρία και τη θέλει από σένα??εντωμεταξυ εγώ δεν έχω ιδέα τη λέει..μην κάνεις το ίδιο κοριό διάβασε το μήνυμα..ποια είναι αυτή..
    Ρε συ ούτε ξέρω ποια είναι μπορεί να ήρθε καταλάθος το μήνυμα..
    Ναι 1 η ώρα τη νύχτα έκανε λάθος...
    Εγώ ναι αποκλείετε δηλαδή??
    Κάτσε περίμενε θα την πάρω τηλ. Μπροστά σουκαι την περνώ τηλ.με ανοιχτή ακρόαση και τηλικα η κοπέλα έστελνε σε μια φίλη της από το είπε και έκανε λάθος στο τελευταίο νουμερο.αντι να βάλει το αριθμό τρία έβαλε το δύο..και έτσι ήρθε σε εμένα..χαχαχα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Παραλιγο να την παθεις απο ατύχημα γιώργο! χαχαχα
    Άκουσε άλλο σκηνικό να γελάσεις. Είμαι με έναν τύπο ο οποίος με έχει κατηγορήσει για το σύμπαν όλο κι ανάμεσα στις κατηγορίες είναι οτι τον κερατώνω με έναν τον οποίο η παρέα του αποκαλούσαν "μοντελο", δεν ξέρω γιατί. Καμιά σχέση με την πραγματικότητα αλλά αυτός έχει κολλήσει εκεί. Πάνω που γίνεται ο καβγάς λοιπόν και γω του λέω τι βλακείες είναι αυτές κτλ χτυπάει το κινητό μου το οποίο είναι ακριβώς μπροστά του εκείνη την στιγμή και βγαίνει στην οθόνη η ένδειξη "μοντελο". Ο τύπος μένει κάγκελο γιατί θεωρεί πως τώρα θα αποκαλυφθούν όλα και μου κάνει νόημα να απαντήσω. Του λέω "θα παραδεχτείς πως είσαι μεγάλος μαλάκας μετά;" συνεχίζει να μου κάνει νόημα να απαντήσω. Απαντώ και το βάζω σε ανοιχτή ακρόαση. Φυσικά ήταν μια παιδική μου φίλη που από χρόνια την έχω αποθηκευμένη στο τλέφωνο μου ως "μοντέλο" από ένα αστείο που κάναμε μεταξύ μας. Η φάτσα του μετά ήταν όλα τα λεφτά!!

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ακούστε σκηνικό πριν τέσσερα περίπου χρονια..μια νύχτα περίπου 1 η ώρα το βράδυ χτυπάει το κινητό μου..έχω μύνημα..δεν το ακούω και το ακούει η γυναίκα μου.το ανοιγει το μήνυμα γιατί της έκανε εντύπωση μια η ώρα τη νύχτα ανησύχησε...και το μήνυμα έγραφε...
    Επιτέλους χωρισα μετά από πολλές προσπάθειες τα κατάφερα...ουφ ησύχασα..θα τα πούμε αύριο από κοντά.
    Μαρία..
    Και έρχετε εξαγριωμένη η γυναίκα μου...ποια είναι αυτή η Μαρία και τη θέλει από σένα??εντωμεταξυ εγώ δεν έχω ιδέα τη λέει..μην κάνεις το ίδιο κοριό διάβασε το μήνυμα..ποια είναι αυτή..
    Ρε συ ούτε ξέρω ποια είναι μπορεί να ήρθε καταλάθος το μήνυμα..
    Ναι 1 η ώρα τη νύχτα έκανε λάθος...
    Εγώ ναι αποκλείετε δηλαδή??
    Κάτσε περίμενε θα την πάρω τηλ. Μπροστά σουκαι την περνώ τηλ.με ανοιχτή ακρόαση και τηλικα η κοπέλα έστελνε σε μια φίλη της από το είπε και έκανε λάθος στο τελευταίο νουμερο.αντι να βάλει το αριθμό τρία έβαλε το δύο..και έτσι ήρθε σε εμένα..χαχαχα
    Έχουν έρθει και σε μένα τέτοια άκυρα μηνύματα, ένα από έναν στην Αθήνα που γύριζε από αγώνα (εκατοντάδες χιλιόμετρα από την περιοχή μου) και ένα άλλο από μια κοπέλα που μόλις χώρισε και έγραφε ότι ψάχνει αντικαταστάτη (για το οποίο, κοντινό μου πρόσωπο με είπε πως ίσος κάποιος που με ξέρει να με κάνει πλάκα για να δει πως θ' αντιδράσω, καθώς ήμουν "single" τότε).

    Μου φαίνεται περίεργο πάντως το να σταλεί sms σε λάθος παραλήπτη, καθώς από τις επαφές μπορείς να επιλέξεις κατευθείαν παραλήπτη, χωρίς να γράψεις τον αριθμό.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Παραλιγο να την παθεις απο ατύχημα γιώργο! χαχαχα
    Άκουσε άλλο σκηνικό να γελάσεις. Είμαι με έναν τύπο ο οποίος με έχει κατηγορήσει για το σύμπαν όλο κι ανάμεσα στις κατηγορίες είναι οτι τον κερατώνω με έναν τον οποίο η παρέα του αποκαλούσαν "μοντελο", δεν ξέρω γιατί. Καμιά σχέση με την πραγματικότητα αλλά αυτός έχει κολλήσει εκεί. Πάνω που γίνεται ο καβγάς λοιπόν και γω του λέω τι βλακείες είναι αυτές κτλ χτυπάει το κινητό μου το οποίο είναι ακριβώς μπροστά του εκείνη την στιγμή και βγαίνει στην οθόνη η ένδειξη "μοντελο". Ο τύπος μένει κάγκελο γιατί θεωρεί πως τώρα θα αποκαλυφθούν όλα και μου κάνει νόημα να απαντήσω. Του λέω "θα παραδεχτείς πως είσαι μεγάλος μαλάκας μετά;" συνεχίζει να μου κάνει νόημα να απαντήσω. Απαντώ και το βάζω σε ανοιχτή ακρόαση. Φυσικά ήταν μια παιδική μου φίλη που από χρόνια την έχω αποθηκευμένη στο τλέφωνο μου ως "μοντέλο" από ένα αστείο που κάναμε μεταξύ μας. Η φάτσα του μετά ήταν όλα τα λεφτά!!
    Ε όχι αυτή είναι σατανικη σύμπτωση...χαχαχα..βγήκε τέλειος μαλακας...πάντως δικαιώθηκες....χαχαχα

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by SB_ View Post
    Έχουν έρθει και σε μένα τέτοια άκυρα μηνύματα, ένα από έναν στην Αθήνα που γύριζε από αγώνα (εκατοντάδες χιλιόμετρα από την περιοχή μου) και ένα άλλο από μια κοπέλα που μόλις χώρισε και έγραφε ότι ψάχνει αντικαταστάτη (για το οποίο, κοντινό μου πρόσωπο με είπε πως ίσος κάποιος που με ξέρει να με κάνει πλάκα για να δει πως θ' αντιδράσω, καθώς ήμουν "single" τότε).

    Μου φαίνεται περίεργο πάντως το να σταλεί sms σε λάθος παραλήπτη, καθώς από τις επαφές μπορείς να επιλέξεις κατευθείαν παραλήπτη, χωρίς να γράψεις τον αριθμό.
    Ε τώρα τη ψάχνεις να βρεις γαμησετα έγινε ένα λάθος αλλά ευτυχώς δικαιώθηκα...φαντάσου μετά το μήνυμα η κοπέλα να έκλεινε κατευθείαν το κινητό.της??..αντε να ξεπλύνεις μετά τη μπουγάδα..η βλακεία είναι ότι όσο ειμουν ελεύθερος τέτοια συμπτώματα δεν μου τύχαιναν ποτέ..

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αντε θα σασ πω κυκλοφορουν ταμπλετ που τα εχουν τα τσακαλια με τηλεφωνα δηλαδη εγω που γραφω εδω απο το κινητο ξερουν αυτοι το νουμερο κ παιρνουν τηλεφωνο βλεπουν κ φωτογραφιεσ που εχετε κ συνομιλιεσ οσοι γραφετε εδω να ξερετε δεν το κανει η αστυνομια οι κλεφτεσ ειναι αλλα εμενα με ξερουν απο σπορο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δηλαδη αμα με κλεψουν ποτε θα με ξερουν σιγουρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by SB_ View Post
    Έχουν έρθει και σε μένα τέτοια άκυρα μηνύματα, ένα από έναν στην Αθήνα που γύριζε από αγώνα (εκατοντάδες χιλιόμετρα από την περιοχή μου) και ένα άλλο από μια κοπέλα που μόλις χώρισε και έγραφε ότι ψάχνει αντικαταστάτη (για το οποίο, κοντινό μου πρόσωπο με είπε πως ίσος κάποιος που με ξέρει να με κάνει πλάκα για να δει πως θ' αντιδράσω, καθώς ήμουν "single" τότε).

    Μου φαίνεται περίεργο πάντως το να σταλεί sms σε λάθος παραλήπτη, καθώς από τις επαφές μπορείς να επιλέξεις κατευθείαν παραλήπτη, χωρίς να γράψεις τον αριθμό.
    Είναι όντως παράξενο αυτό. Υπάρχουν άνθρωποι ακόμα που πληκτρολογούν τον αριθμό;
    άντε να μπερδέψεις τους παραλήπτες που έχεις ήδη αποθηκευμένους στο κινητό σου (αυτό το χω πάθει ουκ ολίγες φορές ως απρόσεκτη που είμαι) αλλά πώς στο καλό στέλνεις σε άσχετο αριθμό;

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ε όχι αυτή είναι σατανικη σύμπτωση...χαχαχα..βγήκε τέλειος μαλακας...πάντως δικαιώθηκες....χαχαχα
    Από σατανικές συμπτώσεις άλλο τίποτα! μίλησες στον κατάλληλο άνθρωπο. ΓΕνικώς αυτό που κατάλαβα είναι ότι άμα τρώγεσαι κάτι να βρεις με το ζόρι.... τυχαίνουν κι οι συμπτώσεις. Δεν ξέρω πώς γίνεται, αλλά το χω βιώσει.
    ΜΕ τον συγκεκριμένο που του είχε κολλήσει πως τον κερατώνω πχ, έχω αμέτρητες "σατανικές συμπτώσεις" να πω. Τόσες που κόντεψα να φρικάρω κι εγώ. Λέω τι στο καλό...λες να τον απατάω και να μην το ξέρω;χαχαχα
    Νομίζω πως έχει να κάνει με την παρατήρηση. Οτι και πριν μπορεί να συνέβαιναν δηλαδή διάφορα κουλά αλλά κανείς δεν έδινε σημασία. Μετά αν στον άλλον έχει κολλήσει μια ιδέα αρχίζει και παρατηρεί τα πάντα και τα συνδυάζει.

    Λίγες μέρες πριν πχ τον καβγά πουσου περιέγραψα, είχα βρει στο κινητό μου κάτι κλήσεις από ένα παράξενο αριθμό και επειδή μου έκανε εντύπωση το είχα πει στον σύντροφο μου τότε και μάλιστα μαζί κάναμε αναζήτηση απτον υπολογιστή του τον αριθμό για να δούμε σε ποιον ανήκει αλλά δεν είχαμε βρει κάτι. Μετά αποκαλύφθηκε πως το "μοντέλο" που λέγαμε, ήταν από την πόλη που είχαν γίνει οι κλήσεις στο κινητό μου. Αντε πείσε μετά πως δεν είσαι ελέφαντας.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Άγχος για τηλέφωνο,μειλ,συναναστροφέ ς
    By psy me in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 19
    Last Post: 22-11-2015, 00:39
  2. Να παρω τηλεφωνο στον ψυχολογο?
    By Vasilis19 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 27
    Last Post: 30-06-2015, 21:06
  3. ποσο συχνα μιλάτε με τους γονείς σας στο τηλέφωνο?
    By abyss in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 22-02-2014, 13:39
  4. την παίρνω τηλέφωνο και κάθε φορά μου λέει "δεν έχω τι να πω" και τσαντίζομαι...
    By Ares in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 08-05-2011, 16:02
  5. πανω απο το τηλεφωνο!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 10-01-2011, 22:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •