Παρακαλω συμβουλες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    13

    Παρακαλω συμβουλες

    Δεν ξερω εαν ειναι το σωστο μερος για να ζητησω βοηθεια και συμβουλες για το συγκεκριμενο θεμα αλλα δεν εχω κατι να χασω. Ειμαι 23 χρονων και απο μικρος καταλαβα οτι ειμαι λιγο διαφορετικος απο τους περισσοτερους αντρες καθως παντα μου αρεσε το bdsm και συγκεκριμενα οταν εγω εχω τον κυριαρχο ρολο απεναντι σε μια γυναικα. Δεν θα κατσω να περιγραψω τα φετιχ μου, δεν νομιζω οτι εχει νοημα. Αργησα πολυ να αποδεχτω την φυση μου καθως για πολυ καιρο πιστευα πως πανω,κατω ειμαι σαν ολο τον υπολοιπο κοσμο. Στα 16 μου εκανα την πρωτη μου σχεση με μια κοπελα η οποια ομως δεν ειχε σχεση με bdsm και ετσι δεν ημουν σε θεση να εκφρασω τα πραγματικα μου σεξουαλικα βιτσια καθως, να το πω οσο ποιο κομψα μπορω το ρομαντικο σεξ δεν μου βγαινει. Τα μεταξυ μας κρατησε κανα 2μηνο και μετα χωρισαμε για ασχετο λογο με το ολο θεμα που περιγραφω. Σε εκεινη την φαση ηταν που καταλαβα πως μονο με γυναικες οι οποιες εχουν αντιστοιχα βιτσια με εμενα και τους αρεσει να ειναι υποτακτικες στο σεξ θα μπορω να εχω την οποιαδηποτε σεξουαλικη σχεση στο μελλον. Το θεμα ειναι οτι απο τοτε δεν εχω κανει τιποτα με καμια κοπελα. Η κατασταση μου με εχει παρει απο κατω και με εχει κανει ποιο ντροπαλο και αντικοινωνικο απεναντι στις γυναικες καθως ξερω οτι οι περισσοτερες γυναικες θα με περναγαν για αρρωστο εαν ηξεραν τα σεξουαλικα φετιχ μου. Το τελευταιο χρονο εχω αρχισει να προσπαθω μεσω bdsm site γνωριμιων να γνωρισω κοσμο που μπορει να προκυψει κατι αλλα παντα εχω στο πισω μερος του κεφαλιου μου οτι μπορει να βγω με καμια τρελη (και δεν εννοω σεξουαλικα) η καμια που δεν βλεπετε καν. Εμφανησιακα ειμαι μια χαρα και γενικα ειμαι ανθρωπος που μπορω να κανω τους αλλους να γελανε και να περναμε καλα. Παρ'ολα αυτα εχω βαρεθει να ειμαι διαφορετικος απο τους υπολοιπους, εχω βαρεθει να ειμαι μονος και εχω βαρεθει να γνωριζω οτι δεν μπορω να flirtαρω με την πλειοψηφια των γυναικων καθως δεν ειναι σαν και μενα. Τι να κανω? Καμια συμβουλη?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    165
    Φίλε μου... Αποψή μου ειναι να είσαι όπως θες εσύ! Τωρα το αν θα βρεθεί καμία δεν το ξερεις! Προσπάθησε να είσαι ο εαυτός σου! Δεν ειναι ωραίο να κοροιδευεις όυτε εσένα ούτε τους αλλους γύρω σου και το ξέρεις αυτό και φαινεται! Και εγω είμαι μονος πολύ καιρο αλλά αυτο ειμαι δεν θελω να δειξω οτι είμαι καποιος αλλος απλά για να ρίξω μια!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    φιλε μου απλα συνεχιζεις να γνωριζεις κοπελες κανονικοτατα οπως ο εκανες και πρωτα... εαν θελεις μονο σεξ, οταν φτασει η ωρα απλα εξεφρασε την προτιμιση σου.. υπαρχουν πολλες κοπελες που τους αρεσει το bdsm, αλλά οπως και εσυ, σε μεγαλυτερο βαθμο απο οτι φανταζεσαι... τωρα τι ακριβως φαντασιωνται, αυτο δεν μπορω να το ξερω.. και αν δειξεις οτι δεν κωλονεις εσυ και ειναι απολυτα φυσιολογικο να σου αρεσουν τα φετιχ στο σεξ αλλα τοσο πιο ανοιχτες θα ειναι και οι κοπελες μαζι σου...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Πάντως μην νομίζεις πολλές από αυτές που το παίζουν παρθενες παιζει να είναι πιο ανωμαλες από σένα.. Ας πούμε εσύ τι βιτσια έχεις.. Περιέγραψε κάποιο.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    13
    Ευχαριστω για τα μυνηματα. Το προβλημα ειναι το εξης. Καταρχην δεν ειναι οτι ψαχνω απεγνωσμενα μονο σεξ. Με την καταλληλη γυναικα και σχεση θα εκανα χωρις προβλημα. Το θεμα ειναι οτι ακομα και οταν λεω στον εαυτο μου να συνεχισω κανονικα και να γνωριζω κοπελες οπως λες και εσυ, παντα σκεφτομαι πως εαν ολα πηγαιουν καλα, καποια στιγμη θα πρεπει να της πω οτι ειμαι διαφορετικος. Οταν και εαν ερθει εκεινη η ωρα δεν θελω να με εχει στο μυαλο της σαν το περιεργο, αρρωστο, ανωμαλο τυπο που το εχει χασει. Και επισης καταλαβαινω αυτο που λες οτι οντως παρχουν πολλες κοπελες που τους αρεσει το bdsm αλλα εχει διαφορα ενα απλο δεσιμο και χαστουκι απο αλλα πραγματα ποιο εντονα που εχω εγω στο κεφαλι μου. Βεβαια ο κοσμος ειναι μικρος και ποτε δεν ξερεις τι θα τυχει. Αλλα το μεγαλο μου θεμα ειναι αυτο που ειπε πριν δηλαδη να με εχει στο μυαλο της σαν ενα weirdo

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by GeorgeM View Post
    Ευχαριστω για τα μυνηματα. Το προβλημα ειναι το εξης. Καταρχην δεν ειναι οτι ψαχνω απεγνωσμενα μονο σεξ. Με την καταλληλη γυναικα και σχεση θα εκανα χωρις προβλημα. Το θεμα ειναι οτι ακομα και οταν λεω στον εαυτο μου να συνεχισω κανονικα και να γνωριζω κοπελες οπως λες και εσυ, παντα σκεφτομαι πως εαν ολα πηγαιουν καλα, καποια στιγμη θα πρεπει να της πω οτι ειμαι διαφορετικος. Οταν και εαν ερθει εκεινη η ωρα δεν θελω να με εχει στο μυαλο της σαν το περιεργο, αρρωστο, ανωμαλο τυπο που το εχει χασει. Και επισης καταλαβαινω αυτο που λες οτι οντως παρχουν πολλες κοπελες που τους αρεσει το bdsm αλλα εχει διαφορα ενα απλο δεσιμο και χαστουκι απο αλλα πραγματα ποιο εντονα που εχω εγω στο κεφαλι μου. Βεβαια ο κοσμος ειναι μικρος και ποτε δεν ξερεις τι θα τυχει. Αλλα το μεγαλο μου θεμα ειναι αυτο που ειπε πριν δηλαδη να με εχει στο μυαλο της σαν ενα weirdo
    Εσύ θεωρείς τον εαυτό σου διαφορετικό, ανωμαλο, αρρωστο, περιεργο και weirdo? (χρησιμοποιώ καθαρα λεξεις δικές σου) Γιατι το θέμα ειναι πως βλέπουμε εμεις τον εαυτο μας και αυτο βλέπει ο αλλος! :)

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    θα λες οτι στο σεξ εχεις ειδικες προτιμησεις... εαν λες οτι στο σεξ εχεις ανωμαλιες, λογικο ειναι να νομισουν οτι εισαι και ανωμαλος και ισως και ψυχανωμαλος με την εννοια του αρρωστου....

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Δεν μας λες όμως και πάλι μια από αυτές τις ανωμαλες όπως λες ορεξεις να καταλάβουμε τι είναι αυτό το τόσο extreme.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    Μεγαλε εισαι σαν τον υπολοιπο κοσμο ολοι ανωμαλοι γινανε τα αλλα τα βαριουνται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εισαι σιγουρος οτι σε ελκουν ερωτικα η γυναικες? μ αρεσει η σιγουρια σου αλλα δε νομιζω..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    Επισησ οι γυναικεσ κανουν κουμαντο σε ολα πλεον που ζεισ ανωμαλεσ θα βρεισ να υποταχθουν αποκλειεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    13
    Οκ θα σου δωσω κατι γενικο χωρις πολλες λεπτομεριες. Μου αρεσει μια γυναικα οταν ειναι δεμενη και φιμωμενη και με υπακουει. Επισης μου αρεσει ο εξευτελισμος και η προκληση πονου (ως εναν βαθμο, το αιμα δεν μου αρεσει) Οταν λεω οτι εχω πραγματα στο κεφαλι μου, εννοω πως απλα ειναι διαφορετικα ενδεχωμενος απο τα βιτσια του περισσοτερου κοσμου. Μακαρι φυσικα να κανω λαθος.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    13
    Εαν για ενα πραγμα ειμαι 100% σιγουρος ειναι οτι ειμαι straight

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι οπως το πας τελικα θα κανεις σχεση χωρις σεξ

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Πως είναι δυνατόν να λες μου αρέσει από τη στιγμή που δεν το δοκίμασες.. Μου θυμίζεις έναν φίλο μου παλιό συμφοιτητη που μας είχε πρήξει τα αρχίδια ότι του αρέσει το anal. Μέχρι που βρήκε κάποια που το δεχόταν, μάλιστα η τύπισσα του το ζητούσε κιόλας. Μια φορά το έκανε στη ζωή του πριν 6-7 χρόνια. Έκτοτε ακούει για κώλο και μόνο που δεν ξερναει.. Συνεπώς θα Έλεγα βρες κάποια πρώτα να μπεις σε μια διαδικασία δοκιμής και μετά φτιάξε όλα αυτά τα σενάρια κτλ

Similar Threads

  1. Παρακαλω συμβουλες
    By GeorgeM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 01-01-2018, 04:24
  2. συμβουλες...
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 27
    Last Post: 11-02-2016, 12:36
  3. Συμβουλές !!
    By Siroco in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 11-12-2014, 15:06
  4. Πιο το επομενο βημα???συμβουλες παρακαλω
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 22-05-2013, 01:58
  5. Συμβουλες
    By Metalas656 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 30-06-2010, 02:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •