Σχεση απολυτης εξαρτησης!!!! - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 33 of 35 FirstFirst ... 233132333435 LastLast
Results 481 to 495 of 522
  1. #481
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Πειτε μου τι να του απαντησω??? ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ.
    Εγω σημερα δε πηγα δουλεια οποτε ημουν εξαφανισμενη. Εστειλε αυτο:

    ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ NA ΔOYME TI ΘA KANΩ! EIMAI APKETA ΠIEΣMENOΣ KAI ΨAXNΩ ΔYNAMH TI ΛEΣ KAI EΣY TI ΛEEI H ΔIEΣΘHΣH ΣOY ΘA ΠEPAΣΕΙ KAI AYTO TO MAPTYPIO?
    Σε ποιο μαρτύριο αναφερεται; στην πιεση που νοιωθει; υποθετω πως ναι, οποτε μην απαντάς το μονο που θελει ειναι να διαπιστωσει οτι εισαι στην θεση σου να φυλας καραουλι για τις αναγκες του οπως παντα.

  2. #482
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Σε ποιο μαρτύριο αναφερεται; στην πιεση που νοιωθει; υποθετω πως ναι, οποτε μην απαντάς το μονο που θελει ειναι να διαπιστωσει οτι εισαι στην θεση σου να φυλας καραουλι για τις αναγκες του οπως παντα.
    Στο μαρτυριο που περναει απο χτες με τη γυναικα του που σας ειπα με τις φασαριες που εχει

  3. #483
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα μαιρα.
    συμφωνω απολυτα με κασσανδρα.
    τπτ δεν εχει αλλαξει.
    απλως ειδε οτι εχεις ξυνισει κι αρχισε τις μπαρουφες για να σε κανει να ελπιζεις παλι και να μην τον δυσκολευεις.
    οσο εβλεπε ποσο στρωμενη και προθυμη ησουν, σου ειπε την αληθεια για να ειναι (και καλα) ξεκαθαρος μαζι σου, να μην του λες μετα οτι εδινε υποσχεσεις.
    να ειναι ολο το φταιξιμο δικο σου δλδ και επισημως.
    τωρα που σκεφτηκε οτι ισως βαρεθηκες να εισαι η ξεπετα στην ζωη του και μπορει να του φυγεις, πεταξε μερικες μπαρουφες παραπανω για να ξανασχοληθεις μαζι του προθυμα και οχι ξυνισμενα.

    ακομα και τα περι διαζυγιου κλαψες και μπαρουφες ειναι.
    δεν θα του παρει την περιουσια η γυναικα του, ψεματα σου λεει. θα του παρει την μιση περιουσια. αυτα που ΝΟΜΙΜΑ της ανηκουν δλδ.μαζι τα κανανε. ανδρογυνο ειναι, μην ξεχνιεσαι. ο γαμος κατι σημαινει νομικα. δεν ειναι κωλοχαρτο.
    γιατι την παντρευτηκε; γιατι εκανε παιδι μαζι της; δεν το ηξερε οτι εχει δικαιωματα και υποχρεωσεις με αυτον τον γαμο;
    το ξερει πολυ καλα. εσενα, δουλευει.
    η να παρει διαζυγιο και να δωσει και στην γυναικα του αυτα που δικαιουται η να το φαει και να σκασει.
    η κλαψα απαγορευεται.
    αλλα ο κυριος εχει μαθει να τα εχει ολα δικα του, χωρις να τον νιαζει η ζωη και οι επιθυμιες κανενος.
    κι εσυ τον διευκολυνες μεχρι τωρα σε αυτο, με την προθυμια σου και το ποσο εχαβες τις μπαρουφες που σου ελεγε για τον γαμο του.
    στο χερι σου ειναι αν θα συνεχισεις να το κανεις.
    αληθεια δεν σου λεει σε καμια περιπτωση παντως.
    το μονο του ζορι ειναι οτι δυσκολευεται να τα εχει ολα δικα του χωρις σχολια και απαιτησεις.
    Σιγουρα τον εχει προβληματισει η αλλαγη στη συμπεριφορα μου κ η απομακρη σταση κ οτι αρνουμαι να τον συναντησω. Ενω παντα ετρεχα μολις με φωναζε.
    Τα θελει ολα δικα του. Εχει μεγαλο κολλημα με την περιουσια του. Το σπιτι που μενουν ειναι δικο του. Κ δε θελει να το αφησει σ αυτη. Γενικα κ οι δυο τους εχουν κολλημα με τα λεφτα.

  4. #484
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαιρα εχεις ζησει ποτε διπλα σε εναν συντροφο δικο σου;
    ξερεις τι ομορφα που ειναι τα ταξιδια με τον ανθρωπο σου; ξερεις πως ειναι να κοιμασαι αγκαλια με τον αγαπημενο σου αντι να το κανεις για ενα τεταρτακι στο καθισμα του αυτοκινητου;
    ουτε κλεμενες στιγμες απο την σχεση μιας αλλης, ουτε να παρακαλας και να σε γραφουν κι εσυ να πηγαινεις εκδρομες με το πουλμαν και αλλες μοναχικες κυριες ;)
    οταν τα δοκιμασεις αυτα θα μουτζωνεσαι στον καθρεφτη για τα χρονια που χανεις να ξεροσταλιαζεις στο τηλεφωνο μηπως σου δωσει λιγο χρονο απο τον γαμο του, δανεικο καποιος παντρεμενος..
    Τα χω ζησει αυτα κ τα νοσταλγω κ μου λειπουν τρελα!
    Ερωτευτικα τον λαθος ανθρωπο το ξερω.
    Ειναι στιγμες που πιστευω οτι μου εχει κανει μαγια.

  5. #485
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Quote Originally Posted by little_eliza View Post
    Μάιρα θα συμφωνήσω στην ερμηνεία που έδωσαν Αργύρης και Κασσάνδρα. Για εμένα το ψέμα του μυρίζει από χιλιόμετρα. Είναι μέρος της τακτικής του. Μην τσιμπήσεις. Και προφανώς θα το κάνει να φανεί πειστικό για να σου βάλει το διάολο της αμφιβολίας. Για να βοηθηθείς να ερμηνεύσεις τη συμπεριφορά του θα σου πρότεινα να θυμηθείς αν έχει κάνει πάλι προσπάθεια να απομακρυνθείς από αυτόν ή αν σταμάτησες να του δίνεις σημασία. Πως αντέδρασε τότε? Επίσης σου έχει ξανακλαφτεί για φάρμακα και υγεία και θάνατο όταν σταμάτησε να είναι το κέντρο της προσοχής σου για κάποιο διάστημα στο παρελθόν? Εσύ τι έκανες? Αυτός πως αντέδρασε μετά αφού τον πίστεψες ότι δεν ήταν καλά? Επίσης, έχει τσεκάρει ποτέ αν το κλίμα που περιγράφει στο σπίτ (καβγάδες κλπ) είναι όντως έτσι? Από γνωστούς, φίλες της γυναίκας του κλπ. Σε μικρή πόλη μένετε απ' ότι κατάλαβα.
    Τέλος κάτι που θα ήθελα να σημειώσω εγώ είναι η απάντηση που του έδωσες. Αυτό το "κάνε ό,τι είναι καλύτερο για εσένα" χωρίς τίποτα παραπάνω, χωρίς να υποκύψεις και να ενδώσεις στα κλαψουρίσματά του και τις ορέξεις του. Θα ήθελα να σε συγχαρώ που δεν έδειξες τίποτε άλλο και ήσουν παγερή απέναντί του. Δεν ξέρω αν σάστησες όταν σου τα είπε αυτά ή όντως ήθελες να δείξεις πως δεν σε νοιάζει γ αυτό πια. Η κίνησή σου αυτή όμως ήταν πάρα πολύ καλή. Ειδικά αν σκεφτείς ότι άλλοι άνθρωποι μετά από καιρό ψυχοθεραπείας και δεν μπορούν να πάρουν τέτοιες αποφάσεις. Εσύ το έκανες με την απλή παρότρυνση από εμάς, χωρίς καν να είναι κάποιος ειδικός πλάι σου. Θα σου πρότεινα να κρατήσεις τη στάση που έχεις. Κι αν έχεις απορίες σχετικά με τη συμπεριφορά του καλύτερα να τα γράψεις εδώ να τα συζητήσουμε παρά να πας και να του απαντήσεις. Όσο θα τον φτύνεις τόσο πιο δελεαστικούς τρόπους θα βρίσκει τώρα. Μην σου φανεί περίεργο αν ακούσεις αύριο μεθαύριο ότι βάζει και μπρος για διαζύγιο. Μπορεί όντως να το κάνει, όχι για σένα όμως. Για άλλους λόγους και για να θολώσει τα νερά μαζί σου.
    Μου δινετε δυναμη να συνεχισω! Οι συμβουλες σας μου δειχνουν το σωστο δρομο. Υποφερω βεβαια αλλα προχωραω μπροστα .
    Παντα οταν ζοριζεται λεει οτι δεν ειναι καλα κ παιρνει φαρμακα για να κοιμηθει. Πολλες φορες μου χει πει οτι ειναι αδυναμος ψυχολογικα κ αυτη τον παταει κατω.
    Η αληθεια επειδη ειναι μικρο το νησι δεν εχει ερθει στ αυτια μου οτι μαλωνουν. Δεν μου χουν πει τριτοι κατι τετοιο. Τους θεωρουν μια χαρα οικογενεια. Κ μαλιστα σ ολες τις εκδηλωσεις γαμοι βαφτισια παρτι πηγαινουν μαζι τους εχουν δει να ειναι ενα φυσιολογικο ζευγαρι. Κ η μητερα μου τους εχει δει κ μαλιστα με την αυριο προσπαθουσε να μου πει οτι δεν ειδε καλα η μανα μου κ οτι μαλωνανε.

  6. #486
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Κ η μητερα μου τους εχει δει κ μαλιστα με την αυριο προσπαθουσε να μου πει οτι δεν ειδε καλα η μανα μου κ οτι μαλωνανε.
    Τι του βρηκες? Πραγματικά δεν σε εχει ξενερωσει με το πόσο ξεφτίλας ειναι?

  7. #487
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Καλα το μυνημα ειναι για γελια. Ψιλο γαζι σε παει.
    Αφου δεν απαντησες, συνοδευτηκε μετα απο λιγη ωρα με πανεμορφα και αισχροτατα κοσμητικα επιθετα που θα τα ακουσεις και σε ζωντανη μεταδοση μολις συνειδητοποιησει οτι game over. Απο τις λιγες στιγμες που θα ειναι αυτος που ειναι.

    Μεγαλο σου λαθος η σκεψη, «τι να του απαντησω τωρα»

    Αν ζοριζεσαι τοσο πολυ βαλε στοχο αρχικα να μην εχεις καμια επαφη για 3-4 μηνες. Μετα βαλε αλλους 3 κτλ. Μην πιεζεσαι με σκεψεις ποτέ, τελος κτλ. Θα ξεκκολησεις χωρις να το καταλαβεις

  8. #488
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Διαβαζω ξανα κ ξανα τα μηνυματα σας. Κανεις σας δεν τον πιστευει. Μονο εγω παω να λυγισω....παω να τον λυπηθω κ μετα με χαστουκιζω κ συνερχομαι!
    Δεν μπορω να πιστεψω οτι τοσο καιρο ημουν μ εναν ψευτη. Τελος παντων! Ευτυχως που μπηκα σ αυτο το φορουμ κ μου ανοιξατε τα ματια. Το θεμα ειναι οτι ουτε οι αντρες του δινετε δικιο κ αυτο ειναι σημαντικο!
    Λοιπον δε ξερω αν εκανα καλα αλλα απαντησα κ παρακατω σας γραφω ολη την συνομιλια!
    Εγω: Κ ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΝ. ΟΜΩΣ ΤΡΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Κ ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ

    Αυτος: Ναι αγαπη μου. Θα βγεις καθολου εξω να σε δω για λιγο?

    Εγω: οχι ειμαι κουρασμενη

    Αυτος: αντε βαλε μαγιο να παμε να αραξουμε σε μια παραλια να σε παω οπου θες!

    Εγω: ναι παμε

    Μετα απο 1 ωρα στελνει αυτος

    Καληνυχτα αγαπη μου!

  9. #489
    Ρε κοπέλα μου έχεις χαραμισει 7 χρόνια από τη ζωή σου!7 χρόνια που θα έπρεπε να είναι τα καλύτερα σου χρόνια κ συνεχίζεις αυτή την άρρωστη κατασταση!

    Αφου βλεπεις ότι δεν έχει μελλον όλο αυτο, τα λες κ μόνη σου!ουτε αυτός είναι κανα κελεπούρι που θα χασεις! Έναν τετοιο άνθρωπο θέλεις δίπλα σου;;

    Αγαπησε λίγο τον εαυτό σου!
    Οσο σε βρίσκει θα στα κάνει αυτά,πρεπει να δυνάμωσεις σιγά σιγά κ να λες οχι κ να διεκδικείς αυτά που αξίζεις.

    Τι σημαίνει τον αγαπάω κ τον λατρεύω που λες; αυτό δεν είναι αγάπη αλλά εξάρτηση, αυτός που αγαπά , αγαπά πρώτα από όλα τον εαυτό του.Ξέρω είναι κλισε αυτό,αλλα έτσι είναι! ΕΣένα η αγάπη τείνει προς τον εγωισμό, θες απλα να είσαι με κάποιον, λόγω εμμονης!

    Εκτιμησε το γεγονός ότι είσαι υγιής,αρτιμελης με όλα τα καλά, με τους γονείς σου, άλλοι θα παρακαλαγαν να είναι έτσι για να ζήσουν λίγες στιγμες.Η υγεία είναι το υψιστο δωρο μην το χαραμίσεις για κανένα!
    Άλλοι υποφέρουν από προβλήματα υγείας,πήγαινε στα νοσοκομεία να δεις τι γίνεται , αυτά είναι τα βάσανα της ζωής..

    Μη νιώθεις θύμα, δε σου βγήκε με αυτόν, θα βρεις άλλον ,πολλοι κλαψαμε για έναν.έρωτα κ μετά βρηκαμε κατι καλύτερο κ χτυπαγαμε το κεφαλι μας στον τοίχο που χαραμισαμε χρόνο.
    Να ξερεις υπάρχουν κ καλύτερα πράγματα έξω στη ζωή κ στο λέω εγώ που έχω πιάσει πάτο στη ζωή μου κ πάντα μετά κατι καλο συνεβαινε !

    Μην χαραμισεις άλλο τη ζωή σου, είναι πολλά τα 7 χρόνια! Έχεις τα πάντα, τα νιάτα σου την υγεία σου, την ομορφιά σου , είναι κρίμα να είσαι έτσι!ξυπναα πριν μετανιώσεις τα χρόνια περνανε κ δεν μπορουμε να τα γυρίσουμε πισω!

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #490
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    177
    Quote Originally Posted by Nikselfie View Post
    Ρε κοπέλα μου έχεις χαραμισει 7 χρόνια από τη ζωή σου!7 χρόνια που θα έπρεπε να είναι τα καλύτερα σου χρόνια κ συνεχίζεις αυτή την άρρωστη κατασταση!

    Αφου βλεπεις ότι δεν έχει μελλον όλο αυτο, τα λες κ μόνη σου!ουτε αυτός είναι κανα κελεπούρι που θα χασεις! Έναν τετοιο άνθρωπο θέλεις δίπλα σου;;

    Αγαπησε λίγο τον εαυτό σου!
    Οσο σε βρίσκει θα στα κάνει αυτά,πρεπει να δυνάμωσεις σιγά σιγά κ να λες οχι κ να διεκδικείς αυτά που αξίζεις.

    Τι σημαίνει τον αγαπάω κ τον λατρεύω που λες; αυτό δεν είναι αγάπη αλλά εξάρτηση, αυτός που αγαπά , αγαπά πρώτα από όλα τον εαυτό του.Ξέρω είναι κλισε αυτό,αλλα έτσι είναι! ΕΣένα η αγάπη τείνει προς τον εγωισμό, θες απλα να είσαι με κάποιον, λόγω εμμονης!

    Εκτιμησε το γεγονός ότι είσαι υγιής,αρτιμελης με όλα τα καλά, με τους γονείς σου, άλλοι θα παρακαλαγαν να είναι έτσι για να ζήσουν λίγες στιγμες.Η υγεία είναι το υψιστο δωρο μην το χαραμίσεις για κανένα!
    Άλλοι υποφέρουν από προβλήματα υγείας,πήγαινε στα νοσοκομεία να δεις τι γίνεται , αυτά είναι τα βάσανα της ζωής..

    Μη νιώθεις θύμα, δε σου βγήκε με αυτόν, θα βρεις άλλον ,πολλοι κλαψαμε για έναν.έρωτα κ μετά βρηκαμε κατι καλύτερο κ χτυπαγαμε το κεφαλι μας στον τοίχο που χαραμισαμε χρόνο.
    Να ξερεις υπάρχουν κ καλύτερα πράγματα έξω στη ζωή κ στο λέω εγώ που έχω πιάσει πάτο στη ζωή μου κ πάντα μετά κατι καλο συνεβαινε !

    Μην χαραμισεις άλλο τη ζωή σου, είναι πολλά τα 7 χρόνια! Έχεις τα πάντα, τα νιάτα σου την υγεία σου, την ομορφιά σου , είναι κρίμα να είσαι έτσι!ξυπναα πριν μετανιώσεις τα χρόνια περνανε κ δεν μπορουμε να τα γυρίσουμε πισω!

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Εχεις απολυτο δικιο. Κ η αληθεια ειναι οτι ολοι αυτη η κατασταση που ζω με τη θεληση μου βεβαια, μου εχει φθειρει την υγεια μου κ μου χει δημιουργησει διαφορα θεματα.
    Με χειριζεται καλα κ ξερει να μ επηρεαζει . Να κινει τα νηματα της ψυχης μου.
    Αλλα οπως ειπαμε πλεον προχωραω!

  11. #491
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Εχεις απολυτο δικιο. Κ η αληθεια ειναι οτι ολοι αυτη η κατασταση που ζω με τη θεληση μου βεβαια, μου εχει φθειρει την υγεια μου κ μου χει δημιουργησει διαφορα θεματα.
    Με χειριζεται καλα κ ξερει να μ επηρεαζει . Να κινει τα νηματα της ψυχης μου.
    Αλλα οπως ειπαμε πλεον προχωραω!
    Να συνεχίσεις να κοιτάς μπροστά κ να εκτιμάς τα καλά σου στοιχεία!

  12. #492
    Quote Originally Posted by Maira View Post
    Εχεις απολυτο δικιο. Κ η αληθεια ειναι οτι ολοι αυτη η κατασταση που ζω με τη θεληση μου βεβαια, μου εχει φθειρει την υγεια μου κ μου χει δημιουργησει διαφορα θεματα.
    Με χειριζεται καλα κ ξερει να μ επηρεαζει . Να κινει τα νηματα της ψυχης μου.
    Αλλα οπως ειπαμε πλεον προχωραω!
    Έτσι, δες το εγωιστικά κ προχώρα! Γιατί όπως λες φθειρεις κ την υγεία σου κ δεν ξέρεις πως θα αντιδράσει ο οργανισμός μακροπρόθεσμα, με αυτοανοσα κ τόσα άλλα προβλήματα..

    Τώρα που τα έχεις όλα κ ειδικά την υγεία σου, πρέπει να το εκμεταλλευτείς όσο μπορεις..Σιγά δεν έχασες κ τιποτα αξιόλογο, ούτε το ξενοδοχείο δεν σου πληρώνει, στις πορνες πιο καλά φερονται..δε δικαιολογείται να είσαι έτσι γι'αυτόν..


    Ελπίζω να τα καταφερεις,μπορεί να είναι δύσκολο στη αρχή αλλα μόνο κερδισμενη θα βγεις,γτ όσο το ματαιωνεις τόσο θα πληγωνεσαι.



    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  13. #493
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Δεν μπορω να πιστεψω οτι τοσο καιρο ημουν μ εναν ψευτη.
    ετοιμος για οσκαρ εε?

  14. #494
    Quote Originally Posted by Maira View Post

    Αυτος: Ναι αγαπη μου. Θα βγεις καθολου εξω να σε δω για λιγο?

    Εγω: οχι ειμαι κουρασμενη

    Αυτος: αντε βαλε μαγιο να παμε να αραξουμε σε μια παραλια να σε παω οπου θες!

    Εγω: ναι παμε

    Μετα απο 1 ωρα στελνει αυτος

    Καληνυχτα αγαπη μου!
    Ρε συ Μάιρα, απ αυτό και μόνο φαίνεται το χοντρό δούλεμα. Εσύ πώς δεν καταλαβαίνεις ΤΙΠΟΤΑ;;;;
    Σε παρακαλάει δήθεν να σε δει επειδή κοντεύεις να τον χωρίσεις και προσπαθεί να σε δελεάσει με μια χαζοβόλτα στην παραλία. Όταν όμως λες εσύ το ναι και εξασφαλίζει οτι δεν φεύγεις τότε απλά σε γράφει στ αρχίδια του ξεμπερδεύοντας με μια καληνύχτα!!! Μετά από μία ώρα που περίμενες υποτίθεται να βγείτε!!!
    Δηλαδή τί άλλο θέλεις για να καταλάβεις οτι σε έχει μόνο για τον πού.....? Σόρρυ δηλαδή που εκφράζομαι έτσι και τα μέλη του φόρουμ ξέρουν οτι ποτέ δεν έχω εκφραστεί με αυτόν τον τρόπο, αλλά ρε συ, με βγάζεις εκτός εαυτού με την αφέλειά σου! Η μόνη απάντηση που θα ταίριαζε μετά το "Καληνύχτα αγάπη μου" θα ήταν: "άει στο γερο-διάολο ρε γελοίε καραγκιόζη! Και μην τολμήσεις ποτέ να με ξαναπλησιάσεις."
    Πώς ανέχεσαι ρε συ να σου κάνει τέτοια καψώνια και ξεφτιλίκια; Αυτός να σε φτύνει κι εσύ να νομίζεις οτι βρέχει; Το μόνο που σε δικαιολογεί να τον πιστεύεις είναι να έχεις πρόβλημα νόησης και αντίληψης, οπότε εντάξει, δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...Αλλά, δεν έχεις τέτοιο θέμα, οπότε είσαι αδικαιολόγητη!
    Last edited by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ; 07-07-2018 at 08:54.

  15. #495
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Καλα απο τα μυνηματα του ο τυπος σε εχει τελειως για τον π...τσο! Ακομα και σε πορνες οι αντρες φερομαστε πιο σωστα Δε θες να μαθεις πως μιλαει για εσενα σε καποιον κολλητο του.
    Χανεις το μυαλο σου σιγα σιγα να το ξερεις, θα καταστραφεις στο τελος και θα παρακαλας να γυριζες σε αυτο εδω το σημειο να του εριχνες μια μουτζα και να μην ξανακοιταζες πισω.
    Θυμησου και γραψτο καπου, οταν θα το παθεις δεν θα φταιει αυτος. Διαλεξε ποιον θα μουτζωνεις, η τον εαυτο σου η αυτον.

Page 33 of 35 FirstFirst ... 233132333435 LastLast

Similar Threads

  1. χωρισμος σχεση εξαρτησης απιστευτη στενοχωρια
    By cyrax in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 07-04-2017, 16:34
  2. σχεση εξαρτησης..καταστροφης...
    By stef1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-01-2012, 11:26
  3. Σχέση εξάρτησης από τον θεραπευτή
    By RainAndWind in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 6
    Last Post: 27-01-2010, 12:01
  4. Σχεσεις εξαρτησης
    By mariap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 23-08-2009, 10:51
  5. Σχέση εξάρτησης μεταξύ γυναικών
    By pvernos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 11-01-2008, 11:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •