ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ + ΥΠΝΟΥ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    εισαι σιγουρη οτι τα βρηκες? βρηκες οτι ειναι απο υπνοθεραπευτρια? αν ναι αυτα ειναι

  2. #17
    Quote Originally Posted by marouli66 View Post
    εισαι σιγουρη οτι τα βρηκες? βρηκες οτι ειναι απο υπνοθεραπευτρια? αν ναι αυτα ειναι
    Nαι! Απλα τα βαζεις σε διαφορα σημεια απο οτι καταλαβα και ποσο διαρκουν ? Εχει κι ενα κινητο τηλεφωνο. Εσενα σε βοηθησαν ουσιαστικα?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    ναι εμενα πολυ......η επιδραση ομως ειναι για 12 ωρες......εγω πλεον δεν αγοραζω 30 αλλα ισα ισα για στιγμες αγχους......
    εμενα ομως δεν με βοηθησαν μονο αυτα γιατι τα σκευασματα οπως και τα χημικα δεν λυνουν αιτια......
    αλλαξα καποιες αποψεις μεσα μου για το τι ειμαστε πραγματικα και οχι το πως μας εχουν διαμορφωσει η κοινωνια και επιτρεψαμε να αρρωστησουμε..........
    αν δεις σε καποια ποστ αλλων θεματων εχω ανεβασει τετοια αρθρα σχετικα με την ψευδαισθηση του προβληματος μας

    επισης ισως σε βοηθησει και η υπνοθεραπεια φυσικα........επιδρα στο υποσυνειδητο δλδ εκει που ξεκινουν ολα τα προβληματα μας

  4. #19
    Quote Originally Posted by marouli66 View Post
    ναι εμενα πολυ......η επιδραση ομως ειναι για 12 ωρες......εγω πλεον δεν αγοραζω 30 αλλα ισα ισα για στιγμες αγχους......
    εμενα ομως δεν με βοηθησαν μονο αυτα γιατι τα σκευασματα οπως και τα χημικα δεν λυνουν αιτια......
    αλλαξα καποιες αποψεις μεσα μου για το τι ειμαστε πραγματικα και οχι το πως μας εχουν διαμορφωσει η κοινωνια και επιτρεψαμε να αρρωστησουμε..........
    αν δεις σε καποια ποστ αλλων θεματων εχω ανεβασει τετοια αρθρα σχετικα με την ψευδαισθηση του προβληματος μας

    επισης ισως σε βοηθησει και η υπνοθεραπεια φυσικα........επιδρα στο υποσυνειδητο δλδ εκει που ξεκινουν ολα τα προβληματα μας
    Δεν ξερω τι να σου πω εγω δεν μενω αθηνα αλλα δυσκολα να εμπιστευτω κατι που δεν γνωριζω ειδικα οταν εχει και υψηλο κοστος. Αλλα οκ εσυ φανταζομαι εχεις κανει συνεδριες και το εχεις δει απο κοντα το θεμα. Σεβομαι το γεγονος οτι σε βοηθησε

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    Οτι θελεις...
    Ο καθενας ακολουθει το δικο του δρομο.....
    Το κοστος εμενα δεν με προβληματισε διοτι τα παιρνω μια στο τοσο η σε περιοδους εξαρσης.....
    Επισης εγω ειμαι απο Κρητη που κολλαει η αποσταση....
    Τις συνεδριες τις κανω μεσω σκαιπ και ηδη εχει 3πελατες απο κρητη

  6. #21
    Quote Originally Posted by marouli66 View Post
    Οτι θελεις...
    Ο καθενας ακολουθει το δικο του δρομο.....
    Το κοστος εμενα δεν με προβληματισε διοτι τα παιρνω μια στο τοσο η σε περιοδους εξαρσης.....
    Επισης εγω ειμαι απο Κρητη που κολλαει η αποσταση....
    Τις συνεδριες τις κανω μεσω σκαιπ και ηδη εχει 3πελατες απο κρητη
    ααα μαλιστα!! Δεν εχω skype , ευχαριστω παντως

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    ουτε και γω ειχα χαχααχαα....
    βρηκα εναν φιλο που ξερει και μου το εβαλε

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ
    By marouli66 in forum Διαταραχές Αποπροσωποποίησης & Αποπραγματοποίησης
    Replies: 5
    Last Post: 16-06-2018, 20:27
  2. ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ
    By marouli66 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 9
    Last Post: 16-06-2018, 17:20
  3. ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ
    By marouli66 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 15-06-2018, 01:24
  4. ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ
    By marouli66 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 15-06-2018, 01:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •